Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2851) Tsumaas válasza fpeter07 (#2850) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ja, szép. Milyen beállításokkal játszol? A konfigodnál lévő videokártyával játszol.

Hard work beats talent.

(#2852) fpeter07 válasza Tsumaas (#2851) üzenetére


fpeter07
veterán

minden medium, de mintha megváltozott volna a kép színe mióta fontaine irányít :F vagy a map direkt ilyen :D

(#2853) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Még nem kaptam választ :(
Miért tünnek el a mentéseim? :(((

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#2854) Tsumaas válasza Süni 1985 F (#2853) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Lehet, hogy kitörlöd őket. A C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Dokumentumok-ban van a mentési mappa, ahova a játék ment. Álá Bioshock könyvtár. Azt nem kéne kitörölni :C

Hard work beats talent.

(#2855) west válasza fpeter07 (#2848) üzenetére


west
őstag

igen de kihagyasos a felirat.vagy csuszik.vagy pedig nincs.ez miert lehet?
mar a pach is fennt van

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2856) fpeter07 válasza west (#2855) üzenetére


fpeter07
veterán

Új játékot kezdtél?

(#2857) Süni 1985 F válasza Tsumaas (#2854) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nem is nyúlok ahhoz...
Más lehet mert mentek és 1mp mulva nem tudom visszatölteni :(

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#2858) west válasza fpeter07 (#2856) üzenetére


west
őstag

persze :K
vagy regit toltsek be?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2859) fpeter07 válasza west (#2858) üzenetére


fpeter07
veterán

Nemtom mi lehet :( lehet rendszer ujra rakás után megjavulna

(#2860) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziasztok!

Ha volt már róla szó, akkor bocsi, de hogyan lehet a szűrőket bekapcsolni a játékban? Sajna a driverben (CCC 8.6) hiába tolom rá a cuccokat (AA és AF) nem csinálnak semmit :(

Előre is köszi

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2861) fpeter07 válasza Dr. Romano (#2860) üzenetére


fpeter07
veterán

AA nincs u3-ban, AF-t nemtudom

(#2862) Dr. Romano válasza fpeter07 (#2861) üzenetére


Dr. Romano
veterán

És nem lehet őket sehogysem "ráerőszakolni" a játékra?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2863) fpeter07 válasza Dr. Romano (#2862) üzenetére


fpeter07
veterán

Az AF-t sztem rá lehet de nemtom hogy kell

(#2864) Tsumaas válasza Dr. Romano (#2862) üzenetére


Tsumaas
senior tag

De miért fontos ez ennyire? Így is szép a kép.

Hard work beats talent.

(#2865) Csabahun válasza fpeter07 (#2861) üzenetére


Csabahun
senior tag

Akkor lehet ez új lesz neked mert van AA az UT3-ban is és a Bioshock-ban is!!!!
De lehet ATI-nál nem lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#2866) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Köszi srácok az infókat. Ha nem lehet hát akkor nem eröltetem a dolgot...

Tsumaas
Tényleg gyönörű a grafikája így is, de mivel simán fut 1280-ban maxon a játék nálam ezért gondoltam egy kis extrára ami mégszebbé teszi :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2867) fpeter07 válasza Csabahun (#2865) üzenetére


fpeter07
veterán

csak holottam hogy nincs aa-benn

(#2868) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah rájöttem hogy az AF-et a Bioshock.ini-ben lehet skálázni::
http://www.tweakguides.com/Bioshock_7.html

Az AA-t is lehet, de egyelőre csak Nvidiákon megfelelő driverrel.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2869) west válasza Dr. Romano (#2868) üzenetére


west
őstag

de hogy :F
nekem nem jo az angolom. :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2870) fpeter07 válasza west (#2869) üzenetére


fpeter07
veterán

nekem se de: Documents and Settings\[Username]\Application Data\Bioshock directory (in Windows XP) or \Users\[Username]\AppData\Roaming\Bioshock (in Windows Vista).
Bioshock.ini-t megnyitod pl_jegyzettömbbel és kikeresed a LevelOfAnisotropy=4-t

Mondjuk nálam nincs application data mappa :F

(#2871) west válasza fpeter07 (#2870) üzenetére


west
őstag

nem rejtett ugye?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2872) fpeter07 válasza west (#2871) üzenetére


fpeter07
veterán

de :B

(#2873) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Így van a Bioshock.ini egy rejtett fájl dokuments and settingsben. :)
A fájlban két "levelofAniso" bejegyzés található. Az egyik DX9-es a másik DX10-es beállításokra vonatkozik.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2874) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Hali!

