Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#2251) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Csövi! Hallotam erről a játékról, bár nincs sok időm mostanában játszani azért kipróbálnám, csak fingom nincs róla, hogy dx9es e ?

(#2252) True válasza VinoRosso (#2251) üzenetére


True
aktív tag

Persze, elfutkos azon is, és lenyügöző a grafika is, ha zoral DX9-es karid van... :C

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2253) VinoRosso válasza True (#2252) üzenetére


VinoRosso
veterán

van:) De ha dx10zel is megy, akkor lehet hogy megkockáztatok egy Vistát azért kérdem.

(#2254) deicide válasza True (#2214) üzenetére


deicide
veterán

Was hamzige zűrzavar...?

egyik legkedvesebb régi középiskolai tanárom kedvenc mondása volt ez a Veszprémi ipariban, mindig pusztultunk rajta... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2255) Lamarr válasza VinoRosso (#2253) üzenetére


Lamarr
csendes tag

Én úgyvettem észre dx10alatt élesebbek az árnyékok körvonalai illetve picit talán szebb a textúra konverzió is na meg az effektek is kicsit élettel teltebbek de nagy különbségre ne számíts dx9hez képest. Érdemes kipróbálni vista alatt is ha már egyszer dx10es kártyád van.

Maradjál csendben mert nem hallak!!!

(#2256) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Hali! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy Neptune's Bountyban vagyok és olvastam több helyen, hogy nem csak 3 little sisters van hanem van egy rejtett 4. is. Én már másodszorra álltam neki a pályának és csak kettőt találtam így is. De ma ismét utána néztem és mostmár lehet hogy meglenne a három de akkor is van mégegy. Láttam videót is hogy megmenti a negyediket asszem The Fighting McDonagh’s Tavern-ben. Pls vki ha tud segítsen hogy hogyan tudom/hol tudom megtalálni mind a négyet. Itt a videó: "http://youtube.com/watch?v=YtInTP_olco" de mondom több helyen is olvastam.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2257) whitezo88 válasza Pocak89 (#2256) üzenetére


whitezo88
nagyúr

keress egy szabad BD-t és az előhívja elvileg...
de nem omlik össze a világ ha nem keresed meg.

(#2258) Pocak89 válasza whitezo88 (#2257) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Vmi olyat hallottam hogy ahol az elso van ott kell várni és előjön mégegy. Akkor ez igaz lehet? Csak a pontokért + az ajándékért akarom megcsinálni.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2259) whitezo88 válasza Pocak89 (#2258) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én csak úgy rátaláltam az összesre, meg is lepődtem hogy 4 van

(#2260) Pocak89 válasza whitezo88 (#2259) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Az lehet hogy nekem azért csak kettőt sikerült megtalálni mert rossz sorrendeben találtam meg őket? Mert asszem az első után a harmadikat. És utána már nem találtam többet. Pedig bejártam már többször mindent.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2261) True válasza deicide (#2254) üzenetére


True
aktív tag

Örülök hogy örülünk, és még szép emlékeket is csaltam elő... :DD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2262) kem


kem
addikt

Elég jónak indult ez a játék,de már meg is untam. pedig csak valami arcadiánál tartok, ahol elég nagy a térkép, és ráadásul szürke az egész. Hogyan lehetne földobni kicsit a játékot?
Addigis folytatom a COD2-t, mert csak most találtam rá, és nagyon bejön:D
Amugy Bioshock nagyon jól lett optimalizálva.
Nincs egy erőgépem, de akadás nélkül megy high gfrafikán 1024*768-ban.

Köszi!

