Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) Aventador91 válasza prokxy (#26888) üzenetére


Aventador91
őstag

ezt csak ugy elmeséltem. nem akarok en senki penztarcajaban kutakodni

(#26902) Laraxior válasza Aventador91 (#26901) üzenetére


Laraxior
titán

Kutakodhatsz benne, ugyanis az mindig üres. Bankszámlákon van a lóvé :DDD

(#26900) l.skywalker: Szép "bicska", oszt a szalonnát vágja-é? ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26903) l.skywalker válasza Laraxior (#26902) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem olyan éles, ez csak valami vásári cucc, de röhögtem mikor megkaptam és tudtam a nevét, lévén benne van a BF1-ben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26904) F e Z o válasza l.skywalker (#26900) üzenetére


F e Z o
veterán

Tehettél volna mellé valamit, hogy legyen viszonyítási alapja neki, nem csak egy dell felirat.

H2O über alles!

(#26905) Aventador91


Aventador91
őstag

ez a mostani új map már csak prémiumosoknak van igaz?

(#26906) laskr99 válasza Aventador91 (#26905) üzenetére


laskr99
addikt

Igen. De egy nagy kalap sz@r. Kemperekkel teli és nem látod őket.Dice, kicsit csökkentsétek a fényerőt mert már majdnem látok.

(#26907) Pro!Petya válasza Laraxior (#26895) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Úgy tudom hogy 3 napos trial van belőle ;) Csak nem tudom hogy abban teljes szerverpark támogatott-e meg milyen titkosítás minősége.
De nekem megéri az az évi 60-70 euro hogy tutira belegyen védve a hátsóm.
Cimbim sokallta és bepróbálta VPN nélkül hogy majd ő "okos" és csak le tölt de nem seedel vissza akkor nem bukik le ..... 1-2 hónapra rá jött neki 900as csekk és ez is csak azért ennyi mert nem megosztotta hanem csak letöltötte, megosztásért ennek a többszöröse nyerhető.
A szolgáltatón nem sok mulik, mert ezek a halász cégek beállnak botokkal seedbe aztán megy az ip szűrés legyen az meghivásos vagy nyitott oldal. (Pl . pont ''enkór''-ról töltött le.. )

Sry a big offért :R :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#26908) l.skywalker válasza F e Z o (#26904) üzenetére


l.skywalker
félisten

A laptop nem volt elég? :D OK. Majd lövök olyat is :)

Btw. ez az éjszakai map ugyanolyan, mint a másik. Ész nélkül rohanás, fogócska, bujócska.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26909) Dtomka


Dtomka
veterán

Elég jók ezek a premium mapok :) Eddig 2-t láttam, de azok tetszettek.
Melyik a legjobb?

(Én most a frontlines módra kattantam rá :) )

Akkor "csak" 3 napig fog tartani a premium trial? Nembaj jó gesztus, h ezt is meglépték.

(#26910) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok!

A mostani frissítéssel nem akar elindulni a játék.
Tapasztalt valaki valami hasonlót?
Esetleg valaki tudja a megoldást?
Előre is köszi az infót.
ÜDv

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#26911) laskr99 válasza Centaurus (#26910) üzenetére


laskr99
addikt

Nyugi, nekem a mapok betöltésénél néha bejön a főmenü opciói és semmit se lehet csinálni csak alt+f4.

(#26912) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem rossz ez az új pálya, de kedvencem sem lesz. :D
De hogy tankokat minek raktak rá az talány... mindegy ugyse sok vizet zavarnak...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26913) Snooker


Snooker
senior tag

Most tényleg nem játszik senki az Operations játékmóddal vagy csak én vagyok szerencsétlen a szerver keresésben? 5 próbálkozásból 1 alkalommal sikerült belépnem egy csatába, de azon is már a pálya fele lement. Nem csak a mai napra gondolok, a hétvégén is próbálkoztam.

(#26914) Aventador91


Aventador91
őstag

valamit megint elcsesztek. kor végén csak a töltés ikon van

(#26915) @rglaaf válasza FollowTheORI (#26912) üzenetére


@rglaaf
veterán

sőt szerintem eddig a legjobb inf map lenne ha.. nem lenne sötét nem látni semmit mentem shotival azzel minden sötét zugba belöttem
amugy meg ennek mi értelme ok bf4 is volt de ott volt flir vagy thermal de ez igy csak szenvedés lenyomtam egy kört de tőbbet nem kivánok :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#26916) Dtomka


Dtomka
veterán

A premium fegyokat a trial alatt szerintetek fel lehet oldani? Csak azért kérdezem, mert levis gunnal öltem párat de még mindig 0% -ot jelez. De szerintem nem :(((

(#26917) prokxy válasza @rglaaf (#26915) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam különösen szopás az éjszakai map, azon alig látok vmit a szemem miatt, de már várom, h kipróbáljam, streamek alapján tetszett az elrendezése, az, h sok a kemper, hááát, minden mapon van egy rakat.

