Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2551) Csiborbogár válasza Süni 1985 F (#2548) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Ugyanaz a motor mindkettő. Ezzel a karival felejtsd el... :O

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2552) Janoska26 válasza Csiborbogár (#2551) üzenetére


Janoska26
addikt

A lapot is érdemes volna kicserélnie :)

(#2553) Csiborbogár válasza Janoska26 (#2552) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Szerintem is, bár még vannak alternatívák AGP-re, de a felárból már kijön egy alaplap majdnem. :O

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2554) cocka915


cocka915
csendes tag

sziasztok!:-)

(#2555) Sirandrish válasza cocka915 (#2554) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez most mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2556) cocka915


cocka915
csendes tag

a menüje a játéknak

sziasztok!:-)

(#2557) Sirandrish válasza cocka915 (#2556) üzenetére


Sirandrish
legenda

ahha...már azthittem valami értelmetlen kép...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2558) Johnny Cage válasza cocka915 (#2556) üzenetére


Johnny Cage
addikt

...és?

(#2559) oettinger01


oettinger01
őstag

elakadtam ott ahol egy teremben középen körbe lépcső van benne egy lifttel amihez kód kell. azt irja az "okos", hogy a 3. emeleten a paparazzi naplójában van a kódja a liftnek de nem tudok a 3. emeletre menni mert a lépcső csak a 2.ig megy utána le van szakadva és körbe sem találok sehol olyan helyet ahol feljebb lehetne menni.

mi a megoldás srácok?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2560) PhilBrick válasza oettinger01 (#2559) üzenetére


PhilBrick
őstag

Bemész az egyik lakásba a másodikon, a lakásban felmész az emeletre, ott a fal ki van robbantva egy helyen. És máris ki tudsz menni a harmadik folyosójára! :)

(#2561) oettinger01 válasza PhilBrick (#2560) üzenetére


oettinger01
őstag

2 lehetőség van a 2.on és az egyiken lehet felmenni a lépcsőn a másiknál csak lefelé lehet jönni. felmentem ahol lehetett de ott nem látok sehol sem olyan helyet ahol ki lenne robbantva a fal és ki lehet menni a folyosóra. van egy kis beugró rész ahol egy kád van neki fektetve a falnak meg ömlik a viz felülről de ennyi. kimenni sehogy sem lehet.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2562) [lAyCsI] válasza Süni 1985 F (#2548) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

itt vannak a cuccok amik kellenek hozzá... kipróbáltuk haver gépén(szintén 9800 PRO) és elég gányul néznek ki a textúrák :(

-= No way back from Here =-

(#2563) TomDog válasza oettinger01 (#2561) üzenetére


TomDog
tag

Ha jól emlékszem 5744 a kód probáld megnem 100%

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#2564) mcmike válasza cocka915 (#2556) üzenetére


mcmike
őstag

MI EZ?!?!

Egyre több fiktív 0 napos regisztrácóval rendelkező újonc van, aki ugyanezt csinálja!!!
A játékhoz "valamennyire" kapcsolódó képekkel/beszólásokkal FLAME-eli az adott topic-ot (gondolom h hamarabb rangot lépjen). Mindemellett semmi értelmeset nem írnak/kérdeznek, max beszólnak egymásnak (vagy csak 1 ember saját magának?)... :(

BF2142 totyik-ban is ez volt, én csak erről tudok de ki tudja még hova FLAME-eltek...

Ez most szervezett dolog? Csak egyedül vagy ember? Vagy van segítőd is? IP ban kéne... :((

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2565) Johnny Cage válasza mcmike (#2564) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ez a csávó nekem konkrétan küldött egy privát üzenetet is egy "milyen mobilod van?" kérdéssel. Vagy egyre több 10 évest ültetnek az internet elé, akiknek még egyelőre fingjuk nincs az internet íratlan szabályairól, a fórumozásról stb. vagy ez az új fórumspam.

