Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#3201) dodopek válasza ollie (#3200) üzenetére


dodopek
addikt

hát,akkor ez cumi.Kereshetek más játékot...

(#3202) #48613632


#48613632
törölt tag

Nekem is van pár problémám a stuffal, eredeti bulk kiadás, 1.1 patch, win7 és magyarítás. Játék megy gond nélkül, egyszer fagyott csak ki egy pályatöltésnél. Azonban néha (soxor) eltűnik az iránytűm, pedig be van kapcsolva. A ki-be kapcsolás sem segít.
A másik, a magyar feliratozásnál, ha a szöveg többrészes, a második tömböt csak egy pillanatra rakja ki, majd egy pillanat múlva el is tűnik, szépen shaderelve teszi ahogy kell, nem csak úgy lekapja piffpuffra ... ez miért lehet?

amúgy nekem is az a véleményem, hogy nagyon szép stuff de hosszútávon kissé egyhangú, ie nem fog éjszakákra a gép elé láncolni ... szerintem

(#3203) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Még a nyáron vettem meg a játékot, fel is telepítettem de nem nagyon volt időm játszani így hamar le is szedtem.

A hétvégén újra elővettem, telepítettem gond nélkül, a patchet is felrakta a telepítő, de az aktiválásnál megakadok. Megadom a sorozatszámot, aktiválást nyomok, de megszakad a folyamat, és vmi Unlock Code-ot kellene beadnom de nem tudom ilyet honnan kapok.

Már írtam a supportnak de semmi érdemleges választ nem kaptam. Vki találkozott már ilyennel?

Let the Zone take me if I am.

(#3204) kutga válasza kutga (#3203) üzenetére


kutga
nagyúr

UP!

Let the Zone take me if I am.

(#3205) kutga válasza kutga (#3204) üzenetére


kutga
nagyúr

UP!

Let the Zone take me if I am.

(#3206) kutga válasza kutga (#3205) üzenetére


kutga
nagyúr

Megoldódott magától. Valszeg vmit elgépeltem vagy épp nem volt elérhető az aktivációs szerver.

Let the Zone take me if I am.

(#3207) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!
feltelapítettem ezt a játékot, de a második töltésnél -mikor lemerülök a tengeralattjáróval az elején és bemegy egy épületbe- leáll a program működése. 64 bites win 7

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3208) petymeg


petymeg
addikt

up

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3209) ch003067


ch003067
addikt

Én felraktam valamelyik nap a gammát, de valahogy nagyon nem jött be:( Jobbra számítottam az írások alapján, meg a videók alapján :)

(#3210) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok, egy kérdésem lenne. Próbálom feltenni az 1.1-es patch-et de nem megy fel! Amikor megkérdezi telepítéskor, hol a bioshock exe megmutatom hol van majd kiírja nem talál valami régi fájlt és nem települ az 1.1-es javítás. Ez csak azért kéne mert felraktam a magyarosítást és az igényli, bár felment a magyarítás de írta hogy erősen ajánlott az 1.1 es javítás hozzá! Nem tudja valaki hogy lehet feltenni ezt a javítást?

[ Szerkesztve ]

(#3211) Wasp91 válasza Runner_fxr (#3210) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Másold a patchet a játék mappájába és úgy telepítsd.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3212) True válasza petymeg (#3207) üzenetére


True
aktív tag

Nekem a "virágpiaci" verzió okozott ilyet...
Ha nem tévedek PÜ-ben folytasd majd... :R

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#3213) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Annyira akartam játsszani ezzel a játékkal, de nincs hang egyszerűen Win7 alatt, pedig ezer tippet kipróbáltam már. :O