Mondjuk azt én sem tudom megérteni, h ott kuksol vki percekig arra várva, hogy vki arra tévedjen és hátulról lelője, de hát az életben is vannak ilyen sunyi kis gecis alakok, ezeket jól el szokták verni vagy megkapják máshogy az élettől. Általában az ilyen tőlem a BF1-ben kap egy kést a hátába vagy egy kis TNT-t az arcába! :P :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26918) F e Z o


F e Z o
veterán

Engem az ugyanolyan házak zavarnak. Miért nem lehet változtosabbakra csinálni azokat, nem panelházak azok...

H2O über alles!

(#26919) feco70 válasza Snooker (#26913) üzenetére


feco70
senior tag

Szinte csak Operations játszok, néha tényleg nehezen talál, de ma végig jó volt. Legalább is délután.

(#26920) Snooker válasza Dtomka (#26916) üzenetére


Snooker
senior tag

Na basszus, én meg csodálkoztam miért nem számolt semmit... pedig én nekem megvan a DLC, nem trial-al próbálom ki az új map-ot. Ez így jó nagy szívás...na mind1

(#26921) l.skywalker válasza Dtomka (#26909) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálam egyértelműen a Vaux a favorit.
A legtöbb fegyvert ott oldottam fel, még a scoutokat is.

(#26917) prokxy: ráadásul ezen az új mapon van egy valag ablak, erkély, váljon még ami tetszik. Ma csak 8 kempingezőnek küldtem be egy kis gázt, hogy legyen min melegíteni a teát.

(#26918) F e Z o: ez egy valós helyszín, nem a DICE stílus érzékének a terméke

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26922) FollowTheORI válasza @rglaaf (#26915) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

No igen... de hát mégiscsak éjszakai map, ennyi rizikófaktor lehet benne... amúgy néha én se látok semmit olyan sötét meg egybeolvad minden. De a másik esti mapon is ilyen nekem... szóval ez van. :D

Meg spottolni kell mint az állat. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26923) Snooker válasza FollowTheORI (#26922) üzenetére


Snooker
senior tag

Ja hát én felhúztam a brighting-ot mert nem láttam az ellent.. :D

(#26924) FollowTheORI válasza Dtomka (#26916) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. Továbbra sem számol semmit... ahhoz meg kell venni. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26925) Snooker válasza FollowTheORI (#26924) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem meg van véve, mégsem számol jelenleg semmit.

(#26926) FollowTheORI válasza Snooker (#26925) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a DLC-t, hanem a Premiumot kell megvenni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26927) prokxy


prokxy
veterán

Ami most jött patch, van róla infó, h az új map hozzáadásán kívül mi változott?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26928) FollowTheORI válasza prokxy (#26927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Nem sok.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26929) prokxy válasza FollowTheORI (#26928) üzenetére


prokxy
veterán

Köszike, 1-2 jó dolog azért akad, de a parkinson szindrómára az ellenszert nem látom benne... :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26930) FollowTheORI válasza prokxy (#26929) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet segít, ha kevésbé vagy ideges... ;] :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26931) prokxy válasza FollowTheORI (#26930) üzenetére


prokxy
veterán

Ettől a patch-től vártam a javulást, de nem segített rajtam! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26932) bul07


bul07
nagyúr

Ezek az új pályák ne vicceljünk már mi ez COD hogy járművek nélkül kel harcolni , mert az az egy tank ami van oldalanként szánalom

Meg ha beáll egy sarokba az ellen és nem mozog nem látni volt hogy belefutottam mert nem vettem észre , kismilliószor lőttek le ilyenek várja egy rom épület egyik falánál hogy valaki arra fusson és lepuffant, mert észrevenni nem lehet
A spot meg vagy működik vagy nem még folyamatos q nyomkodás se ér semmit

Ha jól értem most 3napig lehet azoknak játszani akinek nincs prémiuma hát elég is lesz belőle

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26933) zzola válasza bul07 (#26932) üzenetére


zzola
félisten

:Y

(#26934) bul07 válasza zzola (#26933) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja és ez tett be végleg a mai játéknak
Több mint fél évvel a megjelenés után még mindig ilyen hibák vannak G]
[/IM

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26935) zzola válasza bul07 (#26934) üzenetére


zzola
félisten

Minap nekem is volt 2x, de engem be sem léptetett a szerverre, csak disconnect volt. Pedig nem sz@ros UPC-m van, hanem még trébb Invitel...

