Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) kisza25 válasza pohár (#51899) üzenetére


kisza25
félisten

én azokat nem használtam és meglett a CS5 úgyhogy tuti az "amcsi barátnő" lesz az :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#51902) SkyS1gn válasza kisza25 (#51901) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak nyújtott mutatóujjal :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51903) pohár válasza kisza25 (#51901) üzenetére


pohár
félisten

jaja, végül összeszenvedtem :D

na, csak sikerült megszólaltatni, csak ezzel szenvedtek vagy 6 órát, amit streamelt is Jack :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51904) regener


regener
veterán

Vicces amikor felrobbantod mind a 3 MCOM-ot Obliteration-ben és még mindig megy a map, majd akkor lett vége amikor lejárt az idő, de legalább szedtem egy kis XP-t a fejlődéshez :D

(#51905) afrojack1 válasza @rglaaf (#51869) üzenetére


afrojack1
senior tag

majd felveszem afrot és jön velem tankolni! erre várok már régóta hogy felvegyél!

jaaa de várjá nem jó a a tankba nincs gyerekülés:D majd irok paticiót a dice-nak tegyék bele a kövi patch-be ha ha ha, engem hadjatok ki eből! :D

SC: Herczku_Death

(#51906) kriszpontaz válasza afrojack1 (#51905) üzenetére


kriszpontaz
veterán

*hagyjatok

;]

[ Szerkesztve ]

(#51907) afrojack1 válasza kriszpontaz (#51906) üzenetére


afrojack1
senior tag

Már nem tudtam szerkeszteni. Tankozni*

SC: Herczku_Death

(#51908) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ez a bulldog ennyire op lenne hogy most mindenki azzal rohangál?

PSN:BiZzare_0 ️

(#51909) regener válasza @rglaaf (#51908) üzenetére


regener
veterán

Nagyon szór és könnyű megfogni, szóval kicsit az...

(#51910) marilllyo
Ezért OP... XD

[ Szerkesztve ]

(#51910) marilllyo válasza @rglaaf (#51908) üzenetére


marilllyo
veterán

Újdonság varázsa....egyébként valóban jó cucc. 40-et sebez mint a SCAR csak gyorsabb fire rate-tel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51911) lowzor válasza @rglaaf (#51908) üzenetére


lowzor
veterán

DT-ben eléggé az. Mintha csak arra találták volna ki.

(#51912) #16729600


#16729600
törölt tag

Reggeli böszmeség #1 by szunya1 : Mintha jobb lenne a hitreg az új mapokon ,vagy csak placebó érzés ?

(#51913) @rglaaf


@rglaaf
veterán

sunken dragon-on tegnap beültem kishelibe és sz@rabbul mozgott mint a nagy heli ezt micsoda? :U vagy ez is csak placebo?

PSN:BiZzare_0 ️

(#51914) marilllyo válasza @rglaaf (#51913) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm...na ezt nem mertem leírni..mert, hogy biztos én vagyok a hülye....de anno NS mapokon úgy szoktam pörgetni forgatni, hogy nagyon....itt meg most egymás után 2x úgy b*sztam be squad-ostól a toronyházak közé csak úgy fröccsent...Aztán csak néztem, hogy most wtf....Ez nekem menni szokott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51915) SkyS1gn válasza regener (#51909) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most jól ellentmondtál magadnak... :D

Kicsi a tár, nagyon rúg viszont sokat sebez és a tűzgyorsasága is gyors. Nem OP, ráadásul most az újdonság miatt is használják sokan...

Olyan mint hogy minden félpercenként játszanak a vízzel most Sunkenen, főleg hogy kell az assinghoz.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51916) marilllyo válasza SkyS1gn (#51915) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...ez a (p)Unica ez olyan pontatlan mint állat. 20 hedit lőni vele kész kínszenvedés.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51917) @rglaaf válasza marilllyo (#51914) üzenetére


@rglaaf
veterán

Akkor jól éreztem hogy valami nem stimmel, a kis heli nem igy szokot mozogni főleg nem kis magasságban, mindegy ebbe a dlc-be tényleg nem kellett volna járműveket tenni

PSN:BiZzare_0 ️

(#51918) lowzor


lowzor
veterán

Vajon miért nem kaptam meg az Assault Expert-et és mellé az ACE 23-at?
Bőven megvan az 50 medkit ribbon, 200 assault rifle kill, 10 assault rifle ribbon, többszörösen is.

