Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2801) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Üdv!

A hírek szerint a fejlesztők feloldották a játék telepítési korlátait,és nem kötelező az online aktiválás sem
Ha nem kell a neten aktiválni ahhoz,hogy játszani tudjak,akkor ez melyik verziókra vonatkozik? Kiadtak egy új szériát ami már nem korlátos vagy mi?
Ha betopogok egy boltba,és megveszem a Bioshock-ot,akkor fogom tudni telepíteni a saját net nélküli gépemre is?

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#2802) Tsumaas válasza mert_csokis (#2801) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Erről én nem halottam semmit. Nem tudnád belinkelni azt az oldalt, ahol olvastad?

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#2803) mert_csokis válasza Tsumaas (#2802) üzenetére


mert_csokis
senior tag

GameStar link

De szinte az összes magyar online lapon rajta van. Namost vagy mindenki szarul fordította,és még mindig kell net hozzá install-nál,vagy nem tudom. Mindenhol úgy írják,hogy az online aktiválás kényszerét és a telepítési korlátot is feloldották
Patch nincs hozzá...szal nem tudom

De én egy mérsékeltebb áron szívesen megvenném eredetiben,mert az nem normális dolog,hogy dupla helyet foglal a gépen a játék. Amit eleve felpakol install-kor,meg ugye legyen a gépen az iso fálj is,hogy azt érzékelhesse lemezként
Meg a rar csomagok mérete is 6 giga körüli ha jól emlékszem,szal még véletlenül se fér rá egy dvd-re
Én csak emiatt utálom a warez-t,nagyon körülményes. Egyébként emberbarát megoldás,ha a pénztárcát nézzük... :U

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#2804) Tsumaas válasza mert_csokis (#2803) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nah ja, ebből alig derül ki valami. Kéne írni egy mail-t a GameStar-nak, és megkérdezni benne, hogy mikortól aktuális a cucc. :F
Ami pedg a warez-t illeti, igen, télleg sokat kell vele szarakodni, de most ha azt nézzük, hogy kiadni egy olyan játékért pénzt(7k-t asszem, de nem biztos, már nem emlékszem), amelyiket 5x lehet csak installálni :W és internet is kell, pedig a játékban nincs is multiplayer, :( azért lehet, hogy megéri küszködni, főleg ha a játék is jó. És biztos, hogy jó gamma :K

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#2805) KoRner™


KoRner™
tag

Sziasztok!
Tudom, hogy most megkövezhetnétek, de nekem egy "péntárcabarát" példányom van a játékból, mégis kérdéssel fordulok Hozzátok.
Az a gondom, hogy csúszik a felirat. Ez nagy baj, bár más semmi nincs.
Gondoltam, hogy felrakom a patchet, ami ezt kiküszöböli. Rögtön azzal kezdte, hogy telepítés közben kidobta, hogy nem stimmel a Bioshock.exe (Gondolom a "biztonsági másolat" isomon beépített "szabad-exe" van. [jézusom de vicces :D ]), de ettől még folytatja a telepítést. Amint készen van, elindítom, jippijájó, és úgy el van csúszkálva összevissza a menüben a kép, hogy sejhaj. Konkrétan lelóg a monitorról alul és jobb oldalt, ráadásul a graphics options egy az egyben megőrült. Össze vissza vannak feliratok, mint például: 1280×high detailts. :W

Valaki tud tippet adni, hogy mit tudnék kezdeni?

U.i.: Meg fogom venni a játékot, mert ez biza érdemel annyit, csak még se pénzem nincs, se a környező boltokban nem találom, viszont golfozgatnék Andrew Ryan-el.

[ Szerkesztve ]

(#2806) Tsumaas válasza KoRner™ (#2805) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Töltsél le egy másik másik verziót, ez valószínűleg hibás. :U

Hard work beats talent.

(#2807) hartyi


hartyi
tag

Szevasztok!
Má meg mingyá széttörök valamit... :) Szóval adott egy ismert bug a játékban. Arcadia szinten van egy széf Langford irodájában, ami üres (pedig nem kellene annak lennie). A széfből többek között egy kulcsnak is elő kellene kerülnie, mert annak hiányába nem lehet tovább menni. Kb 15 féle megoldási lehetőséget találtam külföldi fórumokon, de egyik sem jön be. Találkozott valaki ezzel a problémával? Esetleg tudtok is rá megoldást?
Vagy, ha esetleg valakinek lenne egy mentett állása nagyjából ezen a környéken ( vagy a széf kinyitása után közvetlenül), megköszönném... :)

(#2808) bergusz


bergusz
tag

Szegasztok!

