Hirdetés

2022. augusztus 13., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

(#2001) Törzsúr válasza somé (#1998) üzenetére

Törzsúr
senior tag

Video kártyát nem írtál az adataidhoz, szerintem az a ludas. ;)

Origin, Battlenet: Szedi90

(#2002) Törzsúr

Törzsúr
senior tag

Hol találom meg azt a varázslatot amivel tárgyakat tudok elmozgatni, már 2 napja keresem.
Help me ! :R :R

(#2003) Vistaboy válasza Tsumaas (#1996) üzenetére

Vistaboy
veterán

!SPOILER!
A főellenséget úgy tudod megölni, hogy a kislányoktól kapott injekcióval (Jó befejezés esetén, rosszként még nem tartok ott) kiszívod belőle az ADAM-ot. Akkor tudod ezt megtenni, amikor felmegy feltöltődni az emelvényére. Ekkor oda kell rohanni és beleszúrni. Vagy háromszor megcsinálod és vége.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2004) Vistaboy válasza Törzsúr (#2002) üzenetére

Vistaboy
veterán

Hú, a pálya neve most nem esik le, de egy teniszadogató gép van mellette. Azon lehet gyakorolni. Használd a térképet, azon szürkék azok a részek, ahol még nem jártál.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2005) snecy válasza Vistaboy (#2003) üzenetére

snecy
senior tag

Az utolsó fecskendő előtt már csak a tűzgyújtó képességem volt elérhető, ott jó sokat szívtam, párszor vissza kellett tölteni a játékállást :)

A befejező video meg ritka hangulatos lett.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2006) Csiborbogár válasza Vistaboy (#2003) üzenetére

Csiborbogár
őstag

Négyszer kell beleszúrni.

roedie Asszem a második pályán lesz, ott ahol nem tudszelmenni a folyosón egy leomlott táblától.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2007) somé válasza Eagle16 (#2000) üzenetére

somé
őstag

Köszönöm mindenkinek,a te infód lett a nyerő.A grafnál mindent kikapcsoltam (nincs medium,csak on-off) így ment rendesen,egyesével kapcsolom vissza a képjavító fícsöröket,kiszűrve mi nem tetszett neki.
A kártya jelenleg egy 7600GST,hardverhiba kizárva,ezek szerint a játékkal sincs gond,vagyis ettől még lehet,mert nem gyári verzsön :B

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2008) Vistaboy válasza Csiborbogár (#2006) üzenetére

Vistaboy
veterán

Ki számolta ezt harc közben? :DDD De a lényeg attól ugyanaz...

(#2009) Törzsúr válasza Vistaboy (#2004) üzenetére

Törzsúr
senior tag

Köszi, megtaláltam ----> továbbjutotam :)

( kicsit egyhangú a játék.. :U )

(#2010) Törzsúr válasza Csiborbogár (#2006) üzenetére

Törzsúr
senior tag

Neked is kössz !! ;)

(#2011) Zsolt!!

Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Elakadtam a múzeumos pályán.A kislány már kiszipolyozta a csávot és csak áll ott nem tudom mit kell csinálni.Valaki írja már meg hogy van tovább. :R

[Szerkesztve]

(#2012) Vistaboy válasza Zsolt!! (#2011) üzenetére

Vistaboy
veterán

A Little Sisterekkel addig nem tudsz mit kezdeni, amíg a Big Daddy él, amelyik vigyáz rá. Ha nincsen mellette, akkor menj a kislány mellé, akkor tuti előkerül.

(#2013) mad1

mad1
veterán

hali,megkaptam a buvar ruhat...utanna hova kell menni?vagy mit kell gyujteni?mert a nyil nem mutat semmit.TH X)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2014) Zsolt!! válasza Vistaboy (#2012) üzenetére

Zsolt!!
aktív tag

Nem ez az a rész ahol magam is Big Daddynek vagyok öltözve és a Little sistert kísérem.Egy hullából már kiszipantotta az adamot és csak áll ott nem megy tovább.Nem tudom mit kell csinálni.

(#2015) pisti válasza mad1 (#2013) üzenetére

pisti
őstag

Ezt nem lehet igazán jól elmondani. De ha visszaolvasod az üzeneteket ottlesz köztük, hogy mi a cél, ha jól emlékszem vmien Garden.
Amerre a főgonosz elmenekült, a pálya elején van egy nagy terem ott alul el lehet menni a továbbjutást jelentő rész felé.

(#2016) pisti válasza Zsolt!! (#2014) üzenetére

pisti
őstag

Ott akkor ment tovább a Lil'szisz, ha kinyírtad az összes rárontó ellenfelet, esetleg 1 beragadt valahol, nézz körbe kicsit.

(#2017) bim

bim
veterán

a point prometheus pályán a nyil odavisz a muzeum bejáratánhoz és attol balra világit a falon egy szerkezet.egy nagy lyuk van a tetejénél.Azzal mit kell csinálni? :F

(#2018) Eagle16 válasza bim (#2017) üzenetére

Eagle16
addikt

Meg kell ütögetni a csavarkulccsal :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2019) bim válasza Eagle16 (#2018) üzenetére

bim
veterán

:Y :Y :Y
:R
végigértem a játékon.az a jó befejezeés amikor a kislányok összedöfködik a főtagot?

