Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) Kephamos


Kephamos
addikt

[link] Kis ptfo. Ez volt az első igazán jól sikerült bf4 köröm.

(#51302) urbi73


urbi73
senior tag

Game not starting
We're sorry, it looks like your game didn't start properly.

Please follow the steps below and try start the game after each one:

Restart Origin
Repair the game in Origin
Restart your computer

Na most meg ezt csinálja :W Miért is kel újra indítanom ?

-

(#51303) pohár válasza urbi73 (#51302) üzenetére


pohár
félisten

Close --> az élet megy tovább

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51304) pityaa23 válasza daveoff (#51282) üzenetére


pityaa23
senior tag

Mi is csak azt nyomjuk! Bf2 óta, mint a [P*na] klán. Ha ezt lehet klánnak nevezni. Ökörködünk, de mindig hasznos tagjai vagyunk a csapatnak. Nagyon sokszor rajtunk szokott múlni a győzelem. A Nacktbar szeró a kedvenc, ami only Naval strike. Ha valakinek van kedve csatlakozzon. Mindig tele van, jókat szoktunk játszani. Normálon néha megfordulok, meg lenne is értelme, mert ott működnek igazán a gadgetek, de valahogy nem jön be.

(#51305) prokxy


prokxy
veterán

Szebb jó reggelt!

Hol marad a trailer az új DLC-ről? Vagy én siklottam el felette? :U
Pár nap és megjelenik, de egy ingame jelenet nem ártana, mondjuk kis kedvcsináló! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51306) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Az Originnél ezt a most spórolj, ezt vedd meg de már azonnal felugró ablakot hol a fenében lehet kikapcsolni?

#51305 Prokxy: LINK

[ Szerkesztve ]

(#51307) iMaverick válasza kriszpontaz (#51306) üzenetére


iMaverick
addikt

Ööö izé.

Közzététel: 2014. máj. 15.

Battlefield 4 Premium Trailer (Dragon's Teeth DLC Preview)

Szerintem valami "frissebbre" gondolt. :B

Vagy nem. Nem tudom. Egyáltalán ígértek új trailer-t a megjelenés előtt? (Most olvasom "alaposabban". hogy ezt is írja a kolléga: Vagy én siklottam el felette?)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#51308) prokxy válasza iMaverick (#51307) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, vmi frissebbre gondoltam... :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51309) kriszpontaz válasza iMaverick (#51307) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tudom, de még nincs újabb.

(#51310) STC Speed válasza iMaverick (#51307) üzenetére


STC Speed
őstag

Vasárnap vagy hétfőn lesz trailer

(#51311) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Tegnap esti csapatás jó volt gyerekek , jó sokan voltunk volt egy kis anyázás is az úriembertől de hát ez van nem lehet minden tökéletes, bár nem értem ezt az álságosságot náluk tiltva van az ilyen viselkedés, felmegy egy másik szerverre ott meg elereszti magát

PSN:BiZzare_0 ️

(#51312) kriszpontaz válasza @rglaaf (#51311) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#51313) SipiBcs válasza @rglaaf (#51311) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jaja! Jó volt! Már csak játszani kell megtanulni! ;)

Haly: te miért szóltál rám? Mit csesztem el?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#51314) gali777 válasza @rglaaf (#51311) üzenetére


gali777
őstag

Biztos csak tesztelte, hogy itt is olyan kiváló admin munka folyik-e, mint náluk :D ;]

(#51315) prokxy válasza @rglaaf (#51311) üzenetére


prokxy
veterán

Pont ekkor nem vagyok, de nem panaszkodom, jó volt az a "non stop" film. :)
Hétvégén csapathatjuk, elvileg leszek sokat! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51316) @rglaaf válasza SipiBcs (#51313) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem baj legalább 3 kör alatt meg lett az össze tank unlock:D

egyébként ami felborított majd nem az egy kamikaze jet volt,komolyan röhögnöm kell az ilyeneken :D

prokxy okés gyere csak :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#51317) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#51306) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#51318) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#51317) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi!

