Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) stickrs válasza MrDerekas (#3750) üzenetére


stickrs
senior tag

igen, pontosan. Pendrive-t Rufus-al csináltam. Lehet a pendrive betűjelét kellett volna a parancssorba beirni? mert alapból ugy kezdi, hogy C:>..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#3752) MrDerekas válasza stickrs (#3751) üzenetére


MrDerekas
addikt

Érdemes megpróbálni a teljes elérési utat beírni, vagy a frissítés idejére, minden más adattárolót lehúzni a gépről. A név beírásakor a karakterekre nagyon ügyelni kell!

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3753) stickrs válasza MrDerekas (#3752) üzenetére


stickrs
senior tag

Itt egy kép amikor kilistázza, hogy mi van a pendriveon, ugyanazt beirom és ujra hibaüzenet :((

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#3754) Thrawn válasza stickrs (#3753) üzenetére


Thrawn
félisten

Lemaradt a .1C0 a végéről.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3755) stickrs válasza Thrawn (#3754) üzenetére


stickrs
senior tag

huu köszi :) nem tudtam, hogy azt is oda kell irni, most szépen lefrissitette :R

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#3756) Szuti


Szuti
csendes tag

Sziasztok!
Van egy új ASRock AB350M PRO4-em és egy RYZEN 2200G-m. A gép nem ad képet és kb 20másodpercenként újra indul.
Nem kompatibilis bios okozhat ilyet?
Nincs másik procim hozzá. Valaki tud segíteni, vagy ajánlani valamit/valakit?
Köszönöm!

(#3757) MrDerekas válasza Szuti (#3756) üzenetére


MrDerekas
addikt

A proci nem kompatibilis, nem? Ha csak frissített bios-al kezeli a procit, akkor mindenképp kell a frissítés, amihez kell a "régebbi" proci. Besétálsz vele egy pc boltba/szervizbe és kérsz egy frissítést. A köszönömtől a 3 ezer forintig van az ára egy ilyen beavatkozásnak.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3758) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne, a kicsit lámának tűnő kérdésem: Gigabyte GA-H170-D3HP alaplapomon szeretnék egy UEFI BIOS frissítést végezni (Intel Core i5 6500 CPU-val van használva), mivel elég régi F2 Bios verzió van még rajta (2015), és SSD-t szeretnék cserélni a gépben (Samsung 970 pro 512 GB), emiatt lenne a bios frissítés. Ebben az esetben elég csak a legújabb bios verziót (F20g) feltenni, vagy fel kell tenni az addig kiadott fel nem telepítetteket is? Előre is köszönöm a segítséget

(#3759) Fox Mulder válasza Tappancs2001 (#3758) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Csak a legfrissebbet tedd fel. /F20g/

(#3760) MrDerekas válasza Tappancs2001 (#3758) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha esetleg megerősítésre vársz, akkor a kolléga jól írta :K Csak a legfrissebbet.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3761) N@idia


N@idia
őstag

Sziasztok!

Kellene egy kis help van egy MSI gtx 1070-es kártyám amin sajnos rossz bios volt fent a techpower-ről letöltöttem a Gaming X bios-át felraktam szépen fel is ment és most nem bootol nincs kép csak fekete képernyő. A másik dolog hogy nem gaming x bios volt fent hanem quick silver kártyának a biosa ami nem is erre való. Megcsináltam a rufus-al, hogy bootolásnál freedos módban visszarakni a régit csak hogy azt irja, hogy nem látja az nvidia display-t, na most ezzel mit tudok kezdeni? IGPU-val működik a gép, de a kártyát nem látja se a gpu z se amikor próbálnám pendrive-ról visszarakni...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3762) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hátha ide aktuálisabb.

[link]

(#3763) draco31


draco31
veterán

Hello!
Asrock B360M Pro4 lapom van, még 1.1-es BIOS-al. Most látom, hogy már van 1.2, 1.3, 3.1, 3,2 is. Elég ha csak a legutolsó 3.2-es feltolom?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3764) Fox Mulder válasza draco31 (#3763) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen. a 3.2-re frissítsd!

