Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2701) pityeszka


pityeszka
őstag

Tetszik ez a láthatatlanság dolog mikor nem mozgok :)
kép1
kép2

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2702) csana válasza pityeszka (#2701) üzenetére


csana
senior tag

Jah, a riasztott repcsik ellen nagyon tuti, de engem 4-5 lépésről simán kiszúrt a többi ellen, ráadásul valahogy mindíg arra portyázott valaki.

(#2703) Andras828 válasza csana (#2702) üzenetére


Andras828
tag

Mert a repcsik mechanikusak, az ellenek meg organikusak. És hallgatnak a mű megérzésükre :) Egyébként én is így voltam. Meg azt bírtam, hogy a little sisterek mindig hogy megnéztek :D A kecsegék! :D

(#2704) csana válasza mad1 (#2700) üzenetére


csana
senior tag

Megvan a mentés, és elvileg nincs akadálya, de csak vasárnaptól tudok küldeni, és max 1-2 mentést, mivel 1 mentés 10 mega, a feltöltésem meg 16K, emiatt lassúcska a dolog..

[ Szerkesztve ]

(#2705) csana válasza Andras828 (#2703) üzenetére


csana
senior tag

Én nem figyeltem mit reagál a sister, csak rárontottam a daddy-re :). Egyébként tényleg bazijó game. Nayon bele tudtam magam élni a storiba, és a hangulata valami iszonyatosan jóra sikerült. Rég voltam ekkor kocka egy játék miatt.. Jól elvan az AI-is, élik a kis életüket, taktikáznak.. Meg másznak a falon :) hát az kész.. Annyira soxínű a game, hogy inkább nem írok regényt ide, de impressiv, az biztos.. (Tyű, meg mennyi módon lehet csapdát állítani)

(#2706) mad1 válasza csana (#2705) üzenetére


mad1
veterán

oksa,en varom...

Ne szemetelj ! = Steam

(#2707) beno01


beno01
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy nem tud valaki valamit Bioshock magyarosításról??
Van egy oldal, ahol most van folyamatban a fordítás, de ki tudja, hogy mikor lesz meg!
Szóval???

Most kezdtem el játszani vele kb 2-3 napja és nagyon jó!

(#2708) pityeszka válasza beno01 (#2707) üzenetére


pityeszka
őstag

Fentebb megtalálod a választ!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2709) beno01


beno01
csendes tag

Sziasztok!

A Poseidon Plázánál vagyok elakadva, ahol Hector Rodriques-t kell megölni!
Egy helyiségbe nem jutok át, amihez egy lépcső lejáró vezet! A lejárón rács van!
Ezen kívül már a Poseidon Plázában midenütt jártam!
Várom a segítségetek!

:O :O :O

(#2710) Mans20 válasza beno01 (#2709) üzenetére


Mans20
addikt

Ahogy mész a rácshoz ami zárva van attól balra van a lift,avval felmész és bejutsz ahoz a zongorázó pasihoz.Remélem jólmondtam.Vagy keress rá a végigjátszásra,abban levan írva.

(#2711) beno01 válasza Mans20 (#2710) üzenetére


beno01
csendes tag

Köszike!
Próbálkozom!

(#2712) Mans20


Mans20
addikt

Most lettem vége a játékkal.Az utolsó 3 kiscsajt megse találtam,csak a daddynek a nyivákolása ment de azt se nagyon leltem.A jó végét kaptam,csak valaki leírhatná mondjuk privátba ,hogy mi volt a végén a lényeg,vagy valami linket ahol ellehet olvasni magyarúl.

