Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2951) zso73 válasza Satyricon (#2948) üzenetére


zso73
veterán

"mielőtt még rákérdeznétek, a játékot teljesen újratelepítettem, szóval fenn van!!!"
Biztos? Mert nekem a gyári is azt csinálja, hogy feltelepíti, és nincs ott. Mert a védelem igy működik. Ellenőrzi a DVD-t, és ha nincs a meghajtóban, akkor cselesen titokban letörli a fájlokat.Az új autoupdate meg rosszul frissít, és lockol. Nem látja a meghajtóban a lemezt, vagy nem tudom mi van, de letörli a fájlokat. Kénytelen voltam én is csellel átverni a gyári DVD védelmet.............. :C
Ha neked nincs törés, vagy maxi image, akkor nem fog menni a telepítés, és a frissítés sem. Ellenőrizd a könyvtárat, és a fájlokat!
Direkt ezért vettem meg a játékot, hogy ne kelljen vacakolni.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2952) ollie válasza zso73 (#2951) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahh, már emléxem miért nem akartam annak idején - még fillérekért sem - megvenni a Bisochock-ot, az elmebeteg védelem miatt. Most már duplán örülök, hogy a Steam-es verziót vettem meg, ráadásul fillérekért.

***

(#2953) zso73 válasza ollie (#2952) üzenetére


zso73
veterán

És ez duplán jó, mert még a DVD-vel sem kel foglalkoznod. Steam letölt,login, és a világ bármelyik részén játszhatod. :C
Én nem tudtam beregisztrálni az enyémet. Ismeretlen játék, vagy ilyesmi hibaüzenetet kaptam.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2954) zso73 válasza zso73 (#2953) üzenetére


zso73
veterán

Most ismét feltelepítettem a win 7 alá a játékot. Érdekes volt, hogy a setup alatt van hang, de a játékban nincs. És soha nem is lesz már jó javítás? :U

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2955) Satyricon válasza zso73 (#2951) üzenetére


Satyricon
addikt

Szuper! Én is ma fogom megvenni a játékot eredetibe, mindössze 3000 Ftért. Remélem azzal már minden okés lesz. Egyébként tegnapelőtt elindult a játék, fogalmam nincs, miért, de nagyon csodálkoztam... :Y Aztán be akartam állítani a felbontást, grafikát, és szórakozott velem, kidobott úgy, mintha ablakban futtatnám a játékot. Aztán elkezdtem volna játszani, és hibaüzit írt ki... :W Ha hazaérek, felteszem az eredeiről a játékot, és kipróbálom. Nagyon remélem ezzel már minden okés lesz. És újra csak kösz, h segíteni próbálsz! ;)

ui.: nemtudom hogy, de az 1.1es frissítést sikerült feltennem, igaz, h 1x kiírt valamit, de aztán folytatta a telepítést. Lehet az csak arra volt jó, hogy belépjek a játékba, és hibaüzit írjon ki, ha már új játékot akarok kezdeni. :D

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2956) zso73 válasza Satyricon (#2955) üzenetére


zso73
veterán

Lehet, hogy a Steam verzióval jobban járnál. Igaz nincs mellé DVD, de biztos, hogy a javítások joban működnek. Legalább is azt írja Ollie.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2957) kutyatm


kutyatm
tag

hello!
elkezdtem játszani és idegesít hogy ezt a valamit nem tudom felvenni es a számkombinácit sem tudom megadni, sem feltörni
mit kellene csinálni? az egesz páján mindenkit kicsináltam akit kellet, es most az a feladatom hogy mennek tovább a metroval...
mit kellene csinálni? ugy kellene az az izé...

(#2958) zso73 válasza kutyatm (#2957) üzenetére


zso73
veterán

Nem találtam meg én sem kombinációt. De nem is biztos, hogy van, vagy kinyílik.
A segítség mit mond? Mit kell tenni, hogy tovább léphess?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2959) kutyatm válasza zso73 (#2958) üzenetére


kutyatm
tag

segitség az semmi... egyseruen tovabbmentem a következö szintre...
csak hát idegesit hogy ot hagytam valamit...