(#2263) ollie válasza kem (#2262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megfogod a DVD-t és feldobod. :)

***

(#2264) kem válasza ollie (#2263) üzenetére


kem
addikt

És ha ISO lenne? :DDD

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#2265) True válasza kem (#2264) üzenetére


True
aktív tag

Akkor a géped fogd meg, és azt dobáld... ;] :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2266) Csiborbogár válasza kem (#2262) üzenetére


Csiborbogár
őstag

A játék majd feldobja magát, ha elegendő figyelmet szentelsz neki. Sok finomság van benne, amit a pályákon átrohanva nem fogsz megtapasztalni. :(

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2267) kem válasza Csiborbogár (#2266) üzenetére


kem
addikt

Nem rohantam végig, és figyeltem is, csak egy idő után már nem tudtam telljesen beleélni magam. De azért nem adom föl, valaki azt mondta, hogy megváltozik majd a játékmenet és
még nagyon az elején vagyok.

Köszi!

(#2268) Sir McMonk válasza kem (#2267) üzenetére


Sir McMonk
aktív tag

Én is az elején tartok még, és bármennyire is ismertem már nagyvonalakban a sztorit, amellett, hogy szépen megrajzolt dolgokat és kitűnő atmoszférát látok, nekem pl. az is nagyon bejön, ahogy a naplókból körvonalazódik a story, és ilyen elhintett magyarázatokra találok bennük... eltalálták ezt a game-et, szvsz.

A dollár pick-up-os kilépős problémámra vágom a megoldást - a mentős, kilépős, újraindítóson túl -, ha ne adj' Isten valaki ilyesmibe ütközne, keressen meg bátran.

Kérdések:
1. Praktikusan minden Little Sister megtalálható és megközelíthető?
2. Származik-e valami előnyöm abból, ha kevesebb kockát fordítok fel hackelés közben? (ld. #2235)

[ Szerkesztve ]

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2269) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Nagyon nagy játék.Én már a vége felé járok sajnos :O .Nem tudom utána mit fogok játszani.Évek óta nem fogott így meg játék.Nagyon el lett találva a hangulat és a játékmenet.Csak nekem olyan gondom volt vele,hogy indítás után tehát amikor töltötte be a pályát akkor kifagyott.Bioshock exe hibát észlelt ezért leáll.De azóta rájöttem arra hogy mielőtt betölteném a mentett állást leveszem a grafot mediumra és így megy :) .Utána a játékban visszateszem maxra és no prob.

(#2270) priti


priti
addikt

Fú bazi hosszú ez a topic, ne haragudjatok, biztos volt róla szó, de megy ez a gém vista alatt?
Aki vista alatt nyomja dobjon meg egypü-vel, hogy mi a crack zip neve, mert a hoodlum-os cucc az ugye úgy műxik, hogy pár filét be kell dobni a system mappábais a szokásos felülcsapásosdin kívül a wingyózba, de vista alatt a system mappa tök üres, így tartok tőle, hogy oda hiába másoltam én be ezeket, mert a vista máshol keresné... szal nem indul, pedig megnézném a teljest :O (mielőtt megveszem :DDD )

Hardverlesen

(#2271) ollie válasza priti (#2270) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, miért is menne egy hónapja megjelent játék Vista alatt? :DDD

Egyébként a crackes kérdésre megtalálod a választ ITT.

[ Szerkesztve ]

***

(#2272) priti válasza priti (#2270) üzenetére


priti
addikt

már megoldottam , köszke :))

Hardverlesen

(#2273) priti válasza ollie (#2271) üzenetére


priti
addikt

fogtam az irgum-burgum-ot fórumtárs, de ez több, mint tömbérdek :DDD

Hardverlesen

(#2274) Dotn válasza priti (#2270) üzenetére


Dotn
aktív tag

O jaj,vigyazz a szadra mert ra ulnek. :D

(#2275) Lenry válasza priti (#2270) üzenetére


Lenry
félisten

"mielőtt megveszem"

vedd meg... mások is megtették... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2276) priti


priti
addikt

háááát :U

Bekerültem a kis nukleáris pocsiba vagy az Isten tudja mi volt az a kék fény, ami cikázott a vizen, mondom húú, ez szebb, mint az airborne volt, aztán elindult a kabin és mit látok az ablakból? Duke Nukem grafikát :DDD
Azt a demót mé' kellett az elejére így összecsapni :F Annál még a játék is szebb.. nem értem. Ilyesztően ronda, az ember azonnal az Esc-et tunkolja... na mindegy, holnapra kiheverem ezt a csalódást és megnézem milyenek a csúzlik, ez az intravénás cucc érdekes... ingyenes spellbook jár hozzá látom :D Hmmm, lehet hogy én ehhez öreg vagyok...
Nem baj, jön a COD4 :))