(#2713) csana válasza Mans20 (#2712) üzenetére


csana
senior tag

SPOILER!
Nekem úgy jött le, hogy miután megmentettük Rapture-t, és a főnök is odalett, -aki mellesleg azt várta volna, hogy együtt irányítjátok a city-t, hiszen innen származol- a megmentett kislányok felajánlották hogy lehetne a főhős a góré (azaz mi) a lenti világban, de inkább úgy döntünk, hogy kihozzuk őket (mint egyetlen normális lényeket) a lepusztult közegből, hogy aztán a felszínen telljes életet tudjanak élni. Mindegyik beilleszkedik, és családos sisterek lesznek, akik termászetesen sosem feledik, ki mentette meg őket, ezáltal lényegében nekünk is lesz egy családunk..

(#2714) fpeter07 válasza csana (#2713) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt majdnem elolvastam :Y

(#2715) Mans20 válasza csana (#2713) üzenetére


Mans20
addikt

Ok kösz,csak én azthittem,hogy a végén valami hasonló orvosruhás vagy hasonló idióta lesz a főnök,meg az a ryan se tudom hogy mért kérte hogy öljük meg.Nemártott volna legalább valami magyarszöveg :(( a rossz befejezést meg megnéztem videón.amúgy qrvajó volt a játék
pedig kétkedve kezdtem el.

(#2716) csana válasza Mans20 (#2715) üzenetére


csana
senior tag

Én is így voltam.. Eleinte láttam (10 percet) a havernál mit mutat, gondoltam elég gáz. Aztán mindenhol azt olvastam, hogy mekkora game, na mondom, akkor bennem van a hiba. Felraktam nálam, és nemkicsit megfogott a hangulat. Volt hogy 3 órát toltam 1huzamba.. Nekem nem tűnt rövidnek a game (hardon), főleg hogy utolsó dolog volt a nyilacska követése. Inkább szívtam magamba az elhagyott jegyzeteket, meg csiszoltam a gyilkolási technikám :) A vége meg szerintem nagyon csavaros lett.. duplán is.. Valahol néztem korábban egy nagyon jó magyar végigjátszást, ahol kifejtették a dolgokat, de nem olvastam bele sokat, mert inkább a saját fejem után mentem. Ez meg főképp tetszett, hogy igaz lineáris a történet, de mégis külömböző uton is el lehet jutni az adott pályán a végkifejlethez. Én csak azt sajnáltam, hogy például nem adhattam meg én a pályán belűl célokat magamnak a mapon, amit mondjuk1 kék nyíl mutatott volna, mert ha felfedezni indultam necces volt félpercenként meglesni a térképet, hogy akkor most melyik lépcső hova is visz stb..

[ Szerkesztve ]

(#2717) Mans20 válasza csana (#2716) üzenetére


Mans20
addikt

Ja hát a térképet én 10 másodpercenként néztem :K a fegyvereket meg nemtudtam hogykell kombinálni.Az egyik legnagyobb öröm azvolt amikor betöltött a játék és kiúsztam a partra,és csodálkoztam,hogy max grafikával normálisan fut a 2 éves gépemen.Amikor sokan támadtak akkor volt,hogy kicsit szaggatott de türhető volt.Azok a repkedő izék meg meghülyítettek.
Az Enrage plazmid meg nemtudom,hogy mi célt szolgált.Az útolsó elötti pályán meg midig változott autómatikusan a plazmidom,azthittem valami bug.

A második rész meg nemtudom miről szólhat majd,elég hülyeség,hogy az előzményekről csinálnak második részt,mostanában ez a divat mint pl a stalkernál is az lesz.

(#2718) Biga123


Biga123
addikt

Hi All

Vista 64 - alatt nekem mé nem megy a game... ???? :W

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#2719) Pocak89 válasza Biga123 (#2718) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Pedig muszály neki menni! Nekem is megy. :) És semmi extrát nem csináltam vele.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2720) Shad0w válasza Freddy TNT (#2657) üzenetére


Shad0w
senior tag

Privát akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#2721) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Szerintetek elfutna a Bio 32bites vistan ezzel a géppel, maximum-veryhigh grafikán:

8800GTS 512 G92 gyári emelt orajel: 650/1960
core2duo e6750@3,2ghz
2x2giga ddr2800@960

(#2722) Gyusz válasza DroneZ^ (#2721) üzenetére


Gyusz
őstag

Csodálkoznék, ha nem...

