Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110351) GabN73 válasza Spet (#110347) üzenetére


GabN73
addikt

Tudom hogy mi a különbség a kettő között :)

Mindkettőnek megvan a negatív és a pozitív oldala. De az a legjobb ha minden megy egyszerre, főleg ha főállásúként csinálod már.

DeFranco
Twitch sub is havi zseton, amíg le nem mondják. Annyi hogy ott fix a bevétel egy egy sub után, viszont lehet mellékesen, akár csak egyszer donatelni. Patrin se a 100%-ot kapják meg a népek, csak 90 vagy 95% megy nekik.

[ Szerkesztve ]

(#110352) DeFranco válasza GabN73 (#110351) üzenetére


DeFranco
nagyúr

spet a kikstartert említette, arra reagáltam. :)

dzsutubalert

[ Szerkesztve ]

(#110353) Spet


Spet
addikt

Scrácok: ne húzogassátok annyit és nem fog kopni ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#110354) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#110349) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Én is... Szakmailag is gyenge, beszélni se tud. De szerencsés csillagzat alatt született :/

(#110355) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ave nép!

Tegnapi szerzeményem - picalert

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#110356) gzbotii válasza Petyyyyy (#110355) üzenetére


gzbotii
veterán

És ebben mi olyan különleges? Mármint a szerzemény részére írom, Leffet elég sok helyen kapni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#110357) MasterMark válasza gzbotii (#110356) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem a lézer pointerről van szó.

Switch Tax

(#110358) fant0mi válasza Petyyyyy (#110355) üzenetére


fant0mi
addikt

Meg azt hittem végre valami komolyzene...

(#110359) GabN73 válasza gzbotii (#110356) üzenetére


GabN73
addikt

Ez a málnás változat.
Nekem túl édes, nem sör jellegű. Inkább cider.

(#110360) Petyyyyy válasza gzbotii (#110356) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor semmi, csak nekem volt új hogy ezt a verziót is találtam.

fant0mi - Ez viszont tetszett.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#110361) lappy


lappy
őstag

Keresek olyan fórumtagot aki mostanában lett személy és vagyonőr! Privátban lenne hozzá kérdésem.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#110362) rgeorge válasza GabN73 (#110312) üzenetére


rgeorge
addikt

Még egyszer köszönöm, jó volt az étterem!

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#110363) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Skacok, valaki(nél) normális klímást?

Pár irodai gépet kellene tisztításnak, karbantartásban alávetni.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110364) Mercutio_ válasza tomcsi23 (#110363) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pár irodai gépet kellene

Azok a legdzsuvásabbak nem? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#110365) tomcsi23 válasza Mercutio_ (#110364) üzenetére


tomcsi23
veterán

Arra utaltam, hogy nem autóklímáról van szó. :D

Amúgy elég ganés némelyik, ja. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110366) Magnum_ válasza tomcsi23 (#110363) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen. Szamlakepes

I humbly and respectfully decline™

(#110367) föccer válasza tomcsi23 (#110363) üzenetére


föccer
nagyúr

Megszerezhetem annak a szamat aki hozzank jar. Jo arc. A felesege 4 gyerek utan is jol nez ki, as tenyleg normalisak. A sajat melojukat a nagyobbik gyerekkel szoktak csinalni.

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#110368) Magnum_ válasza föccer (#110367) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A felesege 4 gyerek utan is jol nez ki,

Ez igen releváns itt és most :R

;]

I humbly and respectfully decline™

(#110369) rizso válasza Magnum_ (#110368) üzenetére


rizso
addikt

Megvédem föccert, ez a topik számára mindig releváns infó ;] - persze ameddig nincs alátámasztva az állítás képpel, addig hiszi a piszi :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#110370) macilaci78 válasza rizso (#110369) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na meg melyikünk ismeri föccer ízlését, mit jelenthet az a jól néz ki? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110371) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nem tudom megvan-e ez a videó (dzsutubalert)

[link]

kikockáztam mert nem volt egyértelmű hogy egyet lőtt a nő vagy kettőt és ha kettőt akkor a második hova ment pontosan, aztán feltűnt pár dolog:

3 anya van a képen gyerekkel, plusz a reszti.

- a középső a raboló mögött konkrétan elszalad ott hagyja a gyereket aztán lép érte vissza hogy gyere lucecita mégis viszlek
- a jobb alsó nő maga elé rántja a gyereket élő pajzs hadműveletben és elsasszézik szépen
- a felső nő az egyetlen aki felkapja a gyereket megfordul hogy a saját testével is védje és elrohan kérdés nélkül mint a gyalogkakukk

elég gyér arány.

