Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44095) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
OMV4 alatt használok transmission-t. Remote gui-val szoktam kezelni a laptopon, mert 3 külön mappába töltök le, ezért a webgui nem igazán praktikus nekem, mert mindig be kell írni az elérési utat. Nem nagy kunszt, de igazból most nem is ez a lényeg, csak hozzátartozik a kérdésemhez. Amikor letöltök egy torrent fájlt, az ugye létrehoz egy mappát is ahol az adat van. Namost eddig ez jó volt, viszont át kéne írnom ezeket a mappaneveket magyar címekre, mert valamelyik tévén a saját lejátszójával használjuk és könnyebben megtalálható így. Az lenne a kérdésem, hogy a régebben leszedett cuccoknál ha átnevezem a mappát fájlkezelőben, illetve a remote guiban is a torrentet - természetesen ugyanarra - akkor ez így megfelelő? Remélem érthető a kérdés. Ugyanúgy megjelenik mellette a felfele mutató zöld nyíl, de jobbnak láttam megkérdezni.
Lenne mégegy kérdésem: Amikor indítok egy új letöltést, akkor a tallózásnál nem tudom kiválasztani a megosztott mappákat, ezt a hibaüzentet kapom: [kép]
Az elérési utak pedig így: [kép]
Ha a tallózáskor a fájlkezelőben a bal oldalon a hálózatot választom, ott pedig az adott mappát, akkor jó, illetve ha kézzel be/átírom úgy is, csak a sajátgép listában szereplő részből nem tudom kiválasztani
Bocs a hosszért és köszönöm előre is a választ!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.