[ Szerkesztve ]

(#51919) marilllyo válasza @rglaaf (#51917) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen. Market-en is ott a Matrac. Még a sima aknát se lehet kiszúrni...nem, hogy a SLAM-et. Vagy tetőC4.
De még propagandán is ott a tank...de van annyi sunnyógós azon a pályán, hogy el lehet gerilláskodni mellette...észre sem vesz. A sínek mentén lehet vele lődözni...de...nagy előnyhöz nem juttat.

Ezt a Garden mapot nem értem, hogy hogyan tervezték....Ott a szép kert folyókkal....átszeli egy szétdöntött sín cucc. Az egyik sarkon ott az EON. A másikon meg Siege of Shanghai sarka. Kicsit összemixelték. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51920) ingalls


ingalls
senior tag

Január óta először visszanéztem bf4-re, nos a DT pályák sunkenen kívül egész jók, de hitbox, hitreg és lag köszönik jól megvannak.
Hihetetlen, hogy legalább egy 3-hoz hasonló (egyébként szintén nem túl jó) hitreg nem működik ebben a szarkupacban.

És az is elképesztő, hogy alig van szeró normális ticketszámmal. Elegem van abból, hogy alig csatlakozom egy szerverhez, 4 perc (ami az első zászlóig futás és camper általi hátbalövésre elegendő) és vége a körnek.

Kérlek titeket, hogy adjatok pár linket értelmes szerverekhez!

[ Szerkesztve ]

(#51921) lowzor válasza ingalls (#51920) üzenetére


lowzor
veterán

Gondolom a lag Mante alatt volt. Én sem értem, hogy azt mi az istenért nem javítják már.

(#51922) MastR válasza lowzor (#51921) üzenetére


MastR
tag

"Én sem értem, hogy azt mi az istenért nem javítják már"
Már nem először írod ezt.. a hiba valószínüleg nálad van.. mert nálam pl tökéletesen sima a BF4 Mantle alatt.
14.6-os drivert használok jelenleg. Mondjuk 2 apró trükköt alkalmazok, megosztom hátha nektek is segít.
a HT-t a procin kikapcsoltam, mert úgy érzem hogy HT nélkül simább a játékmenet, ja és nem korlátozom 60 fps-re a játékot. Ezekkel a beállításokkal álomszerű a BF4.

(#51923) lowzor válasza MastR (#51922) üzenetére


lowzor
veterán

"a hiba valószínüleg nálad van.."

Kétlem...
Akkor nem lenne 1000 ilyen videó youtube-on sem: [link]
Meg a BF4 fórumokban sem sírnának az emberek.
Nálad persze, hogy jó 290X-en, mert a 290-re, meg 290X-re normálisan megvan csinálva. Csak hát nem mindenkinek van olyan kártyája...

[ Szerkesztve ]

(#51924) #16729600 válasza lowzor (#51923) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam is néha diavetítés szintjéig visszaesik az fps Mantle alatt ( 280X kártyával ),amikor nem, akkor viszont jobb teljesítményt nyújt ,mint DX alatt.

(#51925) MastR válasza lowzor (#51923) üzenetére


MastR
tag

Hát akkor annyiban maradhatunk, hogy az AMD kicsit optimista volt azzal kapcsolatban, hogy a 7970 is maradéktalanul tudja majd futtatni a Mantle BF4-et. Mondjuk kezdetektől fogva gyanakvó voltam, hogy a korábbi kártyákon is ugyanolyan jól megy majd mint az új fejlesztésű 290/290X-en. Az AMD-nek ejnye bejnye, neked pedig irány a DX renderer :DDD

(#51926) zzola válasza kisza25 (#51901) üzenetére


zzola
félisten

Tegnap kár, hogy kiléptél a mérkőzésből! Ottmaradtam egyedül... :((

(#51927) kisza25 válasza marilllyo (#51916) üzenetére


kisza25
félisten

nekem 50killből lett 20 fejes szóval szerintem nem olyan pontatlan az 30% acc az nálam már jó, mert nem vagyok pontos lővész :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#51928) spanglee001


spanglee001
addikt

Destroy a vehicle with the EOD Bot
Ezt hogy, míért a rawr robottal akartam megcsinálni nem tudom :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#51929) kisza25 válasza zzola (#51926) üzenetére


kisza25
félisten

bocs du. pestre kellett mennem, este meg rámjött nagyon a fáradtság inkább aludtam :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#51930) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

Egy kis DT hozzászólás, mondom mindezt 3-4 óra játék után:
zseniális lett mindegyik map, szerintem kiegyenlített, nem akadt meg a harc egyszer sem, egyik ponton sem, lehet szépen fordítani, megkerülni az ellent. Az infantry harc jobb, mint a többi pályán, nekem jobban adja. Ahogy olvasom a hozzászólásokat, ez nem placebo.