(#110372) CoolBoy323 válasza macilaci78 (#110370) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na azt hagyjuk :P

Ismeri mindenki a kolleginás sztoriját :DD

(#110373) tomcsi23 válasza föccer (#110367) üzenetére


tomcsi23
veterán

Köszi skacok, egyelőre a kapott ajánlásokat dolgozom fel, ha nem járna eredménnyel, jelzem. :R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110374) MasterMark válasza DeFranco (#110371) üzenetére


MasterMark
titán

Kocsi is szépen elhúzott. :DDD

Switch Tax

(#110375) DeFranco válasza MasterMark (#110374) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkor már mindegy volt, de majdnem ráhajtott a nő lábára :D kétszer is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110376) macilaci78 válasza DeFranco (#110371) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kétszer sütötte el a fegyvert, az első mellkason a találta a férfit, a második lövés vagy eltalálta a bal vállát, vagy elment fölötte, ahogy összeesett.
Vér nem volt, szerintem önvédelmi fegyver lehetett, gumilövedékes. Ilyen közelről a gázriasztó fegyver a torkolattűz miatt akár halálos is lehet, de mivel a férfi csak fájlalta a lövést (egy helyen) és nem vergődött saját testnedveiben, így jutottam arra, hogy gumilövedékes fegyvert használt a nő.

Te 3 nőt látsz 3 gyerekkel. Aki testével védi a gyereket, a minden valószínűség szerint az anyja. A másik kettő lehet bébiszitter, rossz testvér, unokatestvér is. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110377) Spet válasza macilaci78 (#110376) üzenetére


Spet
addikt

Biztos éles lőszert használt, mert belehalt a sérülésbe az ember a korházban. :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#110378) Tim82 válasza Spet (#110377) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem egy gumilövedék okozta, mellkast ért traumától is meg lehet halni, ha peches a delikvens.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#110379) macilaci78 válasza Spet (#110377) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én biztos összevéreztem volna az úttestet... Persze lehet, máshogy van a valóságban, mint ahogy azt a TV-ből megszokhattuk és nem spriccel a vér mindenfelé, nem lesz több négyzetméteres vértócsa az áldozat alatt.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110380) Spet


Spet
addikt

After pulling her police-issue gun from her bag, she loads the weapon, steps forward and fires three times at Moreira’s chest and leg as he tries to fire back.

Maci: ez nem hullawúd, hogy rögtön lerobban a fél teste az embernek, ha marok-lőfegyverrel megküldik, és összemocskolja a fél negyedet. Ez a valóság.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#110381) gzbotii válasza macilaci78 (#110379) üzenetére


gzbotii
veterán

Láttam pár kivégzést - YT is sok elérhető, főleg Második Világháború idejéről - azon amit látni, hogy pl M1903 Springfield karbéllyal történő kivégzés, 3-4 találat, aminek jó része áthaladó sem okoz tócsát. Többynire a kimeneti oldalon egy kis vér.

De persze ilyet előben nem láttam, nem vagyok orvosszakértő sem ballisztikus, szóval csak józan paraszti ész, és YT videók alapján :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#110382) DeFranco válasza macilaci78 (#110376) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te 3 nőt látsz 3 gyerekkel. Aki testével védi a gyereket, a minden valószínűség szerint az anyja. A másik kettő lehet bébiszitter, rossz testvér, unokatestvér is.

nem feltétlenül. az a szomorú és ijesztő hogy baromira nem triviális hogy helyesen, de még az sem, hogy egyáltalán bátran cselekszel egy ilyen helyzetben. simán lehet az egy aranyszívű családanyának családapának is az első zsigeri ösztönös reakciója, hogy elfut/magát védi elsősorban vagy egyszerűen lefagy és megszemléli az eseményeket ahogy megtörténnek vele meg a környezetével egy mozdulat nélkül.

nyilván nem kell senkiből close combat commandot nevelni de jó tisztában lenni azzal, hogy egyáltalán nem biztos, hogy akármelyik szülő fel van készülve egy még ennél kisebb vészhelyzetre reakciókkal lélekjelenléttel.

és ezt remekül bemutatja ez a videó is (egyébként valószínűleg anyák voltak, mert anyák napi ünnepség volt éppen)

@Spet: dombon ülő vadászkutya legyek, tényleg háromszor lőtt.

[ Szerkesztve ]

(#110383) CoolBoy323 válasza gzbotii (#110381) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagyon nem mindegy milyen lőszert használnak... van ami áthatol az emberen, az kvázi a kevésbé halálos, és van ami nem megy át, hanem bent csinál nagybádábummm... attól lenni kampeca dzsárdzsárbinksznek :DDD

(#110384) gzbotii válasza CoolBoy323 (#110383) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja, világos, ezt én is vágom. De legtöbb felvételen szerintem normál - aztán ki tudja - mert nem én.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#110385) Spet válasza CoolBoy323 (#110383) üzenetére


Spet
addikt

És a nagybádábumm-ok vannak hivatalosan tiltva, de természetesen alkalmazva harctereken.

(összes fenti tiltott megoldás, kivéve 1)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#110386) CoolBoy323 válasza Spet (#110385) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Amcsiban nem, emlékeim szerint ott a bádábumm van rendszeresítve policájoknál...

(#110387) rizso


rizso
addikt

Eladó Dell Latitude E6430 - még van 5 darabom, topik kedvezmény igénybe vehető :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#110388) macilaci78 válasza gzbotii (#110381) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kivégzés más. Ha nincs dobogó szív, ami pumpáljon, akkor az bent marad.

