Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) afrojack1 válasza DeadMeat (#42447) üzenetére


afrojack1
senior tag

hát igen csak azért voltak olyanok is hogy azért is mert legtöbb pontom volt (hardcore) azért is megölöm és sokan teamkilleztek :W :R
ez egy barátság kezdete!! :O :DD

kungzi és nyomni a w-t hogy ne menj a földbe előre repülés közben

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#42452) bandi0000 válasza kungzi (#42450) üzenetére


bandi0000
nagyúr

előre kell dönteni az egeret és akkor mész előre :D

Xbox One: bandymnc

(#42453) Shivi


Shivi
tag

aki jön gamelni PINA -ra és hoz magával még 1 embert/vagy többet (kb egy óráig legyen bent a szerveren mind) az kap április végéig reserved slotot így biztosított lesz egy hely a számára

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#42454) kungzi válasza bandi0000 (#42452) üzenetére


kungzi
veterán

nekem már mindegy :D döntöttem, fordítottam én akárhova mindig a földbe csapódtam

majd hétvégén még megpróbálom, ha nem fog menni, akkor hanyagolom :DDD

amúgy neked hogy van beállítva az irányítás?

mert nyomjam a w-t, nyilakkal irányítsak, közben egérrel célozni is kellene... még vagy két kezet növesztek, úgy talán jó lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42455) DeadMeat válasza Bjørgersson (#42449) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kimostam a padomat, mert ráömlött a serital. :D Holnapig nincs puskám :W Az asztalon meg nem akarom elqrni a csúszka izéket az egér alján. :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#42456) Gyula84 válasza kungzi (#42450) üzenetére


Gyula84
veterán

jó is lesz ez alapnak tanuld meg lekamikázézni az ellenséges jetet ha már tudod követni akkor meg nem kell lerammelni, mert le is tudod lőni :D

nekem amúgy úgy van beállítva mint a warthunderben az irányítás szerintem az ésszerűbb :U

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42457) Bjørgersson válasza DeadMeat (#42455) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindjárt elsírom magam. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42458) kungzi válasza Gyula84 (#42456) üzenetére


kungzi
veterán

warthunder? :U na jó ez mi? :D

(#42459) Bjørgersson válasza kungzi (#42454) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te meg az egérrel irányítsd a repülőket, ne a nyilakkal! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42460) kungzi válasza Bjørgersson (#42459) üzenetére


kungzi
veterán

:DDD jól van na :D

(#42461) pils00 válasza kungzi (#42460) üzenetére


pils00
tag

Lofagi régebben rakott fel egy "oktatófilmet" helizésből yt-ra, párezer hsz.-al ezelőtt.

(#42462) Gyula84 válasza kungzi (#42458) üzenetére


Gyula84
veterán

ja bocs :D
egérre logikusan le-fel balra-jobbra fordul és nem a tengelye körül forog A-D-val tengelye körül forog balra jobbra W-S-sel meg fel le tolja az orrát kb ez :D én 3ban nyilakkal unlockoltam ki a jetet :DDD
de azzal is meg lehet tanulni ami az alap egyértelmű csak gyakorlás kérdése

(#42461) pils00
pár ezer hsz :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42463) kungzi válasza Gyula84 (#42462) üzenetére


kungzi
veterán

köszönöm a segítséget :D hétvégén megpróbálom kitanulni a szakmát ;]

(#42464) bandi0000


bandi0000
nagyúr

én meg közben hülyét kapok, lockeren végre nyerő csapatba voltam nyomtuk is majdnem vége erre nem átrak a vesztesekhez :W

Xbox One: bandymnc

(#42465) lofagi válasza kungzi (#42431) üzenetére


lofagi
addikt

Nem magam fényezésére, de anno csináltam egy videót azok számára, akiknek nem olyan egyszerű helizni.
Itt megnézhető.

