Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2751) Elydan válasza maxlanders (#2750) üzenetére


Elydan
aktív tag

Pc gurun találsz végigjátszást,az talán segít. Ez nem az a rész,amikor az emeletről vki sorozatosan dobál gránátokat?

(#2752) fpeter07 válasza maxlanders (#2750) üzenetére


fpeter07
veterán

Az erkényről egy krapek gránátokat dobál, először is meg kell keresned a telekinézist, egy tenisz szoba szerűségben lesz, utánna vissza mész oda elkapod a gránátját vissza dobhatod neki ( de mindig jön egy új:D) dobj egy gránátot a neon-ra

(#2753) maxlanders válasza fpeter07 (#2752) üzenetére


maxlanders
tag

Ez segített köszi :C

(#2754) Baboon


Baboon
senior tag

Sziasztok!

A kérdés egyszerű: miért nincs hang se menübe se játék közbe? Vmikor már volt ilyen régen egy játéknál de ne mtudom hogy oldottam meg. Lehet sehogy.
Amúgy audigy2-m van.
Előre is köszönöm

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#2755) Kareszovics válasza Baboon (#2754) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kapcsold ki az EAX-ot, vedd lejjebb a grafikai beállításokat.

Forrás

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2756) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Még mindig nemtalálok magyarítást hozzá:(

TDI POWER

(#2757) Gyusz válasza Süni 1985 F (#2756) üzenetére


Gyusz
őstag

Talán mert még nem adták ki link... Elvileg már elkészült a fordítás, csak még a tesztelés zajlik.

(#2758) Süni 1985 F válasza Gyusz (#2757) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Köszi,én béna vagyok,h a neten böngésszek ezek után!
Meg elolvasni a sok hozzászólást áh nemvagyok én akkora kocka,hogy időt szánjak rá:)
Köszi!

TDI POWER

(#2759) fpeter07 válasza Süni 1985 F (#2758) üzenetére


fpeter07
veterán

mitől vagy attól kocka hogy visszaolvasol? ám mind1 de télleg jó lenne már magyarítás hozzá...

(#2760) Süni 1985 F válasza fpeter07 (#2759) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Úgy értem a kockaságot,hogy nem ülök anynit a monitor elött,de ezzel nem akartam leszolni senkit vagy megbántani csak énvagyok ilyen szélsőséges eset na;)

TDI POWER

(#2761) Papi74


Papi74
aktív tag

Hello

Felraktam a Bioshock-ot szépen el is indult,kiusztam a vizböl beszáltam a buvárharangba,és amikor leérek és indulna a játék egyszerüen kidob asztalra.valaki tudna segiteni hogy ez miért van :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2762) Süni 1985 F válasza Papi74 (#2761) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nekem a drivercsere megoldotta ezt a gondod!;)

TDI POWER

(#2763) Papi74 válasza Süni 1985 F (#2762) üzenetére


Papi74
aktív tag

Milyen drivert raktál fel :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2764) Süni 1985 F válasza Papi74 (#2763) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

NVIDIA legújabb!
175.16 xp-hez

TDI POWER

(#2765) Papi74 válasza Süni 1985 F (#2764) üzenetére


Papi74
aktív tag

Hello

Nekem atis kártyám van a legujabb driver-el és vista.lehet hogy vissza kéne rakni az xp-t :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2766) Gyusz válasza Papi74 (#2765) üzenetére


Gyusz
őstag

Vagy egy másik drivert kéne kipróbálni, esetleg a játékhoz a patch-et feltenni. Mennie kell a játéknak Vistán is.

(#2767) Papi74 válasza Gyusz (#2766) üzenetére


Papi74
aktív tag

Valamit majd csinálnom kell vele,mert tetszik nagyon a játék :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2768) Papi74 válasza Gyusz (#2766) üzenetére


Papi74
aktív tag

Sajna a driver csere nem oldota meg a problémát,patch nekem nincs a játékhoz. :W

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2769) Gyusz válasza Papi74 (#2768) üzenetére


Gyusz
őstag

It egy link a javításhoz.

