Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2051) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Kivégeztem a gamet. Jó volt. Sajnos már vége :( Ha lesz izmosabb gépem biztos elöszedem és végigtolom mégegyszer. Igy kicsit rósszvolt, hogy a hang néha beakadt.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2052) feka007


feka007
nagyúr

Szvsz jó játék, bár csak a víz szép.
Sikerült is mindjárt a demó utáni első pályán elakadnom, bizonyos Medical Pavilon nevű helyiségben

(#2053) feka007 válasza feka007 (#2052) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem fekszik még nekem ez az új engine... Tehát itt mit és hogyan?

(#2054) Vistaboy válasza feka007 (#2053) üzenetére


Vistaboy
veterán

Meg kell keresned a "Telekinesis" nevű plazmidot. Használd a térképet, menj oda ahol még nem jártál, egy labdaadogató gép melletti helyiségben van. Ha megvan, menj vissza oda, és amikor egy csávó bombákat dobál az erkélyről, kapjál el egyet a levegőben, és dobjad a torlaszra.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2055) feka007 válasza Vistaboy (#2054) üzenetére


feka007
nagyúr

(#2056) Vistaboy válasza feka007 (#2055) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gerr'y látom már téged is megfertőzött ezekkel a képekkel... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2057) feka007 válasza Vistaboy (#2056) üzenetére


feka007
nagyúr

:DDD

(#2058) Xelloss válasza Vistaboy (#2056) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Vigyázat fertőzés veszély!!! :DD Figyelmeztessünk mindenkit. ;]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#2059) feka007 válasza Xelloss (#2058) üzenetére


feka007
nagyúr

álárm, álárm... :D :DD

(#2060) Vistaboy válasza feka007 (#2059) üzenetére


Vistaboy
veterán

Warning! Infection is commencing in 3... 2... 1... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2061) Janoska26 válasza feka007 (#2053) üzenetére


Janoska26
addikt

az a valami nem robban a torlasz előtt? szerintem elég belelőni oszt jóidő :U :)

(#2062) feka007


feka007
nagyúr

Szerintem elég harmat a grafikához képest egy 8800gtx/q6600 párostól az a 25-70 fps, amit a játék produkál... Technikailag még mindig a két éves Fear hullámzó víze a legjobb.

(#2063) Vistaboy válasza feka007 (#2062) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hehe... Nekem 1280x800-ban mindent fullra rakva sebes volt mint a szél. :DDD

Tanulság: Nem kell lebecsülni a 7800GTX-eket!
(Kártya: :K )

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2064) feka007 válasza Vistaboy (#2063) üzenetére


feka007
nagyúr

Valami nincs rendben ezzel a játékkal technikailag...Lehet, nem kellett volna piszkálni azt az UE3-at... :D
Egy kis látványkép

(#2065) Vistaboy válasza feka007 (#2064) üzenetére


Vistaboy
veterán

Vagy lehet hogy jobban jártak volna a CryEngine2-vel, ha már ilyen sok vizet és tüzet akartak megjeleníteni.
Abban van az eddig általam látott legszebb víz és tűz is. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2066) feka007 válasza Vistaboy (#2065) üzenetére


feka007
nagyúr

Netán volt szerencséd a bétához? :U

(#2067) snecy válasza feka007 (#2062) üzenetére


snecy
senior tag

Azért a FEAR sötét vízmasszája (ami olajnak néz ki)nem épp etalon ilyen téren :)
Ilyen aspektusban inkább a Call of Juarez vizét mondanám, de a Bioshocké is jól mutat.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2068) Vistaboy válasza feka007 (#2066) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezt úgy mondod, mintha még nem tárgyaltunk volna már vagy egy hónapja együtt a Crysis topikjában mindenféléről. :DDD

Még nem próbáltam a bétát, és nem is érdekel. Majd a demó, ha kijön még idén.
De a videók és képek alapján a víz és a tűz (Far Cry 2) eddig abban lesz a legszebb.
De ezt inkább ott vitassuk meg, az itteniek nem értenek majd belőle semmit... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2069) sai


sai
aktív tag

hi all!!!
nekem még mindig 1olyan problémám van , hogy nincs kép :( azaz csak foszlányokban..
leszedtem valami Ati Hot Fix-et BioShock-hoz.de ez sem javitott rajta :(
egyébként ATI 9600PRO 256MB os vga-am van.
valaki tud segiteni?

(#2070) Vistaboy válasza sai (#2069) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tedd fel az SM 2.0 hotfix-et. Ha már feltetted és az sem javítja ki, akkor vedd lejjebb a részletességet.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2071) sai válasza Vistaboy (#2070) üzenetére


sai
aktív tag

esetleg 1linket tudsz dobni , hogy azt honnan tudom leszedni.
egyébként már próbáltam.. levettem minimum graf-ra és mindent kikapcsoltam de akkor sem lett jobb.
jah meg Menu-ben az egér mutató sem látszik.

(#2072) Vistaboy válasza sai (#2071) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bioshock SM 2.0 Patch

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2073) keIdor válasza feka007 (#2062) üzenetére


keIdor
titán

DX10-ben told... ott szebb a víz. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2074) sai válasza Vistaboy (#2072) üzenetére


sai
aktív tag

a letöltés ideiglenesen szünetel :(:(

(#2075) sai válasza sai (#2074) üzenetére


sai
aktív tag

nah leszedtem.. + megcsináltam amit ir..
kiv azt hogy töröljem a Bioshock.ini -file-t... mert azt nem találom :(
"Delete the Bioshock.ini file from your \Application Data\Bioshock\ folder"

(#2076) Vistaboy válasza sai (#2075) üzenetére


Vistaboy
veterán

Érdekes, Nekem sincs olyan fájl. Mondjuk nekem nem is kell a patch.