Pearl Marketen M416-tal 24% acc, Gardenen 18-21%, és halnak a népek sorban. Többi mapon sokszor előfordult a WTF részemről vagy csak tré szerverekre jártam...fene tudja.

Összességében, játékmódtól függetlenül nálam a sorrend: Garden, Propaganda, Marker, Sunken Dragon.

Nem akartam beülni tegnap sem a tankba, ez nálam már vmi betegség előjele! :D

Na, azért kipróbáltam mégis Propaganda-n, de a 158/0 azért nehézkesen lőhető össze (szunya írta talán :DDD ), ha az ember CQ-en foglalni is akar. Túl sok az akadály a tanknak, sok helyről lehet úgy rádobni a C4-et, hogy nem veszed észre, SLAM-et felrakni a sok kacatra, sok a gyalogosnak a fedezék, stb. Oké, van proximity, de nem mindig olyan ember ül be mellém, akinek az a secondary kieg.
A vonatra tényleg oda kell figyelni, 2x majdnem elb@szott, épphogy megúsztam! :C

Gardenen a levolution után a map szerintem csak jobb lesz, supressoros fegyó és lehet hátbaverni a sok kempert! Ugye bizarre, pendre? Tegnap király volt! :DDD Na meg sniperrel aratni, legjobb!

Pearl Market, hát, az olyan floodos a több szint miatt, nem egyszerű tartani a pontot, sok felől jöhet az áldás. Ettől függetlenül hangulatos és jól játszható, lehet végre taktikázni, nem úgy mint pl. lockeren...

Sunken Dragon: itt vegyes érzelmeim vannak, valahogy ez a map nekem nem jött be. Az a baj, h túl kempelős, mondjuk helivel jó csapatni, de ahogy a többiek is írják, picit vissza lett véve a kisheli mozgékonysága. Ha ez a szerveren a köv map, akkor maradok, de elsőnek tuti nem ide joinolok...

Összességében nekem eddig ez a DLC a favorit, egyelőre ezt nyúzom.
A NS egyértelműen egy katasztrófa, SA-nál a C.Border, Metro jó lett, Firestorm túl "sötét" és a BF3 nagy kedvenc Gulf meg egy nagy sz@r lett a homokvihar miatt. Pedig azt de vártam, áááááááá. :/

Kösz a figyelmet! :R

Mantle téma: 290-es karim van, DX-szel használom és semmi lag, sztem állítástok át az API-t és problem solved.

kisza, gyiku, cris! Bakker én meg mindig akkor hagyom abba, mikor Ti kezditek, már nekem ciki! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51931) lowzor válasza MastR (#51925) üzenetére


lowzor
veterán

Meglepődnél, ha látnád milyen szépen futtatja Ultrán, MSAA nélkül. Valami más itt a hiba.
DX-hez kevés a proci.

(#51932) #16729600 válasza prokxy (#51930) üzenetére


#16729600
törölt tag

Na, azért kipróbáltam mégis Propaganda-n, de a 158/0 azért nehézkesen lőhető össze (szunya írta talán :DDD )

Srácok! Amikor az ember ír egy stilisztikai gyöngyszem hozzászólást és belefűz pár művészien érzékletes költői túlzást, akkor azt nem kell ám számszakilag teljesen és pontosan komolyan venni, főleg felemlegetni állandóan :D

(#51933) @rglaaf válasza prokxy (#51930) üzenetére


@rglaaf
veterán

oké de melyik mapon van tank?:D eddig 3-on votam de egyiken se volt ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#51934) marilllyo válasza kisza25 (#51927) üzenetére


marilllyo
veterán

Tegnap nekem is volt egy egész jó 198-0 -ás Killing Machine-es köröm vele Garden-en (51-21 :DDD ). Szóval nekem bejött a Bulldog. Bár...ha 30-as tárral lenne...akkor jobban tudnám imádni. :) Vagy 200-as mint az M249-ben, és olyan pontos mint az SRR....és sebezzen akkorát mint egy Cruise missile....és ...és ...és... ;]

(#51930) prokxy: Kellett egy kis elemózsia hozzá, hogy egy ültő helyemben végigolvassam a hsz-ed. :DDD Tömören ennyivel nyugtáznám amit am block írtál: -> :K

Btw tényleg eddig a top DLC. Mondjuk nálam az SA volt a mélypont de szerintem csak azért mert eleget játszottam rajtuk a BF3-ban is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51935) prokxy válasza #16729600 (#51932) üzenetére


prokxy
veterán

#51932) szunya1: Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni! :D

#51933) VAN der BOSS: Nem akartam beülni tegnap sem a tankba, ez nálam már vmi betegség előjele! :DNa, azért kipróbáltam mégis Propaganda-n...

