Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- joghurt: Megtarthatod a jogsid?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Syl: UPS - te áldott!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
dArk-
tag
válasz
#24650752
#91
üzenetére
Igen, a mostani rendszerukben workerenkent tudod megadni, hogy prop vagy pps modban szamoljak el. A legegyszerubb modszer az, ha minden longpoll uzenetnel atallsz prop modba, majd a megfelelo ido eltelte utan pps-be. Mi annyival bonyolitottuk, hogy csinaltunk egy daemont ami a blockchain analizalasaval probalja megtalalni a leggyakoribb deepbit relay IP cimeket, es csak akkor valtanak a workerek, ha velhetoen a deepbit talalt blokkot. Persze mivel a relay nem feltetlenul az aki kiszamolta a blokkot azert igy is gyakran valt tevesen a modok kozott

En szemely szerint nem biznek benne, hogy itthon barki is idoben fog ASIC alapu eszkozt kapni a szolo banyaszathoz. Ha befejezik vegre a datumok tologatasat es elkezdenek szallitani meg akkor is hosszu a lista, szoval szerintem lesz par difficulty allitas mire itthon a kezebe kerul valakinek az elso darab. Ne felejtsetek el, hogy ugyan ket hetre probal beallni a valtasok intervalluma, de ha hirtelen megugrik a teljesitmeny akkor a szamolt blokkok szama alapjan akar naponta vagy orankent is valtozhat mire beall a megszokott ket hetes idore. Mi egyebkent nem is rendeltunk beloluk, ha a GPU korszak lezarul kivarunk 2-3 honapot, aztan szamolgatunk, hogy megeri-e rendelni.
GPU menekulesi utvonalnak a litecoint nezegetjuk, igaz instabil a miner igy a kartyak mar a backup serverekben sem maradhatnak majd
Illetve talaltam egy ilyet nemreg: vanitypool.appspot.com - a lenyeg, hogy ha valaki szeretne egy ilyen egyedi cimet: 1deadwing3h6sh58fh48f84jhdf84u... felteszi a vanity poolba, beallitja mennyi jutalmat ad a megtalalonak, majd a sajat kliensevel GPU-val lehet kerestetni a cimeket. A jutalom termeszetesen aze a usere aki megtalalta az adott cimet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- BestBuy topik
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- Sweet.tv - internetes TV
- A CannonKeys felkavarja a slim profilos billentyűzetek állóvizét
- Mozilla Firefox
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Napelem
- Kegyvesztett lehet a Radeon termékskála középső tagja
- További aktív témák...
- Honor Magic8 lite 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 128GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 128GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3951, 100% Akkumulátor
- Lenovo T450s notebook hibás kijelzővel - 14", i5, 4GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
- Xiaomi 14T /12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4078
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



