Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29694) zack válasza lofagi (#29669) üzenetére


zack
nagyúr

17121 kill és 305 óra játékidő után engedtessék már meg, hogy lássam, ki csaló és ki nem. Nem az első fura szitu után csalózok le valakit. Legalább kell 6-7 fura szitu, hogy bizonyosan állítsam, valami hack van a dologban.
Lehet azért megy ez nekem ennyire mert igen sok pro-val játszom úgy egyébként (TDM), nem gondolod? :U Vannak tök jó körök, és olyan kiegyenlített mezőny, hogy 1-es k/d-nál alíg van magasabb a mezőnyben és nem azért mert bénák, hanem mert körbe lőjük egymást. Azt is látom, mikor van szerver oldali késés, és azért nem megy esetleg. De az, hogy 20m lefekszem Lockeren Pechenggel és aim egy ajtóra, mert tudom onnan fognak kijönni az alaksorban, majd kifordul és fektembe kis pisztollyal headshot, ez minden csak nem próság. Ez láma csíterség, amivel azonnal deríti magát. Ahogy az is, hogy a mágneskapu mögötti részről kilő a hóra és 2 lövéssel leterít, úgy hogy pechenggel sanszom sincs. A "no recoil" dolgot szerintem 30-40%-ban érzékelem. Valószínű ezt is azért, mert ismerem a fegyókat, és tudom melyik mekkorát rúg vissza. Van igazad pár dologban, de túl naív vagy. De ezt már kismilliószor leírtam, amit most. Nem tartom magam pro-nak, de a jó játékosok közé sorolom magam. Ha tolsz egy szerveren 10-15 kör TDM-et, pontosan látod ki a reálisan ügyes és ki a Superman. Aki minden körben jó, minden kört egyfolytában olyan stat-tal kezd, és játékosoktól és csapattól függetlenül hozza az olyan k/d-t ami elérhető de nem minden körben, az gyanússá kezd válni. Gyenge csapattal egy pro is szenved TDM-en, és jó esetben ha kempel és szerencséje van, akkor is 1,5-2. k/d-t tud összelőni. CQ-n ezeket nehezebb megállapítani, és bizonyos fegyvereknél is ez a helyzet (assault és shotgun fegyók, mert ezekkel néha bead olyat nekem is néha, ami hihetetlen lehet), de a láma csíterek nem bírják ki, hogy ne váltsanak olyan fegyverekre, amikkel derítik saját magukat. Ilyenek például azok is akiknek az elsődleges fegyverük a gránát, amit néha kifliként kanyarintanak...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.