(#3214) raus


raus
aktív tag

Nem tudom hogy jo helyre irok-e, de a Bioshock 2-röl van szo.
Tegnap vettem meg Games for Windows - Live kiadasban, termekkulccsal, bontatlanul 4.90€ -ert itt Ausztriaban. Feltelepitettem, letrehoztam egy Windows - Live ID-t jelszoval mindennel. Az email cimemet visszaigazoltam es sikeres volt a regisztracio. Be tudok lepni vele a friss XBOX - Live oldalamra tehat el az accountom meg a profilom. Valamint a Games for Windows - Live Marketplace-be is be tudok loggolni vele es müködik. De amikor inditom a jatekot elöjön a GfW - Live belepes, beirom az email cimet es a jelszot, ezutan tovabblep es keri a Bioshock 2 termekkulcsot. Beirom helyesen elfogadom es a nextre kattintok majd jön egy hibaüzenet hogy az emailcim ill, a jelszo "invalid" es probaljam ujra. Tehat nem tudom regisztralni a jatekot, nem jön le semmilyen frissites holott van hozza több patch is mar idöközben, valamint azt hiszem igy a save sem müködik.
Miert bonyolitjak meg ennyire?
Segitsetek!

(#3215) raus válasza raus (#3214) üzenetére


raus
aktív tag

Megoldódott a dolog. Kompletten töröltem a Windows Live ID-met és létrehoztam egy újat hotmail címmel. Majd ezzel léptem be a GFW szolgáltatásba a játék alatt és így engedte regisztrálni a játék cd kulcsát és a patch is lejött. Valami 1.5xxx-et ír a játék főmenüjében.

(#3216) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#3213) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most van hang, de csak egy pár, és össze vissza hirtelen megszűnnek, pl. ah elfordulok. Rohadt idegesítő.

(#3217) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#3216) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sikerült megoldást találni a problémára:

A Bioshock\Builds\Release\Default.ini fájlban a [FMODAudio.FMODAudioSubsystem] részt írjuk át erre:

[FMODAudio.FMODAudioSubsystem]
MaxChannels=32
MaxStreams=4
StreamBufferSize=128

Persze előtte nem árt biztonsági másolatot készíteni a fájlról.

(#3218) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nah, végigjátszottam a játékot. Teljesen megfogott, a hangulat, a sztori, a környezet. Picit rövid volt, ennyi bajom volt vele.

(#3219) saxicola


saxicola
csendes tag

Ajánlom figyelmetekbe Bioshock rajongói oldalamat, ahol most 4 Bioshock: Rapture regény kerül kisorsolásra:

[link]

(#3220) chatran válasza WonderCSabo (#3218) üzenetére


chatran
őstag

Akkor állj neki mégegyszer, ha jól emlékszem 3 befejezése van.
Tegnap megvettem a könyvet, szokásos ragasztott papírkötés, tele stílszerű GS reklámokkal. Majd négyszáz oldal.
Ha befejeztem az UC: Negyedik labirintust majd nekiállok.

(#3221) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali skacok

Én tegnap előtt vettem meg a játékot steamen egy akció keretében, le is töltöttem, frissítette is, de amikor indítanám a gamet, írja, hogy a működése le is állt... Ilyenkor mi a teendő?

(#3222) chatran válasza Black Dragon (#3221) üzenetére


chatran
őstag

A Bioshock híres arról, hogy nem akar elindulni különféle okok miatt. Magam sem értem miért, a többi unreal engines játék gond nélkül szokott futni. Első körben én uninstallálnám az OpenAl-t, nálam főleg emiatt nem szokott elindulni. Ha nem segítene, akkor van pár leírás a neten, amik segítenek a problémák megoldásában.
Érdemes vele küzdeni, mert nagyon jó játék. :)

(#3223) Black Dragon válasza chatran (#3222) üzenetére


Black Dragon
addikt

Már régebben kijátszottam, de akkor nagyon tetszett, és gondoltam, hogy 3oooFt-ért az 1-2. rész megéri, és le is töltöttem.:)

Majd akkor próbálkozok az OpenAl-el, de ha nem sikerülne, akkor utánaolvasok jobban.:K

(#3224) chatran válasza Black Dragon (#3223) üzenetére


chatran
őstag

Sikerült működésre bírni? Ha igen, mi volt a megoldás?

(#3225) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok!