DeFranco: az tény, hogy trenírozni kell magad az ilyesmire lélekben és testben is. Kevés ember van, aki ilyesmi nélkül is érdemben cselekedni tud.
Ugyanakkor aki pajzsként tartotta maga elé a gyerekét, az sem teljesen rossz gondolat. Egy minden kétséget kizáróan vétlen gyereket, még ha vadidegen is, csak nagyon keveseknek van hajlandósága bántani, közvetlen életveszélynek kitenni. És azért a börtönökben fellelhető önszankcionálás külön figyelmet szentel a gyerek elleni elkövetőknek. Az ilyeneknek általában nem a büntetés ideje fáj legjobban, hanem amivel telik...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110389) DeFranco válasza macilaci78 (#110388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de, teljesen rossz gondolat

amit te mérlegelsz az még akkor is, ha az erkölcsi kérdéseket félretesszük is aránytalan kockázat, egyrészt mert kicsi az esély, hogy a raboló azt ott helyben mérlegelni fogja (nota bene eleve egy iskolához ment tudta hogy ott gyerekek lesznek) másrészt mert lövöldözhet pánikból is (majdnem megtörtént) harmadrészt meg eltévedt golyó is okozhat akár végzetes sérülést (eleve ezért kezdtem el nézni kikockázva, mert arra voltam kíváncsi hogy vajon a nő által kilőtt második lövedék hány centivel ment el az "otthagyott" kislány feje mellett, mert először nagyon úgy tűnt, hogy azt valahova a raboló meg a kislány közé sikerült belőni)

ennél még az is jobb lett volna ha ellöki messzire vagy átdobja a kerítésen (lol) vagy csak simán felrúgja hogy kiterüljön az aszfaltra, de hogy maga elé rántja, az nincs olyan szcenárió, amikor helyes döntés vagy csak nem orbitális hiba.

[ Szerkesztve ]

(#110390) gzbotii válasza macilaci78 (#110388) üzenetére


gzbotii
veterán

Miért más? Halottba lőnek, vagy mi? :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#110391) macilaci78 válasza gzbotii (#110390) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még egyszer leírom lassan, mert látom, nem tudsz gyorsan olvasni. ;]

A halott test szíve nem pumpálja a vért, így hiába tátong több lyuk a testen, nem fog érdemben kijönni és egy fekvő testen a gravitáció sem segít. És ennek egy vágóhídon is tudatában vannak, ahol a kábított állatot véreztetik ki, a húsfeldolgozás szempontjából jobb eredményt ad, ha az állat saját szíve pumpálja ki a vért.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110392) gzbotii válasza macilaci78 (#110391) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt részem otthon szarvasmarha/disznó, stb házi vágásaban vidéken - köszönöm a kioltását :D ;]
Másik: golyó általi kivégzésnél miért állna le hamarabb a delikvens szíve, mint a fentebb említett videóban?
Sokszor a felvételeken látszik pl, hogy a lövések fele találja el az elítéltet, azok sem sebészi pontossággal - kvázi nem hinném, hogy egyből beállna a halál.
De persze lehet én vagyok retard, kérlek próbáld elmagyarázni másképp, ha nem értem.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#110393) GabN73


GabN73
addikt

Mint motorikusan váltóilag teljesen rendben van. Dinamikus 204lóerős.
Bécsben tartot ahogyan a képen is látható állapotban. Gondos tulajtól minden extra mükődik. ;]

(#110394) fant0mi válasza GabN73 (#110393) üzenetére


fant0mi
addikt

Osztrák autót nem veszünk. :D

(#110395) GabN73 válasza fant0mi (#110394) üzenetére


GabN73
addikt

BidámBidám írta, becsben tartottat szeretett volna írni. Legalább aránylag olvashatóan írta ;]

(#110396) macilaci78 válasza gzbotii (#110392) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kivégzés lelkileg megterhelő annak is, akinél a puska van. Bevett gyakorlat, hogy nem minden fegyverben van éles lőszert, hogy a lövészet ne nyomassza a lelkiismeret.
Másrészt a lövész ideális esetben nem lel örömét a munkájában, igyekezete szerint pontos lövést ad le, hogy ne szenvedjen az áldozat. Jó eséllyel mire földet ér, a szív már leállt. Ja, a kivégző lövésznek van ideje célozni, a videón lévő nő egyszerűen önvédelmi lövéseket adott le. Nem ölni, hanem megfékezni akart.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110397) Spet válasza macilaci78 (#110396) üzenetére


Spet
addikt

A nő még mindig hivatásos rendőr.

Nem őt támadták meg (látható nem ő volt a célpont), így nem önvédelemből.

Hanem szolgálatba helyezte magát és önkéntességből durrantotta le.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#110398) Magnum_ válasza Spet (#110397) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hanem szolgálatba helyezte magát.
Es itt pont. Es igy valid :R

I humbly and respectfully decline™

(#110399) macilaci78 válasza Spet (#110397) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ettől függetlenül Nem ölni, hanem megfékezni akart.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#110400) DeFranco válasza macilaci78 (#110399) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó, de előtte kivégezni hogy denevérezzen :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.