A helyzet a következő:

Elszállt a winfosom...mielőtt újraraktam, mindent lementettem, csak egy dolgot felejtettem el. A bioshock mentéseimet, gondolom a dokumentum mappában volt...vagy a játékkönyvtárban? mert az még meg van. Ha elszállt, akkor jó lenne, ha valaki tudna küldeni (mail-ben) egy mentett állást az Arcadia környékéről...a méhes...desztillált vizes...kaptárakban keresgetős résznél jártam!

Előre is köszönöm a szíves seggítséget! :DDD
Üdv, Bergusz! :R

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

(#2809) Tsumaas válasza bergusz (#2808) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Mindkettőtöknek ajánlom ezt az oldalt: www.cheathappens.com . Vannk ott csalások, háttérképek, és mentések. Keressetek rá a BioShockra és töltsétek! Ja, előbb regizzni kell.

Hard work beats talent.

(#2810) bergusz válasza Tsumaas (#2809) üzenetére


bergusz
tag

Köszi az ötletet! :R

[ Szerkesztve ]

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

(#2811) Tsumaas válasza bergusz (#2810) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nincs mit! :D

Hard work beats talent.

(#2812) fpeter07


fpeter07
veterán

(#2813) west válasza fpeter07 (#2812) üzenetére


west
őstag

majd ha raveszem magam ujra,akkor jol fog jonni. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2814) bach22


bach22
tag

hali! a problémám az lenne, hogy játszok mondjuk olyan fél órát a játékkal, addig minden oké, deh utánna át akarok kutatni egy hullát és kifagy a játék. Mi lehet a baj?

(#2815) Kareszovics válasza fpeter07 (#2812) üzenetére


Kareszovics
addikt

Maximális köszönet a linkért! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2816) west válasza bach22 (#2814) üzenetére


west
őstag

hofokokat nezted?
nezd a gput es procit.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2817) fpeter07 válasza Kareszovics (#2815) üzenetére


fpeter07
veterán

utolsó hetekben minden nap fellátogadtam oda ;]
Big Daddyk mióta ilyen erősek? elsőnél egyszer meghaltam másodiknál maradt 2 életem/2 evem :DDD

(#2818) Kareszovics válasza fpeter07 (#2817) üzenetére


Kareszovics
addikt

Fokozat gondolom a "leghárdosabb"? ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2819) fpeter07 válasza Kareszovics (#2818) üzenetére


fpeter07
veterán

nem, sima normál

(#2820) Kareszovics válasza fpeter07 (#2819) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én se merem nehezebb fokozaton elkezdeni. :B Normálban is van egy-két olyan izzadós rész amit vért izzadva tudok csak megcsinálni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2821) fpeter07 válasza Kareszovics (#2820) üzenetére


fpeter07
veterán

Anno elkezdtem haladón, de gyorsan vissza is raktam könnyűre :D Easy-n szinte mindig 9-es életem+evem volt, most meg úgy kell vennem, egy big daddy harc felemészt jó 5 életet. aztán megint 2 életem van :D most tartok árkádiában, nem is tudtam hogy meghalt atlasz felesége, jó hogy kijött a magyarítás ;)

(#2822) Kareszovics válasza fpeter07 (#2821) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az a baj, hogy én két hete fejeztem be másodjára, most meg hiába a magyarítás nincs erőm újrakezdeni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2823) fpeter07


fpeter07
veterán

Kicsit se csalás :U kep1/kep2
Kéne egy kis segítség, Árkádia Ryan amikor megkapjuk azta chemical thowert a kép mögött ugye van egy széf (kód az ablakon) ami üres és a nyíl mindig oda mutat :F bug vagy mi?

(#2824) PhilBrick válasza fpeter07 (#2823) üzenetére


PhilBrick
őstag

Előfordul, hogy nincs megoldása elsőre. Engem is idegesített néha de szerintem simán belefér a játékba. Sőt...
A széf kódját emlékezetem szerint a doktornő haldoklása közben felírta az üvegre az ajtó mellé.

(#2825) Tomate


Tomate
veterán

Kivittem a Fort Frolic pályát összeraktam cohen mászterpíszét de onnan hova kell tovább menni a metróval? Már másodjára viszem, de nem emlékszem, hogy volt... :R

(#2826) fpeter07 válasza PhilBrick (#2824) üzenetére


fpeter07
veterán

első game-re, a kód-ot írtam hogy ott az ablakon, tegnap este elkezdtem újra előlör, megnézem hogy most mi lesz :F

(#2827) fpeter07 válasza fpeter07 (#2826) üzenetére


fpeter07
veterán

ez kész, vki tudna küldeni egy mentést arcádia végéről?

