Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2401) Sir McMonk válasza mattheus (#2385) üzenetére


Sir McMonk
aktív tag

Hali!

Nekem addig volt ilyen (mindig pont ugyanott, ahol neked, míg ment a tunning...

Ja...meg amíg aljas módon nem megfelelő tört, letöltött, warez, pfr@#Đ verzióval prógálkoztam

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2402) Sirandrish válasza Sir McMonk (#2401) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem addig el se indult amíg "nem megfelelő tört, letöltött, warez, pfr@#Đ verzióval prógálkoztam":DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2403) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Üdv!

Kicsit elakadtam a játékban. Azon a pályán tartok ahol valami betegség miatt szép lassan fogy az életem. Van egy (talán) lift. Ahhoz kell vmi kód. De sehol nem találtam rá erre a számsorra.

Esetleg tudnátok ebben segíteni?

(#2404) Csiborbogár válasza Rakeem (#2403) üzenetére


Csiborbogár
őstag

5744

Sirandrish van asszen sm2.0-s patch hozzá, úgyhogy mehet rajta. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2405) Sirandrish válasza Rakeem (#2403) üzenetére


Sirandrish
legenda

két helyre kell kód tudtommal mert ha jól rémlik a többit meg lehet hackelni.
az egyik ilyen helyen felirják a koszos üvegre a másiknál elvileg egy üziben elhangzik.
5744...a köszönet Speed(R)-nek jár..nekem is ő mondta meg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2406) Sirandrish válasza Csiborbogár (#2404) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen? és én erről mé nem tudtam?:DD
Ezért vettem sm3.0ás karit meg a Moha-ért:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2407) Onton


Onton
csendes tag

hi!
a gépem: 2800+ Barton CPU (2.2Ghz-en megy),1768MB RAM,Geforce 7600GT 256MB DDR3...ezen menne akadásmentesen a játék 1024x768 felbontáson medium beállítások melett??

(#2408) Sirandrish válasza Onton (#2407) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem igen...nem kell olyan bitang gép hozzá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2409) Csiborbogár válasza Onton (#2407) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Hát, talán. :K

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2410) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Sziasztok!
Itt elakadtam:
Ajtó
Térkép
Valaki meg tudná mondani, hogy ezen az ajtón hogy lehet bejutni,
vagy hogy hogy jutok vissza a szürke területre??
A teremben fennt ugyan van egy törött ablak, ahol bejöttem,
de sehogy nem tudok visszamászni oda fel!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2411) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2410) üzenetére


Sirandrish
legenda

a betört üveghez erről az oldalról valóban nem tudsz feljutni.

ime ami kell neked:)

Ha az itt leirtakat megcsinálod már nyitva is a rács:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2412) s7evcsenko válasza Sirandrish (#2411) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R :R
És mik azok a spliccerek...
Én mindent szétlőttem, ami az utamba került!
Már vagy 3 monstrumot is kicsináltam, a kislányt meg megmentettem!
:U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2413) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2412) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lényegtelen hogy mi az a lényeg hogy sárgán világit mint a hülye:D
200méterről látszanak ugyhogy meglesznek nyugi csak szépen járj be mindent ujra:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2414) s7evcsenko válasza Sirandrish (#2413) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2415) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2414) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah de aztán a svédfogó mindig legyen kéznél:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2416) oettinger01 válasza Sirandrish (#2415) üzenetére


oettinger01
őstag

elakadtam a gameben szeretném lefényképezni és belinkelni hogy hol is, hogy segitséget kérjek tőletek de mivel még nem csináltam ilyet ezért nem tudom milyen progi kell a fényképezéshez :F

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2417) s7evcsenko válasza oettinger01 (#2416) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Semmi progi...
A billentyűzeten van egy ilyen gomb: PrtScr
Ezt megnyomod, kilépsz a játékból, megnyitod a Paintot és beillesztesz!
Ennyi!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2418) Sirandrish válasza oettinger01 (#2416) üzenetére


Sirandrish
legenda

játékban nyomsz egy "printscreen"-t azon a helyen amit le akarsz kapni aztán nyomsz egy "esc"-et (ez amugy nem fontos csak ne öljenek addig) aztán alt+tab-al kilépsz...Paintet megnyitot...ott szerkesztés/edit és beillesztés/paste...akkor berakja a képet..azt elmented...feltöltöd Ide a direkt linket meg ide bemásolod alink ikonra kattintva:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2419) s7evcsenko válasza Sirandrish (#2413) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha mondod, hogy azokat a faszikat kell lefényképezni, amiket kicsináltam, és a földön hevernek, akkor nem keresgélek a falon világító dolgokat... :W
Bár gondolhattam volna, hogy nem poénból világítanak... :U
Lényeg, hogy túljutottam!
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2420) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2419) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát bocsi de azthittem így már vágni fogod:(
de a lényeg hogy továbjutottál...grat:)
ÉS nincs mit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2421) oettinger01