(#3765) draco31 válasza Fox Mulder (#3764) üzenetére


draco31
veterán

Megtörtént, Köszi!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3766) dala


dala
tag

Sziasztok!
Ma vásároltam egy 1060-as VGA-t és egy Ryzen 2600-ast.

Kivettem a régi ryzen 1200-ast és a régi vga-t. Beszereltem az új dolgokat full ugyanúgy, elindul ugyan a gép,de a monitor nem jelenít meg semmit. Minden áram alatt, minden illesztés a helyén, minden kábel a helyén.

Esetleg az alaplap Bios-a nem lenne friss?

Az alaplapom: MSI B350M Mortar

Gondolom ha bios frissites szukséges, rakjam vissza az 1200-es ryzent és frissitsem a biost?
Továbbá hogy tudnám frissiteni? nem csináltam még ilyet..:S

(#3767) MrDerekas válasza dala (#3766) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen, kell a bios frissítés a régi procival. Youtube-on beírod a lapod típusát meg a "bios update" kifejezést és biztos találsz tutorial videót hozzá, vagy lépésről-lépésre leírást a gugliban ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3768) dala válasza MrDerekas (#3767) üzenetére


dala
tag

Igen, megoldottam. Köszi a segítséget! :)

(#3769) Tomcsa90


Tomcsa90
csendes tag

Sziasztok!

Aprócska segítségért fordulok hozzátok, nem vagyok szakmabeli, inkább csak user szinten bohóckodok. Próbálom kihozni a meglehetősen régi konfigomból a maximumot, amit tud. Ami van:
Alaplapként egy Gigabyte GA-970A-UD3 szolgál.
Ezen egy AMD FX6200 CPU ketyeg,
egy Sapphire HD7850OC kíséretében,
a többi nem releváns, mindjárt ki is derül, hogy miért.
Nos, ahogy fentebb is írtam, egy aprócska vérfrissítést kívántam eszközölni, így vettem egy ASUS RX570 videókártyát. Behelyeztem a gépbe, hú de f@sza, jaj de jó, lányos zavaromban gyorsan elő is kotortam az alaplap kiskönyvét és megnéztem, hogy mi is az a legynagyobb proci amit elvisel még az alaplap. Ez pedig az fx 8350. Ezt is sikerült szerezni, így hát kicseréltem ezt is. Viszont, azt vettem észre, hogy a bios meghülyült valamelyik hardvercserétől, szóval a legjobbnak láttam frissíteni a biost. Na, itt jön a baj. Nem tudom. Nem tudok belépni a biosba, win alól pedig a saját (gigabyte oldaláról letöltött) telepítője nem hajlandó dolgozni, mert a win10-et már nem ismeri. Olvastam egy Award Flasher nevű programról, ami szintén nem hajlandó eszközölni az update-et. Itt jött el az a pont, hogy mielőtt bármerre továbbindulnék, megkérdezlek Titeket, akik jártasabbak a témában, hogy mivel ajánlott folytatni? Reméltem, hogy megúszhatom újabb hardvercserék nélkül, de inkább rászánok egy délutánt, minthogy megfőzzem a biost és vegyek egy új gépet. Előre is köszönet a válaszokért, és bocsánat ha hosszasra sikeredett a story.

(#3770) MrDerekas válasza Tomcsa90 (#3769) üzenetére


MrDerekas
addikt

A Shift gombot lenyomva tartva kattints a windowsban az Újraindításra! Ez egy több opciós indító környezetet hoz be, ahol (talán a Speciális lehetőségben) megtalálod az opciót ami az UEFI vagy EFI beállításokba visz, azaz a bios menüjét tölti be. Elvileg abban már tudsz frissíteni, de azt jobb lenne a korábbi procival, hátha az a nyűgje, hogy az újabb cpu mikrokódja hibádzik.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3771) koko52


koko52
veterán

Sziasztok! Gigabyte z97x gaming3 úgy gondolta hogy a lan port nem működik. BIOS reset, win reinstall megvolt. Bios-ban bevan kapcsolva win nem látja a hardvert és driverek sem. Hálózat jó, laptoppal tesztelve. Egy frissítés segíthet?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3772) Fox Mulder válasza koko52 (#3771) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Mindenképpen frissítsd le, az nem árthat neki. Ha utána sem jó akkor meghalt a lan port.

