Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) FollowTheORI válasza xPraetoriaNx (#26798) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gyalog nem sok... el kell bújni fedezékbe. :)

Vagy keresel valahol egy AA-t és azzal lősz, ahogy fentebb írták supportként lehet javítani.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26802) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok!
Sajnos egyre kevesebbet játszok idő hiány miatt a játékkal, múlthéten akartam volna játszani vele de sajnos lefagy állandóan. Amikor indítom a játékot, valamiért mindig ablakos módban indul el (mióta feltelepítettem megjelenéskor, azóta ilyen), ezzel nincs is gond, de az utolsó frissítés óta amikor rányomok egérrel, hogy teljes képernyős legyen akkor lefagy a játék. Ha ablakosban hagyom frankón belép meg minden, de ha kattintok (ugye muszáj vagyok ha multizni akarok) felrakja teljesre, eltűnik az egér és vége, viszont amikor még a fekete képernyőnél tölt és akkor rakom teljesre akkor már be sem tölti a kezdőképernyőt (a töltést jelző kör is megáll). Járt esetleg így valaki? Mi a megoldás rá? Újrarakni nem szeretném, de ha esetleg nincs más megoldás akkor az marad. :F

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#26803) FollowTheORI válasza t.kristof (#26802) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valszeg driver és/vagy konfigurációs probléma... esetleg windows, vagy windows frissítés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26804) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Csodás... Pedig amúgy 1. világháború lévén, ezek PONT olyan repülők voltak amiket simán le lehetett lőni kézifegyverekkel, mert favázra tákolt vászonlepedőkből állt kb XD

There is no war. Only the harvest.

(#26805) t.kristof válasza FollowTheORI (#26803) üzenetére


t.kristof
senior tag

Most rakom fel a legujabb nvidia drivert aztán meglátjuk. Egyébként eddig semmi baj nem volt vele, se fagyás, se laggok semmi... :((( Ja annyit még hozzáteszek, hogy múlthéten egyik nap viszont bírtam vele játszani (előtte is és utána is voltak fagyások).... :F

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#26806) t.kristof válasza t.kristof (#26805) üzenetére


t.kristof
senior tag

Hát sajnos nem oldotta meg, úgy hogy marad a reinstall...ha lesz kedvem hozzá. :W

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#26807) SipiBcs válasza t.kristof (#26806) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nálam ugyanez oldotta meg.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26808) Aventador91


Aventador91
őstag

nem tudom mit rontok el csajozasnál :( :O. ;]

(#26809) Aventador91 válasza xPraetoriaNx (#26798) üzenetére


Aventador91
őstag

tanulj meg repülőzni. en is ezert kezdtem el

(#26810) bandi0000 válasza Aventador91 (#26809) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de nem repülhet mindenki...

az is nevetséges, hogy a prők elütnek repülővel, ez már azért ink megalázásra megy

Xbox One: bandymnc

(#26811) Aventador91 válasza bandi0000 (#26810) üzenetére


Aventador91
őstag

nemhiszem hogy alázás. nem mindig jon össze. tegnap engem egy nagyon pro repcsis kinyirt 32szer. en 1szer őt. mondta hogy vagy 10 éve repulozik bfben. no1 pilota bf3 4 ben is

(#26812) bandi0000 válasza Aventador91 (#26811) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ezzel nincs baj, csak itt ugye nincs RPG meg társai, hogy kilövöldözhesd, azt ha elintézik a lövegeket a pályán vagy ha pont középen repked akkor nem igen lehet kiszedni

Mindenesetre ma én is leszek úgy néz ki PC-n :D hol szoktatok játszani?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#26813) xPraetoriaNx válasza Aventador91 (#26811) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

A nagy difi egyébként érzésem szerint (sz'al lehet tévedek), hogy lévén BF3-4-ben sugárhajtású gépek, azok leginkább egymás, meg a helikopterek levadászásával voltak elfoglalva. Nem is nagyon emlékszem arra, hogy engem repzi ölt volna meg.

BF1-ben meg még vadászgéppel is az infantry-t szívatják, és az imént beszéltük meg, hogy sokmindent nem tudsz tenni ellenük valami más járgány nélkül. :/ Pláne hogy stinger (vagy mi az isten a neve) sincs a játékban.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#26814) Aventador91 válasza bandi0000 (#26812) üzenetére


Aventador91
őstag

csak mondom hogy 2 support simán bedarál egy repülőt. 1 ember ha lovi pont elég hogy elmeneküljön a repülő. engem gyakran lesebeznek 20-30ra

(#26815) fuvi válasza Aventador91 (#26814) üzenetére


fuvi
senior tag

főleg ha először a szárnyakat lövik szét (scoutként K-bullettel 2-3 lövéstől nem tud kormányozni pl)
ha megkeseríti az életed v. az egész játékot egy túl erős/tapasztalt pilóta, countereld
ha supportként lekúrsz egy lőszeresládát és elkezded lőni a repcsit, tutira más is lőni fogja a közeledben, hamár a lőszer úgyse számít.(BF3-4ben simán volt h komplett körökön keresztül semmi mást nem csináltam mint stingerrel/iglaval méricskéztem a légi járműveket, mégha 0 killem is volt, de a repcsik nem röpködhettek szabadon és nyertünk),
persze itt BF1ben, ha senki nem lövi rajtad kivül, az szopó