Mondjuk én ezen már meg sem lepődök! Az elmúlt 1 évben ha jött egy update, az tönkrevágta a játékot (nem csak BF1-et), aztán hetekig foltozták, míg nem a következő frissítés megint hazavágta-mint pl. most...

Mi lesz itt, ha bekerül az access-ba a BF1? Sok-sok csaló lesz-lehet a játék végét jelenti majd nekünk...

[ Szerkesztve ]

(#26936) prokxy válasza bul07 (#26932) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a sarokban kempelés bosszantó oké, értem, de lehet tenni ellene...menj itteni srácokkal, vki legyen support és csipa, majd mehet a spot flare orrba-szájba, hidd el, megéri! :)
Utóbbi játékoknál ez nagyon bevált, ráadásul kisebb csapatban kell mozogni és akkor ha még egyet le is lő, akkor a többi szépen kiiktatja, ha van medic, akkor éleszt is. ;)

szerk: ezen a mapon a brightness-t 100%-ra told, sok streamer is így kezdni, amikor ez a map jön a rotation-ben! :P

(#26935) zzola: nem csak több lesz a csaló, de több lesz a nub is! :) Azért annyi csalóra nem számítok...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26937) zzola válasza prokxy (#26936) üzenetére


zzola
félisten

Én lehet beüzemelek egy 2nd accot.... :DDD

(#26938) l.skywalker válasza prokxy (#26936) üzenetére


l.skywalker
félisten

Alig vannak Xboxos ismerősök közül fent. És amúgy család meg egyebek miatt én is későn vagyok.
A legjobb lenne ha cross platform menne és akkor tolhatnánk együtt. Mondjuk akkor meg jönne a sok egeres majom kontrollerek ellen... :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26939) Aventador91 válasza zzola (#26937) üzenetére


Aventador91
őstag

miért?

(#26940) prokxy válasza l.skywalker (#26938) üzenetére


prokxy
veterán

"a sok egeres majom" => én is szeretlek! :D

zola: az arra jó kb, hogy teszteld a csítet, nekem volt a 4-ben és a 3-ban is 2nd accom, de hamar túladtam rajta, semmi értelme...megy a csít az élesen is rendesen, meg amúgy is felértékelődik a prémium pályákon való játék, mert ott azok fognak játszani lehetőleg, akik nem használnak majd semmi mellékes progit! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26941) l.skywalker válasza prokxy (#26940) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze nem rátok értettem. Hanem a sarokban kempelő egeres majmokra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26942) Snooker válasza FollowTheORI (#26926) üzenetére


Snooker
senior tag

Az új maphoz elég a TSNP megléte, nem feltétlen szükséges a Premium. És érdekes módon hellriegellel számolta a killeket, viszont a m1909 telescopic-al nem (ahhoz 15 kill kellett volna egy körben ami megvolt egyébként, csak nem számolta el őket..)

(#26943) raubisoda


raubisoda
senior tag

Skacok ez a free P meddig tart? Hétvégén végig lesz?

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#26944) Aventador91 válasza raubisoda (#26943) üzenetére


Aventador91
őstag

tegnaptól 3 nap talán

(#26945) l.skywalker válasza raubisoda (#26943) üzenetére


l.skywalker
félisten

Júli 27-ig [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26946) bul07 válasza l.skywalker (#26945) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagy itt a baj, az előző BF-nél (3-4) sose volt szükség se barát meghívós prémiumra se hogy ingyen időszakot adjanak

Szerintem rájöttek hogy ennek a játéknak ez a nyár az utolsó esélye mármint bevételt termelni

PC-n kezd a napi játékosszám 20e alá esni, félelmetes[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26947) F e Z o válasza bul07 (#26946) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajna az operation mód már ki is halt. :(

H2O über alles!

(#26948) l.skywalker válasza bul07 (#26946) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ami azért érdekes mert még 3 DLC hátravan...

Mondjuk nekem szerencsém van, mert az alapjátékot nem vettem meg csak a premiumot, így féláron nyomom amíg be nem szarik az egész :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26949) bul07 válasza l.skywalker (#26948) üzenetére


bul07
nagyúr

????

Csak magában a prémiumban hogy van benne az alapjáték?

Nem a Ultimate Edition vetted meg?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26950) prokxy válasza bul07 (#26946) üzenetére


prokxy
veterán

Nyar van, nyaral a nep, ne csodalkozz h csokken a jatekosszam. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.