(#3773) koko52 válasza Fox Mulder (#3772) üzenetére


koko52
veterán

Nem segített.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3774) Gézengúz válasza koko52 (#3773) üzenetére


Gézengúz
addikt

Sose legyen nagyobb bajod az alaplappal. Aprón nézz szét, olcsón kapsz gigabiteseket is.

(#3775) Livius válasza koko52 (#3773) üzenetére


Livius
őstag

Ha csak ennyi a gond, egy külön gigabites LAN kártyát is tudsz venni hozzá, és minden jó megint.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3776) koko52


koko52
veterán

Igen, már folyamatban van. Garis még, de számolgattam. Mivel nem gyártják már a Z-s lapokat gondolom visszafizetnék az árát. 27-ért vettem, ennyiért használtat sem kapok, tehát veszek egy lan kártyát és nem kell szétbombázni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3777) koko52


koko52
veterán

Szerk: ha visszafizetik az árát a hibás lapot is visszakérhetem ? Az jó üzlet lenne :) PCX

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3778) Livius válasza koko52 (#3777) üzenetére


Livius
őstag

Simán lehet, hogy a gariztatásra kapsz egy csere alaplapot, ami ugyan ilyen CPU foglalatos, de árkategóriában ugyan ez volt anno.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3779) MrDerekas válasza koko52 (#3777) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha gariba küldesz alkatrészt, sohasem küldik vissza, ha cserélik vagy visszadják az árát, vagy levásárolhatod.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3780) koko52 válasza Fox Mulder (#3772) üzenetére


koko52
veterán

Egy számomra érthetetlen jelenség ami megoldódott: miután kapott egy LAN kártyát és lett netem gondoltam egy utolsó chipset telepítés próbát megér hiába van fenn a legfrissebb csomag, amit a gyártó oldaláról töltöttem le. A gyári App szoftverfrissítő csomag szépen felment a Gigabyte oldalára és töltött, telepített és ekkor kiírta, hogy egy régebbi verzió van fent, biztosan cserélem? Mondom legyen, mit veszíthetek? Amint felrakta a régi chipset drivert megjelent egy új ablak az értesítéseknél, hogy új hálókártya van, ami gyorsabb a mostaninál. Bedugtam hát a routerből egy másik lan kábelt és láss csodát életre kelt a LAN port. Próbaképp újra frissítettem az Appal újra és lecserélte az új driverre és amint települt elszállt a LAN port. Újra visszaraktam a régit és újra van. Így marad :) Ezt hogy hozta össze a Giga? Csak nálam van ilyen? :U

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3781) Fox Mulder válasza koko52 (#3780) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Hagyd a gyári drivereket! Gyakran sokkal régebbeik vannak fent mint az aktuális. Windows 10 eszközkezelő és ott a driver automatikus frissítése ami eddig nálam nem okozott sohasem problémát, pedig megfordult már a kezem között nagyon sok alaplap.

(#3782) koko52 válasza Fox Mulder (#3781) üzenetére


koko52
veterán

Úgy indult, hogy win 10 adott neki drivert és eltünt a LAN. Frissítettem neki usb-ről (mert ugye nem volt net) legfrissebb gyárit és szintén nem volt. Ekkor kapott külső hálókártyát, majd a régi drivert és lett LAN! Szóval sem a win sem az új driver nem jó!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3783) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok nekem egy Asus Prime B350 Plus alaplapom van mit gondoltok érdemes a BIOST frissíteni?

(#3784) MrDerekas válasza Csabi1984 (#3783) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha valami jól működik, akkor nem kell javítani ;) Te döntesz. Ha precizen megy és a frissítés nem tartalmaz olyan hibajavítást, ficsőrt, funkciót amire neked szükséged van, akkor lehet frissíteni, de nem kell. Ha valami nem úgy vagy nem jól működik, akkor ajánlott a frissítés.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#3785) Csabi1984 válasza MrDerekas (#3784) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszi, akkor nem frissítek :)

(#3786) zuuko


zuuko
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi alaplapon csináltam egy q-flash BIOS frissítést és most a boot loopban ragadtam: GA Z68X-UD5-B3.