oettinger01
őstag

[link]
[link]
erre a pályára kellene valami ötlet merre keressem a továbbjutást, mert :( találom sehol.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2422) Sirandrish válasza oettinger01 (#2421) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát sajnos így nekem egyáltalán nem ugrik be hogy melyik pálya ez:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2423) oettinger01 válasza Sirandrish (#2422) üzenetére


oettinger01
őstag

még viszonyleg az elején van, elég nagy terepen kell menni benne de valahogy mindenhol zsákutcába szaladok. az a pálya ez ehol 2 helyen is van olyan, hogy mintha egy kezelőteremben lennék és ott karokat kell elforditani majd egy másik is lyen is van 2 oldalt lépcső vezet fel oda aztán tovább haladva van egy nagy összekötő rész ami üveges az a térképen is látszik az az összekötő rész és ilyen nagy vas felfelé emelkedő ajtókon át lehet oda bemenni majd ha belépsz a folyosóra akkor körbe üveges a túloldalon is van egy ugyan ilyen és látod, hogy ott szambázik az a golyú fejű fúró kezű szörny a kis gonosz lánnyal együtt de velük nem találkozol csak ott mennek el. a folyosón jobbra van egy szintén ilyen vaskapu ami nem nyilik fel az a térképen is látszik. szembe meg be lehet menni de ott sem lehet tovább jutni csak mászkálni meg kinyirni pár zombit.
ez az a pálya egyébként ahol fel lehet venni a "tűzkezet" leguggolva bemenni egy helyiségbe előtte egy kamerát kicselezve.
mást már nem nagyon tudok irni róla...... ha kell majd csinálok még képeket akkor de remélem ennyi infó után beugrik majd ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2424) PhilBrick válasza oettinger01 (#2423) üzenetére


PhilBrick
őstag

Miután felvetted a "tűzkezet", keress kiolvasztható ajtónyilásokat! :)

(#2425) Sirandrish válasza oettinger01 (#2423) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát képek jöhetnek de ha jól értelmezem ezen a pályán szerzed meg a "tűzkezet".
ahol felvetted onnan picit viszább van olyan ajtó ami el van jegelve és azért nem nyilik...nah arra lőjj rá tüzet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2426) Daert


Daert
őstag

Sziasztok!
Sajna nincs időm mindent végigolvasni,elakadtam,nem tud valaki linkelni egy magyar végigjátszást???

(#2427) Sirandrish válasza Daert (#2426) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Gugli a spanod
2. ha te nem találtál más se fog (nagy valószinüséggel)
3. linkelj 2 képet...egyet a páyláról egyet a mapról aztán hátha tud valaki segiteni..általában mindenki így csinálja (én is csináltam így 1-2alkalmmal) és tovább is jut (én is:) )

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2428) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Most fogtam bele ebbe a csodajátékba és azt kell hogy mondjam, hogy ez életem eddigi legbetegebb játéka.

Fosok mint senki :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2429) Sirandrish válasza Kareszovics (#2428) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah hát kkor hajrá..menj végig a svédfogóval:) az a legjobb és jól szétlehet verni a fejeket:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2430) Kareszovics válasza Sirandrish (#2429) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszönöm a biztatást! :R

Már ne vagyok "szűz", mert már "teszteltem a revolvert is. ;]

Ellenben a fogó nagyon drasztikus tényleg.

Crysis beállítás bevált?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2431) medvegy válasza Kareszovics (#2430) üzenetére


medvegy
aktív tag

sztem shotgun rulz.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#2432) Sirandrish válasza Kareszovics (#2430) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a fogó akkor is mindent üt ugyhogy azzal menj..én a Big Daddyken kivül mindenkit azzal öltem:)

ma VGA tuning volt soron..abeállitásaidat még nem teszteltem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2433) Kareszovics válasza Sirandrish (#2432) üzenetére


Kareszovics
addikt

Sirandrish & medvegy :C

Ami nagyon tetszik még a játékban, hogy nálam olyan 20-30 fps-sel megy fullon (valamit viszont kikapcsoltam, de hirtelen meg nem mondom mit) mégis sokkal egybefüggőbnek tűnik a játékmenet, mint mondjuk a Jerichoban (pedig az is elég jól megy azért)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2434) Sirandrish válasza Kareszovics (#2433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem sem volt gondm vele pedig nincs egy csucsgépem...ezt jól optimalizálták a fiuk szerencsére:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2435) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Nem tudom, jó helyen járok-e, de lenne egy kérdésem a BIOSHOCK-kal kapcsolatban?
Miért nem indul el a gépemen?
Bővebben:1, P4 3GHZ, FX 5700, 1 GB ram. Elindul, de természetesen szinte azonnal meg is áll, de elindul.
2, ABIT alaplap, INTEL DUAL 1,8, 1 GB ram, X1250 integrált kártya (250 MB). "Konfiguráció helytelen" üzenet a parancsikonra való kattintás után.
3, Az előbbi konfig megemelve 2 GB ram-ra és betéve egy 7900 GS kártya. Minden változatlan.
Természetesen minden friss driver telepítve, visual C++ fenn a gépen. A kis gépnél semmi nem kellett, csak a directx9-et kellett frissíteni.