Hardverlesen

(#2277) Nikkel15


Nikkel15
tag

Sziasztok!
Valaki megtudná mondani vajon miért dobál ki a játék állandóan a Windowsba valami elmebeteg hibaüzenettel?Nvidia 8800gts-em van 163.76-os driverrel.Igaz hogy tuningolva van a kártya de semelyik másik játékkal nem csinálja ezt és eddig a Bioschockal sem tette.
Előre is köszi a segítséget. :R

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#2278) Sir McMonk válasza Nikkel15 (#2277) üzenetére


Sir McMonk
aktív tag

Hali!

Jómagam mindaddig tapasztaltam hibákat (pl. többek között kilépést is), meg...khm...graphical glitch-eket, amíg mindent alapra vissza nem vettem. Nekem is 8800GTS-em van (igaz azt nem húztam), de minimális procitunningnál (1,8 -> 2,4) is volt, hogy kilépett a game.

És amúgy nálam is minden más megy tunning mellett is. Ez nem.

De szvsz jól optimalizált játék, mert tunning nélkül is abszolút high-ban zökkenőmentesen megy minden, úgyhogy utóbb beláttam, semmi szükség a cuccok hajszolására. Legalább is BioShock esetében...

Emellett nekem valamiért a WHQL-ekben van bizodalmam, bétákban nem. Nem t'om miért... (vagyis tudom, korábban szívtam ilyesmivel)

Sir McMonk

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2279) Nikkel15 válasza Sir McMonk (#2278) üzenetére


Nikkel15
tag

Köszönöm szépen a jó tanácsot :R
Közben azonban megoldódott a dolog.Visszatettem a 163.75-ös drivert ezzel minden gond nélkül szaladgál. :C
mod:nem mégsem jó most megint kidobál a windowsba :W na mindegy megpróbálom amit javasoltál.Mégegyszer köszi.

[ Szerkesztve ]

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#2280) athomi


athomi
veterán

Érdekes, hogy bármelyik ablakon kinézek, mindig csak 2D-s házak fogadnak. Ami viszont tényleg gáz, hogy állandóan ugyanazokat a toronyházakat látom.Érthetetlen...

(#2281) VinoRosso válasza Lamarr (#2255) üzenetére


VinoRosso
veterán

oksa!

A dx10 nem zavar be régebbi dx9es játékoknak amugy? Mert akkor csak Vistát teszek a vasra, viszont ha igen, akkor jobb a 2 vinyó 2 opre felállás.

(#2282) gbors


gbors
nagyúr

szerintetek lehet virtuális karaktert darwin-díjra felterjeszteni? dr. Suchong simán megérdemelne egyet :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2283) VinoRosso válasza gbors (#2282) üzenetére


VinoRosso
veterán

mijaza Darwin díj?

(#2284) Sir McMonk válasza VinoRosso (#2283) üzenetére


Sir McMonk
aktív tag

Ejnye...Tudod, a búvár a leégett erdőben a fa tetején teljes menetfelszerelésben...

