Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2301) Sirandrish válasza PhilBrick (#2300) üzenetére


Sirandrish
legenda

automatáát találtam de bőviteni még nemtudtam:(

Amugy itt hogy kell átmenni? mert nekem odakéne mennem szerintem de azt a rácsot nemtudom kicsitni:(

[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2302) Lexo


Lexo
csendes tag

Csá! Tudna nekem valaki segíteni? Az a problémám, hogy vettem 1 acer aspire 5920g notit és nem indul el a Bioshock (a Moh Airborn fullosan fut), amikor kezdődne a pálya hibát okoz a game (vistám van). A régi gépemen legalább a pálya bejött (ati 9600 se van bene). Nem értem mi a baja??? Pleas help me!!!! THX!!! :Y

(#2303) zsolti1990 válasza priti (#2298) üzenetére


zsolti1990
csendes tag

köszi a jó tanácsot

(#2304) rollins válasza Sirandrish (#2301) üzenetére


rollins
őstag

Van több féle "automata". Ami most neked kell az a Gatherer’s Garden és ezen tudsz ADAM -mal fizetni a képességekért a slotokért.. A többin: upgradelni, a begyűjtött anyagokból készíteni valamit (spec lőszer, gentonic, stb), vagy csak vásárolni pénzért eve-t, healt-ot vagy lőszereket.
Hogy mi kell ahhoz, hogy kinyíljon az a rácsos kapu, azt leírtam a #2230 -ban.

[ Szerkesztve ]

(#2305) Sirandrish válasza rollins (#2304) üzenetére


Sirandrish
legenda

a rácsos kapu már megvan...mivel ADAM-el? már van belőle vagy neki? nemtudom hogy mondjam párszáz akármi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2306) rollins válasza Sirandrish (#2305) üzenetére


rollins
őstag

nem érteni pontosan, amit írni
Ha kinyírsz egy bigdaddy-t és ha megmented a kicsi sistert (kinyírni is lehet, de...), akkor kapsz adam-ot, azzal lehet fizetni Gatherer’s Garden automatánál
nem tudni elmondani érthetőbb ennél ;)

(#2307) Sirandrish válasza rollins (#2306) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen olyan kis ribiket már mentettem meg...kaptam is ADAM-ot..azt nem tudom hogy milyen automata amiről beszélsz...az olyan ami a 2. pálya elején van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2308) rollins válasza rollins (#2306) üzenetére


rollins
őstag

egyébként emiatt az anyag (adam) miatt ment/megy a "háború"
Igen, igen, olyan amelyiken előszőr kaptad a elktro bolt nevű képességet az elején

[ Szerkesztve ]

(#2309) Sirandrish válasza rollins (#2308) üzenetére


Sirandrish
legenda

de az még az első pályán van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2310) rollins válasza Sirandrish (#2309) üzenetére


rollins
őstag

Lehet, ill tényleg, már nem emlékszem pontosan. De nagyon jól elszórakoztam vele. Splicereken meg jót röhögtem néha. :)

(#2311) Sirandrish válasza rollins (#2310) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én egyenlőre nem találok olyan gépet...most érkeztem meg egy ilyen kertes pályára..
pedig van már 700 ADAM-om..mondjuk azt nemtudom hogy ez elég-evalamire de már megnézném azt a gépet mert nem emlékszem:(

amugy előzőpályákra visszatudok menni? vagy mikor lesz mégegy olyan gép?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2312) rollins válasza Sirandrish (#2311) üzenetére


rollins
őstag

Nem mindenhol van, de lesz elég helyen. Biztos fogsz találni majd ilyet (jobb képet most nem találtam)
Nem mindenhol tudsz visszamenni, de ha mégis, neked kell tudni, megéri -e.

[ Szerkesztve ]

(#2313) Kanczy válasza Sirandrish (#2311) üzenetére


Kanczy
veterán

akkor már Arcadia-n vagy,már egy rakás gene bank-et (módosító hely) és gatherer's garden kellett (volna) találnod...nagyon el lehettél kalandozva,ha nem vetted észre őket :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2314) Sirandrish válasza Kanczy (#2313) üzenetére


Sirandrish
legenda

gene bankot talátam..de abba én csak pakolászni tudtam a már meglévő speckóimat de venni plussz helyet nem tudtam:(
hogy lehet? vagy mennyi ADAM kell hzzá me kb 700van most?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2315) Eagle16 válasza Sirandrish (#2314) üzenetére


