Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33701) bitpork válasza Tim82 (#33697) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen bár én elég fos állapotban vagyok a szerintem 19, Iza szerint 22 óra vezetés után. Szerintem kiesett pár óra :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33702) Ace owner válasza bitpork (#33700) üzenetére


Ace owner
addikt

Mar meg fustolt hus leszek? :DDD

Galaxy Fold 4

(#33703) Mercutio_ válasza bitpork (#33700) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ace új nickje Opel asztma?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33704) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nem tud valaki polaroid inkognito napszemüket okosba'? S8430a kellene. vagy S8430b (ha nagyon okos az ár).

I humbly and respectfully decline™

(#33705) LÁZ válasza Magnum_ (#33704) üzenetére


LÁZ
addikt

ennél okosabban?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#33706) Magnum_ válasza LÁZ (#33705) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen. Tegnap nem vettem meg, mert tureshataron kivul esik :D

MorgenZen

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#33707) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó reggelt. De jó volt aludni. :)

Live-Die-Respawn

(#33708) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt mindenkinek!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33709) bandus válasza Magnum_ (#33706) üzenetére


bandus
veterán

báázz, pedig mondtam, hogy ott ne hagyd!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33710) Magnum_ válasza bandus (#33709) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha fenyes fekete lenne... igy csak 5ot er meg :D

I humbly and respectfully decline™

(#33711) Qru válasza Magnum_ (#33710) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor irány a Jozsó. ;] Ott megkapod 3-ért.

#nincsbennetarcsi

(#33712) MurdR


MurdR
veterán

reggelt.

Kálvin-köki kv valaki?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33713) Melack


Melack
veterán

Napot! pesten tudtok vmi helyet, ahol 3 db 10x15x2 cm-es falapot adnak/csinalnak nekem?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33714) MurdR válasza Melack (#33713) üzenetére


MurdR
veterán

Obi?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33715) macilaci78 válasza Melack (#33713) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Milyen fából?
Milyen felülettel?
Tömbösített, vagy egy darabból?
Lenne még kérdésem, de minek. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33716) werszomjas


werszomjas
őstag

Spar-os szigetmánia matricákat gyűjti valaki?

Van 8 csomagom, 9. kerület Mester utcára lehet érte jönni, ingyen elvihető.

üdv

(#33717) Magnum_ válasza werszomjas (#33716) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem vmelyik kollegam gyujti..

I humbly and respectfully decline™

(#33718) Mercutio_ válasza Magnum_ (#33717) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lebuktál [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33719) Magnum_ válasza Mercutio_ (#33718) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DD

I humbly and respectfully decline™

(#33720) Melack


Melack
veterán

Mától ismét álláskeresés. K. boldog vagyok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33721) Tim82 válasza Melack (#33720) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi történt?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33722) Magnum_ válasza Melack (#33720) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mi a fa???????

I humbly and respectfully decline™

(#33723) Mercutio_ válasza Melack (#33720) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szektások kiutáltak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33724) LÁZ válasza Melack (#33720) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor neked kapóra jön a nemzeti felháborodás napja :B , állitólag az van ma :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#33725) aizen92 válasza Mercutio_ (#33723) üzenetére


aizen92
addikt

Mi ez a szekta amúgy a cégnél? mit takar? Szientológia? vagy wut?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33726) Melack válasza Tim82 (#33721) üzenetére


Melack
veterán

Túlságosan lekezelően beszéltem másokkal. Ennyi. Van egy fura stílusom, ez fix, de mostanra került helyre minden. Mindegy, megyek előre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33727) föccer válasza Melack (#33726) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyen kiszolgáltatott helyzetbe, újoncként nem érdemes egyből a nagyjanit eljátszani. Leglaábbis a nagykönyvben ez van. Én is csak azért üvöltöttem le a nagyfőnököt és küldtem el az egész cégcsoport felső vezetését a melegebb égghajlatra, mert 1: igazam volt, 2: igazam volt, 3: igazam volt, 4: 6 éve non stop gürizve hordom vállamon a cég 2/3-át 5: totálisan ki voltam borulva a válás miatt és semmi nem érdekelt. A fentiekkel együtt is kirúgtak, csak utólag belátta a főnököm, hogy 1,2,3,4-es pont és végül szabadság lett belőle. Amikor vissza jöttünk szabiról 1-2 perc alatt megbeszéltük a történteket, amiért én bocsánatot kértem és ő elfogadta.