Segítsetek, ha tudtok! Mi lehet a "Helytelen konfiguráció" hibaüzenet oka?

Előre is köszönöm!

UI: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az újratelepítés megoldhatja a problémát." Egész pontosan ezt írja ki. és még az exe. fájl elérési útvonalát.

(#2436) Sirandrish válasza falaci2002 (#2435) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az FX5700as gépen szerintem a VGA-val van baj mert nem támogatja az Sm3.0-t.

de végülis érthetetlen mert 7900gs-el sem indul.

Ujraraktad egyébként?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2437) falaci2002 válasza Sirandrish (#2436) üzenetére


falaci2002
tag

Igen, sokszor.

Az 5700-t értem , hogy nem megy, csak ezt a másikat nem.

(#2438) Sirandrish válasza falaci2002 (#2437) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 7900GS féle verziót én sem értem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2439) falaci2002 válasza falaci2002 (#2437) üzenetére


falaci2002
tag

A 7900-on be kell valamit kapcsolni, vagy állítani, hogy tudja azokat a paramétereket, amiket elvileg tud?

De szerintem valami egyéb lehet, mivel a másik konfiggal is ez volt a baja.
Valami alaplapi probléma, vagy a bitek körül valami. Nem igazán értek ám a dolgok mélyebb részéhez.

(#2440) falaci2002 válasza falaci2002 (#2439) üzenetére


falaci2002
tag

A játékhoz van egy teszt program a neten, ami ellenőrzi, hogy futtatható a játék vagy nem, és ez is rendben talált mindent.

(#2441) falaci2002 válasza falaci2002 (#2440) üzenetére


falaci2002
tag

Amit elhallgattam az az, hogy nem erdeti verzió. De azt hiszem akkor is mennie kellene, ha a másig gépemen elindul.

(#2442) Sirandrish válasza falaci2002 (#2439) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt nem értem...hát amit tud azt tud..nemhinném hogy be lehet kapcsolni külön specifikációkat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2443) Kareszovics válasza falaci2002 (#2441) üzenetére


Kareszovics
addikt

"nem erdeti verzió" ez nem tényező szerintem :DDD

Lehet hülyeséget kérdezek de rá van kötve tápra a kártya??? :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2444) mcmike válasza falaci2002 (#2435) üzenetére


mcmike
őstag

Esetleg:

Problem
...Bioshock.exe - This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem. ...

Possible Solution
Install the Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86), link in the first post of this thread.

Original Thread http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=6327

:F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2445) mcmike válasza falaci2002 (#2435) üzenetére


mcmike
őstag

Próbáld meg az MS Visual C++ SP1-et. Hátha... :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2446) falaci2002


falaci2002
tag

Köszi a válaszokat!

Gondolom rádugtam a kártyát, mert a többiek mennek (Carbon, FIFA).
C++ is fenn van igaz nem az sp1, hanem a síma. Ezt még majd megnézem.

Mégegyszer köszi!

(#2447) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Ciao
Ismét elakadtam! :B
Ezen a rácson nem tudok bejutni!
Térlép
Fogalmam sincs, hogy most mitévő legyek....
Mindenhol voltam már, csak itt nem, és egyszerűen nem enged be!!!!!

Másik kérdésem:
Vannak ezek a jelölések...
Mit kellene ahhoz csinálnom, hogy fejleszteni tudjam magam, és ne csak 2 lehetőség legyen aktív (pl. a kéz fegyfereinél - tűz és áram), hanem mind a 6??? :U

Előre is köszönöm! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2448) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2447) üzenetére


Sirandrish
legenda

azona rácsn akkor fogsz tudni bemenni ha a pályánmindenmást megcsináltál már.

azokat a képességeket meg ahhoz hogy betudd rakni slotokat kell venni...vannak ilyen "boltok" ahol megteheted..ilyen kislányosak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2449) s7evcsenko válasza Sirandrish (#2448) üzenetére


s7evcsenko
addikt

De mi az a minden más? Már mindent megcsináltam...
Mivel tudom megnézni, hogy mit kell még megcsinálnom?
Illetve nem, igazad van!
A színházfüggönyön, az utolsó fénykép még nincs meg, mit kell lekapnom?
Valamint a terem közepén van egy leláncolt uvegkalitka, azt sem tudom kinyitni! :B

A kislányos boltok mennyire sűrűek? Csak mert én eddig aszem egyel találkoztam.... :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2450) Sirandrish válasza s7evcsenko (#2449) üzenetére


Sirandrish
legenda

onnantól majdnem minden pályán lesz:)

hát hirtelen nemtudom mit kell csinálnod..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.