(#2020) Vistaboy válasza bim (#2019) üzenetére

Vistaboy
veterán

Valszeg, mivel Nekem is úgy lett vége és Én az összes kislányt megmentettem.
(Most viszem újra végig, a kislányokat mindet learatom ezúttal... ;] )

[Szerkesztve]

(#2021) Vistaboy válasza Zsolt!! (#2014) üzenetére

Vistaboy
veterán

Sajnos elfelejtetted ezt az apróságot leírni... :DDD

(#2022) Mozso26 válasza Vistaboy (#2020) üzenetére

Mozso26
senior tag

SPOILER! A rosz és a jo vég ugyan az, a kislányok ledöfködik a rosz boss bácsit.A különbség csak a végén lévö videokban van.

(#2023) Zsolt!! válasza Vistaboy (#2021) üzenetére

Zsolt!!
aktív tag

Tegnap próbálkoztam, de ugyanaz,ha kerülök a pálya másik végébe és visszajövök mindik van egy ellenség hiába nyiffantom ki a kiscsaj csak szövegel.Szerintem automatán teleportálodnak ugyanarra a pontra.már az elöző pályára is visszamentem.na mindegy holnap próbálkozom.

(#2024) Janoska26 válasza Mozso26 (#2022) üzenetére

Janoska26
addikt

azért a majdnem 1 percért nem kezdem újra, akármennyire jó volt :U :DDD

(#2025) Csiborbogár válasza bim (#2019) üzenetére

Csiborbogár
őstag

A rossz befejezésnél is ugyanúgy összedöfködik. Az utána érkező videóban van különbség csak.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2026) gorlin

gorlin
őstag

Sziasztok!

Le töltöttem a demót,végig játszottam,és holnap meg szeretném venni az eredetit.
Viszont nekem soha sem ment a túlzottan gondolkodos tökölös labirintusos játékstílus.
Valami pörgőset szeretnék (ezért is tetszett meg a demo)
Nem eszetlen lövöldözőset,lehet benne logika is csak ne legyen túlbonyolítva.
Szerintetek érdemes belevágni a teljes verzióba?

köszönettel.Gorlin

'Egy költői metafóra olyan mint egy nő,ha szép senkit sem érdekel hogy nincs értelme''-Rejtő Jenő

(#2027) athomi válasza gorlin (#2026) üzenetére

athomi
veterán

Azt neked kell tudnod, hogy megéri e. Ha megteheted és nem sajnálod rá, akkor vedd meg. :) Sokat azért nem kell benne gondolkodni. ;) Nem az év játéka lesz, de sztem egész jó.

[Szerkesztve]

(#2028) Vistaboy válasza Zsolt!! (#2023) üzenetére

Vistaboy
veterán

Érdekes. Nekem nem volt ott gond. Mindig a kiscsaj mellett kell maradni és legyilkolni mindenkit, aki él és mozog. Nem szoktak egyszerre olyan sokan jönni.
Ha sokadszor is ez van, akkor Neked bugos a játék.

(#2029) Vistaboy válasza Janoska26 (#2024) üzenetére

Vistaboy
veterán

Azért nem csak azért a két percért játssza az ember végig újra. Pl. Nekem tetszik a game annyira hogy ne csak egyszer végigrohanjak rajta, oszt annyi. Másodszorra már jobban odafigyelek a történetre is, bejárom a teljes pályát.

Amúgy szerintem jó lett a játék. Nem egy Év Játéka, de az átlagtól jobb lett. :R

(#2030) Vistaboy válasza gorlin (#2026) üzenetére

Vistaboy
veterán

Szerintem vedd meg nyugodtan! Ha játszottál a DOOM3-mal, akkor ez a játék is tetszeni fog. Ugyanolyan az egész játék, mint az. Lövöldözöl, néhol meg kódokat kell keresned zárt ajtókhoz. Ugyanúgy gyűjtögetni kell ilyen ''emlékeket'', magnóra vett megjegyzések formájában, amiből megtudod a kódokat és a történetet.

(#2031) Csiborbogár válasza gorlin (#2026) üzenetére

Csiborbogár
őstag

Érdemes szerintem. Én még a bővített verziójáért sem sajnáltam a pénzt.

(#2032) Zsolty

Zsolty
tag

hali.
segithetnétek.

Bementem a Nagy Bombához, de nem csinál semmit, hiába nyomom az e-t pedig jelzi.
mintha kellene valami hozzá, de bárhova indulok állandóan a bombához vezet vissza a nyil, ami jelzi merre menjek.
szóval most mit kellene csinálnom????
thx

(#2033) Csabahun válasza Zsolty (#2032) üzenetére

Csabahun
senior tag

Összekell szedned még a hozzávalókat,keress BigDaddy-ket sárgán fogja jelölni őket és szedd össze ami bennük van.
A másik dolog kell még 2 db (asszem) ügveg is,azt is sárgán fogja mutatni.
A harmadik dolog meg valami irodában van egy üveg szekrényben.
Jó keresgélést!

