Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2901) Zsolti0609


Zsolti0609
tag

Hello !az a problémám,hogy szaggat a játék akármilyen beállitásoknál ezt nem értem mért csinálja valami ötlet???a gépem adatait tekintsétek meg!

(#2902) BioNiCMaN válasza Zsolti0609 (#2901) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Felbontás, egyéb beállítások? :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2903) Zsolti0609 válasza BioNiCMaN (#2902) üzenetére


Zsolti0609
tag

bárhogy állitottam be mindig szaggatott

(#2904) BioNiCMaN válasza Zsolti0609 (#2903) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Patch fenn van? Vga driver friss? Winfos régi/új?

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2905) Zsolti0609 válasza BioNiCMaN (#2904) üzenetére


Zsolti0609
tag

kösz a segitséget

(#2906) BioNiCMaN válasza Zsolti0609 (#2905) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ha ez neked az volt... Én kérdéseket tettem fel, amiket elméletileg megtudnál válaszolni, de ahogy érzed. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2907) Zsolti0609 válasza BioNiCMaN (#2906) üzenetére


Zsolti0609
tag

Patchom sincs meg friss driverem se szoval lehet ez lessz probléma

(#2908) zsolt1129 válasza Zsolti0609 (#2907) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nekem is szaggatott még a régi komfignál. A VGA drivernek mindenképpen nézzél utána. Frissitsd ha szügséges.

(#2909) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Na, eddig valahogy kimaradt ez a játék, de most beszereztem.
Olvasni róla mindenfélét, de saját tapasztalat szerint ilyen egyedien
hátborzongató kezdést még nem láttam, mint az első 10 perc...
Remélem végig ilyen.
Hogyan lehet kikapcsolni a crosshairt?
(Azt az autoaim offot megtaláltam, de a teljes kikapcsolása kéne a
célkeresztnek...)
Vista alatt valami hihetetlenül szép...
Tulajdonképp egyik unreal 3-as játék sem volt ennyire szép eddig.
(A HideHUD konzolparancsot is tudom, de akkor mindent leszed a képernyőről.)
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2910) mad1 válasza fiATHaLON (#2909) üzenetére


mad1
veterán

Szerintem a frontlines szebb azert.Nagyobb terekkel ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2911) fiATHaLON válasza mad1 (#2910) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Na azt nem láttam még...
De ezek a dx10-es színes fénybalhék,
meg a víz nagyon meggyőztek. :DDD

Csak ez a rohadt célkereszt ne lenne... :))

[ Szerkesztve ]

(#2912) fpeter07 válasza fiATHaLON (#2909) üzenetére


fpeter07
veterán

Csak az autoaim-ot találtam :( képzeld azt hogy nincs ott a célkereszt :)

(#2913) fiATHaLON válasza fpeter07 (#2912) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Hát az nehéz lesz... :DDD
Pedig felraktam hardra, így egész fosatós 1-1 csörte
az elfajzott pszichopatákkal. :DDD
Kár lenne érte.
Nem értem, hogy maradhatott ki egy ilyen egyszerű opció...
Ráadásul hihetetlenül megkönnyíti a játékot.

(#2914) zolka78


zolka78
senior tag

Sziasztok, elakadtam Árkádiában a kertészetnél, Julie irodájában kinyitom a széfet de nincs benne semmi, tök üres és a játék nem enged tovább mert itt van a pálya végcélja. Pont elötte mentettem és akárhányféle képen próbálkozom akkor sincs benne semmi. Tud valaki megoldást?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2915) OnSeT válasza zolka78 (#2914) üzenetére


OnSeT
őstag

Hali!

Itt találsz hozzá végigjátszást.

(#2916) Gondar


Gondar
tag

Végigvittem :)
De én valami jóra számítottotam a végén a főboss simán 2 perc alatt halott volt, ezután mit kapok ? a rossz befejezést mert az egész játékban megöltem vagy 3 kislányt :'( Valamami sokkal epikusabbra számítottam, kár érte én most nagyon csalódott lettem....

(#2917) [BB] válasza Gondar (#2916) üzenetére


[BB]
csendes tag

Ha kíváncsi vagy a másik befejezésre, azt is simán megnézheted. Ott vannak a videók a Content\BinkMovies könyvtárban Bink Video formátumba, csak le kell szedned egy RAD Video Tools-t, hogy lejátszd. Ja és a SavedGatherers.bik-et keresd a jó befejezéshez. :)

Túl bizarr, hogy éljen. Túl ritka, hogy meghaljon.