Na bővebben: [link]

[szerk]: és a hivatalos: [DarwinAwards]

[ Szerkesztve ]

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2285) snecy válasza VinoRosso (#2281) üzenetére


snecy
senior tag

Az aktuális DirectX verzió lefelé minden esetben kompatibilis, úgyhogy nem zavar be :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2286) zsolti1990


zsolti1990
csendes tag

MSI K9N Platinum SLI
MSI GeForce NX8600GTS T2D256E HD OC PCX
SAMSUNG 160GB 7200 8MB SP1614N/1634N/1654N
AMD Athlon64 X2 4800+ EE DUALCORE BOX Socket AM2
Apacer DDR2 2x 1GB 800MHz GOLDEN KIT
Ezen a gépen szerintetek jól fog muzsikálni ez a játék????,mert direkt ezért veszek új gépet!!Légyszi nézzétek át..Ezer kösz

(#2287) athomi válasza zsolti1990 (#2286) üzenetére


athomi
veterán

igen

(#2288) fpeter07 válasza zsolti1990 (#2286) üzenetére


fpeter07
veterán

simán :)

(#2289) priti válasza zsolti1990 (#2286) üzenetére


priti
addikt

Erősebb videokártyát vegyél, ha játék miatt veszel új gépet, így csak bosszankodni fogsz, ha szembesülsz a szükségesen meghozandó kompromisszumokkal. Korlátoltság lenne csak a Bioshock-ot nézni. Ez a kártya, amit írtál már most kevés nem egy új játéknak ahhoz, hogy megmutassa magát. Ha nincs pénzed, akkor a procin spórolj inkább, mint videon, manapság általánosságban a procikat nem használják ki a játékok, video-ból viszont sose elég. Szintén a video miatt csicsás ház helyett vegyél erősebb tápot. A gyengébb procit meg tálcásan vedd, tegyél rá valami olcsó, de a gyárinál sokkal jobb AC hűtőt 2-3 ezerért és húúúúúúúúúúúzzzzzaaaad ! :DDD

...szerintem

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#2290) Csiborbogár válasza priti (#2289) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Ezt mire is alapozod?
Nekem 8600GTS--m van, és 1280*1024-ben sem kell semmiféle kompromisszumot kötnöm.
Szóval? :(((

Ha nincs pénzed, akkor a procin spórolj inkább, mint videon, manapság általánosságban a procikat nem használják ki a játékok OMG!!! :W

[ Szerkesztve ]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#2291) gbors válasza zsolti1990 (#2286) üzenetére


gbors
nagyúr

minden relatív - mi Nálad a jó? :) 1280x1024-ben 30-40 fps között lesz átlagosan, ha mindent maximumra állítasz. sok ellenfél esetén kicsit belassulhat.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2292) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Nekem olyan verzióban van meg amelyet sem aktiválni sem crackelni nem kell. Csak feltelepíted és minden müxik. Simán megy maxon. Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz, Geforce 8800GTS 320Mb,2GB Kingston 800MHz DDR2. Eddig nem dobott ki a játék és minden sima maxon.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2293) zsolti1990 válasza priti (#2289) üzenetére


zsolti1990
csendes tag

400W-os táp elég lessz nem?

(#2294) deicide válasza Pocak89 (#2292) üzenetére


deicide
veterán

ja, mert kicsi a monitorod, próbáld ki 1920x1200ban és a 8800ultra is "csak" 30-40fps-t tud :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2295) Sir McMonk válasza zsolti1990 (#2286) üzenetére


Sir McMonk
aktív tag

Menni fog.

Én úgy tapasztaltam (és ezt asszem néhány sorral feljebb bátorkodtam megemlíteni) hogy annak ellenére (vagy pont amiatt?), hogy kevesebb az állítható opció - pl. Oblivionhoz képest - igen jól el van találva az optimalizálás.
És szerintem nem feltétlenül szükséges extrém felbontással nyomni, ahogy Deicide kolléga ( :R )! Szép ez amúgy is.

priti meg picit elvitte magát :(

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#2296) priti válasza Csiborbogár (#2290) üzenetére


priti
addikt

Arra alapozom, hogy nekem 2900pro van, ami agyonra romra veri a 8600GTS-t és nem vagyok elájulva az FPS-től teljes grafon. Arra alapozom, hogy előtte 7900GTX-em volt és látom a külölnbséget.