(#2034) pisti válasza Zsolty (#2032) üzenetére

pisti
őstag

Az a hozzávaló ami az irodában van, ami tele van elektromos csapdákkal.
Na ott az asztal túloldalán van a kapcsoló ami nyitja az ablakot, ami mögött van. Csak azért írom mert ott vagy 5 percig keresgéltem mire meglett az mütyűr kis kapcsoló az asztalon...

(#2035) Zsolty válasza Csabahun (#2033) üzenetére

Zsolty
tag

:R köszi.

(#2036) Vistaboy

Vistaboy
veterán

Na, ma végre végigvittem másodszor is. :R
Tanulság: Nem éri meg a Little Sister-eket Harvest-olni. Jó, több ADAM-ot kapsz, de ha megmented Őket, akkor a Mackókban is van ugyenennyi (Legalábbis annyi van, hogy a képességeket kifejlesszed.), szóval ezért.
A játékban sincsen semmi másképpen, egyedül a videó a végén, és még az is sokkal rövidebb és értelmetlenebb, mint a jó befejezésnél. :F
Mindegy, nem sajnálom hogy ez miatt végigvittem, de Én arra számítottam hogy több eltérés lesz a két mód között. :(

Még egyszer végigjátszom majd később az biztos, egy pár helyre még így sem tudtam még bemenni, kíváncsi vagyok, mi lehet ott? :P

(#2037) Csiborbogár válasza Vistaboy (#2036) üzenetére

Csiborbogár
őstag

Mindenhova érdemes bemenni! Plazmidok, fegyver upgrade-k vannak ott elrejzve!

(#2038) sai

sai
aktív tag

Hali all!!
az a problémám , hogy elindul a game.. de nincs rendesen kép :( csak ilyen fiszlányokban :( meg a menuben sincs egérmutató.letöltöttem most egy ati_8.401.1_bioshock_hotfix_xp filet-t
de még igysem jó :( valakinek valami 5let?

(#2039) snecy válasza sai (#2038) üzenetére

snecy
senior tag

Ez a hotfix az Shader Model 2-es kártyákra vonatkozó patch?
Mert arra van szükséged, csak nem tudom hogy ez azt hivatott-e javítani.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2040) sai válasza snecy (#2039) üzenetére

sai
aktív tag

nah ezt én sem tudom.. ATI 9600PRO vga-am van.. arra akkor mi kell??
egyébként google-ban kerestem rá igy hogy Ati Hot fix bioshock

(#2041) Balancee

Balancee
aktív tag

Sziasztok! Elakadtam, ha tudnátok segiteni. A pálya neve nem ugrik be, de valami metroféleségböl megyek be egy nagy csarnokba. Aminek a közepén van egy lépcsü vagy mi és az aljában egy ajto ami kodot kér. A kodot nem találom sehol A pályán már mindenkit kinyuvasztottam és minden széfet feltörtem. Valaki?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2042) CsendesMark

CsendesMark
aktív tag

A minap unatkoztam, és egy korábbi ötletemet valósítottam meg (LOL)

[kép]

Remélem tetszik! :D

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#2043) Gaboo007 válasza Balancee (#2041) üzenetére

Gaboo007
aktív tag

Én is itt akadtam meg,szóval help valaki! :)

(#2044) Gaboo007 válasza Balancee (#2041) üzenetére

Gaboo007
aktív tag

5744

(#2045) Balancee válasza Gaboo007 (#2044) üzenetére

Balancee
aktív tag

ÁÁ köszi! Mond már meg azért légyszives, hogy hol akadtál rá a kodra?

(#2046) CsendesMark válasza Balancee (#2045) üzenetére

CsendesMark
aktív tag

szerintem úgy 100hsz-el fentebb
(egy audio logban lelsz rá, amit egy paparadzi vett fel ;) )

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#2047) Zsolty válasza Gaboo007 (#2044) üzenetére

Zsolty
tag

Ehhhhhhh

Ez nagyon jó.Pont azmiatt léptem ki a játékból mert már jó ideje nem találom a kódot a Lifthez, erre rögtön itt aa kód. klafa.
thxxxxxx :R :C

(#2048) Balancee válasza CsendesMark (#2046) üzenetére

Balancee
aktív tag

Már rég felszedtem a kodot, csak nem tudtam, hogy az egyik üzenetben lesz benne. :W

(#2049) pisti válasza Balancee (#2048) üzenetére

pisti
őstag

Ezért érdemes meghallgatni őket...

(#2050) Janoska26 válasza pisti (#2049) üzenetére

Janoska26
addikt

Én meghallgattam, csak persze közben elkezdtem kóborolni, és persze előjöttek az ellenfelek, és persze elkezdtem tüzelni izomból, így természetesen nem hallottam a lényeget, úgyhogy beírtam a goggliba, oszt megsosoltam ott, hogy mi is a kód :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.