Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#3151) pcguru1 válasza Black Dragon (#3150) üzenetére


pcguru1
őstag

Én maradtam az xp-nél,vistám volt egy darabig de nem jött be :(

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3152) Black Dragon válasza pcguru1 (#3151) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem csodállom, próbáld ki a 7 et, az befog jönni, ezt garantálom. :K

[ Szerkesztve ]

(#3153) pcguru1 válasza Black Dragon (#3152) üzenetére


pcguru1
őstag

Az a baj hogy nekem sok olyan játékom van ami nem megy win7-el,én viszont sürürn játszom velük :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3154) Black Dragon válasza pcguru1 (#3153) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nah ez a másik dolog, amit én nemszoktam érteni.:)

Mindenki aztmondja hogy ez nem kompatibilis, az nem kompatibilis a win 7 el....

Érdekes, hogy minden játék megy nekem amit eddig felraktam, még azis ami 8 éves.:)

Tehát próbáld meg felrakni, szerintem simán menni fog.

(#3155) silverlightx válasza Black Dragon (#3154) üzenetére


silverlightx
tag

ebben igazad van, hogy mindenki azt mondja hogy ezzel meg azzal a játékkal nem kompatibilis a win7!!! de azért van 1-2 játék ami tényleg nem fut win7 alat:S ( tapasztalat) !!! de ez a ják futott nekem win 7 alatt:S szerintem ott valamivel gond lehet:S

(#3156) Black Dragon válasza silverlightx (#3155) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem erre a játékra gondolt, hanem 1-2 másik játékra, de mond a nevüket és hátha megtudom mondani személyes tapasztalatból, hogy megy e biztosan.

(#3157) pcguru1 válasza Black Dragon (#3156) üzenetére


pcguru1
őstag

Én az F1 challenge 99-02 re gondoltam :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3158) ollie válasza pcguru1 (#3153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az XP emulátorral sem?

***

(#3159) pcguru1 válasza ollie (#3158) üzenetére


pcguru1
őstag

Nem is tudtam hogy van xp emulator :Y

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3160) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ezzel énis ígyvagyok.:Y

De próbáld ki a win7 et, nem vesztesz vele semmit.:)

(#3161) pcguru1 válasza Black Dragon (#3160) üzenetére


pcguru1
őstag

Igy mostmár kifogom probálni :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3162) Black Dragon válasza pcguru1 (#3161) üzenetére


Black Dragon
addikt

:))

(#3163) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nagyon behalt a topic srácok, senkinek sincs kérdése?:))

(#3164) pcguru1 válasza Black Dragon (#3163) üzenetére


pcguru1
őstag

Ugylátszik már mindenki végigtolta a game-t :DDD

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#3165) Black Dragon válasza pcguru1 (#3164) üzenetére


Black Dragon
addikt

Vagy annyira jo mindenki, hogy nemakad el sehol.:D

(#3166) Mangesz


Mangesz
csendes tag

Sziasztok Mindenkinek!!
Nem tudom sehogy sem elindítani se megcrackelni a bioshock-ot
Tudna Vki segíteni??
előre is köszönöm

(#3167) Kareszovics válasza Mangesz (#3166) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tessék parancsolni...

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3168) ollie válasza Mangesz (#3166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#3169) dodopek


dodopek
addikt

sziasztok!
Honnan lehet letölteni a magyarítást?Mert az oldal megszünt,ahol lennie kellene.Ha esetleg valakinek megvan,dobjon e PŰ-t!
Köszi!

(#3170) dodopek


dodopek
addikt

És mi a fenét kell csinálni a játék elején a tűzben?Olyan mintha úsznék,de nem tudom mi is a cél....
Bármerre úszom,nem történik semmi...

(#3171) Kareszovics válasza dodopek (#3170) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát pedig ki kell keveredned a vízből ahol lesz egy világítótorony. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3172) Cadal válasza dodopek (#3169) üzenetére


Cadal
őstag

Magyarítást itt is találsz. Érdemes is feltenni, mert legalább érted a story-t.

http://www.magyaritasok.hu/

(#3173) Kareszovics válasza Cadal (#3172) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az a baj, hogy az itt megadott link már nem él. :(

MOD: tévedtem. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3174) Kareszovics válasza dodopek (#3170) üzenetére


Kareszovics
addikt

Végül sikerült kijutnod a vízből? :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3175) dodopek válasza Kareszovics (#3174) üzenetére


dodopek
addikt

Sajnos nem.Meg is untam.Helyette inkább átúsztam( :D ) a repülőszimulátorok vizére,és őrülten élvezem a Tom Clancy's HAWX-t. Mindenesetre köszönöm a segítséget.