[ Szerkesztve ]

(#2566) oettinger01 válasza TomDog (#2563) üzenetére


oettinger01
őstag

hibátlan a kód! köszönöm szépen! :R

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2567) cocka915


cocka915
csendes tag

LÉCCI VKI ADJON A JÁTÉKHOZ KÓDOKAT!

sziasztok!:-)

(#2568) Kareszovics válasza cocka915 (#2567) üzenetére


Kareszovics
addikt

WAREZ-t hanyagoljuk... :(((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2569) cocka915


cocka915
csendes tag

nagyon szépen kérek mindenkit h adjon egy linket h honnan lehet letölteni a game-t!

kössz

sziasztok!:-)

(#2570) Pala válasza cocka915 (#2569) üzenetére


Pala
veterán

Parancsolj! [link]

(#2571) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Hát a Bioshock egy orbitálisan jó játék. :Y Amikor megláttam a grafikáját azt hittem hogy leszop.m magam!!!Éspedig csak DX9.0c van milyen lehet egy DX10-en.Már lassan lent lesz már biztos 7% lent van.Lassan de biztosan!!!!!! :R :R :R

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2572) True válasza Pala (#2570) üzenetére


True
aktív tag

Ejj-ejj gonosz vagy, biztos erre gondolt... : Demó Üdv! :DDD

Szabikaa20 ha ez igy is van, ne reklámozd itt, mert bant is kaphatsz érte...
Neked is ajánlom figyelmedbe az alapelveket...!!! :(((

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2573) True


True
aktív tag

Régebbi VGA-sok figyelem!!! Itt a Shader Mód 2.0... : [link] Mostmár nektek is elindul majd, ha csak ezt a módot tudja a karitok...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2574) Pala válasza True (#2572) üzenetére


Pala
veterán

Sorry, végülis igazad van...a demót nem vonhatjuk meg tőle. :DDD

(#2575) cocka915


cocka915
csendes tag

kössz a linket! :(((

sziasztok!:-)

(#2576) Pala válasza cocka915 (#2575) üzenetére


Pala
veterán

No warez!
Azaz senki sem fog neked olyan linket adni, ahonnan a teljes verziót le tudod tölteni. Ilyet ne is kérj!
Sokan így is kalóz verzióval játszanak, de mindenkinek legyen a maga gondja, hogy miként szerzi be azt.

(#2577) cocka915


cocka915
csendes tag

én csak a demót akartam! :P

sziasztok!:-)

(#2578) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Most tartok Olympus Heights-nél és újra erőt kapott nálam a játék, már kezdtem unni ezt a sok "üzemi" részt. :D

Korszakalkotó az tuti.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2579) mad1 válasza Kareszovics (#2578) üzenetére


mad1
veterán

nallam nem volt egy korszakaltoto,80%abba is hagytam ,na de ezek az izlesek es pofonok.valakinek ez ,valakinek meg a jericho...

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2580) Kareszovics válasza mad1 (#2579) üzenetére


Kareszovics
addikt

A Jericho is elég jó volt, de azért a kettőt össze se tudnám hasonlítani. Nekem a hangulat nagyon ott van ebben a játékban. Színes, változatos, klassz :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2581) fpeter07


fpeter07
veterán

~50% a fordítás :D

(#2582) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok!

Megpróbáltam játszani a játékkal de nem jött össze...

Amikor a kis szállítóval beérek a kezdőponthoz, a Vista kiírj, hogy "Bioshock.exe" stopped working. :(

Feltelepítettem az ATI fotfix-et de az sem segített.

Valaki esetleg tudna segíteni?

Köszi!

(#2583) Kareszovics válasza Harti (#2582) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Bioshock.exe has stopped working fixed for me - new solution
I was having the crash immediately after the Bioshock logo. I used Procmon to determine that immediately prior to the crash, it was accessing audio code. From there, I narrowed it down to the FMOD sound system.

To fix -

Edit your default.ini. Put a semi-colon in front of AudioDevice=FMODAudio.FMODAudioSubsystem, and add the following line right after it:
AudioDevice=D3DDrv.D3DAudioDevice

After edits, that part of the config file should look like this:

;AudioDevice=FMODAudio.FMODAudioSubsystem
AudioDevice=D3DDrv.D3DAudioDevice

Yay! I finally get to play!

I am using Realtek AC'97 Audio, fyi.
Reply With Quote"

Egy ilyet találtam Neked.

Teljes topik

Remélem segít :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2584) Harti válasza Kareszovics (#2583) üzenetére


Harti
senior tag

Nagyszerű, holnap kipróbálom!

Köszönöm! :R

(#2585) Harti válasza Kareszovics (#2583) üzenetére


Harti
senior tag

Beleolvastam a topicba, úgy tűnik, hogy médialejátszók okozzák a hibát.
Egyeseknek a GOMplayer másoknak a VLC és a kodekek eltávolítása oldotta meg a problémát, de nálam nincsen feltelepítve egy szál kodek se.
Csak a KMPlayer van fenn de az is portable és nem installálós.
Ettől függetlenül írhat bele a registry-be?