(#26816) Aventador91


Aventador91
őstag

szóval a repülős, akivel tegnap összefutottam és szarrá alázott. 91.000 killje van fighter repülővel, 41 nap játékidővel, csak fighter repülőben :D egyébként a Q8 klán tagja, szóval ha meglátod ezt a klánt egy szerveren, akkor jobb ha lelépsz, mert alázás lesz.

valamiféle tisztelet azért kialakult, 3 körön keresztül szenvedtem ellene, nem léptem le :D egyszer bármi áron ki akartam lőni, a végén sikerült is, bár csak azért, mert pont elkezdte lőni egy AA. minden tudásomat bevetettem ellene de mindig ő jött ki győztesen. ilyet még nem láttam :D mondta hogy jó vagyok, csak nem ellene. ez után mondta hogy world ranked no1 pilóta bf3ban és bf4-ben is. a többi klántagja is jó valamiben, mindenkinek megvan a specialitása. a tankosok is kiszedtek repülőből, viszont ha rájuk koncentráltam simán kinyírtam akármelyiket. írtam is neki , hogy rajta kívül nincs ellenfelem ;]

[ Szerkesztve ]

(#26817) Rigormortiis válasza fuvi (#26815) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem pont nem érdekelnek a repcsik. Sokat nem tesznek hozzá, néha lebombáznak, de nem sokat nyom a latban az a pár potyakill. Egy kis bosszúságot okoznak néha, ennyi.

Na de az az érzés, amikor tankkal pofánvered őket...na azért megéri, hogy ott zümmögjenek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26818) Rigormortiis válasza xPraetoriaNx (#26813) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ó, bf3-4 ben is megvoltak a profi vadászgépesek. Ott simán jobban idegesítettek földi egységként, mint itt. Ugyanúgy vadászták gépágyúval az infantryt, sőt még jobban is mert nem volt ekkora szórása.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26819) @rglaaf válasza Aventador91 (#26816) üzenetére


@rglaaf
veterán

ilyen ez a pop szakma bf3 ba toltuk egy párszor nr1 helisek ellen basszus olyan sensevel tolta a tv rakétát hogy menekültek és tolt egy 180 fokos tv-t a pofánka csak lestem mint hal a szatyorba :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#26820) l.skywalker válasza @rglaaf (#26819) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jövő héten In the Name of the Tsar [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26821) voodoo98 válasza Aventador91 (#26816) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem semmi!!
En talakoztam egy Supressive Lewis Gun-ossal. 100* volt neki, de a dogtagen 25800 killje volt. Talan feleve is volt, amikor Dannyonpc posztolt egy screenshotot, vkinek 78000 killje volt vmi nem op fegyverrel. Nem assault fegyver volt.
Vannak ilyenek.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26822) prokxy válasza voodoo98 (#26821) üzenetére


prokxy
veterán

Ertem en a 91e fighter killt meg a 78e fegyo killt, sebaj Sracok, nekunk meg van eletunk! :) :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26823) zzola válasza prokxy (#26822) üzenetére


zzola
félisten

+1! Én nem szeretném leélni az életemet egy virtuális világban...

(#26824) whitezo88 válasza zzola (#26823) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem is az a baj de ebbol hol lehet megelni? Cs lol dota legalabb fizet ha pro vagy.

(#26825) Aventador91 válasza prokxy (#26822) üzenetére


Aventador91
őstag

:D nekem az össz játékidőm 20 nap kb, amiből elég sok időt nem csak én játszottam ezzel az accal. ennek meg 2* annyi ideje van, csak repülőben :DDD

(#26826) voodoo98 válasza prokxy (#26822) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ahhoz kepest, h melo meg asszony mellett jatszok, eleg sokat jatszok, de ennyit nem. Kb. 560 oram van benne. Szoval ezek a gyerekek a megjelenes ota tenyleg csak ezt csinaljak. Max melozik vmit, de minden mas ideje erre mehet.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26827) anubis6


anubis6
aktív tag

Repcsikre supportként dobhatsz limpetet is ha el akarnak ütni, aztán integetsz neki és nézed ahogy felrobban a levegőben ;]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#26828) FollowTheORI válasza zzola (#26823) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És jött már Morpheus a piros meg a kék kapszulával? ;]

Mert ha nem, akkor marad ez a szenvedés tovább... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26829) Aventador91 válasza voodoo98 (#26826) üzenetére


Aventador91
őstag

ez a repcsis 30 eves :D

(#26830) voodoo98 válasza Aventador91 (#26829) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Mi a neve? Megneznem trackeren.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26831) prokxy válasza voodoo98 (#26826) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, csak nekem még van 2 kis tökmag! :D
Este jobban ráérek, amikor kidől mindenki én akkor élem a 2. életem! :B

Új éjszakai mapot megkaptátok?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26832) zzola


zzola
félisten

Most látom, hogy 40 euro a premium pass a storeban...