(#2960) zso73 válasza kutyatm (#2959) üzenetére


zso73
veterán

Ez van. Nekem is volt ilyen. Jól el vannak dugva a dolgok. Néha a leg elképesztőbb helyre.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2961) Satyricon


Satyricon
addikt

Nah, meg is van a Bioshockom. 3000ért vettem, egy árva karcolás sincs a lemezen, de még a borítóján sem! ;) Szóval tökéletes állapotan van. Fel is tettem, és el is indult. az 1.1es patchnél kiírt valamit, de már valami mást hiányolt, lesz*rom. Aztán a magyarítás jött. El is indul a játék, de mintha a grafika nem lenne az igazi. kicsit mintha homályosak lennének a falak. De ez még meg is szokható, viszont az élsimítás az, ami nagyon de nagyon idegesítő. Kajak recések az élek, amit nagyon nem szeretek! :((( Hiába állítom be a játékba. 1024X768 r*hadt recés minden... 1152X864ben is, aztán felvettem 1280X mittomén mennyire, ez már úgy ahogy elmegy, de még mostsem az igazi. Plusz mindent felhúztam csutkára, csak a DX10et nem tudtam a karim miatt bekapcsolni. Az Nvidia Control Panelnél is állítottam, 16Xos álsimítás + ilyenek. Régebben az sokat számított, ha ott állítottam, de most hiába állítom ott, semit sem ér, ugyanolyan recés minden, mintha nem állítottam volna semmit. Lehet hogy sz*r az új Nvidia driver a karimhoz?? Mi a véleményetek???

ui.: Még sose próbáltam feltenni tuning vga drivert a karihoz. Szerintetek érdemes azzal próbálkozni?

ilyen a konfigom: Asus M2NPV-MX lap, AMD athlon64 X2 6000+ 3,1 Ghz, 2GB DDR2 800as Kingmax ram, MSI NX 7900 GTO 512es vga kari

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2962) zso73 válasza Satyricon (#2961) üzenetére


zso73
veterán

Ez a játék többek között a VGA beállítások után is hibásan működik. Vagy kidob, vagy nem indul el.... Vista, DX 10, 1280x1024 LCD van a menüben, ami nekem jó lenne. Ezt nem tudom beállítani. De majd ma...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2963) fpeter07 válasza Satyricon (#2961) üzenetére


fpeter07
veterán

nincs aa, ez van

(#2964) kicsi24


kicsi24
csendes tag

Hello.Ha valaki tud kérm segitsen.A következö a probléma: feltelepitettem a játékot és szeretném az 1.1-es patcht is felrakni, elindul a telepitöje, megtalálja a játék könyvtárát majd mikor leokézom hogy mehet a menet akkor kiirja a következöt: Insufficient Storage to Apply Patch-You need at least 728475710 bytes free. :W 10 GB szapad hely van a winchesteren.Vajon mi lehet a próbléma?????Valaki SEGÍTSEN!!!!! :Y :Y :Y :Y

(#2965) zso73 válasza kicsi24 (#2964) üzenetére


zso73
veterán

A temp könyvtárakat takarítsd ki! Ha ez nem jöb ne, akkor szabadíts fel még helyet!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2966) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Helótok kéne egy kis help elakadtam a játékban(szégyen gyalázat)..A medical pavillon szinten vagyok..csak annyi a gondom hogy akár hova megyek zsák utcába jutok..ezen a szinten van 2 robot ágyú azokat meg hekkeltem és segitettek kinyirni az ellent..Van egy kemence is amibe be lehet tolni 1 hullát a tüzbe, és mi után elégett ad vmi cuccot ..ezen a helyen van egy kamera is..azt is meg hekkeltem..itt van egy lépcső ezen fel megyek , itt jön 1-2 ellenség és aztán egy lukon át bújva jutok be egy kis szobába itt fel szedem a "tüzes kezet" ..Talán igy emlékeztek rá hol lehetek..köszi üdv!

