Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) csaba951


csaba951
veterán

#2 GGP Dragon's Teeth Maps ONLY
Lekéseltem az amint, erre rögtön kidobott. :))

(#51802) SkyS1gn válasza STC Speed (#51798) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez egy CTE dolog, ahhoz meg külön jön update ehhez semmi köze!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51803) #16729600


#16729600
törölt tag

"Destroy 3 explosives" Ti már láttatok supportként bármilyen megsemmisíthető robbanóanyagot? Én csak saját oldalon találkoztam vele, egyetlen egy nyüves akna sincs sehol....pajzsomhoz kellene :)

(#51804) Enton válasza #16729600 (#51803) üzenetére


Enton
addikt

Mész tank/LAV és kilövöd a földön/bármin lévő c4/mine/M2-őt.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#51805) #16729600 válasza Enton (#51804) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ezt azért sikerült megfejtenem,a bajom,hogy még nem találkoztam semmilyen robbanószerrel ami lett volna a pályán :)

(#51806) MerLinh válasza #16729600 (#51805) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát mert nem raktak le valószínű, vagy lekésted és más lőtte ki =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#51807) #16729600 válasza MerLinh (#51806) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sikerült,sajnos használni azonban nem lehet :U Bele van írva hogy " for military and law enforcement use only :D "

(#51808) urbi73


urbi73
senior tag

Valaki írja már meg pontosan hogy lehet FPS mérni . Valami ilyesmi volt FPS Draws.1 ?
Vagy lenne valami más progi amivel lehetne FPS mérni ?

[ Szerkesztve ]

-

(#51809) zzola válasza urbi73 (#51808) üzenetére


zzola
félisten

perfoverlay.drawfps 1

(#51810) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ezt a ChainLink módot sztem most eltalálták! :) Nekem tetszik. :C

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#51811) }{3@Đ$}{0ot válasza urbi73 (#51808) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Fraps / DxTory / MSI Afterburner / Mirilis Action

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#51812) urbi73


urbi73
senior tag

Köszönöm . A Fraps az valamiért nálam nem mér . A beállításokkal kísérletezem , ez a resolution scale 140 - van húzva , minden ultrán . Stabilnak érződik , de van néha hogy beakad egy pillanatra , de ez bármilyen beállítással elő jön .
Én már a HDD -re is gondoltam hogy elég gyenge lehet a 8 MB . :F

[ Szerkesztve ]

-

(#51813) SipiBcs válasza pohár (#51800) üzenetére


SipiBcs
őstag

Foci VB??

Ez egy sima marketing húzás lett volna, hogy olyan közönség is olvasson a játékról, aki nem fps gamer vagy éppen játékos és nézi a VB-t és jópofa poénnak tartja ezt a dolgot. 4 hete nagy durranás lett volna reklám szempontból, 3 nappal a döntő után csak pukika. :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#51814) marilllyo válasza urbi73 (#51812) üzenetére


marilllyo
veterán

A resolution scale az biztos, hogy nem elég 100-on?

Nagyon bejön az új DLC. Propaganda meg a Market igen jó mapok lettek.....és ez a chainlink mód is egész játszhatóra sikerült. Talán a Garden-es map ami olyan so-so...de a másik kettő bőven kárpótol érte.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51815) Honzi válasza SipiBcs (#51813) üzenetére


Honzi
senior tag

Ez a CTE kliens része ha nincs meg a játék akkor nem is tudod használni ergo marketingnek nehéz eladni.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#51816) devilinsid3 válasza SipiBcs (#51813) üzenetére


devilinsid3
addikt

és ha még azt is hozzátesszük, hogy CS-ben ez sokkal jobban volt kivitelezve akkor meg már teljesen szar :D
itt tolod a labdát, összeakadsz, akadozik a labda másik szemszögből + néha a föld alá is beesik.. CS-ben késsel "bökted" majd szépen repült, mintha lőtték volna és nem esett be a föld alá a labda
szerintem felesleges copy volt, mint a defuse mód