Eagle16
addikt

A játék eleje felé még nem tudsz venni a gene bankból slotokat. Amúgy nem drágák a cuccok, 700 ADAM-ből simán tudsz venni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2316) Sirandrish válasza Eagle16 (#2315) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah hát akkor ez a gondo..nem én vagyok bamba:DDD
Jó végre ezt tudni:)

off: Jó az aláirásod:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2317) Eagle16 válasza Sirandrish (#2316) üzenetére


Eagle16
addikt

Tudom :DDD

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2318) Sirandrish válasza Eagle16 (#2317) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kivi leszek meddig lessz az aláirásdba:D

Amugy kb mikor tudok majd venni slotot? mert ez a 2 nemsok...és jó lenne együtt a villám,tűz,telekinézis speckó:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2319) Eagle16 válasza Sirandrish (#2318) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát nemtudom, most hol jársz a játékban?
Emlékszem én is már nagyon vártam hogy legyen slot, mert összegyűlt vagy 5 képesség, és csak 2-t tudtam egyszerre használni...

Addig lesz benne, míg meg nem unom, vagy amíg nem kérsz érte jogdíjjat :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2320) Eagle16 válasza Sirandrish (#2318) üzenetére


Eagle16
addikt

Egy jó hely.
Itt megtudod nézni hogy melyik pályán miből mennyi van, és mennyibe kerül :) (meg amúgy az egész oldal egész hasznos)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2321) Sirandrish válasza Eagle16 (#2319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arcadia-ban vagyok..és vettem is egy slotot meg valami Electric bolt2-t ugyhogy már olyanom is van..vettem képességeket is ugyhogy happy vagyok:DD

Jogdijat nem kérek érte az tuti:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2322) Sirandrish válasza Eagle16 (#2320) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah és ITT mi a teendő?
Ugye van még hely ahol nem jártam viszont a nyil erre mutat és innen szerintem máshova fog dobni ha bemegyek azon a kapun (sárgán fénylik meg Load van odairva ha E-t nyomok).

Kérdés! Menjek be vagy járkáljam körbe a helyet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2323) Sirandrish válasza Eagle16 (#2320) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebből a linkből hirtelen annyit sikerült kisilabizálnom hogy még 5 pálya van hátra amitő nem vagyok boldog:(
Reméltem hogy van benne vagy 20:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2324) Eagle16 válasza Sirandrish (#2322) üzenetére


Eagle16
addikt

Fedezd fel Arcadia-t, és a Farmers Market-et.
Össze kell gyűjteni egy szérum hozzávalóit, először menj a Farmers Marketbe, ott lesz egy pár összetevő. (a térképen is rajta van jobboldalt, to farmers market...arra menj, aztán valahogy majd alakulnak a dolgok :D )

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2325) Sirandrish válasza Eagle16 (#2324) üzenetére


Sirandrish
legenda

hátéppen ott vagyok a térkép szerint nem? :U

amugy a lényeg akkor az hogy járjak be mindent hiába retyeg ez a nyil nekem igaz?:)

amugy ezt mondtam..van egy kapu ami Load felirtaot ir a E betü mellé...gondlom elvinne a pics*ba...ezért kérdezem hogy járjam előbb be Arcadiat és csak utánna menjek?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2326) Eagle16 válasza Sirandrish (#2325) üzenetére


Eagle16
addikt

jaja, menj el mindefelé, csinálj meg mindent. A Big Daddy-ket mindenképp nyírd ki, és mentsd meg az össze kislányt, után biztos tovább fog engedni, amerre kell. De most a szérum összetevőit kell keresni. Van egy ilyen méhkaptárokkal teli nagy szoba, ott kell kutakodni majd, ha jól emlékszem.

ha tovább enged, akkor menj tovább, csak akkor szokott elengedni ha mindent jól csináltál, mivel nem jöhetsz vissza (legtöbbször)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2327) Sirandrish válasza Eagle16 (#2326) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó hát elenged mert irja hogy mehetek de én inkább előbb körbejárom Arcadiat..van még pár hely ahol nem voltam..meg legalább tovább tart a game:)
a Big Daddyket mindig kinyirom de nem mindegyik melett van kislány...legalábbis én ugy vettem észre.
Amugy a pénzt is lehetessz tápolni? mert most 500 a max ami elfér nálam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2328) Eagle16 válasza Sirandrish (#2327) üzenetére


Eagle16
addikt

A pénzt nem tudom (de szerintem nem), nálam a max. összeg mindig olyan 20 körül volt, mert mindig elköltöttem az összeset lőszerre:D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2329) Sirandrish válasza Eagle16 (#2328) üzenetére


Sirandrish
legenda

én csak svédfogóval (vagy miaz) megyek ugyhogy lőszer az van:DDD
a Big Daddyknek szoktam adni shotit az agyba de a többit nagyon nagyon ritkán használom:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2330) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah átmentem valami Fort Frolic-ba:)
Már van 4 slotom így egyszerre négy speckó van nálam...amugy leszek durvább spackók mint az a Fire meg Lighting?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2331) kem


kem
addikt

Újra kellett telepíteni a vistám, de a régi megvan egy máásik vinyón.
Hogyan tudom a savegameket átmenteni?
Ha jól emlékszem van egy ilyen mappa valahol. azt elég átmásolnom?