(#51319) SkyS1gn válasza prokxy (#51305) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mindíg van... ne aggódjatok.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51320) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

A Commander módról van valami magyar leírás?
Nem igazán vágok egy halom dolgot.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#51321) marilllyo válasza Rico45 (#51320) üzenetére


marilllyo
veterán

Kérdezz :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51322) SkyS1gn válasza Rico45 (#51320) üzenetére


SkyS1gn
félisten

[link]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51323) Rico45 válasza marilllyo (#51321) üzenetére


Rico45
őstag

Áááá nagyon sok kérdésem lenne :B

Totál káosz pillanatnyilag nekem :B Melóba erőltetem néha tabon.

Cris99 : köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#51324) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Bakker hogy ennyi 4 után a 3 mennyivel jobbnak érződik... meg sokkal kevesebb a bullshit dolog is. :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51325) CsonkaImo válasza SkyS1gn (#51324) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Alap map-eken azért elég sok bullshit lehet. :DDD

(#51326) @rglaaf válasza SkyS1gn (#51324) üzenetére


@rglaaf
veterán

az alap bullshit dolgok mind a 2-be meg vannak

PSN:BiZzare_0 ️

(#51327) Mappa válasza prokxy (#51315) üzenetére


Mappa
addikt

Én voltam egy darabig... tegnap 4-5 partit toltam le mellette, mind vesztes kör :o valami nagyon nem klappolt tegnap nem adott semmit, gagyi csapatban is voltam, nulla összedolgozás... úgyhogy inkább ki is léptem nem erőltetem.

nem kötelező megadni

(#51328) devilinsid3 válasza @rglaaf (#51311) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha nem tetszik mehetsz máshová játszani, nekik nem fogsz hiányozni ;]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51329) prokxy válasza Mappa (#51327) üzenetére


prokxy
veterán

Még jövök Neked egy bicskázással, mert a múltkor lenyúltad a dogtag-em, úgy megijedtem, majd eldobtam az egeret, Te ki sunyi! :DDD
Hétvégén nyomathatjuk, ma tesztelem a felvételt, !Action-nel és MSI AB-vel...de ha kedvet kapok, este 8-9 felé leszek.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51330) prokxy válasza devilinsid3 (#51328) üzenetére


prokxy
veterán

IRAM-on engem sem szeretnek, mindig le slam noobozom őket! :D Ugye eugabesz?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51331) devilinsid3 válasza prokxy (#51330) üzenetére


devilinsid3
addikt

IRAM-on senkit nem szeretnek akik jobb náluk.. főleg, ha már 6-0ba vagy elég gyanús ölésekkel
ja meg hát ilyenkor ugye a rugalmas szabályok életbe lépnek és simán le baserapelnek adminként is, mert te megérdemled..
engem még igazából teljesen nem is zavarna a szar admin munka, mert már hozzá vagyok szokva, máshol is ez megy kb. de akkor legalább ne hangsúlyoznák, hogy mekkora hatalmas nagy kiváló admin munka folyik ott.. csak épp ők bemondásra a csalókat nem bannolják, viszont, ha nem tudom ki mondja, hogy az a repcsis csal akkor az csal.. (hiába te kifordulod attack jettel a stealth jetes IstenAdmint.. ő megmondja, mert ő tud repülni)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51332) marilllyo válasza devilinsid3 (#51331) üzenetére


marilllyo
veterán

Ahogy nézem már nem is megy a szerver... Az utóbbi 1-2 hónapban holt üres volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51333) yodamester10


yodamester10
őstag

Érdeklődnék,hogy az iramon kívül van másik magyar szeró is?
Akit lekéselek annak használhatom a dögcéduláját és hogyan?Most hogy megint van kis előrelépés a rangokban van ami motivál.Na még egy kérdés,hogy hol a legolcsóbb a prémium?