(#26833) Aventador91 válasza voodoo98 (#26830) üzenetére


Aventador91
őstag

Frindly-Fire-4

(#26834) raubisoda válasza Aventador91 (#26833) üzenetére


raubisoda
senior tag

Leléptél én meg megérkeztem

:C :C

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26835) Aventador91 válasza raubisoda (#26834) üzenetére


Aventador91
őstag

jó az új cheat? ;]

szép :)

(#26836) raubisoda válasza Aventador91 (#26835) üzenetére


raubisoda
senior tag

Írták is,hogy repeta de ki nem...Jó a new egerecske amit a fiam minap vásárolt 3000HUF-ért :DDD XD Canon CND-SGM2.Am nem ez kihagytam 2 napot regenerálódtam + egy elég tré ellen ment a buli.De ez is kell néha. :P :D

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26837) Aventador91 válasza raubisoda (#26836) üzenetére


Aventador91
őstag

én hülye meg sajnáltam pár ezernél többet kiadni egy egérre, billentyűzetet meg vettem 13k-ért :D de jól néz ki :DDD az egér fontosabb lenne :D de jövőhéten veszek azt is valami jófélét :D nem aranyárban, max 10 k

nekem nagyon bejön, nem 70ezres cucc, de szerintem jóó

lehet hogy ilyen egeret veszek, csak ez 18k :DDD lehet súlyokat tenni bele, ami szerintem hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#26838) raubisoda válasza Aventador91 (#26837) üzenetére


raubisoda
senior tag

:Y nem gyenge jó cucc lehet a mouze :D majdnem annyi volt ez is csak 13K az eltérés :DDD

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26839) Aventador91 válasza raubisoda (#26838) üzenetére


Aventador91
őstag

jó az hidd el :D nem az ár a lényeg. nekem a legolcsóbb egereim jöttek be a legjobban, csak nem strapabíróak, így meg nem akarok hetente 2k-ért egeret venni :DDD nekem fontos hogy minél könnyebb legyen. és hát az olcsó egerek könnyűek. :D

[ Szerkesztve ]

(#26840) laskr99


laskr99
addikt

Hello,

Csatlakozom hozzátok egy standard BF1-el. Ha valakinek lesz kedve csapatni jöhetek BF 3-4-1-el

(#26841) SyMbioTe válasza Aventador91 (#26837) üzenetére

Elvileg a súlypakolás elég felesleges egy dolog.
Ha belegondolsz, minek nehezíteni egy egeret mégtovább? Csak nehezebb lesz húzni-tolni, elfárad a kezed :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#26842) Aventador91 válasza SyMbioTe (#26841) üzenetére


Aventador91
őstag

infantrynál jobb nehezíteni. csak repülésnél kell a könnyebb. legalább is nekem

(#26843) prokxy válasza raubisoda (#26834) üzenetére


prokxy
veterán

Grat, csak igy tovabb dragaim! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26844) zzola válasza prokxy (#26843) üzenetére


zzola
félisten

Látom azért hiányzik a játék. Most játssz a zasszonNYAL ;]

[ Szerkesztve ]

(#26845) raubisoda válasza prokxy (#26843) üzenetére


raubisoda
senior tag

😂😂

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26846) Madn!ght válasza zzola (#26832) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szülinapom alkalmából be is zsákoltam. :B Tiszta karácsony fíling volt végignyitogatni azt a tizenpár battlepackot. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#26847) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van aki már játszott új pályákon? A Nivelle Nights szerintem olyan szinten rossz lett, hogy csak remélni merem, hogy a Prise de Tahur hasítani fog. Meg persze a cáros DLC térképei...

Unalmamban 3 napja Deathmatch-ezek, nincs TSNP Conquest.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26848) zzola válasza l.skywalker (#26847) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem jó az az éjszakai pálya! A másik új az kinek érkezik? Prémiumosoknak vagy az első DLC-t megvásárlóknak, vagy mindekinek?
Most gondolkodom én is, hogy megvegyem-e a prémet PC-re....?

[ Szerkesztve ]

(#26849) l.skywalker válasza zzola (#26848) üzenetére


l.skywalker
félisten

a NN júniusban csak prémium mellé érkezett. nekem csak az a bajom vele, hogy akármit játszok rajta rémesen szétszórja az embereket és minden setét sarokban van egy kemper, aki shotgunnal védi a valagát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26850) zzola válasza l.skywalker (#26849) üzenetére


zzola
félisten

Az ilyen pro (l)usereket sosem értettem! Valaki tényleg azért veszi meg a játékot illetve az a szórakozás neki, hogy lefekszik/elbújik valahova és ha épp arra megy valaki, akkor lelövi? :DDD

Mondjuk amíg van premium friends, addig nem is kell premium. Majd prokxy meghív az új mapokra...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.