Esetleg olvass vissza a topikban, amikor kijött a game, sokaknak volt hasonló gondja. Hátha valaki tudja a megoldást.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2077) sai válasza Vistaboy (#2076) üzenetére


sai
aktív tag

nah mind1.. +próbálom igy.. hátha müxik :)

(#2078) feka007 válasza keIdor (#2073) üzenetére


feka007
nagyúr

Fel fogom tolni most már a Vistát...

(#2079) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon eredeti a játék, sok benne a jó ötlet, engem nem zavar, hogy mindig mindenért újra és újra végig kell rohangálni a pályán, csak akkor, ha az összevissza pályákon eltévedek.

(#2080) Csiborbogár válasza sai (#2075) üzenetére


Csiborbogár
őstag

SM2.0 patch. HMMMM. milyen lehet?

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2081) feka007 válasza Csiborbogár (#2080) üzenetére


feka007
nagyúr

#1361

(#2082) sai válasza sai (#2077) üzenetére


sai
aktív tag

még mindig nem jó :(
most jelenleg ilyen a kép Kép

(#2083) Drizzt válasza feka007 (#2078) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem is az lesz a következő lépés, legkésőbb holnap, csak várok ingyenes licencre, remélem kapok.

I am having fun staying poor.

(#2084) Vistaboy válasza sai (#2082) üzenetére


Vistaboy
veterán

töltsd le a legújabb driver-t. Más ötletem már nincsen.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2085) feka007 válasza Vistaboy (#2084) üzenetére


feka007
nagyúr

Megpróbálhatnád még az augusztusi DX9-cel is. Nálam addig nem indult el a játék, amíg fent nem volt d3dx9_33.dll

(#2086) sai válasza feka007 (#2085) üzenetére


sai
aktív tag

esetleg 1linket tudsz adni???+próbálom ha ez sem müxik akkor nem tudom.. hagyom a ... ba.

(#2087) Darth_Revan válasza sai (#2086) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tippre a link amit VIstaboy linkelt még a kezdetleges SM2.0 patchet taralmazza. Nézz el ide: [L]http://shadershock.tk[/L] ! Itt teszik közzé a legújabb javításokat (több fajta is van). Viszonylag már elég elviselhető grafikát tudnak csinálni :)

(#2088) Vistaboy válasza Darth_Revan (#2087) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocsi, de mivel nekem nem kellett, ezért részletekbe menően nem keresgéltem.

Amúgy látom, Neked is gondok vannak a linkelés új módjával.

Ha elfogadsz egy kis helpet:
1. Beírod a link címét, Pl. "Javított Bioshock SM2.0 Patch",
2. Kijelölöd, és rákattintasz a LINK gombra,
3. Beírod a web-címet, és leokézod.

Eredmény: Javított Bioshock SM2.0 Patch

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2089) Janoska26 válasza snecy (#2067) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha már víz, akkor az etalon a Far Cry, ami legalább olyan szép az már nekem elég, bár a Call Of Juarezbe is gyönyörű ez kétségtelen :C :)

(#2090) feka007 válasza sai (#2086) üzenetére


feka007
nagyúr

(#2091) Darth_Revan válasza Vistaboy (#2088) üzenetére


Darth_Revan
veterán

hehe,thx :D

(#2092) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Azt írja ki Vista alatt, hogy nem lehet elindítani, mert érvénytelen a párhuzamos konfigurációja. Mi van?

I am having fun staying poor.

(#2093) snecy válasza Drizzt (#2092) üzenetére


snecy
senior tag

Ezek szerint egy párhuzamos világban van a gépednek egy hasonmása :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2094) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Egy jó hír a jövőnek:[link] El bírnék viselni évente egy folytatást.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2095) Drizzt válasza snecy (#2093) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Rájöttem, hogy új windows alatt rakhatom újra a dx-et is. :-)

I am having fun staying poor.

(#2096) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Most megy a játék, de közben nincsen hang, meg a második pályán nem lehet a kabinból kiszállni. :W Wtf?

I am having fun staying poor.

(#2097) SEMTEX válasza Drizzt (#2096) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Szeptember 28: rejtélyek napja

Láttátok már ezt a filmet? Én most nézem az első részt a PH!-n..

Komoly részek vannak benne:
-belassuló GTX-ek
-belassuló GTS-ek
-rerngeteg elakadtam HELP! jelenet
-meg egy csomó furcsaság, amire mindeki keresi a választ, de senki sem találja... :DDD

...

(#2098) Raki


Raki
aktív tag

csá all!
pls aki tud adjon egy linket ahonnan lehet vmi használható trainert leszedni a gammához, mert kicsit kezd az agyamra menni...
az egy dolog, hogy kevés az élet, azt megszoktam
de hogy lőszer sincsen :W
:R

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#2099) Csiborbogár válasza Raki (#2098) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Nincsen lőszer? Hát ezt hogyan csináltad? Én gyakorlatilag bokáig gázoltam a lőszerben, mikor játszottam. :F

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2100) Drizzt válasza SEMTEX (#2097) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah, én hibám megoldva: install után rögtön át kell állítani rendszergazda jogúra a progit, aztán pedig át kell állítani a hangot. Így már megy, s az események is megtörténnek. Dx10-ben meg szebb a játék tényleg, igaz nem egetverő a különbség, mindössze a füstök pofásabbak(nem sprite-szerűek, hanem térhatásúbbak), meg a befolyó, feltöltő vizek, de tényleg minimális a különbség, viszont tán még gyorsabb is, mint Xp-n volt dx9-ben.

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.