Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

REPORT: Lupkow Pass is almost ready to be released on #BF1 #CTE. It should come today...but a little later than you might think! :D

Remélem nem túl késő este! ;)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26702) FollowTheORI válasza prokxy (#26698) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát de te mentél mindig össze vissza, mi együtt voltunk... :P ;]

De tényleg. :)

Nekem tegnap 1-2 kör alatt meglett az élsztgetés, mentünk ott dzsókerékkel aztán húztuk egymást meg a népet... az más kérdés hogy ezért a + 1 ládáért aztán nagyon megéri gürizni. Lófütyi nem volt benne semmi extra. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26703) Aventador91 válasza FollowTheORI (#26702) üzenetére


Aventador91
őstag

ja ti azért voltatok medikkel? máskor is jöhetnétek vele :D

ja amugy mindig prokxy rohangál mint a mérgezett egér ;]

[ Szerkesztve ]

(#26704) voodoo98 válasza FollowTheORI (#26702) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Dettó!
Vmi 30 xp cucc volt benne, de egyszerre kettőt bontottam másikban 30+dupla xp volt, az már jobb.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26705) prokxy válasza FollowTheORI (#26702) üzenetére


prokxy
veterán

Részemről hanyagolom a TS-t, semmi értelme felmenni, senki nem szól semmit, 0 csapatmunka, vicc az egész. BF3-4-ben még jó volt, ez a mostani egy röhej. Pubon több a csapatjáték, mint ami TS-en szokott lenni, sajnos ez van, aki megsértődik, bocsi, ez tény.
Jobban játszom 100x pubon, mint ezen a TS-es mókával, tegnap 2 tank basztatott sinain, vki jött segíteni? A nagy büdös lófaszt, ment medic-kel mindenki, grat, ez aztán a csapatmunka, a láda kell, az a lényeg.
Vki javítani? Esetleg beül assaulttal, kiugrik, 1-2 rakéta vagy gránát az enemy tankba, vagy vmi? Semmi, lószar.
Lespawnol a 4. emberre, a járműves meg szopjon, GZ.
Én is biztosan hibás vagyok,hogy nem nézem hogy ki merre megy, mikor 5-en 3 felé vagyunk, de ez a baj, h néznem kell, mert mindenki kussol, ennek aztán tényleg nagy értelme van...meghal az illető, jelzem neki, hogy megyek, incoming medic, erre ott van 4-5 enemy rajta és a hulláját lesi, de senki nem mondaná, h ne gyere te idióta majom, mert úgysem lehet jó vége...de ez csak 1 a sokból.
Én is azt csinálom, h mondok semmit, mert semmi értelme, mindenki a saját feje után megy, de hát ez van, én is változom, nekem sincs kedvem végigpofázni, hogy ott egy enemy, nem menj arra.
Bocs a kirohanásért, de hiába a WH, tiszta pub az egész.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26706) zzola válasza prokxy (#26705) üzenetére


zzola
félisten

Nekem kell idő, míg visszazökkenek (vagy beletanulok? nem is tudom...). Szinte csak inf. megyek, + le kell néznem a billenytűkre, mert nem érzem.
Én beszéltem mint a barmod, de ki volt kapcsolva a mikrofon... :W :B

[ Szerkesztve ]

(#26707) FollowTheORI válasza prokxy (#26705) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Remélem is hogy nem fog senki semmire megsértődni.

Hát ez publik... nem is lehet végigkommentelni az egész gammát szerintem. :)
Meg hát azért nem mennek az emberek tankozni, mert az unalmas a sofőrön kívül... ez van. Ez meg a gamma hibája. Senki sem fog ott dekkolni hogy javítgasson mikor mást meg alig tud csinálni. Én ezért ezt nem is várom el mikor tankozok.

BF4-be a gúnár tud mindenfélé lőni, nyilván érdemes ott dekkolni, mert neki is van valami sikerélménye...
Ebbe a játékba nem lehet így tenni, nem a tankozás köré épült.