#51934) marilllyo: most ráértem írni egy kicsit... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51936) Bjørgersson válasza prokxy (#51930) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nektek szokott működni a gunner proximity scan? :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#51937) devilinsid3 válasza regener (#51909) üzenetére


devilinsid3
addikt

majd mindjárt jön valaki és megmondja, hogy nem OP, mint a 3ban az m16, mert "van ami gyorsabban lő, van ami messzebbre pontosabb" stb..

(#51913) VAN der BOSS: másabb a levegő keverék, tegyél be "stealth" perket, a 3ban is megmondták a "pro" helisek, hogy jobban mozog tőle az attack heli (de jelen esetben szerintem ugyanolyan hatást érhetsz el vele a birdben)

(#51920) ingalls: a 3ban 1000x jobb volt a hitbox/hitreg meg úgy alapjában az infantry.. itt még a legutolsó retardált is lemákol 90 méterről állva lmg-vel tunkolva te meg pötyögtetve se tudod lelőni, ha nem adja be..

(#51923) asdxv: nálam hd7850 2gb-n tökéletesen megy, FPS-t hozott rendesen és semmi akadás nincs, akkor most kivételes vagyok én is?

(#51932) szunya1: költői túlzás? úgy beszéltél arról a 158-0ról, mintha minden körben meglőnéd közben még tankkal sincs tapasztalatod nem, hogy a kieges pályán tankkal arass.. :U

(#51936) kovy29: kb. fele olyan a távolsága, mint a 3ban, de a legtöbb gunner nem equippeli, mert ők lelőnek mindenkit (legalábbis erre tudok gondolni, mivel aki beül mellém folyamatosan lő, igaz kurvára nem kapok semmit transport bonus-t meg mit tudom még mit.. de hát gondolom azért lőnek és nem azért, mert full retardáltak.. /ja de../)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51938) lowzor válasza devilinsid3 (#51937) üzenetére


lowzor
veterán

Gondoltam, hogy majd jön valaki, aki megmagyarázza, hogy nem létezik a hiba, mert nála tökéletes :U
Nem mondtam, hogy mindenkinél fennálhat a hiba, de rengeteg embernél megvan.

(#51939) Bjørgersson válasza devilinsid3 (#51937) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem az van beállítva és folyton felváltva szidjuk a fejlesztőket, hogy nem bírják megcsinálni, hogy normálisan működjön. Tegnap viszont Amtrac vezetése közben kaptam néhány motion sensor assistot, aztán csak néztem, hogy miafranc. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#51940) devilinsid3 válasza lowzor (#51938) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen és rengeteg embernél viszont megy tökéletesen.. csak azok lehet nem beszélnek róla, hogy náluk meg tökéletesen megy, erre még nem gondoltál?
van akinek ugyanazon a kártyán sőt ugyanazon a konfigon tökéletesen megy, másnál meg lehet nem.. szerintem ezt nem lehet úgy kijelenteni, hogy x kártyán megy y kártyán meg nem, vagy szarul.. itt elég sok minden állhat a háttérben amire esetleg nem is gondolnál, hogy okozhatja

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51941) @rglaaf válasza devilinsid3 (#51937) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem rakok én be semmit ott rohadjon meg az egész:D még a propaganda map van hátra azon még nem voltam remélem a tankot nem nerfelték ha az a map is f@s lesz akkor waiting for Final stand DLC :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#51942) SkyS1gn válasza @rglaaf (#51913) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azért mert kb 5méter e legmagasabb amire mehetsz... bezzeg a kis buzi kemperek felmehetnek a ház tetejére, a heli meg a feléig, azért nemtudtam őket leszedni fennt, aztán kaptam a fejemre egy RPG-t is....

ömézing!

Amúgy Sunken Dragonon ha megnézitek mapot alul mi a rákos fszért nem járható a másik gátnál lévő út? Körbe lehetne menni... így meg az van hogy van az az 1 út, amit ha bekempelnek (mert ugye ott a vizes játék is) választhatod a nyílt terepet hogy szarrálőjjenek...