(#2828) Tsumaas válasza fpeter07 (#2827) üzenetére


Tsumaas
senior tag

#2809 hsz!

Hard work beats talent.

(#2829) fpeter07


fpeter07
veterán

Fel pacheltem a game-t, elkezdtem előről és tivább jutottam :C most tartok floric-ba, milyen mészárlás volt arcadia végén :DDD azért egyszer meghaltam.. tök durva mikor lezárom az ajtót elkezdik körbe vágni

(#2830) athomi


athomi
veterán

Azt hittem a magyarítás tartalmazni fogja a beszédeket is.

(#2831) Kareszovics válasza athomi (#2830) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát persz', szinkront is elképzel az ember... feleségül ne vegyünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2832) Tsumaas válasza Kareszovics (#2831) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Mellesleg, honnan van a magyarosítás, mert elég bugos. Pl.: a beállíásoknál. :W

Hard work beats talent.

(#2833) fpeter07 válasza Tsumaas (#2832) üzenetére


fpeter07
veterán

(#2834) athomi válasza Kareszovics (#2831) üzenetére


athomi
veterán

Ennek a magyarításnak így jelenleg nem sok értelme van, magyar a menü, meg a feladatkiírások. A magnószalagokat és a beszédeket viszont nem feliratozták. :(

[ Szerkesztve ]

(#2835) west válasza fpeter07 (#2833) üzenetére


west
őstag

feltelepitem es kesz?
vagy meg kell neki mutatni a konyvtarat?stb?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2836) Csabahun válasza athomi (#2834) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nem tudom te hogy telepitetted fel a magyarítást de semmi baja nincsen.
Minden magyar ami kell.

(#2837) athomi válasza Csabahun (#2836) üzenetére


athomi
veterán

A beszédeknek és a szalagoknak is?

(#2838) fpeter07 válasza athomi (#2837) üzenetére


fpeter07
veterán

menüben kipipáltad a feliratokat? new game-t kezdtél?
west: ja

(#2839) Süni 1985 F válasza athomi (#2837) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Eltünik a mentésem mindig és nemtudom miért,vkinek vmi 5let? :(

TDI POWER

(#2840) Csabahun válasza athomi (#2837) üzenetére


Csabahun
senior tag

Igen ,minden magyar!!!

Az még hozzá tartozik,hogy először nekem is bugos volt a menü meg minden,de valahogy megoldottam.

Közbe rájöttem,hogy csináltam meg.Pü-ben leirom.

[ Szerkesztve ]

(#2841) athomi válasza Csabahun (#2840) üzenetére


athomi
veterán

rendben, köszönöm!

(#2842) west


west
őstag

ez a jatek 1ev utan is nagyon szep.
amugy pach segit az animaciokon?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2843) fpeter07 válasza west (#2842) üzenetére


fpeter07
veterán

Patch a feliratok időzítését javítja, meg berekerült pár plasmid/tonic (hangrobbanást megvettem kemény 1 adamért, szart se ér :D, akkor már telekinesis)

(#2844) fpeter07


fpeter07
veterán

Floric tök jó volt, a végén mikor a faszi lejön megnézni a munkám, anno mikor támadtak a splicerek lőttem egy elektromos nyilat és belesétált utánna meg elteleportált, lehet nem is kellett volna kinyirnom :F
Rapture-t jó helyre építették
Milyen kemény fegyverem van :C

(#2845) west válasza fpeter07 (#2843) üzenetére


west
őstag

az atvezeto videokon azert nincs felirat mert kell hozza a pach? :)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2846) fpeter07 válasza west (#2845) üzenetére


fpeter07
veterán

nálam patch nélkül is volt :)

(#2847) west válasza fpeter07 (#2846) üzenetére


west
őstag

:O
lehet felrakom a pach et.hatha...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2848) fpeter07 válasza west (#2847) üzenetére


fpeter07
veterán

menüben biztos bekapcsoltad a feliratokat?

(#2849) Tsumaas válasza west (#2847) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Szerintem ne rakd fel a patch-et, mert az itthoni ( 2 db ) gépen teljesen összekutyult mindent. pl.: a beállításoknál. Aztán ha feltetted a magyarosítást, akkor ő ugyan lefordítja, csak hibásan... szóval én nem tenném fel a helyedben :K

Hard work beats talent.

(#2850) fpeter07


fpeter07
veterán

Kezd világossá válni a sztori :)
Pár kép: kep1 kep2 kep3 kep4 kep5 kep6 kep7
sztem szép grafika
szerk: utólag kicsit kivilágosítottam mert allig lehetett látni vmit :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.