Meg hát mivel sosincs senki TS-en, ezért elszoktak az emberek szerintem ettől.
Nem is kell amugy feltételen TS, ettől még lehet együtt mozogni.
Te is mondtad mikor koncentrálsz akkor nem dumálsz TS-en, utána meg már mindegy is nem? :D
Kb mások is így vannak vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26708) prokxy válasza FollowTheORI (#26707) üzenetére


prokxy
veterán

Egyetértek, a járművek a nevetséges kategóriába sorolhatóak ebben a játékban, pedig ez egy BF nem egy faszom cod infmatyiharc, de ez van.
Gunner én sem szeretek lenni, de én nem is voltam/leszek szívesen, én a driverkedésban vagyok otthon. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26709) @rglaaf válasza prokxy (#26705) üzenetére


@rglaaf
veterán

tegnap előtt végig probáltalak javitani sinain bár ts nem voltam :K

bár vannak járnűvek a játékban de a régebbi bf részekhez képest itt csak diszlet

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#26710) Aventador91


Aventador91
őstag

ezért lenne jo egy 2. vh-s battlefield. ha korhűek akarnak lenni rengeteg tankot, repulot tennének bele.

már most elorendelném ha bejelentenék :D

[ Szerkesztve ]

(#26711) @rglaaf válasza Aventador91 (#26710) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát jah bf1 nagyon az inf re lett kihegyezve

PSN:BiZzare_0 ️

(#26712) FollowTheORI válasza Aventador91 (#26710) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát a második vh-ben sem volt sok független géppuskatorony a tankokon. :D
Szóval ha korhűek lennének, akkor ugyanígy főnök kap mindent, a többiek meg max adott irányba.
Vagy max kakasülős a torony tetején kint. :D

De tény, hogy talán picit jobb lenne a szitu, meg a térképeket is jobban hozzáigazítanák a járművekhez (is).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26713) Rigormortiis válasza FollowTheORI (#26707) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez így van. Én sem ülök már be másodpilótának tankba, mert semmi értelme. Landshipben még lenne, de ott meg az állandóan rezgő kamera miatt elkap a hányinger. Max foglaláskor pattanok be, hogy vedve legyek, de kajak megertem, ha valaki nem akar javítgatni vagy hátul ülni. Sőt, amennyire le vannak gyengítve, én már sehogy sem ülök bele :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26714) prokxy válasza @rglaaf (#26709) üzenetére


prokxy
veterán

Azt értékeltem is, az jó volt, múltkor meg Joker segített Amiensen, ez persze kölcsönös kell legyen.
Csak ez ritka, ez van...mikor Bf4-ben a tankból kiugrik a gunner, tol egy RPG-t, a tankos elnyom egy AP-t hogy ne sebződjön, be a gunner, ezt megcsináljuk párszor egymás után, milyen fightok vannak/voltak már????
Itt meg, nézzük egymást, mert kifogy a 4 löveg, amiből 3 lepattan, pedig pont szemben áll velem, röhejes szar. Ott legalább egyik tank kipurcant....meg lehetett taktikázni AP-vel, a BF3-ban meg a 3 oldalon lévő reactiv-val, itt meg, ó he, mindjárt le is kapom a 4-et vagy a 3-at! :D Jó kis Kharg, meg Gulf, kedvencek! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26715) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jó is lenne ez a ki-be szállás, ha nem kéne még le is hasalni ahhoz a rocket nyavajához... :D

Mire lefexel lekaszálnak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26716) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26717) FollowTheORI válasza voodoo98 (#26716) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jejee... play the f*cking objective. :D

Akkor hétvégén operations fog menni? :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26718) Rigormortiis válasza prokxy (#26714) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A 3-ban, meg aki a kakasülőn volt, még mérni is tudott. Pittyegtette a repülőket, koptereket, nem győzték a flaret kitolni magukból :D Akkor már inkább Alborz Mountains. Örök kedvenc pályám.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26719) anubis6 válasza prokxy (#26705) üzenetére


anubis6
aktív tag

Tegnap én is belehallgattam, tényleg nem sokat dumáltok:) Mostmár én is belőttem a mic-et, ha szeretitek a kommentet, én tolok majd szívesen ;] Csak majd döntsd el, hogy milyen support kell inkább.. dmg-re mész és assault kéne, vagy fontosabb a javítás? :U
Mellesleg specből is nagyon jól lehetne segíteni nektek, tök jól látszanak a csapatmozgások, miegymás..