(#51334) prokxy válasza devilinsid3 (#51331) üzenetére


prokxy
veterán

Speciel nekem nincs bajom az admin munkával náluk, de nem nehéz velük összekapni, az biztos. ;]
Te is olyan vérmérsékletű vagy mint én (vagy fordítva, mind1), aztán ott megy a szájkarate, ha úgy van! :D
Volt, h kirúgattam magam, mert már elharapózott a karate és ban lett volna a vége...
Egyébként ha nem zabos a hangulat (és nem az adott admin fia játszik pl), akkor segítőkészek, csak fogjam be a szám! :D

#51333) yodamester10: van pár magyar szerver, keresőbe írd be, h "HUN". De én egyikre sem megyek szívesen, sajnos. Nem tudom, h pl. multigaming-nek van-e, de azok nem voltak rosszak régen.
Akinek picit jobb a statja az átlagnál, több magyar szerveren le is van tiltva, ilyen a Gyalog-Galopp is, PTO, debreceni, stb.
Premium: megnyered szombattól a FEST-en és problem solved! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51335) @rglaaf válasza devilinsid3 (#51328) üzenetére


@rglaaf
veterán

épp ez az hogy nem iram-on voltuk hanem rs-n és odakeveredett valahonnan, fent voltunk vagy 8-10-n magyok és ott flémelt ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#51336) devilinsid3 válasza @rglaaf (#51335) üzenetére


devilinsid3
addikt

tudom, hogy nem ott voltál, tudtam értelmezni a mondatod :)
csak azt akartam mondani, hogy hipe van meg minden aztán mikor senki sem figyel (vagy legalábbis azt hiszik) akkor meg még sem úgy vannak a dolgok és ugyanazokat a dolgokat csinálják amiket ők tiltanak.. :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51337) kriszpontaz válasza @rglaaf (#51335) üzenetére


kriszpontaz
veterán

C4 jippelt? ;]

(#51338) MastR válasza @rglaaf (#51335) üzenetére


MastR
tag

Az az érzés megfizethetetlen, amikor az admin nem tud bannolni mert "nincs otthon" ;]

(#51339) kisza25


kisza25
félisten

nekem speciel tök mindegy, hogy hol játszunk, ha összejön a csapat elbohóckodunk a csetbe, van mikor a pályán is kicsit, de mindenki élvezi a játékot és a csapatmunkát. Múltkor rush-ra összejöttünk 4-5-en zsinórban mentünk 8-10 kört és mindig nyertünk, ha támadtunk, ha védtünk :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#51340) Mappa válasza prokxy (#51329) üzenetére


Mappa
addikt

Ma nem leszek :N megyek kocsmázni :K

nem kötelező megadni

(#51341) pils00


pils00
tag

Én meg vagyok. Hoztam sört. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51342) Chrys_ válasza pils00 (#51341) üzenetére


Chrys_
addikt

nomen est omen

(#51343) SkyS1gn válasza @rglaaf (#51326) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sok a kezdő most az ingyenesség miatt igen, de a jet és helikopter legalább használható, csak 1 gránátod van nincs a spam, a hitreg tényleg sokkal jobb, stb stb.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51344) pohár


pohár
félisten

Battlefield 4 Dragon's Teeth Teaser Trailer

a teljes majd később :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51345) Bjørgersson válasza pohár (#51344) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt is lesz CTF? Lesz.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#51346) pohár válasza Bjørgersson (#51345) üzenetére


pohár
félisten

ezt jól megválaszoltad magadnak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51347) iMaverick válasza pohár (#51344) üzenetére


iMaverick
addikt

Eddig jófélének tűnik! Majd a gyakorlati részt meg meglátjuk. (Az a vonat, vagy mifene ahogy oldalra kisiklik, az nem néz ki egyszerű esetnek. Finom!)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#51348) Bjørgersson válasza pohár (#51346) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha már ti nem válaszoltátok meg. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#51349) regener válasza iMaverick (#51347) üzenetére


regener
veterán

Már érzem miatta az FPS droppot xD

(#51350) iMaverick válasza regener (#51349) üzenetére


iMaverick
addikt

;] Ez üt!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.