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51817) SkyS1gn válasza SipiBcs (#51813) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Édes istenem mit bele nem beszéltek :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51818) yodamester10


yodamester10
őstag

Aki megérdemli :P

(#51819) marilllyo válasza devilinsid3 (#51816) üzenetére


marilllyo
veterán

A végén még majd bunnyhopp meg jail játékmódot is áthozzák belőle :N

(#51818) yodamester10 : Adok cserébe száz 25%-osat. Aztán majd mint Dagobert bácsi az 1 centesekben úszkálhatsz benne te is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51820) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nah most útálhattok :D Én lettem a közellenség... de majd hagyom mindenkinek, hogy egyszer-egyszer lebökjön hátulról :D

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#51821) TXT


TXT
őstag

Sracok!
AMD Catalyst 14.7 Beta driver, vagy inkabb a 14.4 WHQL ajanlott BF4 kapcsan?
Kinek-mi a tapasztalata? :U

[ Szerkesztve ]

(#51822) devilinsid3 válasza yodamester10 (#51818) üzenetére


devilinsid3
addikt

vagy akinek szüksége van rá ;]
(#51819) marilllyo: Glass mapot a népnek! :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51823) urbi73 válasza marilllyo (#51814) üzenetére


urbi73
senior tag

Szerintem sokkal szebb . Olyan sokat nem vesz le a FPS -böl . 100 -ra húzva 60 -70 között van , 140 -re tolva meg 50- 60 között . Ami inkább FPS zabáló az a árnyékok minősége , ezt érdemes lentebb venni .

-

(#51824) M@rdel


M@rdel
őstag

Most komolyan ideb@sznak szaros TDM pályákat, mert ezeken mindegy mit játszol az deatchmach lesz.
Örülhetnek a metro, locker rajongók!
Inkább adtak volna 10db 25%-t, mert annak sincs értelme.
Bocs, de kicsit kiakadtam, ezen a minden szar hibával terhelt fosadékon!

(#51825) gali777 válasza M@rdel (#51824) üzenetére


gali777
őstag

[link] ;]

Amúgy még így is ez a második legjobb dlc SA után.

(#51826) M@rdel válasza gali777 (#51825) üzenetére


M@rdel
őstag

Eddig is tudtam, hogy nagyon okos gyerek vagy, aki a csalásaival henceg!
Tudod kinek "szóljábe kispajtás"? ......

(#51827) pohár válasza SipiBcs (#51813) üzenetére


pohár
félisten

aha, de mi köze az általad említett dlc késésének a cte-s focis hülyeségnek?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51828) gali777 válasza M@rdel (#51826) üzenetére


gali777
őstag

:C

Valamit nagyon benéztél... :D Nem szoktam hencegni, főleg nem csalással :F

Amúgy meg ne idegeskedj, árt a szépségnek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#51829) M@rdel válasza gali777 (#51828) üzenetére


M@rdel
őstag

Nem az okos, ügyes és szép az te vagy! :)

[ Szerkesztve ]

(#51830) FollowTheORI válasza TXT (#51821) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szvsz WHQL...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51831) pityaa23


pityaa23
senior tag

Engem csak az idegesített, hogy az egyik új mapon egy leszakadt híd tetejéről lőttek a csipák, én lövöm őket, 2 tárat ellőttem, mire rájöttem, hogy a fa lombkoronáján nem lehet átlőni. Akkor szépen szétlövöldöztem srawval a fát (2-kellett a mocsoknak) utána bírtuk egymás lövöldözgetni. Bugfield 4. Egyébként írtam, itt, hogy szar városi mapok, de a market és a propaganda kimondottan tetszik, jó kis infrantrys mapok és itt nem ragadsz be mint mondjuk lockeren, vagy metrón. Persze max 32 fővel érdemes, mert itt aztán mindenhonnan lőnek. Szóval így elsőre nem olyan rossz ez. Szokni kell még.