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#26720) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

sziasztok
ajándék lónak ne nézd a fogát jeligére, vagy minek hivják ezt, pro bono?
miről is van szó? mert sose értik
"a topicnak is legyen valami értelme" mondogatom mindig

egy grátisz lemezes Mass Effect Andromeda PC- játékkal leptek meg ma, amitől ingyért megválnék, továbbpasszolom szintiszta felebaráti alapon, mert ilyen nagy szívem van :)
felajánlom a szerial számot a szerencsés nyetesnek, innentől számítva az
az ötödik hozzászólás irójának (egy user - egy komment alapon, duplikáció kizárva), akinek a mondokájában szerepel az andromeda szó

(#26721) Csaber válasza prokxy (#26714) üzenetére


Csaber
senior tag

Az egész bf3-al csak annyi a baj hogy Kharg meg caspien pályán is csak az usa oldalon volt érdemes harcolni a túloldalról alig volt esély nyerni mindkét pálya arról szólt hogy az a helis eregette a bázisra a tv rakétát ... szóval a végéig nem csökkentették a tv rakéta hatósugarát megoldásnak jó lett volna de, elég lett volna ha csak annyit csinálnak volna mindenkinek kötelezően 50 -50%-ban játszani kellett volna mindkét oldalon ....(az összes pro kb 90% usa oldal..),

Amúgy határozottan jobban fut 16 GB rammal a bF1 mint 8-al kevesebb a döccenés és a min fps nőtt valószínűleg a memória mennyisége limitált ,most kitudott futni mert eddig elvolt 6.7 GB körül na most átlagosan 8 GB körül alakul a fogyasztás , az i7-es 2600K itt figyel mellettem de, se időn se energiám kikapnia procit és a lapot a helyéről ( a hűtő miatt...) pedig kötelező volna ennyire béna csomagolásba nem vettem még semmit a proci sem túl bizalomgerjesztően néz ki....(ha működik nem lesz baj a csomagolás)

LeRoy18 : szép gesztus a felajánlás , a múltkor én is adtam egy project cars kulcsot egy érdeklődőnek

[ Szerkesztve ]

(#26722) FollowTheORI válasza LeRoy18 (#26720) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ezt lehet mégsem itt kellett volna meghirdetni... :)

Ha elharapódzik, akkor inkább törölni fogom... amugy én akkor nem játszok, mert tudok törölni, szóval akár nyerhetnék is. :P :D

Igaz voodoo kolléga meg akik még látják lebuktathatnának. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26723) Aventador91 válasza FollowTheORI (#26712) üzenetére


Aventador91
őstag

ha reálisak lennének, akkor a löveget más kezeli, nem az aki vezet

(#26724) raubisoda


raubisoda
senior tag

Na lányok látom szépen vagyunk originen csapassuk máááá :C :D mint tegnap Jocker meg én repkedjünk ba....tul csípem mikor cepel a fiú én meg szedem le a sok csírát. :DD :DD

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26725) Laraxior


Laraxior
titán

5.
andromeda

:R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26726) bandi0000 válasza Laraxior (#26725) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az off nem ér :D

Xbox One: bandymnc

(#26727) Aventador91 válasza raubisoda (#26724) üzenetére


Aventador91
őstag

leszek nemsoká. streamelek is majd :D

(#26728) @rglaaf válasza Csaber (#26721) üzenetére


@rglaaf
veterán

nyilván az amcsi heli meg az AA miatt azok kicsit jobbak voltak mint a ruszki technika :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#26729) Aventador91


Aventador91
őstag

mai stream mindjárt itt: [link]

gyertek gamelni vagy nézzétek :K

(#26730) raubisoda válasza Aventador91 (#26727) üzenetére


raubisoda
senior tag

akkó pláne fasza kell legyen a brigád.hát akkor dara nincs más hátra :D

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26731) @rglaaf válasza Aventador91 (#26729) üzenetére


@rglaaf
veterán

inditsad má elalszok a lobbyba ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#26732) Csaber válasza @rglaaf (#26728) üzenetére


Csaber
senior tag

A pályák is elvoltak voltak eb@szva us oldalon caspienen a toronyig kellett maximum kimennie a helisnek az a bughegy megvédte islandon meg még a vörös zónában a hegy mögé bújt és simán a bázison landolt a tv rakéta ...az ru oldalon semmi se volt ...gyakorlatilag közepes helipárosnál nem szállt fel a repcsi meg a heli a túloldat a nyomi pálya és balance miatt az aa meg lekorlátozták kb 500 méterre gyakorlatilag egy kiásztatott teafiltert ért lévén a repcsivel 2 kanyarból kinyírtad főleg úgy hogy ha be is mért véletlen ha szembe fordultál a rakétával 99%-ban elsuhant melletted 0 sebzés mellett...