F3-ról frissítettem volna F10-re, végig is ment a frissítés és a verify után a reset-nél már nem indult el újból csak a loop.

CMOS gombot már próbáltam, kivettem az elemet is 30 percre, de semmi.

Kuka az alaplap vagy még menthető?

Köszi!

(#3787) Gézengúz válasza zuuko (#3786) üzenetére


Gézengúz
addikt

Én Dualbios-nak látom a lapot. A 2. biosból el kellene indulnia.

(#3788) zuuko válasza Gézengúz (#3787) üzenetére


zuuko
csendes tag

És azt hogyan tudom elérni?

(#3789) chepavel


chepavel
aktív tag

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy a ga-ax370-gaming 3 lapon hogyan lehet a secondary BIOS configuraciot visszatolteni a Main BIOS-ba?
XMP-t engedve, az elsodleges BIOS nem hajlando semmit csinalni, DRAM LED bevillan, majd vissza CPU LED-re. CMOS Reset nem sehit, CTRL+F10/F12 sem. Update: Secondary BIOSsal bootolva Windows-bol BIOS frissites is csak az aktualisan futo BIOS-t modositja (pedig GB forumokon azt irjak, hjopgy onnan csak a MAIN BIOSt tudja frissiteni).
Secondary BIOSsal tokeletesen mukodik minden.
A GB honlapjain semmi erdemi infot nem talaltam, ami mukodne ezzel a lappal.

Koszi,
Andras

[ Szerkesztve ]

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#3790) chepavel válasza chepavel (#3789) üzenetére


chepavel
aktív tag

Oke, kozben megoldodott.
Aki esetleg belefut, nalam ez mukodott:
Az M_BIOS 1-es es 6-os lab osszezarasa az alaplapon--> bekapcsolas--> 1+6 lab elenged, miutan csipogott az alaplap. Ez nem mukodott csak 1 memoriamodullal, illetve, amig nem nyomtam neki kozvetlenul egy BIOS frissitest/ujrairast, aramtalanitas utan ugyanugy visszallt a megakadt allapotba.

Kosz azert mindenkinek! :))
Andras

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#3791) naksi88


naksi88
csendes tag

Üdv

Adott nekem egy régebbi alaplapom MSI K9 Neo V3
Nagyjából utánajártam hogy a 2 magos proci helyett tehetek bele egy 4 magosat is egy Beta biossal azt is beszereztem Proci is megvan Msi gyári támogatási táblázata szerint válsztottam procit hozzá mégpedig egy AMD Phenom X4 9750-et.
Ez mind szép és jó de most a Biosfrissítésel vagyok gondban, vagyis nem gondban csak bizonytalan vagyok !
Német fórumon és magyaron is olvastam hogy gond nélkül vinnie kell de nem akarom a kukába dobni a gépet egy ilyen miatt!

Tanácsot kérnék hogy mit használjak biosfrissítésre!

Előre is Köszönöm.

(#3792) Livius válasza naksi88 (#3791) üzenetére


Livius
őstag

Elsősorban egy olyan CPU-val kéne kezdeni ezt, ami a jelenlegi BIOS verzióval támogatott. Az MSI alaplap support-oldaláról letölthető a legújabb BIOS egy zip-ben. Abban van egy docx, ami leírja a frissítés menetét. A "Flashing the BIOS for Non-FAT file system" részben leírtak szerint tudod csak frissíteni. Ahogy láttam ez a lap még a régi floppys módot támogatja csak (amúgy lehet van valami windowsos flash utility is, de régen ezek nem voltak valami atomstabilak). Tehát be kellene szerezned egy floppy meghajtót a géphez, és legalább két floppy lemezt is, mivel a leírás azt írja, hogy egy Win98 DOS-ba bootolos lemez kell, meg egy másik amire rárakod a flashelő exe-ét és a BIOS fájlt. Amúgy ha jól tudsz bootolni USB pendriveról is, akkor esélyes, hogy arról is menne, vagyis a DOS rendszer bootolható lehet arról, és a leírásban említett DOS RAMDISK-be való másolása a fájloknak ha gond nélkül megcsinálható, akkor onnan ugyan úgy jól kéne frissítenie.