(#2723) DroneZ^ válasza Gyusz (#2722) üzenetére


DroneZ^
őstag

Crysis után már minden 100FPS:D

(#2724) fpeter07 válasza DroneZ^ (#2721) üzenetére


fpeter07
veterán

simán :DD

(#2725) Pocak89 válasza DroneZ^ (#2721) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Figy az én gépemen megy maxon 1680*1050-ben. A tiéd pedig jobb. :)

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2726) DroneZ^ válasza Pocak89 (#2725) üzenetére


DroneZ^
őstag

értettem, kösz :R

(#2727) Pocak89


Pocak89
aktív tag

A magyarítás halad. Azt írják már nincs vissza annyira sok. :) magyarítás honlap

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2728) fpeter07 válasza Pocak89 (#2727) üzenetére


fpeter07
veterán

minden héten megnézem :D
szerk: 85 % nyami :D

[ Szerkesztve ]

(#2729) Pocak89 válasza fpeter07 (#2728) üzenetére


Pocak89
aktív tag

"Megjelenik: április - május között" hát remélem inkább április :D

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2730) fpeter07 válasza Pocak89 (#2729) üzenetére


fpeter07
veterán

április-május között; ez nekem azt jelenti h áprilisba :)

(#2731) Pocak89 válasza fpeter07 (#2730) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Szerintem meglesz az. Most eléggé belehúztak. :C

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2732) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok

Felraktam a game-et. Minden csodajó lenne, de már a legelején, h lezuhan a repülő és jövök fel a víz felszínére elmegy a hang. :W Valakinek esetleg vmi ötlet? :F

(#2733) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Felraktam ezt a tuti kis game-et hogy végre hosszú idő után játszhassak valamivel. Az ezer éves konfigomon is nagyon jól megy szép grafikával, csak egy a gond: Felraktam az 1.1-es patchet és azóta nem akar úgy indulni, ahogy kellene neki. Ez azt jelenti, hogy hiába indítom el nem történik semmi. Ha mégis, akkor hibát ír ki és szintén nem indul el. Vagy bejön a Bioshock kis logo középen, tölt egy kicsit és "windows hibát észlelt, ezért leáll." Néha ennél is tovább jut, akkor bejön a fehér képernyő és szintén hiba. Legtöbbször a d3dx9.dll-re hivatkozik. A legfrisebb nvidia driverek vannak fenn a 7600 GS karihoz, a legújabb márciusi DX9 és XP SP2 az összes frissítéssel. A poén az, hogy legtöbbször az megoldja a hibát ha újra felrakom a patchet :D Ha utána elindítom megy szépen, kilépek, újra indítanám és semmi... Nem tudom ez mitől lehet, de elég zavaró, mert nagyon tetszik a játék. Valakinek van esetleg valami ötlete? :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2734) fpeter07 válasza The DJ (#2733) üzenetére


fpeter07
veterán

1. ne rakd fel a patchet
2.d3dx9-et letöltheted itt, ez talán megjavítja :)

(#2735) Disturbia


Disturbia
csendes tag

De az 1.1-es patch rengeteg felirat időzítési hibát javít arról nem beszélve, hogy új plazmidokat tesz be(amik eddig is bent voltak csak most "unlockolja" őket). Szóval azért én nem adnám fel olyan hamar azt a patchet :)

Izé...nem

(#2736) The DJ válasza Disturbia (#2735) üzenetére


The DJ
addikt

Én sem adom fel. Ha nagyritkán elindul nem lépek ki belőle egész nap és amikor időm van játszom vele, az egyéb dolgaimat meg intézem a notimon :D Hát mi az igazi kockaság, ha nem ez? ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2737) skyboi


skyboi
tag

Megvettem a gamet, 3000 huf volt itt a ph!-n. Kellemesen csalódtam, nem csak gyönyörű(az a víz :Y ), de nagyon jó a hangulata is. 1680-ban nagyon szépen fut, persze látványjavítókkal. A másolt változat nekem is folyton kilépdelt. Az eredeti simán fut.

