Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#3001) LLKobe válasza tiv83us (#2999) üzenetére


LLKobe
veterán

Jah bakker, én jó fiú akartam lenni, csak egy little sistert vágtam haza (csak hogy lássam úgy mi történik) és a rossz befejezést kaptam. Tiszta kib~ˇ^˘°˛szás volt :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3002) atee


atee
őstag

Sziasztok.

Régi problémám van és sehogy nem tudom megoldani.
Research Laboratories a széfben nincs semmi.
Valaki tudna nekem egy mentést küldeni a széf kiürítés utáni állapotról.
Vagy a Tree Farm legelejéről?
Lehetőleg olyat ahol a kislányok mentve voltak nem lemészárolva :)

pampa@chello.hu

Köszönöm.

D-day 2002-01-04 01:54

(#3003) lamajoe


lamajoe
tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el bioshockozni, azonban van egy kis problémám.
A játék elején valami Incinerate nevű képességet meg tudok szerezni egy szobában ahova gugolva juthatok be, fel vettem, és amikor meppróbálom elhelyezni skillbarban, kifagy a játék, rádásul az asztalom fele használhatatlanná válik :S Eltűnnek onnan az ikonok, és nem is lehet oda pakolni..

Ötlet?:D

(#3005) Black Dragon válasza lamajoe (#3003) üzenetére


Black Dragon
addikt

Eredetiben van meg a játék?

(#3006) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok most probáltam ki a Bioshocot, patch a legujabb de sjan win 7 7100 32 bit alatt szarráfagy,hogy csak a reset segit,érdemes megprobálnom vista alatt?
Gép:5600+x2,4850 ati,2 gb ram.

(#3007) dunc válasza dunc (#3006) üzenetére


dunc
nagyúr

Rktak egy oprendszert ,és most úgy néz ki nem fagyogat .

(#3008) betyarr


betyarr
veterán

valaki tudna segíteni priviben?feltoltam a gámét,de amikor menteni szeretnék,akkor kifagy és kidob az asztalra,majd hibát észlelve le is áll.feltettem az 1.1-es patchet de így még alig kezdődik el a progi,már ki is lép.

integrált hd 3200 ati,frissített driverrel van pillanatnyilag.meg találtam valami ati hotfixet a neten,de az meg nem akar települni nekem.hibával leáll.
tehát priviben keressen meg légyszi,akinek van használható 5lete! előre is :R

(#3009) betyarr válasza betyarr (#3008) üzenetére


betyarr
veterán

ápp,hlp pls!

(#3010) betyarr válasza betyarr (#3009) üzenetére


betyarr
veterán

lécci valaki...pls!

(#3011) ollie válasza betyarr (#3010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapcsold ki a high detail shaders-t.

***

(#3012) betyarr válasza ollie (#3011) üzenetére


betyarr
veterán

azt hol lehet megtenni?

(#3013) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, hogy valaki jár-e még ide, de lenne kér kérdésem:

1. Little Sister kivételével mindegyiket megmentettem. Mégis a "Rossz" befejezés fogadott. Ez normális? Egy kis "baki" sem lehet? Vagy valamit elrontottam?

2. Aki már végijátszotta mind2 félét. Mikortól különbözik? Csak a vége, vagy már előbb elkezd változni a történet?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3014) ollie válasza betyarr (#3012) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A beállításoknál?

jer1cho: szerintem az összeset meg kell menteni

[ Szerkesztve ]

***

(#3015) sgergi válasza TazLeacher (#3013) üzenetére


sgergi
veterán

Az összeset meg kell menteni.
Csak az utolsó videó különbözik.

(#3016) TazLeacher válasza sgergi (#3015) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Én rögötn az elsőt nem mentettem meg....akkor kár volt a egészért szenvedni. Ha meg csak az utolsó videó különbözik...akkor szerintem végig se nyomom mégegyszer. Azt hittem azért vannak ott a kutatócsajnál a gyerekek, mert őket én mentettem meg, meg volt egy-két ilyen. De ha ugyan az, akkor majd talán egyszer végignyomom megint. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3017) betyarr válasza ollie (#3014) üzenetére


betyarr
veterán

ja,hogy magában a gaméban?megnézem ha hazaérek!

tegnap került be egy új vga (4850),azzal is próbáltam,de dettó ua.már a legelején is ha a mentésre kattintok,akkor kidob az asztalra és hibával leáll.