A srác azt írta, hogy játékra veszi a gépet. Feltételezem, hogy pár nap alatt végigviszi a BioShock-ot és utána meg megy is majd a slágerekre Crysis, Cod4 stb. és bánni fogja a videot. Ennyi.

Hardverlesen

(#2297) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah és most néztem meg a gamet...hát nagyon állat...bár a grafikától többet vártam (beharangozás miatt) de amugy nagyon jó...meg jó brutális..máár amennyire annak lehet nevezni mert eddig nem tudtam fejeket lesszagatni meg ilyenek:)

jah amugy egy kérdés...vettem fel viszkit meg minden hülyeséget...azt egyből benyomja mint élettöltő vagy mire jó?

a másik. a pénz jó lesz valamire?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2298) priti válasza zsolti1990 (#2293) üzenetére


priti
addikt

A 400W-os tápot nem javaslom, cserélned kell majd a videokártyával együtt, mert az a video, ami most még lehet, hogy neked drága, de később majd ha lemegy az ára, (vagy akár használtan veszed meg) már nem fog menni 400W-os táppal. Ergó többe fog kerülni a gépfejlesztés, tehát halogatni fogod, tehát a lehető legtöbbet te fogod bukni, mert a videoért már szart se fogsz kapni a használt piacon és nem elég, hogy sokat kell majd rádobnod ahhoz, hogy megvedd az újat, még vehetsz tápot is, tehát nem marad pénzed a többire és mégjobban lemaradsz, tehát az alaplapon is bukni fogsz hatalmasat, a memókon is áá. A vége, hogy kipróbálod a 400-as táppal az új videót, nem törődve a specifikációkkal, és vagy be se kapcsol, ami szerencsésebb, vagy bekapcsol és megy, és ennek örülve úgy gondolod , hogy a kérdés megoldva, és megint elmarad a tápcsere és veszed a jobb memót, alaplapot stb, csakhogy maxon jár a tápod a számára túl sokat fogyasztó videó táplálásával és emiatt záros határidőn belül kimegy a túlterhelés miatt és dobhatod a kukába az alaplapoddal, videoddal stb-vel együtt és amikor ezzel szembesülsz akkor meg jön a sírás...
Ezt így akkor vedd meg szerintem, ha tudomásul veszed, hogy az idáig 2007-ben megjelent játékokkal akarsz játszani vele és ennyi, a többinél meg leveszed a felbontást, butítod a grafikát ezerrel és ami marad azt nézed. Ha szinten akarod tartani, akkor rossz kezdés a 400-as táp, mert nem úszod meg a cserét és állandóan sokat fogsz költeni a gépre.
Én például csak tizenezret dobtam rá a 7900GTX-re, ahhoz, hogy lecseréljem 2900Pro-ra, de ehhez kellett az, hogy előrelátóan annó 650W-os tápot vettem, így most nem jöttem zavarba attól, hogy a 2900pro kifejezetten zabás kártya.
Az, hogy mi a jó, az igény, gondolkodásmód stb. kérdése, tehát totál szubjektív. A lényeg, hogy én nem vennék 400W-os tápot. Ha muszáj, akkor viszont legalább márkásat, hogy ha kimegy nagyobb esélyem legyen arra, hogy túléljék a cuccok. (Csak hát márkás tápban benne a védelem és többnyire el sem indul a gép ha túl combos a video)

Hardverlesen

(#2299) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egy gyors help kellene.
vannak ezek a képességeim..ugye az áram utánna a tűz...most találtam valami Telekinezist ..nah mivel mindhármat még nemtudom használni így a tűzet lecseréltem erre...jól tettem vagy mit csináljak?
vagy valahogy meglehet oldani hogy több férjen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2300) PhilBrick válasza Sirandrish (#2299) üzenetére


PhilBrick
őstag

Találsz majd automatát, ahol tudod bővíteni a helyeket is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.