(#2918) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Megvettem a Bioshockot, föltelepítettem, le is szedte a patchet, de amikor indítani akarnám a játékot aktiválást kér. Beírom neki a kódot kiírja, hogy activation succesful és nyomjak a start-ra az indításhoz. Rányomok erre nem történik semmi, nem indul a játék. Ha mégegyszer el akarom indítani ugyanez. A játék eredeti. Mi lehet a probléma?

(#2919) chatran


chatran
őstag

UP!

(#2920) adam770


adam770
csendes tag

Sziasztok !
Keresek olyan hozzáértő szakembert
aki meg tudja javítani a HIBÁSAN frissített bios miatt nem induló sapphire 4870es vga kártyámat.Nem tanácsot kérek hogyan csináljam, mert se angoltudásom, se türelmem hozzá, hanem árajánlatokat várok ki mennyiért vállalja.Lehetőleg mielőbb kéne, mert addig nem tudok jáccani a régi vga-val.
750/900 ról 800/1100 ra módosítottam az órajelet, és utána még sokáig működött 830/1125-ön aztán 1szer csak nem bootolt be.
Az is írjon, aki tud szervízt/szakembert/ennél megfelelőbb másik fórumot, ahol segíthetnek nekem.

(#2921) kali válasza adam770 (#2920) üzenetére


kali
legenda

a problémád hogyan kapcsolódik ide?
mellesleg szúrd még be ezen hozzászólásodat néhány részlegbe, mert 5 topic szerintem kevés... :U
ja, hogy bios és bioshock... :W

[ Szerkesztve ]

(#2922) does


does
csendes tag

Tudna nekem küldeni egy mentést (gyors v. auto v. egyéb) Árkádia végéről mikor a széfből fel lett véve a kulcs v, Tree Farm elejéről (ja igen patchel nem müxik)
Normal szint és eddig minden kishúg meg lett mentve
does@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

Forza Juventus!!

(#2923) PROti


PROti
tag

CSáó!Valami baja van a gamnek mert még a játék elején,amikor egy repülő izé le lő egy falon mászkáló zombit a faszi beszéde után kidob windowsba a játék! :( Segítség létszi nagyon érdekel ez a játék!KÖszi

(#2924) zsolt1129 válasza PROti (#2923) üzenetére


zsolt1129
addikt

Gondom azzal a hibaüzivel,hogy a "Bioshock működése leállt". Telepitsed az 1.1-es Patch-et. És máris nem fog kidobni.

(#2925) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

olyan kérdésem lenne h a telekinézist hol lehet "felvenni"? sajna már az elején elakadtam és nem tudom h merre hol lehetne megszerezni

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2926) fpeter07 válasza Speeedfire (#2925) üzenetére


fpeter07
veterán

Vissza kell menni, lemenni a lépcsőn, tűzzel megolvasztani a jeget és ott lesz vmelyik szobában, ahol egy "tenisz" pálya van (legelőször simán elmentem mellette:))

(#2927) Speeedfire válasza fpeter07 (#2926) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

köszike :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2928) PROti


PROti
tag

Ccsöcs!Valaki a game elejéről tud mentést adni nekem?Előre is kössz.csáó

(#2929) chungee


chungee
addikt

A növényesben vaok. És össze kell szedni kellékeket, hogy össze lehessen rakni vmit a tovább jutáshoz. De nem mutatja az íránytű, hogy hol vannak azok a kellékek :(

(#2930) Satyricon


Satyricon
addikt

Hell mindenkinek!

Volna 1 olyan problémám, hogy valamiért nem akar elindulni a játék. 2 napja tettem fel, és akkor tökéletesen működött. Most játszanék vele, rákattintok az ikonra, és nem jön be semmi... Aztán rá 20 percre kiírja, hogy a bioshock hibát észlelt, ezért leállt... a szokásos hülye duma... Nem értem, mi lehet a baj... :Y Pedig nem csináltam vele semmit... Valaki tudja mért nem lehet elindítani a játékot???

jah, nem írtam, hogy magyarítás fel van téve, patchet pedig nem tettem fel, mert azzal meg mégúgyse indult el nekem.

ilyen a jelenlegi konfigom: Asus M2NPV-MX lap, AMD Athlon64 X2 6000+ 3,11 Ghz proci, 2x1gb ddr2 800 Kingmax ram, 7900 GTO 512 Mb vgakari, FSP Bluestorm 400W-os táp. Szóval még azt sem lehet mondani, hogy kicsi a játékhoz a gép. :)

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2931) zsolt1129 válasza Satyricon (#2930) üzenetére


zsolt1129
addikt

A legegyszerűbb módszer kezdetnek. Uninstall,majd telepitsd újra.Ha eddig ment,akkor elég érdekes hogy most meg nem akar :F

(#2932) ollie válasza PROti (#2928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, nem tudsz rákattintani a start gombra? :F

***

(#2933) Kareszovics válasza chungee (#2929) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bár már régen toltam a játékot, de olyanra tudok gondolni, hogy az összetevőket nem azon a mapon kell gyűjteni, ahol éppen tartasz.

