Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2651) Anthony28


Anthony28
őstag

Még egy nehézségbe ütköztem...szerint a Boss rezidenciájánál vagyok és az a gondom hogy van egy átlátszó üvegajtó ami valamiért nem nyílik pedig arra kellene továbbmennem.Azt se tudom mi a feladat, mit kell keresnem hogy kinyissam az ajtót. :F Idáig mindent sikerült megoldanom magamtól.Ebbe a részbe viszont "beletört a fogam". :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2652) Kareszovics válasza Anthony28 (#2651) üzenetére


Kareszovics
addikt

Linkelt kép jól jönne. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2653) True válasza Anthony28 (#2651) üzenetére


True
aktív tag

SPOILER!

Ha jól gondolom a golfozós faszinál vagy, ott elvileg a párbeszéd végén kinyillik az ajtó, majd ha "elvégezted" a csókát, lessz egy masina amit ki kell iktatni, és utána megint magától pörög tovább a játékmenet...
Remélem erre gondoltál...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2654) Anthony28 válasza True (#2653) üzenetére


Anthony28
őstag

Elvileg a Fort Frolic...asszem itt van először ezen a pályán hogy a kirakatot össze lehet törni és dolgokat kivenni a riasztó aktiválódása mellett. Csinálnék képet csak nem tudom hogy kell. :B :B

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2655) fpeter07 válasza Anthony28 (#2654) üzenetére


fpeter07
veterán

fraps vagy print screen és pl: paintbe ctrl+v :)

(#2656) Anthony28 válasza fpeter07 (#2655) üzenetére


Anthony28
őstag

Paint-os megoldás nem müxik...legalább is Vista alatt nem. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2657) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szasztok!

Volna egy olyan problémám,hogy nem tölti be a következő pályát. Ott tartok hogy elérem a tengeralattjárót de azt tönkreteszik. Aztán meg valami kis hídon kell átmenni majd egy ajtó kinyitásával kezdi el betölteni a következő pályát.
El is kezdi,de kifagy vagy kidob az asztalra. Ugyan ez a hiba előfordul akkor is ha pénzt veszek fel. Ilyenkor is random módon kidobál.

Tudna valaki segíteni ? Köszönöm :R

(#2658) True válasza Freddy TNT (#2657) üzenetére


True
aktív tag

A pénzes dolog már régebben volt téma (keress visszább nem emléxem mi volt a megoldás...), de a kifagyásod ezen a helyen szerintem új téma...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2659) tabrev válasza Freddy TNT (#2657) üzenetére


tabrev
tag

Minden érdeklődőnek írnám: nagyon szívesen segítek, de nekem egyszerűbb, ha ide begépelem és itt meglelitek a - remélhető megoldást - a problémátokra :R

Ahogy én csináltam: "megszereztem" a játékot, feltelepítettem daemon segítségével, majd alkalmaztam egy "újabb" exe file-t, ezután feltettem az 1.1 "frissítést" majd a "megvásárolt" SecuRom progival rámutattam az exe file-ra és láss csodát :Y azóta megy.

Remélem segítettem és nem rontottam bele a topikba - de többen érdeklődtek a megoldás felől és nekem sajna nincs időm mindenkinek külön elmondani ugyanazt. :R

Üdv

Még valami, túlzott tuning esetén is kilépkedhet a játék. Ezt sem árt tudni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2660) True válasza tabrev (#2659) üzenetére


True
aktív tag

Na ez mi ez..??? :U Ebböl gondolom a játék tök eredeti, ami nem baj, csak ne igy hivd fel rá a figyelmet, mert a modik morcik lesznek ha meglátják ezt itt...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2661) tabrev válasza True (#2660) üzenetére


tabrev
tag

Szia! Ez sajna az aminek látod... :R Gondoltam könnyítek az életemen is leírom a tevékenységet amit én csináltam - mivel többen érdeklődtek nálam ezen okból. Természetesen "eredeti" a game :))

[ Szerkesztve ]

(#2662) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Magyarosítás még mindig nincs a játékhoz?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2663) fpeter07 válasza manutdzoli (#2662) üzenetére


fpeter07
veterán

[link] itt van az állapota, de karácsony óta nem frissítették

(#2664) manutdzoli válasza fpeter07 (#2663) üzenetére


manutdzoli
senior tag

:((( de jó

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2665) VW_Beetle válasza fpeter07 (#2663) üzenetére