(#3176) Kareszovics válasza dodopek (#3175) üzenetére


Kareszovics
addikt

Esküszöm küldök Neked egy saját gameplay videót az elejéről, olyan nincs, hogy nem tudsz kiúszni. :DDD :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3177) Black Dragon válasza Kareszovics (#3176) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem sem olyan nehéz kiúszni.:DD

Nem olyan bonyolult megtalálni a kiutat.:D

Legalábbis szerintem. :D

(#3178) Kareszovics válasza Black Dragon (#3177) üzenetére


Kareszovics
addikt

Félre ne értsétek: én nem akartam még véletlenül se megbántani a "kollégát" csak érthetetlen számomra, hogy egy játékban hogy lehet gyakorlatilag az első 10 másodperc után elakadni. :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3179) sting66


sting66
csendes tag

No egy kis segítség azoknak, akiknek nincs hang Win7 alatt. Hosszú órákig fórumoztam, mire végül megtaláltam a megoldást. Be kell dugni a mikrofon portba bármit ami jack csatlakozós, és máris van hang.
Legalábbis nekem semmiféle kompatibilitási mód nem segített.

(#3180) dodopek válasza Kareszovics (#3178) üzenetére


dodopek
addikt

Nem bántódtam meg.:) A dolog alapból úgy nézett ki, hogy nem sokat játsok(játszottam)Aztán ráakadtam a Stalkerre,és elragadott.De mid3nak vége lett egyszer.Ezután keresni kezdtem valamit,ami pótolhatja.A bioshock már kb a 10. játék volt 1 héten belül,amit telepítettem.Elég hamar kifulladt a kíváncsiságom,gondolom a sorozatos csalódások miatt. Lehet, hogy ha nem ilyen helyzetben találkozom a gammával,akkor tovább "küzdök".Így kiábrándított,letöröltem.És mivel utoljára az ACE 1-2 volt(Commodore 64),ami repülős játékban lekötött,gondoltam teszek egy próbát a HAWX-szal.Bejött...
Szóval mindezt összefoglalva Én, és a Bioshock asszem a körülmények áldozatai lettünk... :D

(#3181) setherian


setherian
tag

van valami ötletetek, hogy miért fagy le már rögtön a beállításoknál?. nem is láttam még az intro-t sem, azt sem tudom, hogy kezdődik a játék, mert már 2 napja az elindításával tökölök.
os 7, kompatibilitást minden opcióval próbáltam, rendszer bírná, úgyhogy passz...

(#3182) setherian válasza setherian (#3181) üzenetére


setherian
tag

megoldva, ne tolongjatok :P
dll és reg file orvoslása azt rendben is van

(#3183) bartucc


bartucc
addikt

Nekem bejönne a játék hangulata, de túl sok a hent, és kevés a kaland az elején, gondolom nem fog változni. Fallout 3 nagyon bejött, de itt a zárt tér, kevés mozgástér és ellen mindenütt, ez így nem. Ott kimentél a szabadba, járkáltál kicsit, volt változatosság...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3184) bartucc válasza bartucc (#3183) üzenetére


bartucc
addikt

Ez semmi másból nem áll, csak menj be az ajtón és írts... Nem magyarosítással nyomom, nem igazán értem a lényeget mit miért, csak hentelést látok. Nem az igazi. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3185) setherian válasza bartucc (#3184) üzenetére


setherian
tag

Próbáld meg feltenni a magyarosítást, hátha nem fagy le és változik a véleményed jó irányba.
Igazából engem csak a világa fogott meg, summa ugyanaz a hentelés ahogy te mondod m int a többi, de valahogy az aqua környezet engem megnyert.
A patch-el lefagy nálam, anélkül meg nem megy a magyarosítás, de elvileg átverős a történet.
Én a plasmidok miatt találtam színesebbnek :)

