Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- N€T0X|N: Talaria tuning: meg kéne tudni állni!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
GBRDVD
tag
válasz
noorbertt
#16501
üzenetére
Ja, a 14 éves PH accomat meg a pozitív értékeléseimet beáldoznám pár ezer Ft-ért.

Szerintem sem az ördög műve az ATM, én is használom őket, de ez a +/- 6-7% ijesztő. A MrCoin még van olyan korrekt, hogy kiírja az aktuális ATM-árfolyamát, ami természetesen mindig rosszabb, mint a webes, de legalább tudod, hogy mire számíthatsz: https://www.mrcoin.eu/hu/atm
A CoinCash ugyanúgy 6-7%-ozik, de ők nem írják ki, hanem a helyszínen szembesülsz vele, pl. a Zing Burgerben.
Régen mindig középárfolyamon csereberéltünk egymással, pár óra alatt mindig talált az ember eladót, ha venni akart és vevőt, ha eladni. Most meg a -2%-ra is alig akad vevő, pedig a közösség minimum megtízszereződött (vagy inkább 100x) az elmúlt 1 évben. Ennyire bizalmatlanok az emberek? Mondjuk az nem baj, jobb, mintha fordítva lenne, csak ennek ára van, konkrétan az ATM marzs.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Starlight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4676, 100% AKKSI
- iPhone 16 Pro 512GB 96% (1év Garancia) ! Utángyártott, jó minőségű kijelző !
- AKCIÓ! Intel Core i9 13900KS 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