De ilyet az első hetekben, amíg nem teszel le semmit az asztalra nem lehet eljátszani. :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#33728) Tim82 válasza föccer (#33727) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem hiszem, hogy Melack valóban lekezelő lett volna (bármit is mondjon, nem igazán olyan a stílusa :) ), inkább ürügyet kerestek, hogy csökkentsék a még próbaidő alatt lévő frissen felvettek létszámát, nála ezt találták. Van ilyen, ez megszokott egyébként ügyfélszolgálaton, valóban nincs mit tenni, mert nem lehet vitatkozni ilyenkor, hogy ő úgy gondolja, hogy maximálisan udvarias volt az ügyféllel: tovább kell lépni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33729) macilaci78 válasza föccer (#33727) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát bocsánatot kértél azért, mert igazad volt, és mert többet tettél le az asztalra, mint az összes többi kollégád együttvéve? Mindazt azért, mert a főnököd átgondolva az elhangzottakat belátta, hogy amiért kirúgott, amiért Te kértél bocsánatot, az voltaképpen az ő bűne, de megengedte, hogy Te bocsánatot kérj ezért.
Én kérek elnézést.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33730) macilaci78 válasza Tim82 (#33728) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Öcsémet valami környezetvédelmi hivataltól azért küldtek el próbaidőn belül, mert nem szalutált valami osztályvezető asszonytól.
Engem egy telefonos operátori állásból azért, mert a dolgozók részére fenntartott konyhában étkezésem után el mertem mosogatni a csajkámat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33731) föccer válasza macilaci78 (#33729) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért kértem bocsánatot, mert tiszteletlen voltam egy nálam idősebb emberrel szemben, aki mellesleg a főnököm. Nema mondantóm tartalmával volt baj (bár azzal is egyesek szerint), hanem a hogyannal. :)

Egyébként meg ez egy munkahely. Nem szanatóroim. Megvannak a szabályok, még ha a főnökünk sok esetben elég rugalmas is sokmndenben.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#33732) albiosz válasza macilaci78 (#33730) üzenetére


albiosz
őstag

wtf? ezért hogy rúghattak ki? nálunk is ki van írva, hogy a mosogatógépbe csak a cég tulajdonát képező tányérok, poharak, evőeszközök, egyebek mehetnek és a saját felszerelést kézzel mosogassuk el. de kit, milyen alapon zavarhatott az, hogy elmosogattad?

(#33733) föccer válasza albiosz (#33732) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy igazándiból próbidőn belől indok nálkül is fel lehet mondani.

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#33734) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, van itt valakinek cetelemes kártyája, amire jár a 10% engedmény MM-ben?
Ha igen ráérne holnap meló után a mamutban egy shopping erejéig 90+90k körüli értékben? Természetesen adom kp-ban a vételárat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33735) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Qru Ezt láttad már? [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33736) Magnum_ válasza Mercutio_ (#33735) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az én európai szememnek ez elég érdekes 'dizájn'. szerintem a CEO kisfia rajzolta meg

I humbly and respectfully decline™

(#33737) Mercutio_ válasza Magnum_ (#33736) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sok volt a szake.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33738) macilaci78 válasza föccer (#33733) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én ezt így reagáltam le: "Nagyon helyes! Példát kell statuálni, többet ilyen elő ne forduljon!"

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33739) bandus válasza albiosz (#33732) üzenetére


bandus
veterán

wtf :F hol dolgoztok ti, hogy ilyen hülye szabályokat képesek kitalálni :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33740) Magnum_ válasza bandus (#33739) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem is fura. En kint hagyom a desken a poharam, masnap reggel elmosva var a konyhaban...

I humbly and respectfully decline™

(#33741) Mercutio_ válasza Magnum_ (#33740) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyanús, nagyon gyanús, miért ilyen hálás a takinéni? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33742) Tim82 válasza Mercutio_ (#33741) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fénymásolni tanul.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33743) Magnum_ válasza Mercutio_ (#33741) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ooo hat ha latnad oket... :D

Amugy randiztam ma.. eszmeletlen erdektelenek ezek a nok. Inkabb maradok az 'egyszeru' sztoriknal, komolyan..

I humbly and respectfully decline™

(#33744) Mercutio_ válasza Magnum_ (#33743) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vevők a jelenértékszámítás rejtelmeire?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33745) albiosz válasza bandus (#33739) üzenetére


albiosz
őstag

nem gondolnám hülye szabálynak. szerintem te vársz el túl sokat. a részlegünkön van kb. 100 ember és 1 mosogatógép. mindig van frissen főzött kávé, kb. 10 féle tea, tehát koszolódnak rendesen a bögrék. sokan bent a konyhában kajálunk, millió koszos tányér, evőeszköz. egyszerűen nincs kapacitása szerencsétlen gépnek még a saját cuccunkra is. más kérdés, hogy ha véletlenül kint felejtem a kajásdobozom, akkor a tea lady simán bedobja a gépbe, mert jó fej. jártam már 1-2 munkahelyen. volt egy jónevű multi is (igaz vidéki kirendeltség), ahol a csapat saját költségen vett egy vízforralót és hordták be hozzá a teát-kávét. semmilyen kiszolgálás nem volt, még tányérok sem. ahhoz képest ez a mostani a kánaán. és ezért cserébe 1 dobozt elmosni igazán nem nagy kérés szerintem... de lehet én élek barbár körülmények között. ;)

(#33746) GabN73 válasza Magnum_ (#33743) üzenetére


GabN73
addikt

A 21 éves "hostess"? :DDD

(#33747) Magnum_ válasza GabN73 (#33746) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem vele randiztam :DDD

MorgenZen

I humbly and respectfully decline™

(#33748) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt urak!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33749) Ace owner válasza Earl_Muttley (#33748) üzenetére


Ace owner
addikt

Ugy érted kukuri q? :)

Galaxy Fold 4

(#33750) Qru válasza Mercutio_ (#33735) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az eleje tetszik, a háta nem.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.