(#2770) Papi74 válasza Gyusz (#2769) üzenetére


Papi74
aktív tag

:R THX :R

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2771) Papi74


Papi74
aktív tag

Még mindig nem müxik a biosock pedig már a patch-et is felraktam,nem tudom mi a problémája.Valaki valami okosat :F :W

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#2772) Süni 1985 F válasza Papi74 (#2771) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Eredeti?Ha nem tölsd le máshonnan és jólesz sztem!:)

TDI POWER

(#2773) Süni 1985 F válasza Papi74 (#2771) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Vagy mint az okosok azt mondani szokták vedd meg eredetiben xD

TDI POWER

(#2774) fpeter07 válasza Süni 1985 F (#2773) üzenetére


fpeter07
veterán

egy hét alatt rá jött a hejes megoldásra ;]

(#2775) Süni 1985 F válasza fpeter07 (#2774) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Hát még nem reagált a kolega,hátha egy jó ötletet adtam;)

TDI POWER

(#2776) Janoska26 válasza Süni 1985 F (#2764) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha megnézed az adatait láthatod hogy Ati kártyája van :U az Nvidiával nem sokra megy egy 2600XT-hez :DD lehet épp ez a gond :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2777) Süni 1985 F válasza Janoska26 (#2776) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Igazad van láma vagyok:D
Bocs inkább nem okoskodom legközelebb xD

TDI POWER

(#2778) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Feloldották a korlátozást a Bioshock-ról.

"Kisebb felháborodást váltott ki a BioShock megjelenése előtt az a hír, hogy a 2K Games egy speciális védelemmel látja el a játékot, amelynek köszönhetően nem lehet majd akárhány gépre, akárhányszor feltelepíteni a programot. És bár később kiderült, hogy a limit nem is olyan vészes, mint amilyennek elsőnek tűnt, a fejlesztők ma bejelentették, hogy megszüntették a korlátozást - ehhez pedig nem kell semmilyen patchet letölteni, a művelet automatikusan megtörténik annál, aki rendelkezik élő net hozzáféréssel."
Forrás: PC Dome.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2779) Dean


Dean
tag

Sziasztok!

Elakadtam - de már jó idelye!

Fort frolic- nál vagyok.

A sárga nyíl mutatja, merre kell menni az átriumba, hogy kitegyem a fotókat a színpadra.
A színpad függönye be van húzva és nem tudom kinyitni.

4 fotó kéne ha jól értem 2 megvan Finnegan és Rodrigez
A másik kettőt hol a fenében találom?
Egyáltalán ezen a pályán vannak?

köszi

Ui: 10 x kőrbejártam mindent

(#2780) Dean


Dean
tag

Fitzpatrik is megvan.
Mégis hogyan tudom elhelyezni a keretekben a fotókat?

(#2781) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv. Most toltam végig a cuccot....egy pár dolog ne mvilágos. Szóval rájöttem ,hogy Atlasról és a családjával nem történt semmi. Valóban Atlas igazából Fontaine volt, és így vezetett el minket a végső harcig?

Valamint, hogy én "jóként" vittem végig a játékot, a végén a kislányokról kaptam egy rövid videót. A "rossz" befejetés miben különbözik? Ott is meg kell küzdeni Fontainnel? A kislányok jönnek és lebökdösik? Illletve más videó lesz?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2782) Dean


Dean
tag

segítsetek lécci mert szétvet az ideg

(#2783) Dean


Dean
tag

Nézem ezt a: BioShock Walkthrough
abban soha nincs behúzva a színpad függönye, nálam miért?

(#2784) Tsumaas válasza Dean (#2783) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Tessék! Talán ez fog segíteni.

Hard work beats talent.

(#2785) fpeter07 válasza volvoguy (#2781) üzenetére


fpeter07
veterán

Ugyan még nem vittem, végig, azt olvastam hogy a lények kiszabadulnak a világba

(#2786) Valty válasza fpeter07 (#2785) üzenetére


Valty
aktív tag

Jaja, ha rosszfiů vagy, akkor úgy van vége, hogy a lények kiszabadulnak, és megtámadnak egy tengeralattjárót, ami épp a repülőgép maradékait vizsgálja. :)

(#2787) madface


madface
csendes tag

Hi!