(#42461) pils00 Köszi :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#42466) eugabesz


eugabesz
őstag

Nehogy elfelejtsétek...[Logitech Games 4.0 IRAM Tournament]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#42467) #41133696


#41133696
törölt tag

Azért szemétnek nem mondanám :D

(#42468) kungzi válasza lofagi (#42465) üzenetére


kungzi
veterán

köszi :R

(#42469) Bjørgersson válasza #41133696 (#42467) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezmiez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42470) #41133696 válasza Bjørgersson (#42469) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Nexus 7 tableten Clean Master nyírná a battlefield 4 applikációit :D Ja meg az NFS-t :)

(#42471) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Lehet volt már és én most feleslegesen igyekszem heurékát kiáltva megváltani a világot: Nálam megvan a RAM problémára a megoldás:
- Egyszerűen x86-ban kell futtatni a játékot és akkor win8.1 alatt nem kezd el iszonyatosan laggolni változóan 20-50 perc játék után, hogy még kilépni se nagyon akar. Egyszerűen csak jobb klikk az Originen a játékra, játéktulajdonságok és a 64 bitről át kellett állítanom 32 bitre. A játékban semmi változás azon kívül, hogy most már tudok folyamatosan játszani! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#42472) Miles válasza SipiBcs (#42471) üzenetére


Miles
aktív tag

Eredeti a megoldás. :D esetleg magasabb pioritásra is teheted a játékot feladatkezelőben.

(#42473) @rglaaf válasza Miles (#42472) üzenetére


@rglaaf
veterán

pontosabban?

PSN:BiZzare_0 ️

(#42474) Nxn908xxx válasza @rglaaf (#42473) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

A feladatkezelőben a részletek fülön jobb klikk a BF4-re és a prioritás beállításánál magasra állítod. Nálam ez semmit se használt(bár nem is akadozott soha), de sokan ajánlják mert nekik jót tett.

[ Szerkesztve ]

(#42475) @rglaaf válasza Nxn908xxx (#42474) üzenetére


@rglaaf
veterán

okés köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#42476) Gyula84 válasza Nxn908xxx (#42474) üzenetére


Gyula84
veterán

Nálam ez semmit se használt(bár nem is akadozott soha), :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42477) csibe1 válasza SipiBcs (#42471) üzenetére


csibe1
addikt

Nálam alapon volt tegnap Win7-en, áttettem x86-ra, és nekiállt sikítani az orgi, hogy nincs licensz. :DDD
Szerintem az egész vezetőség csuklott. :D
Érdekes módon VGA driver frissítés után minden ment gond nélkül x64-es indítással is.
Elballaghatnának már valamerre, de tényleg. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#42478) kungzi válasza lofagi (#42465) üzenetére


kungzi
veterán

Nagyon köszi. Kezdek belejönni a dologba. Holnap még több időm lesz a gyakorlásra. Egész jól ment :C persze egyelőre csak tesztben csináltam, élesben még nem.

(#42479) lofagi válasza kungzi (#42478) üzenetére


lofagi
addikt

Örülök, hogy ha tudtam segíteni. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#42480) marilllyo


marilllyo
veterán

Próbálta valaki ezt a Battlefield play 4 free -t? Milyen? Jól gondolom, hogy kaki csíterparadicsom rengeteg lámával mint minden f2play játék..?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42481) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No... mapok nem rosszak, bár Lost Islands vártam legjobban de az adja legkevésbé, kevés a fedezék... Mortar néha kicsit bosszantó, Wave breakeren mindenki a 3 zászlót kergeti belűl, a kinti 4 néha ghosttown, viszont a belső rész tényleg jól meg lett csinálva, ha valaki akar eldominationozhat ott bennt egy CQL közepén.... :DDD