[ Szerkesztve ]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#2967) sid.:Rc211v válasza sid.:Rc211v (#2966) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

elirtam : a Medical Foyer szinten vagyok :U

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#2968) Satyricon válasza sid.:Rc211v (#2967) üzenetére


Satyricon
addikt

Gondolom merre vagy, én is pont nemrég hagytam el ;) Szal ott felveszed azt a tüzes akármit, aztán odakinn elintézel mindenkit. Odamész azokhoz az ajtókhoz, amik előtt nagy jégdarab van(az egyik pont egy lépcsőlejárattal szemben van, a másik körülbelül 10-15 másodpercre tőle, gyalog! :DDD), és a plazmiddal felolvasztod a jeget. Ha nem m1 valami, írj, és segítek.

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2969) mad1


mad1
veterán

Big daddykon kivul nem is lesz igazi foellenseg?

Ne szemetelj ! = Steam

(#2970) sid.:Rc211v válasza Satyricon (#2968) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Valszeg erre nem mostanában jöttem volna rá köszi :) Megyek jatszok is tovabb..majd ha elakadok irok :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#2971) DerStauner válasza mad1 (#2969) üzenetére


DerStauner
senior tag

de igen, a végén, amikor te is egy big daddy leszel. bár a végső ellenséget sem nehéz legyőzni.

(#2972) mad1 válasza DerStauner (#2971) üzenetére


mad1
veterán

Koszi.
Azert,de ez az egy eleg keves 1 psicho jatektol. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#2973) chungee


chungee
addikt

Itt elakadtam!!! :(((( Honnan lehet tudni a kódot:F

[link]

(#2974) zso73 válasza chungee (#2973) üzenetére


zso73
veterán

Egy hulla zsebében lesz a kód, ha jól emlékszem. Valahol a vízben van félig.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2975) zso73 válasza chungee (#2973) üzenetére


zso73
veterán

Most látom, neked magyar? Honnan szedted le? A magyarosítások portálon nincs. Panyi, aki(k) csinálta (ák) nem elérhető.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2976) Satyricon válasza zso73 (#2975) üzenetére


Satyricon
addikt

Tessék, itt a magyarítás:

[link]

Asszem ez a legújabb verzió, sokmindent kijavítottak benne.

Amúgy nem a magyarítás listába kell menni, mert ott csak azt írja ki, amit az oldal készítői magyarosítottak. (vagy rosszul tudom? :U ) A Letöltések mappában kilistázza, hogy melyik játékhoz létezik magyarítás, és ott is van melette a letöltési link. ;)

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2977) zso73 válasza Satyricon (#2976) üzenetére


zso73
veterán

Szia!
Rég nézegettem, amikor kijött az 1.0 magyarítás. Majd leoltottam a készítőt máshol. Utána eltünt egy darabig a fájl. Nem tudtam letölteni sehonnan. De örülök, hogy most le tudom tölteni.
Thx!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2978) zso73


zso73
veterán

Elakadtam: Annál a résznél, amikor valami ellenszert kell bevenni, megkeresni. Az ajtó küdját nem találom.....Egy csigalépcső alján van a berjárat.
Heelpp :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2979) zso73 válasza chungee (#2973) üzenetére


zso73
veterán

Neked sikerült? Mi a kód?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2980) True válasza zso73 (#2979) üzenetére


True
aktív tag

Menj fel a csigalépcsőn a legfelső emeletre, és a halott paparazzi felvételét hallgasd meg, abban elhangzik a kód...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2981) zso73


zso73
veterán

És vége. Mregmentette a lányokat!! :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2982) chungee


chungee
addikt

Ennek hány befejezése van? Én olyan befejezést kaptam, hogy a slitherek feljöttek a szárazföldre és lemészárolták a tengerészeket.

(#2983) chungee válasza chungee (#2982) üzenetére


chungee
addikt

Sorry! SPOILER!

(#2985) zsolt1129 válasza chungee (#2982) üzenetére


zsolt1129
addikt

2 féle,és attól függ hogy a kicslányokat megmented vagy megölöd :D

(#2986) Mans20


Mans20
addikt

Én elkeztem megint a gamet,végre magyarúl és igy sokkal jobb hogy értem is mivan,egyedül az szar a gameba hogy monoton,rakhattak volna bele állatokat is.Remélem a 2 jó lesz.