(#3186) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
Megvettem eredetibe a játékot és annak rendje és módja szerint feltelepítettem Windows 7 Professional rendszeremre. De amikor elakarom indítani a játékot és rákattintok kétszer a játék ikonjára, el kezd tölteni de nem történik semmi. A háttérben fut a "Bioshock.exe" de nem indul. Mi lehet a baj? A Windows 7-et nem szereti vagy mi?
Előre is köszönöm a segítséget!
:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3187) ollie válasza viktorhmv (#3186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jobb gomb az indítófájlon (exe, nem az ikon), és futtatás rendszergazdaként.

***

(#3188) viktorhmv válasza ollie (#3187) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Ennyi az egész? És ez tuti működik?:D Amint hazaértem a melóbol kipróbálom:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3189) ollie válasza viktorhmv (#3188) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tuti, de sok játéknak ez a baja Vista/Win7 alatt. Egy próbát megér.

***

(#3190) viktorhmv válasza ollie (#3189) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Kipróbáltam. Sajnos ugyanazt csinálja mint amit az előbb leírtam :O Más ötlet esetleg?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3191) ollie válasza viktorhmv (#3190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ki az XP kompatibilitás módot (jobb klikk azt ikonon, és ott tudod beállítani az egyik fülön).

***

(#3192) viktorhmv válasza ollie (#3191) üzenetére


viktorhmv
senior tag

:( Se XP, se Vista kompatibilitás módban nem indul. Közben persze rendszergazdaként próbálom indítani. A probléma változatlan:(

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3193) ollie válasza viktorhmv (#3192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, rákerestem és a következőt találtam:

1. a telepítőt Vista kompatibilitás üzemmódban futtasd (tehát először uninstall)
2. a DX9-et tedd fel a DVD-ről (ha nincs rajta, töltsd le)
3. futtasd a játékot XP kompatibilitás módban

Tehát csak az utolsó pont nem elég. Először próbáld meg feltenni a DX9-et, majd ha nem jön be, kezd elölről az 1. ponttal.

***

(#3194) viktorhmv válasza ollie (#3193) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Értem. Megpróbálom. Köszönöm az eddigieket is:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3195) viktorhmv válasza ollie (#3193) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Megcsináltam mind a három lépést azzal a különbséggel h a végén vista kompatibilitás módban kell futtatni h egyáltalán elinduljon. DE....
hiába indul el a játék ha nincs hangja+az első jelenetnél Rapture-ben csak áll a két karakter egymással szemben minthogy inkább egymásnak esnének annak rendje és módja szerint.
mi lehet a gond?
:F

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3196) ollie válasza viktorhmv (#3195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, XP módban nem indul? Ahol olvastam ott azt írták, hogy csak XP módban volt hang.

***

(#3197) viktorhmv válasza ollie (#3196) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Az a baj ha Vista módban elindul, működik is de nincs hang. XP módban pedig fekete képernyőig jut és kész:F

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#3198) blambun


blambun
tag

Sziasztok!

Tegnap megvettem a Bioshock első részét. Csináltam egy Games for Windows Live profilt azzal azt hiszem nincs gond (utánaolvastam a dolognak, szépen kamu címmel csináltam a dolgot, ahogy kell). Felpakoltam rendben a játékot, első indításnál kérte a kódot, hogy aktiváljam. Megtörtént megy is rendben. Viszont hogy tudnám a Live profilomhoz hozzáadni a játékot ? Ilyet sehol nem találtam, ő meg úgy látom nem adott hozzá magától semmit sem szóval erre kíváncsi lennék.

(#3199) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Amikor a gép lezuhan nekem ott valami nem smakkol.A kép olyan,mint itt az előtte című:
Bioshock
Így kell ennek kinézni?Olvastam a cikkben,hogy kell a shader modell 3.Nem egy bivaly videokártyám van(asus x1050 512mb),de a SM3-at tdja.Akkor mi lehet a gond?
Köszi!
Dodo
Ps:
Ja,és a menűben nincs nyilam sem.Mozog,és tudom használni,csak épp látni nem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#3200) ollie válasza dodopek (#3199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a tied nem tudja az SM3-at, itt meg is nézheted.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.