[ Szerkesztve ]

(#3018) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Heló! Nekem olyan problémám van, hogy nagyon szaggat a játék, ha egy ajtó kinyillik jó ha van 8fps-em. Alábbi gépen. amd 6000+,8800gt,2giga ram, friss xp sp3+friss driverek! Hangkártyán a hardvergyorítás levéve. Valakinek volt hasonló problémája? 1.1patch+crack van minden ami kell, régen tökéletes volt gyengébb géppel is :(

[ Szerkesztve ]

(#3019) Oliverda


Oliverda
félisten

Végigtoltam én is. Egy little sister-t harvesztáltam (a többit megmentettem) meg asszem hogy talán egyet kihagytam de ennek ellenére a jó befejezést kaptam. :D

Amúgy szvsz túl könnyű a vége pedig medium-on nyomtam az egészet. Szerintem az nehezebb lett volna ha három Big Daddy jön egyszerre.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3020) Trub


Trub
tag

Újra nekiállok végigjátszatni a játékot, most hardon és vitacucc nélkül, de lenne pár kérdésem.
Azt olvastam, hogy mindenkinek bőségesen volt lőszere, de én mindig fogytán voltam, a big daddy-kel pedig nagyon megszenvedtem(min 10 halál). Nektek is ilyen volt?

[ Szerkesztve ]

(#3021) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Telepíteném az 1.1 patchet, de azt írja, hogy legalább 8 giga hely kell neki, amit nem értek, mert olyan 30megás dolog ez:/ nomeg sokkal több hely van mint 8 giga.

na ráadásul hibát is észlel...

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3022) Kareszovics válasza Trub (#3020) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én mediumon nyomtam mindig; az erős túlzás, hogy bőséges a lőszer, de azért nem volt permanens halálfélelmem, hogy csak a Stillson-kulcsom van. :)

Hardon biztos más a helyzet, elképzelhető, hogy kevesebbet is tudsz összeszedni, meg gondolom csak gyorsabban is fogy. :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3023) fpeter07 válasza Kareszovics (#3022) üzenetére


fpeter07
veterán

Mediumon nekem is mindig fullon volt, hardon meg egyfolytában 0-án :D Ja és az első big daddyt nem tudtam legyőzni.. Inkább visszaraktam med-re

(#3024) kovacsroli válasza kovacsroli (#3021) üzenetére


kovacsroli
senior tag

a hibát orvosoltam...valaki a patchre?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3025) 1010


1010
őstag

:))
kijott a mac verzio

mar az almasok is tolhatjak

nem szoktam sokat jataszani de ezt meg xbozx 360on kitoltam
mac kivancsi vagyok mennyi resz ehes a video kareszra

[ Szerkesztve ]

(#3026) totig


totig
tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy a játék nem települ, mert a végén az autoupdater nem óhajt működni? Win7 alatt szól is, hogy a program leáll, viszont emiatt az egész telepítést visszagörgeti, XP SP3 alatt már csak azt látom, hogy kiírja, hogy nem sikerült a frissítés (miután mindent felpakolt, ugyanúgy mint win7 alatt), és ezért visszagörget mindent. Próbáltam kompatibilitási módokat, win7 alatt kikapcsoltam az UAC-t, de semmi ééés mivel ez a legvégén történik, így minden próbálkozásnál végig kell várni a teljes telepítést. Eddig 5-6 telepítésen vagyok túl, kezdek besokallni.
Van valakinek valami ötlete?

(#3027) Fáraó válasza totig (#3026) üzenetére


Fáraó
őstag

Nekem tegnap este települt W7 64 alá: kb. 10 percig próbált patch-cselni az autoupdate, sikertelenül, de nem fagyott ki. Utána felment az 1.1-es folt.

Talán még benézel ide...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3028) Black Dragon válasza Fáraó (#3027) üzenetére


Black Dragon
addikt

Érdekes:F

Nekem elsőre sikerült miden.

(#3029) Raven18


Raven18
csendes tag

Hy

sokszor telepitettem már fel a játékot , és nem volt alkalom , hogy ne lett volna valami baja.. hol van hang a játékba hol nincs stb , de a leggyakoribb , hogy felteszem , felrakok még mindent ami kell , elinditom , tölt , majd kiirja hogy hiba és leáll" a hiba neve appcrash". akárhogy inditom peccselem nem óhajt elindulni.. mi lehet ennek a baja ? :F

(#3030) Fáraó válasza Raven18 (#3029) üzenetére


Fáraó
őstag

Eredeti?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3031) Raven18 válasza Fáraó (#3030) üzenetére


Raven18
csendes tag

nem. pontosabban nemtudom hogy egy eredetinek a másolata e , vagy nem az, mert kaptam

[ Szerkesztve ]

(#3032) Fáraó válasza Raven18 (#3031) üzenetére


Fáraó
őstag

Na ez a hiba.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3033) Raven18 válasza Fáraó (#3032) üzenetére


Raven18
csendes tag

de akkor hogy tudtam felrakni 20szor egymás után és most nem ?