(#2586) Kareszovics válasza Harti (#2585) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ebben a kérdésben nem tudok sajnos segíteni, de szerintem simán beírja magát, mert miért ne. :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2587) deedee


deedee
őstag

üdv!

pár napja beszereztem egy új gépet:8800gts 640mb,core2duo stb...Előtte 7600gt-vel toltam végig a játékot.Ha most nekiállnék,sokkal szebb lenne a graf?dx9 helyett megéri vista és a dx10 telepítése?

ne mondjátok,hogy rakjam fel és nézzem meg... ;]

(#2588) Harti válasza deedee (#2587) üzenetére


Harti
senior tag

Gyorsabb biztos hogy lesz és szebb is tán, de te döntesz!:)

gugliba bioshock dx9 vs dx10 :)

(#2589) AddyKing


AddyKing
tag

Én tegnap fejeztem be a Bioshockot.!!!
Valami eszméletlen jó stuffot doptak össze a 2K srácok!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az én konfigomon minden High,1152*864-ben simán futott!!!
Én minden kislányt megmentettem,így jó lett a befejezés!! :DD :DD :C :R

(#2590) Johnny Cage válasza deedee (#2587) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Vista alatt se gyorsabb, se látványosan szebb nem lesz. Az egyetlen észrevehető különbség az a víz hullámzása, miközben benne járkálsz, ennyi. Szerintem nem éri meg.

(#2591) Mr. Green válasza deedee (#2587) üzenetére


Mr. Green
tag

Nyugi dx10-ben semmi érdemlegeset nem lehet észrevenni, azon kívül hogy néhány helyen hiányzik a textúra :DDD.

(#2592) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Na ez azért egy picit érdekes kép a DirectX összehasonlításáról...itt szerintem van kamuuu bőven :C
[link]

(#2593) Johnny Cage válasza Unbaised-Ben (#2592) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Az egész összehasonlítás egy nagy ferdítés. Semmi logika nincs abban, hogy egy 6 éves DX9-es játékot (Halo) hasonlítsanak össze egy mai csúcsjátékkal (Crysis). A többi kép is sántít, egyelőre a DX10 semmi olyat nem tudott mutatni, amit DX9 alatt ne lehetne megcsinálni. A Bioshock vízhullámzása is csak parasztvakítás, ez a plusz fícsőr is csak reklám a vista-nak...

(Ui: A Microsoft Flight Simulator-os kép a legpofátlanabb kamu, amit a felső képen látunk, az távolról sem tükrözi a DX9 lehetőségeit, így az összehasonlításnak sincs sok értelme, csak Vistafuttató marketing az egész. Azért azt megnézném, hogy a Flight Simulator olyan látvánnyal, mint amit a képen látunk, hogyan futna Vista alatt... :U )

[ Szerkesztve ]

(#2594) Gyusz válasza Johnny Cage (#2590) üzenetére


Gyusz
őstag

A részecske-effektek, és az árnyékok is valamivel szebbek lesznek, persze ezt csak akkor lehet észrevenni, ha direkt arra figyel az ember. Egyébként Vista alatt kb. ugyanolyan gyors a Bioshock, ezért ugyan tényleg felesleges Vistát feltenni, de legalább nem lesz belőle képregény, mint a legtöbb játéknál.

(#2595) deedee


deedee
őstag

köszi a válaszokat...hááát nem lettem meggyőzve,úgyhogy egyenlőre nem vacakolok vele...kell az idő más gémekre és akkor azok esetében is maradok a dx9-él... :)

(#2596) baguvixww


baguvixww
csendes tag

én nem tom h kell végig menni a 3. pályán végigjáccást kéjek szépen! pls :R

[ Szerkesztve ]

(#2597) Johnny Cage válasza baguvixww (#2596) üzenetére


Johnny Cage
addikt

google

(#2598) AddyKing válasza baguvixww (#2596) üzenetére


AddyKing
tag

Nézd meg pl:[link] :K :K

(#2599) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Végigtoltam :)

Bár a végét nem igazán értettem (a mumusok leattakolták azt a tengeralattjárót, ami megtalál minket, meg vmi a-bombbal is megy a paráztatás), de az tuti, hogy az utóbbi idők legjobb játéka.

Ami tény még, hogy a Atlas egy nudli. Ha van 3-as szintű fagyasztásod onnantól kezdve nincs mitől aggódni. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2600) Johnny Cage válasza Kareszovics (#2599) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Valóban, elég kiábrándító a vége.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.