Most kezdtem el a játékot. :B (I rész..) és a kérdésem az lenne, hogy a képességeknél ha újat kapok akkor elveszítem az egyiket? nálam valamiért mindig csak 2 van, és nem is enged többet valamiért felvenni. :U
Valamit tuti elb@szok, vagy nem csinálok meg.
Megköszönöm, ha valaki megosztaná velem a megoldást. :R

[ Szerkesztve ]

(#3226) chatran válasza kulerr (#3225) üzenetére


chatran
őstag

Dehogy veszíted. Ahogy továbbhaladsz a játékban találsz majd génbankokat, ahol a már megszerzett plazmidokat és génjavítókat úgy rendezed, ahogy csak akarod. Illetve a begyűjtők kertjénél (Gatherers Garden), majd tudsz venni plusz slotokat. Alapból mindenből csak kettő van.
Egyébként a villám és a telekinézis a legfontosabb plazmid, azokat nem érdemes kicserélni.

(#3227) kulerr válasza chatran (#3226) üzenetére


kulerr
őstag

okés, köszönöm. Akkor hiába adja ne fogadjam el? :U

[ Szerkesztve ]

(#3228) chatran válasza kulerr (#3227) üzenetére


chatran
őstag

De fogadd el. Minden plazmidot érdemes begyűjteni. Csak ne a kis kört jelöld ki, hanem a bal alsó sarokban van egy olyan menü, hogy a Gén Állományba. Így nem aktivizálódik csak bekerül egy tárolóba és majd a génbankoknál be tudod illeszteni.
Én pár napja vittem végig ismét a játékot, kicsinálva az összes Little Sistert :) Így még fissek az emlékeim a játékról. Ha valami egyéb kérdés van nyugodtan tedd fel.
Mostanában álltam volna neki a második résznek, de sajnos a magyarítás nem jó az 1.5-ös verzióhoz. :( Így majd PS3-on viszem végig.
Hol tartasz a játékban?

(#3229) kulerr válasza chatran (#3228) üzenetére


kulerr
őstag

kb egy hónapja kezdtem el és elég jól elmentem, csak megakadtam mert kellett volna a villám. :D de ugye azt lecseréltem ezért abbahagytam...de most megnézem mire megyek azzal amit mondasz. :R

[ Szerkesztve ]

(#3230) chatran válasza kulerr (#3229) üzenetére


chatran
őstag

Keress egy génbankot, a térkép is jelzi a hollétüket. Ott vissza tudod majd tenni a villámot. Az orvosi pavilonban vagy?

(#3231) kulerr válasza chatran (#3230) üzenetére


kulerr
őstag

most igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#3232) chatran válasza kulerr (#3231) üzenetére


chatran
őstag

Azon a pályán nincs génbank, át kell menned Neptune's Bounty-ba, csak ott fogsz találni.

(#3233) Ryuu


Ryuu
tag

Sziasztok! Van egy eléggé nagy problémám a játékkal. Gondoltam ma előveszem és most tényleg végig is játszom, ha már megvan, feltettem hozzá minden 1.1-es patch + magyarítás.

Elindítottam és már a menübe furcsa volt az egér, lassú és akadt. Mindent maxra állítottam, elindítottam a játékot és iszonyatosan akadt. Nem tudom mennyi fps-em lehetett, de nem több 5-10-nél. Már google-be rákerestem hátha találok valamit, de semmi olyan infót nem találtam, amivel kijavíthatnám a problémát.

Pedig megvan a játékhoz a vasam, minden tökéletesen fut a gépen, minden driverem friss, a rendszer tiszta, nem tudom mi a baja.

Anno a 4850-es Ati kártyán tökéletesen futott.

Azt még hozzátenném, hogy a játék második részével is ugyan ez a gond, brutálisan akad.

Lehet, hogy az Nvidia driverrel van gond?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#3234) Ryuu válasza Ryuu (#3233) üzenetére


Ryuu
tag

Sikerült megoldanom. :))

Amilyen okos vagyok, elfelejtettem, hogy ez a jelenség mindennapos, hogy sehol sincs több fps-em 5-10-nél.

Nem tudom ennek a szerencsétlenségnek mi baja van ilyenkor, de szokása egy idő után beállni, és az ég adta világon semmi sem megy tökéletesen.

Lehet driver gondom van, nem tudom.