VW_Beetle
tag

BioShock Fordítás alatt: ~50% ;) csak úgy mondom, ismerős mondta aki forditja :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#2666) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Ja és várok ehhez a honlaphoz segitőket :) -> http://bioshock.extra.hu, aki segitene azt nagyon megköszönném MSN-en keressetek előre is köszi a helpeket :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#2667) Mans20


Mans20
addikt

Én tegnap kezdtem el a gamet és maxon fut a gépemen dx 9 be 1024 es felbontással.Remélem így is marad.
Amúgy fényképezőgépet honnan kell szerezni?vagy mikor kapom meg?
Amikor másik pályára lápek akkor már nemlehet visszamenni az előzőre?mert volt egy kódos ajtó az első vagy második pályán de nemtudtam hol a kód..De ha nem befojásolja a további játékot akkor mindegy. Várom már a magyarítást mert jólenne érteni is hogy mi miért van.

(#2668) fpeter07 válasza Mans20 (#2667) üzenetére


fpeter07
veterán

fényképező gépet majd fogsz kapni az egyik pályán, vissza lehet menni, desztem nem minden pályán lehet.

(#2669) Mans20 válasza fpeter07 (#2668) üzenetére


Mans20
addikt

Ok kösz.Szerintem minden játékot így kéne optimalizálni mert eddig semmi szaggatás nemvolt pedig a gépem az már az alapszint alsó részében van.

[ Szerkesztve ]

(#2670) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Na igen nekem meg 1280x1024-ben megy HIGH-on HD2600XT-vel olykor beszaggat de azt letojom :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#2671) Tomate


Tomate
veterán

Felraktam ezt a csodás gémet, de a bevezető pálya után nem lép tovább, sehogy. Raktam fel hotfixet, patchet, leszedtem a 8.2 es catalystot Legfrissebb direct X-et, AMD Dual Core Optimizert meg azt a 2005c++-is. Leszedtem pár cuccot ami zavarhatja, levettem a grafikát teljesen minimumra, DE semmi sem törénik. Ugyanaz. A Bioshock exe hibát észlelt ezért leáll. (De mért??? :O ) Már elsem tudom képzelni mi a baj. Egész nap ezzel kínlódtam és már idegileg kivagyok. Tolni akarom már...
A game eredeti. Valami épkézláb megoldást tud valaki, mielőtt kib*szom a kukába a kócerájt?

:O :W

Bocs ha kicsit sok a szmájli :)

Már nem sok, de bocs helyett, inkább kiszedted volna. :U

[ Módosította: Racecam ]

(#2672) Kareszovics válasza Tomate (#2671) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ezt javaslom elolvasni

A szmájlihegyet takaríttatom :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2673) Tomate válasza Kareszovics (#2672) üzenetére


Tomate
veterán

Sorry majd máskor uralkodom magamon :U Ezt már láttam, De időközben fél napos törölgetések, állítgatások után Elindult! Tölt és megy. Kopp-kopp. Remélem fog is.

(#2674) Kareszovics válasza Tomate (#2673) üzenetére


Kareszovics
addikt

Akkor jó játékot kívánok Neked! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2675) Janoska26 válasza Tomate (#2673) üzenetére


Janoska26
addikt

Ahogy elnézem bejön rendesen :DD asszem előkeresem délután Én is újra egy kis nosztalgiából :DDD

(#2676) Tomate


Tomate
veterán

Én még 1 Big Daddy-t se nyírtam ki és a játék felénél tartok. Mindig továbbenged. Nem muszály nekem kinyírni. Vagy lesz majd amikor igen? Nem nagyon értem. Valaki elmondaná? THX

(#2677) Ősgyík válasza Tomate (#2676) üzenetére


Ősgyík
tag

Én úgy emlékszem (bár rég játszottam) hogy te magad kell hogy megtámadd a big daddy-t hogy megmenthesd a kislányt.