(#3034) Fáraó válasza Raven18 (#3033) üzenetére


Fáraó
őstag

Lehet, hogy a SecureROM a ludas... [link]

Már itt, a fórumban is volt téma: [link]

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3035) sting66 válasza Fáraó (#3034) üzenetére


sting66
csendes tag

Hali!

Nekem az a problémám, hogy Win7 alatt az istennek sem akar elindulni normálisan. Vagy ablakba rakja, vagy nincs hangja, vagy minden jó de ha elállítom az 1024es felbontást, lefagy.

Elég sok megoldást találtam neten, hogy állítsuk xp kompatibilisre stb, de semmi sem segít.
Természetesen eredeti.

(#3036) Black Dragon válasza sting66 (#3035) üzenetére


Black Dragon
addikt

Patchet felraktad?

Ha ablakosan indul el akkor azt a beállításoknál betudod állítani, hogy teljes képernyő legyen....

Szerintme tedd ujra a játékot, ha még nemtetted volna..

(#3037) sting66 válasza Black Dragon (#3036) üzenetére


sting66
csendes tag

Hali!

Először fel se ment normálisan, mert az autoupdate nem akart működni, aztán végül másodjára sikerült, akkor a patch is felkerült. Igazából ezek a vagy így indul el vagy úgy dolgok attól függnek, hogy épp melyik kompatibilitási módban raktam. Az ablakot meg úgy kell érteni, hogy a monitor 1600*900 és 1024-esben van az asztalon a játék.

Azért megpróbálom akkor a reinstallt, köszi :)

(#3038) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hi. Elég érdekes gondom van, még hétfőn vettem meg Steamen a játékot amikor le volt árazva és szépen települt is meg játszottam is vele, erre csütörtökön el akartam indítani és nem akart elindulni...a Biochock logonál megáll a játék egyszerűen és nem tudom mi lehet a gondja :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3039) Scholes9 válasza Scholes9 (#3038) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Gond megoldva Win installal...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3040) sting66 válasza Black Dragon (#3036) üzenetére


sting66
csendes tag

Nos, 2-szer újraraktam, patch fel, de semmi...

(#3041) chungee


chungee
addikt

Max-on van és mégis ilyen a graf. HELP PLS!
ATI 4850 Catalyst ver.: 09.12
A játék 1.1-es, origi steam-es

(#3042) chungee válasza chungee (#3041) üzenetére


chungee
addikt

Megoldódott! 1 egészséges restart kellett neki :)

(#3043) cor válasza chungee (#3041) üzenetére


cor
őstag

a steameshez is jo a sima magyaritás-telepitö?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3044) chungee válasza cor (#3043) üzenetére


chungee
addikt

Igen, látod, hogy magyarítva van nálam.

(#3045) cor válasza chungee (#3044) üzenetére


cor
őstag

ok köszi :)
láttam hát, azért kérdeztem biztos ami biztos alapon, mert ugye van pár játék amiböl van sima + steam magyaritás verzio is külön

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3046) chungee válasza cor (#3045) üzenetére


chungee
addikt

Nyugodtan telepítheted :K . Nálam próbléma mentesen ment. Csak volt az a kis graf gond. De hamar megoldódott.

(#3047) chungee


chungee
addikt

Hű de zavar, hogy 1 idő után a hullákat kazettára cseréli. Az olyan illúzióromboló, hogy csak na!

(#3048) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok, sajnos elakadtam. A neptune's bounty végefelé, amikor peach wilkinst kéne kinyírni, egyszerűen nem jön elő a csávó. bemegyek a fagyott terembe jönnek a különféle slicerek, de peach nem és a rács se nyílik ki a folyosó végén, ahol az a szar van, amibe a fegyvereket dobtam az elején.

már felolvasztottam az összes jeget, az össze létéző módon öltem meg mindenkit, de nem tudok továbbmenni.

megnéztem ezt a videót és a csávó ahogy bemegy a terembe, már nyitva is van a hátsó rács.

így meg csak megyek körbe-körbe, 30mpenként jön egy slicer akit kinyírok, de ennyi.
sajnos nincs csak 5 nappal korábbi mentésem, de azt tuti, hogy onnan nem kezdem újra.

akinek van ötlete, azt szívesen veszem.
köszi

it never gets easier, you just go faster

(#3049) chungee válasza redbiro (#3048) üzenetére


chungee
addikt

Oho... én is épp itt tartok. Történet felelevenítés miatt végigviszem még1x, mert jön a 2.rész. Szal röviden menj és kopogj be megint.

(#3050) redbiro válasza chungee (#3049) üzenetére


redbiro
őstag

addig vissza sem engedett. valami bug lehet, mert hagytam, hogy kinyírjanak, így az újraéledés után megint jött peach és akkor kinyílt az ajtó is.
azért kösz

it never gets easier, you just go faster

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.