ömézing #2

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51943) #16729600 válasza devilinsid3 (#51937) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha elolvasnád azt a hsz-t ( és persze értelmezni is tudnád ),akkor egyértelmű,hogy válasz volt egy beírásra,nem azt közöltem benne,hogy saját magam meglövöm a 158:0 ( bár ki tudja előbb, utóbb ?? :D ) Persze kötekedésre minden alkalmas és mindet ki lehet fordítani az eredeti értelmezéséből.Több fajsúlyosabb irodalmi olvasmányt ajánlanék és akkor fog ez menni :DDD

(#51944) @rglaaf válasza SkyS1gn (#51942) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én nem tudom mivan ezzel a BF4- DLC-kel valahogy nem akarnak átjönni
CR silk road-on toltam kb 4 kört a többin 1-1-t
SA caspian 1 gulf fél kör firestom 2 kör metro 2 kör
NS nem is tudom talán 2 mapon játszottam
DT 3 mapon 1-1 kör még a propagandát kiprobálom aztán... aztán vissza az alap mapokra
Meg kezd kicsit émelyítő lenni a kina téma a dlc-k ben

PSN:BiZzare_0 ️

(#51945) devilinsid3 válasza #16729600 (#51943) üzenetére


devilinsid3
addikt

vagy elég lenne az is, hogy nem beszélnél össze-vissza hülyeségeket és rájönnél, hogy más sem lő olyan statot tankkal :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51946) SkyS1gn válasza ingalls (#51920) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Biztos hogy nincs a BF3-as szinten, de itt sokminden más is közrejátszik amitől az ember azt hiszi hogy na már megint a netkód... ilyen eszement megoldások mint vizuális visszarúgás (visual recoil), nemtudom ki volt az a fogyatékos akinek eszébe jutott, de igazából azt nem értem mi az értelme?

Mi értelme annak hogy van a fegyvernek X visszarúgása, + adunk még neki Y visszarúgást ami csak látszólagos, tehát a célzód remeg mint atom, közben a fegyvered totál másfelé visz.
Különösen irrítáló mivel próbálod controllálni a recoilt, ami lényegében FAKE, vagy kevesebb, vagy másfelé visz, tartod rajta a FAKE recoillal a célzót az enemyn, golyó nem talál egysem, tehát szintén totál másfelé lősz...

Miért nem lehetett egyből X+Y recoillal megáldani az adott fegyvert és kész? Aztán akkor a tiszta recoillal kűzdenél de legalább ha rajta tartod oda visz. ?!?!?! DICE logic....

Ha átjön ez is CTE-ből valamelyes jobblesz!

(#51944) VAN der BOSS Jóvan de te tankolódni szeretsz :D Így persze nem.

Amúgy CR meg SA langyi, NS jólenne gunshit nélkül (mikor jön a 60sec cooldown?), DT meg még nemtudom nem olyan rossz, de elég 48 meg 32 fő. Sok a gyökér chainlinken Metrót akarnak játszani beállnak egy zászlóhoz közbe egyes egyedül pl propagandán elflankelek oldalt megtörök 2 linket, de nembaj ezek csak egymás mellett buzulnak az első zászlónál hátul.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#51947) #16729600 válasza devilinsid3 (#51945) üzenetére


#16729600
törölt tag

Csak idézni tudom önmagamat " költői túlzás " :) Ha elolvasod pld. eredetiben ( Orosz nyelven ) Alekszandr Szergejevics Puskin Anyeginját ( vagy Anyjakínját, hirtelen nem ugrik be a címe ), akkor továbbra is tartom, hogy megérted, amit írtam :D

(#51948) devilinsid3 válasza #16729600 (#51947) üzenetére


devilinsid3
addikt

jó hagyjuk.. ezek szerint neked a "simán hozod a 158-0-t tankkal" költői túlzás, amikor arról beszéltél előtte, hogy irreális a tank az új kieg. pályán..
értem én, hogy hülyeség írtál és most próbálod kimagyarázni magad, de szerintem felesleges..
bármelyik más pályán is hozható ez a kill szám ennyi erővel tankkal ha full retardáltak és le se szarnak hiába megölöd őket 15x egy körben, csak tudod általában mi van? 3x megölöd őket és utána már csak rád vadásznak még egy nagy pályán is, nem hogy egy kicsin fognak téged leszarni és lősz akkor költői túlzásokat félretéve akkor egy 50-0t min. ahogy a szavaidból kivettem kb. /szerintem/
hidd el arra a kis pályára még annyi retardált ember lesz és még annyi szar m2, mine, c4 áldozata leszel, szóval hidd el még többször meghal ott az ember tankkal, mint egy Zavodon pl.

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#51949) @rglaaf válasza SkyS1gn (#51946) üzenetére


@rglaaf
veterán

helizni is szeretnék de az a tetves AA átlövi az összes mapot keresztbe az active radarjával

PSN:BiZzare_0 ️

(#51950) SkyS1gn válasza @rglaaf (#51949) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meg amúgyis egy fos a 4-ben még mindíg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.