(#2678) fpeter07 válasza Tomate (#2676) üzenetére


fpeter07
veterán

Ha kinyírod, akkor kapsz a BD akkor választhatsz hogy kinyírod a lányt vagy megmented, ha kinyírod 2-szer annyi adam jár, viszont ha megmented a pályán az összes kislányt akkor kapsz ajándékba egy macit amibe jó dolgok vannak :)

(#2679) instant_h2o


instant_h2o
csendes tag

Sziasztok!

Két napja kevergek a pályán,de nem találom azt a fránya BD bakancsot.....
Tudna nekem segíteni valaki,hogy mégis merre keressem?

(#2680) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek lenne egy nagy próblémám!

Szal felraktam a BioShock-ot gond nélkül belép a játékba menü minden fasza new game betölt elindul a játék ki kell úszni a partra bemenni egy épületbe lemenni a lépcsőn beszálni abba tengeralattjáróba elkezdünk merülni idáig minden fasza a vízalatt valahova megérkezünk és jön ott is egy újabb töltés na szóval elkezd tölteni a csík kb a felénél járhat és egyszer csak kilép a játékból.

Kérdés mi lehet a probléma mert ahogy elnéztem a gépigényt azzal nem lehet gond.
Ha tudna nekem valaki segíteni azt nagyon meghálálnám!
Előrei is köszönöm a válaszokat!

itt a gépem:

galaxy 7600GS DDR3 AGP
Intel Pentium 4 HT 3.00Ghz
AsRock P4i65G
1GB DDR 400

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#2681) pityeszka


pityeszka
őstag

Hali,

Kicsi segítség kellene.Feltelepítettem a játékot,játszottam kicsit,1-2 mapot,aztán felraktam a patchet,mert bugos volt a hang,viszont összeomlott a játék!!A menüben össze-vissza jelent meg minden,ha rákattintottam az audio beállításokra kilépett hibajelentéssel :F Mondanom sem kell,hogy a mentett állásokat is elvesztettem,mivel betöltésnél is hibaüzit dob.Help!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2682) Tomate válasza lakatosturbo (#2680) üzenetére


Tomate
veterán

Hello!
Nekem is ez volt a problémám. Az a csík nem mozog amúgy:D onnan tudod, hogy tölt ha megy a zene és váltakoznak a képek. Rakd fel a legújabb Nvidia drivert+a Bioshock Hotfixet mellé, Valamivel nekem is összeakadt a játék. Letöröltem pár hülyeséget a gépről, utána ment. Patchet ne rakd föl az nem segít. Sőt... próbáld meg lejebb venni a grafikát, és ha húzva van a gép vedd vissza alapra. Mielőtt elindítod minden felesleges alkalmazást zárj be a feladatkezelőbe, csak a legszükségesebbeket hagyd meg. Próbáld meg ezeket hátha..

(#2683) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Kössz a segítséget de milenne ez a Bioshock hotfix és honnan lehet letölteni?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#2684) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Na kipróbáltam most újra bioshockot a legújabb driverrel visszavettem grafot és voala müxszik :) Kössz a segítséget mégegyszer!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#2685) Mans20 válasza pityeszka (#2681) üzenetére


Mans20
addikt

A javitást amikor felraktam akkor nekem is elqrta,nekem javitás nélkül működik.
Amúgy tetszik a játék most éppen a a farmer marketban vagyok,a hangulata jó a játéknak a grafika is jó csak kicsit monoton,ha magyar lenne akkor biztos jobban beletudnám élni magam.

(#2686) csana


csana
senior tag

Nah most hogy végre feltelepítődött a game hozzám is, gondoltam belevágok felderíteni, mijó vár rám lennt a víz alatt. Szal első pár perc után néha itt, néha ott (többnyire ha valmi érdekes cuccot akarok felvenni), hibát észlel a game, és leáll.. Legtöbb hszben arról panaszkodtak hogy töltés közben hal be, de nálam csak úgy menet közben.. Nemrégi a vidkari driverem se. Esetleg valakinek valami 5let hogy miként lehetne kiküszöbölni ezt a problematikát?

(#2687) Zerocool21


Zerocool21
csendes tag

hi!
Feltelepítettem a gamet de mikor indítanám azt írja h a configom helytelen
pls help :F
C2D E4300
2GB DDRII 800mhz ram
Ati X1950XT 256MB VGA.