Carrier Assault-ba volt pár igen jó kör, eddíg nemrossz. AC-130 tegnap mikor Zeroval mentünk igen felb.szott, én az álló embert nem tudtam ellőni az meg egymás után 3x szedett le minket a közepes gunnal....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42482) fornettisuti válasza marilllyo (#42480) üzenetére


fornettisuti
veterán

Meg is válaszoltad lényegében a saját kérdésed.
Fegyverekből, amiért fizetni kell, az olyan op-hogy a opok opja :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42483) fornettisuti válasza SkyS1gn (#42481) üzenetére


fornettisuti
veterán

Gunship nekem tegnap jól adta, bár a földi AA-val lelehjet szedni, mint egy papír repűlőt -azzal ugyanúgy kampelnek a pálya tulsó végén, mint pl Golmudon.
AA-t nem fogja valahogy a Gunship egyik fegyvere sem.
Aki jó jetben, annak érdemes jetezni, mert a sok heli, szinte free kill ezeken az uj pályákon.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42484) gali777 válasza fornettisuti (#42483) üzenetére


gali777
őstag

Free killek azok akármelyik pályán a jeteknek :D

(#42485) pendre54 válasza SkyS1gn (#42481) üzenetére


pendre54
addikt

Azért lehettek volna egy kicsit karakteresebbek a pályák, mert pl. tegnap este is csak ezek a pályák mentek folyamatosan egymás után, és nekem egy idő után olyan érzésem volt, hogy lényegében csak egy pályán játszunk, csak annak különböző pontjain. Emiatt persze nem dölök a kardomba, én egyébként is már régóta nem azt nézem amikor elkezdek játszani, hogy milyen a pálya, hanem rácsatlakozok valamelyik kipróbált harcostársra, oszt jónapot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#42486) SkyS1gn válasza fornettisuti (#42483) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom bug-e vagy mi de ahogy lelövik egyből tolhatod a következő gunshipet commanderként... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42487) ingalls


ingalls
senior tag

Aki ForrestGump_hun névvel innen a PH-ról bejelölt blogon, annak üzenem, hogy tele van barátlistája, nem tudom visszaigazolni. Vagy kezdjen valamit a listájával, vagy nem leszünk barátok :D!

[ Szerkesztve ]

(#42488) gali777 válasza SkyS1gn (#42486) üzenetére


gali777
őstag

Ez már igen rég így van, legalábbis amikor jetezek lelövök egy gunshipet azonnal jön is a következő. És ez így megy szépen addig amíg már be se ülnek, mert rögtön halnak :D

(#42489) SkyS1gn válasza gali777 (#42488) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Te se lehetsz ott mindenhol :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42490) Bjørgersson válasza gali777 (#42488) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem így ki tudom majd maxolni a jeteket. Ha már a 3-ban nem sikerült. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42491) marilllyo válasza Bjørgersson (#42490) üzenetére


marilllyo
veterán

Próbáld air sup módban. Én is ott maxoltam ki őket .

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42492) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#42491) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Na nee, ahol mindenki a k*csög active radarral megy ? :U Finoman szólva is hulladék az a játékmód.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#42493) Bjørgersson válasza marilllyo (#42491) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 3-ban is ott próbálkoztam, de csak felidegelt a sok heat seekeres nyomorék. Gondolom akkor itt még rosszabb lehet a helyzet. Premiumom meg még mindig nincs. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42494) CsonkaImo válasza Bjørgersson (#42493) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem nem is érdemes beruházni rá. Eddig úgy voltam vele, hogy ha rendbeteszik a játékot megveszem, most viszont a dlc-k nem keltik fel annyira az érdeklődésem. Összecsapottnak tűnik az egész game... :(

(#42495) kriszpontaz válasza CsonkaImo (#42494) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak a sok Battlepack lebegjen a szemed előtt! Már megéri! :D

(#42496) raggg válasza kriszpontaz (#42495) üzenetére


raggg
senior tag

Battlepax <3

Annyi boostom van, hogy szerintem már összesen nem fogok annyit játszani a játékkal. :DDD

ragklaatPS

(#42497) CsonkaImo válasza kriszpontaz (#42495) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az egyetlen dolog ami miatt nem vetettem el végleg a vásárlását. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42498) aizen92


aizen92
addikt

Csúnya ez a mortar. főleg HC- rushon. :D kicsit sok lett a végére a blueonblue így kickeltek :P

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#42499) marilllyo válasza raggg (#42496) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto...annyi, boostom van, hogy előbb megunom mintsem elfogyjon...most jelenleg "csak" 90 órára elegendő :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42500) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

MEGVAN A MEGALODON! :Y :Y :Y

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.