[ Szerkesztve ]

(#51832) TXT válasza FollowTheORI (#51830) üzenetére


TXT
őstag

:R

(#51833) urbi73


urbi73
senior tag

Nekem bejön , legalább fejlesztenek hozzá valamit . Még egy DLC oszt szevasz , ez is le lesz xarva . Utána már a BF5 -re gyúrnak .

-

(#51834) lofagi


lofagi
addikt

Sunken Dragonon toltam ma este egy kört. Na az a pálya kimondottan nekem való, persze csak is helivel. :] Egyetlen egy dolgot nem értek, hogy a másik heli pillanatok alatt belockolt, illetve lehet, hogy nem pillanatok alatt, de már csak azt hallottam,hogy jön a rakéta, kb olyan volt, mintha AA skilles rakétáit lövöldözte volna. Ez most valami új? Vagy hiba vagy ez mi ez? Ráadásul úgy ugye, hogy a nehezen lockolható perck van berakva. Nem értem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#51835) SkyS1gn válasza M@rdel (#51826) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51836) SipiBcs válasza pohár (#51827) üzenetére


SipiBcs
őstag

Véleményem szerint nem véletlen került be a játékba a foci. A 2014-es évben marketing szempontból a legfontosabb esemény a foci VB, ez a legnézettebb rendezvény a világon. Ha a focival kapcsolatosan bármilyen tevékenységet kezdeményezel egy egyébként eltérő üzletágban, akkor arra ráharapnak azok is, akik egyébként nem foglalkoznának a te vállalkozásoddal. Ebben az esetben az EA-nak az lett volna a szándéka szerintem, hogy beletesz egy kis focit a BF4-be és a sportlapok és esetleg bulvársajtó beszél a kiadóról, a BF4-ről. Kicsi fejlesztés, mert gondolom nem kellett sokat a fejlesztőknek ezért küzdeniük, nagy paláver!

Ha a DLC és vele együtt ez a focis lehetőség pár héttel hamarabb jelenik meg, a VB ideje alatt (ahogy szerintem tervezték is), akkor hidd el a média felkapja és beszél róla, ami onnantól már ingyen reklám az EA-nak. Viszont így már a kutyát sem érdekli a BF4 játékostársadalmon kívül.

Remélem sikerült most leírnom a gondolatmenetemet, tegnap este telefonról voltam, arról litániát nem nagyon szeretek írni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#51837) iMaverick válasza kriszpontaz (#51749) üzenetére


iMaverick
addikt

És milyen igazad is van! :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#51838) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Szerintem eddig ez a legjobb DLC!

Arra már rég rájöttem, hogy ez a játék a szerverről szól, úgyhogy vadászhatok még párat hozzá a kedvencekhez.

Felteszem a kérdést! Miért van a kedvenc szervereken rendre >3 K/Dje az embernek, más szerveren amin soha nem adja (ugyanakkora ping mellett) pedig 2/30!
Sztem. nem én vagyok az első esetben a király hanem a többinek szar az a szerver ;]

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#51839) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

Nem tudom mi lehet a hiba :F de nekem az elmúlt egy héten laggol folyamatosan a játék.
Próbáltam mindent driver stb de sajnos ugyan olyan fos!
Előtte szépen tudtam játszani,soha nem volt ilyen probléma.
Mint a képregény :B akad, laggol néha fagy :-( Nagyon ideg vagyok mert ez a DLC tetszik most és így élvezhetetlen.
Valakinek hasonló problémája van?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#51840) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a Pearl Market szerintem simán váltja az only Metro/Locker szervereket....és teljesen jogosan. Végre egy olyan infantry map ami játszható 64 playerrel és nem akad be a csata egy folyosón.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51841) lotTóni válasza marilllyo (#51840) üzenetére


lotTóni
tag

+1 :K
Mondjuk tegnap még csak átfutkároztam az új mapokat,de elképzelhető,hogy itt húzom majd a fegyókat.
A propaganda map hangulata egész jó,ám természetesen camp paradicsom.
Amennyire vártam az NS-t és csalódtam,annyira jó,hogy bejönnek a nem annyira várt DT mapok.
Már csak lassan csapat kéne,mert nem fejlődök igazán.