(#2688) csana válasza Zerocool21 (#2687) üzenetére


csana
senior tag

Hát segíteni nemigazán tudok, mert tegnap délután raktam fel a gamét, és nálam ilyen fajta komplikáció nem volt, de az biztos, hogy a konfigod az bőven elég.

Az én korábbi problémám meg megoldódott.. .exe cserével ;)

(#2689) Kareszovics válasza Zerocool21 (#2687) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak egy kcsit olvasnál vissza. :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2690) csana válasza Kareszovics (#2689) üzenetére


csana
senior tag

Jé, mikor korábban olvastam a linket, fel sem tűnt, hogy megemlítik azt a gyanus elemet, miszerint halálozáskor "darabosan" esnek össze a népek. Én meg azt hittem, hogy csak nálam ilyen a game, mert a youtub-os videókon nem tapasztaltam ilyesféle "szaggatva összehullást". Bár igaz ott mintha konzolon lett volna a gameplay.. Akkor ezek szerint csak a pc-s verzió szalajt..

Én csak nemrég kezdtem a BS-t, és még kicsit nem tiszta mi mire jó. Nah ezzel kapcs lenne 1 kérdésem: Menet közben le kellett cserélnem valami speckó képességemet, mert nem volt hely. Konkrétan a jó kis piromán tulajdonságot hagytam ott egy psiches varázsért. Ezt valamikor vissza tudom szerezni, ha lesz hely több "varázslat" számára? És ha igen, akkor ott lesz, ahol először felleltem, vagy ott, ahol lecseréltem 1 másikra?

(#2691) Tomate válasza csana (#2690) üzenetére


Tomate
veterán

A génbankban tudod cserélgetni a tulajdonságokat. A térképen egy ilyen dns cucc jelöli!

(#2692) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Nem tudná vki leírni hogyan tudom megtalálni a NÉGY kislányt Neptune's Bounty pályán? Előre is köszönöm. (Én még a hármat sem találom :( )

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2693) Kareszovics válasza Pocak89 (#2692) üzenetére


Kareszovics
addikt

Érdemes a pályán belül visszamenni menni olyan helyekre, ahol már jártál, mert (szerintem) bárhol feltudnak tűnni ezek a Little Sisterek.

Kutakodjál, hidd el sikerrel fogsz járni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2694) Pocak89 válasza Kareszovics (#2693) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Kösz. Akkor nekiállok már nem is tudom hányadszorra :)
Egyébként nem tudtok magyarításról? Én csak egy készülőben levőről tudok.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2695) pityeszka válasza Pocak89 (#2694) üzenetére


pityeszka
őstag

Nincs még magyarosítás :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2696) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Engem mostanában mindig kidobál az asztalra a játék szabálytalan művelettel. Valami ötlet?

I am having fun staying poor.

(#2697) Andras828


Andras828
tag

Sziasztok! Meghalt a windowsom, és a hülye fejemmel a telepítésnél leformáztam a vinyómat. Persze, hogy azon voltak a Bioshockos mentéseim. Little sister "menhely"-nél voltam. Mivel a sztorit nem szeretném újrakezdeni, ezért szeretném, hogy valaki írjon egy linket, vagy szóljon, hogy tud mentést szerezni. A játék meg bizony nagyon csúnyán lealáz mindent!!! És azért valljuk be, nem is olyan csúnya :)

(#2698) csana válasza Drizzt (#2696) üzenetére


csana
senior tag

Nélam csinált ilyet eleinte a warezes, és kiderült, hogy a krekk volt a hibás. Egy újabb file, és reg megoldotta.

Az eredetiben ilyesmivel nem taliztam.. Remélem hamarosan kidobnak még egy patch-et, ami a maradék "furcsaságokat" is orvosolja..

(#2699) csana válasza Andras828 (#2697) üzenetére


csana
senior tag

Üdv!
Én nemrég gyűrtem végig, és elveileg minden helyszínhez 2 (1.0, hardon, minden sziszter megmentve -save-elve :D) mentésem van. Igaz még nem néztem hol tárolja, és mekkorák, de ha kell valamelyik, szívesen elküldöm mailbe.

[ Szerkesztve ]

(#2700) mad1 válasza csana (#2699) üzenetére


mad1
veterán

hali,engem erdekellne,ha megtalalod a mentest,legyszi mailba kuld el pls.

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.