A hivatalos CPU listában amúgy én nem találom ezt az AMD CPU-t, hogy támogatná-e! :F

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3793) naksi88 válasza Livius (#3792) üzenetére


naksi88
csendes tag

Köszönöm a választ de már túl vagyok rajta és igen kezeli az alaplap ezt a cpu-t és 3-4 napja teljesít is szépen.

(#3794) kopaszkutya7


kopaszkutya7
újonc

sziasztok!segitség kellen adott egy Peaq nevü laptop ujra szeretném telepiteni de nem tudom a bios-ban beállitani hogy usb röl botoljon ugyanis nem tudok lépkedni a bios ban.

(#3795) Zenyte válasza kopaszkutya7 (#3794) üzenetére


Zenyte
csendes tag

Nem lehet, hogy a billentyűzettel akad probléma? Próbáld meg egy külső billentyűzettel, hátha megoldja.

Válaszolni és választani nehéz, ám nem lehetetlen

(#3796) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok! Van egy olyan problémám a géppel, hogy ha újraindítással indítom újra, az esetek 1/3-adában nem indul újra, leáll, majd pörög a venti, de semmi nem történik, az EZ debug ledek sem világítanak. A gép az adatlapomon. Szerintetek érdemes frissítenem a BIOS-t?
Egyébként az utolsó 2 BIOS-ban benne van, hogy "improve compatibility with Raven CPU", én meg egy 2200G-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#3797) Zenyte válasza FistXL (#3796) üzenetére


Zenyte
csendes tag

Előszőr is ha bejutsz a BIOS-ba, nézd meg a verziót. Ha nem a legújabb, akkor érdemes frissítened. Elvileg ezután el kellene múlnia ennek a problémának. Előtte csekkold a chipset driverét is. [link] A system & Chipset driverben megtalálod. Lehet ez megoldja a problémád, de érdemes mindig a legújabb BIOSt használni.

[ Szerkesztve ]

Válaszolni és választani nehéz, ám nem lehetetlen

(#3798) Livius válasza FistXL (#3796) üzenetére


Livius
őstag

Szerintem nem a BIOS-oddal lesz a gond, a CPU-dat kéne tudnia kezelni gond nélkül már a legelső BIOS verzió óta. Én inkább valami RAM beállítási problémának gondolnám ezt, vagy esetleg ha tuningolsz, akkor azzal lesz gond. Elsőre csinálj a BIOS-ban egy default beállítást. Amúgy ha stabilnak érzed a gépet, tehát egy BIOS beállítás után, amikor újraindul a gép, akkor képes még jól elindulni újra, akkor természetesen próbálhatsz egy BIOS frissítést is, de szigorúan csak is a nem windowsos telepítéssel. Gondolom az MSI-nek is van már flash toolja a BIOS-ban. Amúgy meg ha nagy gáz van és a frissítés után se kép se hang, akkor gondolom még garis a lap, tehát gond nélkül lehet majd gariztatni, azt meg hogy a BIOS frissítés miatt állt meg nem kell mondogatni majd, nem tudom ez manapság mennyire garivesztős dolog a mai világban még, nagyon régen az volt.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3799) Irvkhf


Irvkhf
aktív tag

Fujitsu D3011-A1 alaplap bios frissítésben tudna valaki segíteni. A mostani bios ami rajta van 6.00 R1.05.3011.A1.

(#3800) MrDerekas válasza Irvkhf (#3799) üzenetére


MrDerekas
addikt

Gyári oldalról letöltöd a legfrissebbet. Általában van egy txt fájl mellette, amiben leírják hogyan kell. De jutubon kismillió bios update videó van és lépésről-lépésre megmutatják, hogy kell csinálni.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.