Nincs valami megoldása arra hogy a game-t ne csak a X360-as kontroller-rel lehessen tolni?
Nekem Logitech Rumblepad2 gamepad-om van! Tudom, a kontroller saját szoftverével lehet bűvészkedni hogy az egeret meg billentyűzetet szimulálja, de valami jobb és elegánsabb megoldásra gondoltam!

Előre is köszi!

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi."

(#2788) pikámer


pikámer
tag

Hejj emberek arra gondoltam,hogy ne porosodjon tovább ez a játék a polcon install fel és játszadozzam egy kicsit de én is azzal küszködöm,hogy kilépeget.
Visszaolvasgattam de szivesen meghallgatnák egy személyre szabott receptet ha nem tul nagy kérés.
Konfig, 780-as ECS lap,5000+ BE,2600XT,2Giga ram,8.6 Catalyst.
A játék nem boltban volt vásárolva ugy kaptam "ajándékba" fent van patch is ugyhogy driver cserére tippeltem.

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#2789) pikámer


pikámer
tag

Hol vagytok emberek? :Y

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#2790) Tsumaas válasza pikámer (#2789) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Othooooon ;) a kérdésedre a választ nem tudom.... :F

Hard work beats talent.

(#2791) pikámer válasza Tsumaas (#2790) üzenetére


pikámer
tag

Nem megy ujratettem a rendszert egy picivel tovább megy de megint kidobja valami ilyennel,hogy a Bioshock exe hibát észlelt ezért leáll.
Arra kezdtem gyanakodni,hogy mivel ennek az ECS lapnak specko int hangja van(IDT) nem e azzal akad össze.
1.1 -eshez találtam patch-et de nekem 1.0 -om van :U

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#2792) Tsumaas válasza pikámer (#2791) üzenetére


Tsumaas
senior tag

A játékot hányszor installáltad? Mert amikor kiadták a játékot, olyan fatális hibát találtak benne, hogy csak 5x lehet feltelepíteni, többször nem. :o

Hard work beats talent.

(#2793) pikámer válasza Tsumaas (#2792) üzenetére


pikámer
tag

A régi op rendszeren 2-szer,most 1-szer :D,de azt figyeltem meg,hogy mindig uott dob ki az elsö pályán amikor rácsatlakozik arra a micsodára én pedig ki kellen szállnom, nagy fekete ablak,de a háttérben megy a játék tovább mindaddig amig le nem okézom a boshock exe hibát talált üzenetet
4.10 -es Daemon toolsot használok probáltam csak a securom opciot,aztán az egészet on-ra tettem majd off-ra,a virusirtot is kikapcsoltam semmi..

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#2794) Tsumaas válasza pikámer (#2793) üzenetére


Tsumaas
senior tag

jaa, hogy nem eredti a játék?? :DD

Hard work beats talent.

(#2795) west válasza Tsumaas (#2794) üzenetére


west
őstag

az biztonsagi masolat :D

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2796) Tsumaas válasza west (#2795) üzenetére


Tsumaas
senior tag

ja, aha, hát így már minden tiszta. Vedd meg az eredetit, és máris jó lesz :)) :D

Hard work beats talent.

(#2797) west válasza Tsumaas (#2796) üzenetére


west
őstag

nekem nem kell eredeti.
csak vicc volt.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2798) Tsumaas válasza west (#2797) üzenetére


Tsumaas
senior tag

bocs, nem neked akartam :DDD pikámernek ment ;]

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#2799) pikámer válasza Tsumaas (#2794) üzenetére


pikámer
tag

Hát persze barátom,de a fizetésem sem eredeti :D ,idöközben megvan a hiba mert lekaptam egy vincsire és feltelepitettem egy másik gépre ahol ua a hibát idézte elö,tehát ezzel én nem fogok tudni játszani but thx for support guys.
;)

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#2800) Tsumaas válasza pikámer (#2799) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nyugi van, nekem sem eredeti(mondjuk én nem is játszok vele :)) ). Tölts le egy másik verziót, és azzal játsz. :R

Hard work beats talent.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.