Ilyenkor a jó öreg Quake-el szoktam tesztelni. Ha ott nincs max fps-em (250), akkor tuti, hogy beállt a gép, ilyenkor egy laza restart-al meg is van oldva.

Mostmár jó a Bioshock is, meg se röccen.

(#3235) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#3236) remington2


remington2
senior tag

Hali!

A könyvváltozatot olvasta valaki? Régen játszottam a Bioshockkal, de úgy emlékszem a sztorija egészen jó, a könyvváltozat is ezt dolgozza fel? Van valamilyen véleményetek erről a könyvről?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3237) bLaCkDoGoNe válasza remington2 (#3236) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én most olvasom, és nagyon tetszik. Igazából az előzményeket bontja ki, sok ismerős és néhány kevésbé ismert szereplőn keresztül.

Keményvonalas rajongóknak mindenképpen ajánlott.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3238) PR0JECTNR56 válasza bLaCkDoGoNe (#3237) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Pont ma rendeltem meg a könyvet, már alig várom, hogy beleolvassak. :)

(#3239) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, szevasztok

DS3 után, meg meguntam a BF3-at, érdekelne a Bio 1-2 szingli "hossza".... megéri feltenni?!...anno toltam vele, de.. abbamaradt.
ilyen 15-18órás már megfelelő lenne

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3240) Kareszovics válasza - = Zk = - (#3239) üzenetére


Kareszovics
addikt

15-18 óra simán megvan, ha nem speedrun-olsz, akkor meg végképp megvan akár 60 óra is a két rész együtt.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3241) - = Zk = - válasza Kareszovics (#3240) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megéri kitolni?.... anno tetszett, de most hirtelen nem tudom, miylen stílus is kéne egy DS3 után :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3242) Kareszovics válasza - = Zk = - (#3241) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ha DS3 = Dungeon Siege 3 akkor természetszerűleg egy merőben más játékélményt fogsz kapni; ami szerintem jobb, mint a DS3 (mondom ezt úgy, hogy mindkettővel toltam/tolom).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3243) - = Zk = - válasza Kareszovics (#3242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, sry. Dead Space 3... :B
annak megfogott a története, pl.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3244) Kareszovics válasza - = Zk = - (#3243) üzenetére


Kareszovics
addikt

Dead Space 3-at nem ismerem sajnos, de szerintem hangulatban nem fog hasonlítani a játék. Figyelj, én bátran installálnék a helyedben. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3245) - = Zk = - válasza Kareszovics (#3244) üzenetére


- = Zk = -
félisten

adok neki esélyt. úgyis itt a 7vége.. ha nem fog meg, akkor... akkor nem fog meg. :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3246) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

DX10-es, de qrva szép.... :Y...
+1 az UE-nek

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3247) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kitolva...
érdekes a sztorija... hm. qrva érdekes :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3248) M@trixfan


M@trixfan
addikt

2009-es mentést töltöttem vissza pár napja, ennyi kihagyás után is azonnal visszajött minden. Emlékszem a Stalker széria es a még mindig folyamatban levő Metro 2033 vonta el a figyelmem a Bioshockról. Meg kell hagyni fantasztikus a játék, azonnal beszippantott a hangulat. Sikerült lenyomni egy Big Daddyt, hackelek mindent amit látok :) Az a durva, hogy legnehezebb fokozaton játszom és igy is annyi lőszerem van, hogy már nem is tudom felvenni. A grafika nem mai már, de még mindig lenyűgöző. Az ilyen játékok nálam hónapokig tartanak, mindent megnézek. Eszméletlen mennyi akarat és művészi munka van ebben! Sokszor csak nézem hogy mozognak a Daddyk, milyen a belsőépítészet, stb...

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3249) killer095


killer095
őstag

Sziasztok!
Újra nekiülnék a sorozatnak de az érdekelne hogy van e valami grafikai mód amival lehet túrbózni még rajta (eddig csak sweet fx-et próbáltam)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3250) EczkE


EczkE
addikt

Üdv!

Steames verzió van meg a játékból. A kérdésem az lenne, hogy van a játékhoz használható magyarosítás?

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.