Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11013) tixem válasza dropopi (#11011) üzenetére


tixem
addikt

Köszönöm, hogy lebirkáztál ha ismernél akkor nem írtál volna ilyet. Néhány példa: jöttek már a tesco-tól úgy ki házhoz, hogy borítékban hozták a vételárárt a mosógépnek, nyertünk már a vodafone ellen is Békéltető testület előtt és nem egy kisebb-nagyobb harcom volt már különféle számtech boltokal is, az egyik legemlékezetesebb egy kisebb településen lévő "ki ha nem én" hozáállású üzlet volt, akiket a fogyvéddel való konzultálás után sikerült úgy megijeszteni, hogy zsebből fizették vissza a cucc árát. A garancia 3. évében. Rájöttek, hogy ha továbbmegy az ügy a fogyvéd felé akkora bírságot kapnak a nyakukba, hogy lehúzhatják a rolót. Fizettek, mint a katonatiszt.

Szóval ismétlem, nem vagyok az a típus akit könnyű átverni, vagy megtéveszteni, de ezzel tényleg nem éri meg vesződni. Nem valótlan készlet volt. Volt készlet csak kicsi. Elkelt, kész vége. Lepattintás meg nézőpont kérdése. Engem is lepattintottak, hogy nincs ennyiért. De felfogtam, hogy nincs és kész. De ez engem jelen esetben ez nem is zavar.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.