Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Azért néha haláli pofa a gép... Assassinate küldetésen a menekülési pontot éppen csak annyira rakta közel a célponthoz, hogy a féllábú Highlander be tudott gyalogolni. Azt hittem ott kapok agyvérzést, ráadásul el is felejtettem menteni a küldetés közben, szóval visszatöltés után persze már másik mechben ült a célpont. 333P-t már elfelé adogatom, de a simából ez volt a második amivel találkoztam. Kellene az a +3t hely néhány plusz HS-nek.

Egyébként sem szabadna elfelejtenem a mentést, azért volt egy-két húzós helyzet. Általában most is működik a KGC kiáll és körönként megöl egy ellenfelet taktika, de volt, hogy második körben vissza is húztam fedezékbe, mert négy fejlövést gyűjtött be. Ötödiket már nem mertem megkockáztatni, mert elfogyott a páncél a fülkéről és ha egy PPC talál be akkor temethetem, Guard ide vagy oda. Egyszer meg a rakéta volt sok az ellenfélnél és borultam. Mire fel tudott kelni a jobb oldalon nem volt páncél. Menekültem is rögtön a közelből, azon az oldalon van az AC/20+++.

Főszállal kellene haladni, már 2300 nap fölött járok, de még csak tegnap védtem meg Smithont. Lehet gyorsan végig kellene szaladni, legalább megkapom az Atlas II-t és lehet utazni másfelé is. Lassan úgyis meglesz a 9. maxos pilóta is. Egyébként csak nálam nem egyforma a pilóták fizetése? A roninok többet kérnek egy ezressel, mint a többiek. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.