True story.

(#2738) VinoRosso


VinoRosso
veterán

hali!

Valamiért nem fut a Vistán nekem ez a játék. Lehet hogy a Vista szar, de nem tört, 30napos próbaverzió, próbáltam utlimate-en is, meg home premiumon, nem indul, a logo még bejön az elején aztán a program működését leállította hibaüzenet...xp-n tökéletesen futott.Rendszergazdaként lett telepítve, práblátam kompatibilitástt is állitgatni nem hatja meg. Valakinek volt hasonló gondja? Mi lehet a hiba, patchelnem kéne vagy mi?

(#2739) Süni 1985 F válasza VinoRosso (#2738) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nekem megjault patch után!próbáld ki azt !

TDI POWER

(#2740) ArGab válasza VinoRosso (#2738) üzenetére


ArGab
őstag

Pont most szórakozunk ismerős gépén is a beüzemeléssel, mindig kifagyott ugyanitt. Ezzel már elindul.

Viszont amint leér a kabin a városba, megint kifagy az egész. :(

(#2741) Disturbia


Disturbia
csendes tag

Egyébként magyarításról hír? :F

Izé...nem

(#2742) Süni 1985 F válasza Disturbia (#2741) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Annyit tudok,hogy már készítik!Ha minden igaz hó közepe és vége között kiadják...Én is arra várok addig nem kezdek bele :DD
Megkéne kicsit siettetni őket:D

TDI POWER

(#2743) fpeter07 válasza Süni 1985 F (#2742) üzenetére


fpeter07
veterán

szálj be közéjük te is :D (2-en 3-an fordítják, főképp német nyelvből, és csak 1 tud németül)

(#2744) Süni 1985 F válasza fpeter07 (#2743) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Viccnek is rossz!
Ha én fordítanám...Jobban jártok az eredeti nyelvezetetl! :Y

TDI POWER

(#2745) True


True
aktív tag

Rosz helyre... :B

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2746) Disturbia


Disturbia
csendes tag

Na megnéztem ja, hát remélem sietnek :)) Egyébként valahogy úgy van, hogy van német is meg angol is csak az angol használhatatlan ha visszatennék vagy mi szóval a németet tudják angolba tenni csak magát az angolt nem fordíthatják...vagy mi a szösz :U kicsit zagyva volt :DDD

Izé...nem

(#2748) Kareszovics válasza Papi74 (#2747) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát én a "furcsa" helyett a "kreatív" és "újszerű" fogalamakat használnám!

A jó helyett meg hogy kib@szott állat! :DDD (de majd Te is rájössz)

Nekem is újra kéne kezdeni hardon, ott már azért lehet összefosnám magam. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2749) Elydan


Elydan
aktív tag

Sziasztok,

most kezdtem el a Bioschockot,és nagyon tetszik. A gondom az vele,hogy kicsit nehéznek találom.

Neptune Bountyban vagyok és egy big daddyt próbálok eliminálni,de nem megy. Tud vki vmi jó taktikát ellene? Az a rész amikor gránátokkal dobálják páran,és én is lövöm,de mindig kicsinál...

Közép fokozaton kezdtem,de lehet elég lenne először a legkisebb is...

Eddig 3 plasmidom lehet: fire, schock, telekinesis. Melyik kettőt érdemes választani?

[ Szerkesztve ]

(#2750) maxlanders


maxlanders
tag

Valaki segítsen. Már az elejefelé elakadtam, ahol át kellene menni, de leszakad vagyis lerobban az a nyamvadt neon. Alatta nem tudok átbújni, visszafelé kéne menni?
Help
Pontosabban itt:
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.