(#2987) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok!
Rapture Central Control mentést tudna nekem valaki linkelni!
Előre is köszi!

(#2989) tiv83us


tiv83us
veterán

Bazze, a BioShock jol beszopatott.
Ahogy megerkeztem Fort Frolic-ra, az egesz jatek elkezdett bugzani, eloszor sebezhetetlen lettem, majd eltunt az eletero csikom is.
Onnantol, hogy annak az elvetemult fasznak lefenykepezem a zongorazo hullat a "master piece"-hez, az egesz jatek glitch-el.
Bemegyek a frozen tunnel-ba, es az a Finnegan nevu csavo, akit emleget a buggyant faszi az audio diary-ban...sehol nincs.
Csak fagyott szobrok, akiket legyilkolok, aztan ennyi.

Probaltam mar ujratolteni, boxot kikapcsolni, a dvd-vel frizbizni, amit csak el lehet kepzelni, de baszik ram. Valaki mas tapasztalt ilyet?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2990) LLKobe válasza kutyatm (#2957) üzenetére


LLKobe
veterán

Asszem ezt a fickó nyitja ki neked aki lejön a lépcsőn, persze ha nem ölöd meg.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2991) tiv83us válasza LLKobe (#2990) üzenetére


tiv83us
veterán

A pasas egyelore csak annyit kert tolem, hogy a felrobbantott zongoristat fenykepezzem le neki. Miutan ezt megtettem, behelyeztem a kepkeretbe, megkaptam cserebe a nyilat...ezutan megtudtam, hogy szeretne kiteljesiteni a gyujtemenyet a frozen tunnel-ben levo fickoval, de ott meg csak ket jegszoborral talalkoztam. Azokat legyaktam, majd valamiert serthetetlenne valtam mindnkivel szemben, sot a kivetkezo kikapcs-bekapcs utan mar a health bar is eltunt.
Nem ertem en ezt...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2992) LLKobe válasza tiv83us (#2991) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha jól láttam mindez Xbox-on?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2993) tiv83us válasza LLKobe (#2992) üzenetére


tiv83us
veterán

Yep.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2994) LLKobe válasza tiv83us (#2993) üzenetére


LLKobe
veterán

Peccseld fel :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2995) WD40


WD40
aktív tag

Játszik-e valaki Bioshock-ot 7100-es (RC) Win7-en? Mert nekem elsötétül a képernyő, mintha indulna, aztán vár egy picit, és visszalép az asztalra, mintha semmi nem történt volna.
XP-n ment. Kompatibilitás nem segített. 8.14-es Catalyst van fenn.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#2996) tiv83us


tiv83us
veterán

Nos, azt hiszem a vege fele jarok, most lettem Big Daddy.

Csak egy kerdesem lenne;
Hany befejezese van a jateknak? /Nem vagyok kivancsi magukra a befejezesekre, mert akkor elrontanak az elmenyt, csak egy szamot kernek - hogy erdemes-e megegyszer nekifutni es vegigjatszani. :)/ Thx :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2997) sgergi válasza tiv83us (#2996) üzenetére


sgergi
veterán

Ha minden igaz 3.

(#2998) sgergi válasza sgergi (#2997) üzenetére


sgergi
veterán

Tehát, akarom írni 2. :B

(#2999) tiv83us


tiv83us
veterán

Hat erdekes. Kb a fele Little Sistereket megharvesteltem, a felet megmentettem a vegen ok is segitettek megolni a foganelyt, es megis a "rossz befejezest" kaptam.
Ezek szerint akkor egyaltalan nem szabad harvestelni?
Vagy nem is ezen mulik? :F
Mindegy ugyis vegig tolom megegyszer, csak erdekelne.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3000) sgergi válasza tiv83us (#2999) üzenetére


sgergi
veterán

Nem szabad egyszer sem, csak a videó különbözik a végén.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.