Nézz szét, nem e tudsz másik városrészbe utazni, ott már kell hogy legyen iránytű.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2934) Satyricon


Satyricon
addikt

Újratettem a játékot, és mostsem akar menni. Télleg senkinek sincs 5lete, mért nem akar elindulni ez a r*hadék?? :W :W

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2935) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy a következő konfiggal nagyon minimumra húzott grafikával játszható e még ez game: Cel 1.7, FX5200 128MB, 512MB RAM. ?

Tom, hogy U3 engine-t használ, mondjuk az UT3 nálam alapból meg se moccan, de lehet, hogy ez jobban van optimalizálva, szal. reménykedem!

XY

(#2936) Kareszovics válasza sti10p (#2935) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem akarlak megbántani, de ez a konfiguráció szerintem teljesen reménytelen. :(

Tapasztalataim szerint UT3 meg Bioshock között nincs egetverő különbség gépigény szempontjából.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2937) Satyricon válasza sti10p (#2935) üzenetére


Satyricon
addikt

Nem valószínű. De nézd meg itt: www.systemrequimentslab.com

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2938) zso73 válasza Satyricon (#2930) üzenetére


zso73
veterán

Nagy hibahalom az egész játék........... Nekem a hang megy el néha a játék felénél. És vége nem is jön vissza. 1.1 patch után is 1.0...........A kismegszakító nem működik a játékban , és nem tudok tovább menni........Pedig gyári game.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2939) Satyricon válasza zso73 (#2938) üzenetére


Satyricon
addikt

Nekem az 1.1 Patchet sem akarja feltenni, a felénél kiír valami szart. A kva annyát. Azóta baszakodik, mióta az x2es procim megvan. De kidobom minnyá a picsába... :((( :(((

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2940) Kareszovics válasza Satyricon (#2939) üzenetére


Kareszovics
addikt

DC Optimizert feltetted a procihoz?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2941) Kareszovics válasza zso73 (#2938) üzenetére


Kareszovics
addikt

Meg vagyok lepődve, hogy Neked is meg sokan másoknak gond van a hanggal. Én a sarki fűszeresnél vetem a játékot, csak 1.0-val játszottam és a feliratcsúszáson kívül más gondom sose volt.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2942) zso73 válasza Satyricon (#2939) üzenetére


zso73
veterán

Nem a proci miatt van szerintem. Bár a dual mag optimizer nekem is bekavart annó.(X2 939) Leszedés után jó volt minden. Esetleg másik javítás hozzá.....
Nemrég raktam újra a játékot, és az autoupdate szar frissítést szed le hozzá, vagy lockolja ki..... Utána nem jó nekem sem. Az 1.1 patch felmegy, de 1.0-t ír ki utána is.... :U
Az 1.0 nekem is jó, nincs probléma semmivel, csak abban még nincs benne sok képesség. Az 1.1 meg szar......

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2943) Satyricon válasza zso73 (#2942) üzenetére


Satyricon
addikt

Értem. Amúgy melyik az a Patch, amelyik a játék megjelenése után jött ki egyből? Mert lehet azt a patchet keresi az 1.1-es telepítésnél, és az nekem nincs fenn.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#2944) ollie válasza sti10p (#2935) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esélytelen.

Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space

Többieknek: a CD kulcsot próbáljátok meg beregisztrálni a STEAM-be, mert nekem soha semmi bajom nem volt a STEAM-es változattal. Persze nem biztos, hogy a STEAM engedi, de pl. a dobozos Prey-emet engedte beregisztrálnom.

[ Szerkesztve ]

***

(#2945) zso73 válasza ollie (#2944) üzenetére


zso73
veterán

Ez érdekes:Steam, és a Bioshock. Jó ötlet. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2946) zso73 válasza ollie (#2944) üzenetére


zso73
veterán

Nem engedte beregeisztrálni...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2947) chungee


chungee
addikt

Mekkora könnyelműséggel nyírtam ki őket? :) ;]

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.