Egy olyan probléma merült fel nálam,hogy gondoltam újra kijátszom a Bioshockot magyarul,de a magyarítás nagyon betett :F . Felraktam a gémet, az 1.1-es patch-et és aztán a magyarítást.Ennek ellenére a fordítási szövegek össze-vissza vannak a beállításokon belül. Pl az egér érzékenységhez dx10 részletességet ír,és elmosódást a dx10 effektekhez.. Ja és el sem indul a gém, hanem szépen lefagy töltéskor...
Most ilyenkor mi van? :DDD

(#2875) Tsumaas válasza DarthPeeter (#2874) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nálam is így volt. A magyarosítás és az 1.1-es Patch nem érzi jól magát ha egymás mellett vannak. Egyik Uninstall... :K ;)

Hard work beats talent.

(#2876) fpeter07 válasza Tsumaas (#2875) üzenetére


fpeter07
veterán

én úgy játszom tökre jó hogy nem kell gyorsan elolvasnom az egyik szöveget mert már jönne a másik...

(#2877) DarthPeeter válasza Tsumaas (#2875) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Na ettől féltem én is :( Akkor egy patche-l kevesebb lesz a játék :) Köszönöm a segítséget. :R

(#2878) west


west
őstag

nah jo tudni par hszel feljebb en is emlitettem ezt a bugot.ezert csinallta nekem is akkor.
ujrainstallom a jatekot. :(((

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2879) Mankó


Mankó
veterán

Valaki tegye már rendbe nálam a dolgokat.
HomePremium 32 bit van fent, legujabb Geforce driver, 1.1-es patch, a játék mégsem indul. Kiteszi a bioshock emblémát, sutána fekete képernyő amit max a feladatkezelővel tudok bezárni. Crack nincs hozzá a bemoontolt lemezen se. Lehet hogy nektek egyszerű a megoldás, de én hirtelenjében nem tudok hozzá mit szólni.

(#2880) Tsumaas válasza Mankó (#2879) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Vedd meg a boltban ;] :P

Hard work beats talent.

(#2881) Mankó válasza Tsumaas (#2880) üzenetére


Mankó
veterán

Már rákerestem a netes boltokban.

(#2882) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Én ezt nem értem!
Kb fél éve elkezdtem játszani ezt a játékot,minden rendben is volt.1024*768 felbontással minden max beállitás melett,kb feléig el is vittem a játékot.Aztán megtudtam hogy készül a magyaritás és abbahagytam hogy majd ha kész lesz a magyarítás akkor ujrakezdem az egészet.
Na kijött a magyarítás.Fel kelett rakni hozzá a 1.1-es patchet,megtettem,Na de azóta iszonyatos mit müvel!A magyarítás nálam ok,nem csúsznak a feliratok,de minden nagyobb actionnál álltalában a villámcsapás plazmid használatánál egyszerüen lefagy a gép,csak ra resetelés segit.Már addig jutottam hogy teljesen levettem mindent és 800*600-as beállitással játszottam de akkor is megmarad a probléma.
A höfokaim normálisak vizhütésem van a proci 50fok alatt van és a GPU sem nagyon megy 60-65fok fölé.
A gépmen semmit sem változtattam,minden ugyan az mint fél évvel elötte.
Igaz nem egy erögép de azért egy NV8600GTS egy AMD X2 4200 és 2giga ramnak elégnek kellene lennie nem?
A BioShock Tweak Guide-ot elkezdtem nézegetni de csak nézem mert angol nyelvtudás nélkül semmit sem értek belöle.
Leszedtem a 177.83-as drivert de azzal is ugyan az a helyzet.
Mitöl lehet ez? Lehet ezen segiteni valahogy?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#2883) Ghandi válasza Mankó (#2879) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Nálam is ez volt.Akkor csinálja ezt ha a játék nem eredeti.A pachhez kell crackelés és utána jó lesz :)
Lehet nálad is ez a baj.Ha igen akkor irj egy privit mert itt ugye semmi illegálisat nem müvelünk! :DD

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#2884) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Most játszottam vagy fél órát a Crysisel,csak azért hogy megnézzem birja e a gépem.
Azt a játékot birja rendesen,szóval nem hiszem hogy a gépemmel lenne baj.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#2885) Mankó válasza Ghandi (#2883) üzenetére


Mankó
veterán

Hálistennek megoldódott a dolog. MOst mással kínlódok, Vista alatt nem stabil a gép. Valószinűleg a Audigy2 drivere kínlódik.