Köszi!

(#2332) Sirandrish válasza kem (#2331) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a savemappát kell átmásolni és esetleg felülirni az ujra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2333) kem válasza Sirandrish (#2332) üzenetére


kem
addikt

na most meg nem akar elindulni...
Feltelepítettem, majd indítom, és nem válaszol.
Az első képernyőig se jut el... :O

Köszi!

(#2334) kem


kem
addikt

Lehet, hogy a RAID0 miatt van?

Köszi!

(#2335) Sirandrish válasza kem (#2333) üzenetére


Sirandrish
legenda

eredeti? mert mikor neem is megvolt a warez verzió én sem tudtam elinditani...ezért muszály voltam megvenni eredetibe..mostmár nincs gond:)
amugy nemtudom mi lehet a baj...

Picit féltem tőle mert azért szoktam warezba megszerezni hogy kipróbáljam aztán ha jó akkor buy de ezt nem tudtam kipróbálni viszont egyáltalán nem bántam meg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2336) Sirandrish


Sirandrish
legenda

oda mikor jutok be és hogy? látok egy árnyékot a falon ugyhogy van ott valaki de a rácsot nemtudom kinyitni.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2337) Lexo


Lexo
csendes tag

Hahó segítene már valaki!!!! El kéne indítanom a Bioshockot!!!!!!!!

(#2338) Sirandrish válasza Lexo (#2337) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha nem eredeti márpedig ha nem indul gondolom nem az akkor nézz hozzá cracket..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2339) kem válasza Lexo (#2337) üzenetére


kem
addikt

vannak rá a neten bugfixek, énis most azt keresgélem.
Azt nem értem, hogy a játék nekem ment, csak átkerült az oprendszer egy másik HDD-re, és minden driver ugyanaz meg minden. akkor miért nem megy ezen? a másikba ha visszalépek, akkor noproblemo

Köszi!

(#2340) True válasza Sirandrish (#2336) üzenetére


True
aktív tag

Hehe... A gépész érdekelne mi...? :DDD Priviben megírom hogy ne legyek "spoiler" ...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2341) True válasza Lexo (#2337) üzenetére


True
aktív tag

És oda is egy privi... ;)

Mod: (#2342) Sirandrish itt is nagyon szívesen! ;)

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2342) Sirandrish válasza True (#2340) üzenetére


Sirandrish
legenda

itt is nagyon szépen köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2343) kem válasza True (#2341) üzenetére


kem
addikt

én is kérek privit:D
ha nem gond

Köszi!

(#2344) True válasza kem (#2343) üzenetére


True
aktív tag

Melyik ügyben is..? :DDD Priviben légyszi tovább... Csak hogy ne OFF-oljak itt...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2345) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah akkor kéne mégegy kis help.

oda hogy jutok le?
körbejártam mindent de semmit se találtam...a "gépész" rácsa még most sincs nyitva..gondolom előbb oda le kéne jutnom de ez a rács se enged...már vagy 3 Big Daddy-t lenyomtam ugyanitt de semmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2346) True válasza Sirandrish (#2345) üzenetére


True
aktív tag

Amit itt: link-eltél ott irja mi az oka annak hogy ez zárva fogad... Itt nem ir semmit a map? Mert most igy nem emléxem...

Mod: Vagy lehet hogy az csak az éppen aktuális feladatot irja..? :F
Gyenge az angolom... :O

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2347) kem válasza True (#2346) üzenetére


kem
addikt

Alul ezt írja:
Kohen azt szeretné, hogy találd meg Martin Finnegan-t és ölnd meg, hogy nyugta legyen.
Finnegan a Poseidon Pláza egy lefagyasztott részébe van zárva.

Köszi!

(#2348) Sirandrish válasza True (#2346) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azt nem figyeltem...majd megnézem...
csak kicsit bosszant már a dolog hogy minden zárva van ;]
van az Átriumban 4 kép...azokat is aktiválni kell de az egyiket azokból se tudom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2349) Sirandrish válasza kem (#2347) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..ez már meg is van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2350) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah sikerült továbbjutnom:)
Most már uj pályán vagyok...nemská annak is nekiesek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.