[ Szerkesztve ]

(#26733) Laraxior


Laraxior
titán

Próbáltam rácsatlakozni valakire, de senki nem online... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26734) LeRoy18 válasza Laraxior (#26725) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

az első kotojelig(összesen négy van, öt szakaszra bontja) a kod, ha jól látom a papiron a sötétben
EV99-

amugy szintet léptem, gépvásároltam, végre a bf1 ajánlott konfig határát surolhatom valahol alulról
apropo, milyen benchmark progit ajánlanátok? 3dmark2001-.et használtam legutoljára talán

[ Szerkesztve ]

(#26735) Aventador91 válasza @rglaaf (#26731) üzenetére


Aventador91
őstag

ez ma szar vóót. holnap javitunk remélem :D

(#26736) Laraxior válasza LeRoy18 (#26734) üzenetére


Laraxior
titán

...és mit csináljak ezzel a 4 karakterrel? :U

benchmark: FireStrike - SpyTime - Superposition - Unigine Heaven 4.0

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26737) Źşë'


Źşë'
addikt

origin újratelepítéssel a játékot le kell szedni megint?! csak mert elkezdte tölteni, holott már a könyvtárában van...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26738) Laraxior válasza Źşë' (#26737) üzenetére


Laraxior
titán

En ugy csinalom, hogy kivagassal egy mappaval kiljebb teszem az egesz jatekot. Hagyom, hogy elkezdje letolteni, majd pause, es kilepek az originbol. Torlom azt amit elkezdett letolteni, es megint kivagassal visszateszem az egesz pakkot. Utana origin indit, par percig gondolkodik, de utana jatszhato.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26739) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

NEWS:
Livestream for upcoming release of #BF1 Prise de Tahure Update will be LIVE on Monday, July 17, at 1PM PDT.

UPDATE:
"Call to Action" dog tag will be granted to you w/ the Prise de Tahure Update if you had previously completed it!

Elvileg július 17 körül lesz a Prise de Tahure új map és azzal az update-tel jönnek meg a Call to action dogtagek.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26740) STC Speed válasza voodoo98 (#26739) üzenetére


STC Speed
őstag

CTE havas map mikor lesz, nem tudod?

(#26741) voodoo98 válasza STC Speed (#26740) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Tegnap kellett volna, de vmi bug volt. Elvileg mára várható! Illetve elsőnek is hétvégét mondtak. Remélem ma!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26742) Źşë' válasza Laraxior (#26738) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi szépen, úgy néz ki ez bevált :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26743) STC Speed válasza voodoo98 (#26741) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi!
Ezt tényleg várom, végre különc map jön :)

(#26744) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Westie szerint:
The triple mission in #Battlefield1:

- 75 Revives (my own mission)
- M1907 Sweeper Elite Codex
- Call to Action (Win 3 Full Ops)

Máshol nem láttam, de az első kettő meg van, a 3. -ból meg egy hiányzik.
Mission trackerben persze semmi nincs! :F

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26745) prokxy válasza voodoo98 (#26744) üzenetére


prokxy
veterán

Mind3 kész! :B :P

Este kellene egy kis help, majd tudsz jönni?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26746) zzola válasza prokxy (#26745) üzenetére


zzola
félisten

Este lesz valami? Engem nem hallottatok ts-en? Joker nevével voltam fent...

(#26747) voodoo98 válasza prokxy (#26745) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Grat! Nekem is! Most lett meg a 3. operation. persze a trackerben semmi! ;)
Nemsokára indulok sógorom legénybúcsújára, szóval mára teljesen off leszek.
Holnap, ha kitisztultam, akkor tudok segíteni. Jó akkor?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26748) Laraxior válasza zzola (#26746) üzenetére


Laraxior
titán

Mass effect andromeda biztosan nem ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26749) prokxy válasza voodoo98 (#26747) üzenetére


prokxy
veterán

Holnap ok, de csak du. Irj ram privit ha vagy, sztem 4-5 mar ok.

Zola: leszek igen, tsen nagyon halkan, de majd emelem a hangerodet. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26750) @rglaaf


@rglaaf
veterán

imádom ezt a játékot.. :D

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.