(#2886) Tsumaas válasza Ghandi (#2882) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Hisz te mondtad ki a megoldást. 1.1-es patch uninstall, mert nálam az tette be a törölközőt. Ha ez sem segít, akkor tégy ugyanígy a magyarítással is.

Hard work beats talent.

(#2887) Daert


Daert
őstag

Hali!
Elakadtam a Bioshock-ban,vki tudna segíteni?
Olympus Heights-ban megittam az első 192-es lötyit,Tannenbaum irodájában asszem.Majd eljutok Schuschong irodájába az Apollo Square-ben-és itt megtalálom a második 192-es lötyit,de ezt nem tudom meginni :F Mit kell még itt csinálni?
Másodszor is elkezdtem a Prometheus pályától,de most sem tudom a második 192-est meginni.E gomb megnyomására azt írja ki hogy nem tudok még egy ilyet felvenni??
Valamit elrontottam vagy nem csináltam meg??

(#2888) fpeter07


fpeter07
veterán

Daert: én simán felvettem, patch van?

[ Szerkesztve ]

(#2889) Daert válasza fpeter07 (#2888) üzenetére


Daert
őstag

Nincs patch,asszem 1.0-ás

(#2890) Süni 1985 F válasza fpeter07 (#2888) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Van patch 1.1 és azzal nekem jól szuperál!

TDI POWER

(#2891) Nunder


Nunder
őstag

Kedves Shockerek!
Olyan nagy bajom van hogy nem találok rá megoldást és végső elkeseredésemben hozzátok fordulok.
Eredeti 32bites Vistán szeretném játszani a játékot ami közepes beállítások mellett remekül fut... egészen addig a pontig mikor kimászok a vízből és beszállok abba a nem is tudom minek nevezhető valamibe. Mondjuk kabinnak. Ebben a kabinban (tehát már a gém legelején) van egy diavetítés Andrew Ryan tolmácsolásában ahol is a játék megfagy, de csak a kép ugyanis a hang az megy tovább gond nélkül. Már mindent kipróbáltam és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Már ezzel is megpróbálkoztam nagy reményekkel de ezen telepítgetések és beállítások után is ugyanaz az eredmény[link]. Nem hinném hogy a konfiggal van a baj hiszen addig a pillanatig akadás nélkül fut a gém. Ha valakinek a fentiekhez kapcsolódóan bármilyen 5lete támad vagy javaslata ne kíméljen mert nem szeretném ha a játék úgy porosodna a polcon hogy nem játszottam vele :( Konfigom a profilomban.
Előre is kösz mindent : Nunder

u.i.: bocsesz a litániáért...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2892) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. egy játék töltési ideje összefügg a gépigénnyel? mert nálam a bioshock lassan töltött be, de játék közben nem akadt...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2893) zsolt1129 válasza volvoguy (#2892) üzenetére


zsolt1129
addikt

Elvileg igen. de ahogy nézem a konfigod nem tudom miért tölt be lassan :F

(#2894) zsolt1129 válasza Nunder (#2891) üzenetére


zsolt1129
addikt

Tedd fel ezt,és szerintem megoldódik a problémád.

(#2895) Nunder válasza zsolt1129 (#2894) üzenetére


Nunder
őstag

Bocs azt elfelejtettem írni hogy a patch is fenn van :(

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2896) fpeter07 válasza Nunder (#2895) üzenetére


fpeter07
veterán

lehet hogy az a baja :F

(#2897) Nunder válasza fpeter07 (#2896) üzenetére


Nunder
őstag

Sajnos patch nélkül is ugyanaz a szitu szóval ezért is vagyok tanácstalan.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2898) volvoguy


volvoguy
addikt

nem az van, hogy egy játék, ha játszás közben nem is akad, de azlért tölt be lassan, mert nagyok a pályák, tehát a lassú töltési idő a pályaméret függvénye, nem a gépigényé?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2899) zsolt1129 válasza Nunder (#2895) üzenetére


zsolt1129
addikt

Azt még azért nézd meg hogy mikori videókártya driver van fennt és igény esetén frissitsd. Ha ez sem jön be akkor passzolom. :(

(#2900) Nunder válasza zsolt1129 (#2899) üzenetére


Nunder
őstag

Mivel mobility kari ezért csak az Acer oldalán lévő driverrel lehet frissíteni az pedig megtörtént tehát még az sem lehet hogy rossz driver van fenn. Akkor ebből az lesz szerintem hogy hagyom a fenébe az egészet. Nagy kár mivel szvsz nagyon jó játék gondoltam kipróbálom de ha nem nem. Természetesen ha valakinek van még valamilyen megoldása azt továbbra is szívesen fogadom.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.