....two beer or not to be....

(#51842) HRC95 válasza pityaa23 (#51831) üzenetére


HRC95
tag

Néztem pár videót a DT-ről és nem egy videóban jött elő ez a hiba...

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#51843) @rglaaf válasza marilllyo (#51840) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze hogy nem mert a tető kemperek fogják megaksztani az átmenő forgalmat :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#51844) Sabre


Sabre
őstag

Bejövős ez az új dlc, pörgős a játék igencsak.
Amúgy meg van elég hatalmas pálya cq-ra, nem baj hogy van pár új infantry pálya.

A pajzs mennyire használható? Mert ahogy néztem m32vel csóringereket leírtották a csapattársak secpecc alatt a kommunista pályán :DDD

szerk.: a bulldog meglett simán 1 óra alatt, kicsi a tár ellenben nagyon durván lehet vele irtani, megnézem majd az adatlapját. Ráadásul távolra is jó, mert sajnos eddig tényleg jó assault puskát ami távolra is pontos nem nagyon találtam...

[ Szerkesztve ]

(#51845) marilllyo válasza lotTóni (#51841) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja de most megy a sírás, hogy a Pearl Market milyen fos map lett...mert, hogy képtelenség ennyi helyre figyelni...bárhonnan támadhatnak..stb...
Komolyan mondom...mert a Locker jobb sokkal, hogy egy alagútba kell bedobálni a gránátot...igen az izgalmasabb... :DDD Hihetetlenek az emberek....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51846) DeadMeat válasza Sabre (#51844) üzenetére


DeadMeat
veterán

Scar-H jobb távolra. Az ace is jobb távolra. Azt nem tudom, cte verzióhoz képest változtattak-e valamit rajta, de nem igazán távolsági fegyver. Nagyot üt, mint egy vonat, lehet vele darálni, gyors, de távolra van nála jobb is. Szerintem.
A mapokról meg hasonló a véleményem.Egyedül a market ami nem annyira bejövős, csak kapkodom a fejem mindenhonnan csak kereszttűz :D Viszont egész jó kört sikerült menni [link] Ügyes volt az ellenfél, kár hogy sokat kempeltek a tetőn.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#51847) pendre54 válasza Rico45 (#51839) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
A profilodban látható cuccok elég kevésnek tünnek, de ha korábban nem volt ilyen gondod, akkor próbáld meg az Originben a játékpanelt kikapcsolni. Sokunknál jelentkezett az a probéma, hogy a korábban kiadott javítás után megjelent az 1-2 fps-es diavetítés, de ezt meglépve helyreálltak a dolgok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#51848) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah ilyet sem surun hallotok tolem, igaz mindosszesen 10 percet szantam az eletembol az uj DLC "elvezesere" de egesz jok az uj palyak, az elozo homokbuckak a tengeren-hez kepest ez jok ezek.
Majd talan ma este kicsit jatszok is rajtuk.
Viszont az "uj" jatekomod megint hatalmas alkotas lett, nem hiszem el, hogy ennyire nem kepesek/mernek ujitani :W

[ Szerkesztve ]

...

(#51849) SkyS1gn válasza marilllyo (#51840) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Menniy 64? :Y 48 már sok oda.

Amúgy nem lesz a jó a metro meg locker huszároknak mert túl sok irányba kell figyelni amit a kis agyacskájuk már nem bír követni, Metron elég ha beáll az egyik átjáróba és kész onnan spammelhet.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51850) Sabre válasza DeadMeat (#51846) üzenetére


Sabre
őstag

na de melyik ace? :D
Scar-Ht nem próbáltam még, az autosniperekből van belőle egy egész használható - tegnap felvettem egyet és nagyon durván lehetett vele irtani.
Érdekes módon nekem is kijött az első fél óra után majdnem minden körben az új mapokon, hiába a járművek miatt nyergeltem át a cs-ről, jó azért infantryzni is néha.. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.