Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) voodoo98 válasza SipiBcs (#26550) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ha repair meg volt, akkor esetleg töröld ki a config file-t és indítsd úgy. (nem kell törölni, mentsd el)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26552) SipiBcs válasza voodoo98 (#26551) üzenetére


SipiBcs
őstag

Érdekes dolog volt. Először csatlakozás közben fagyott meg. Restart és onnan már az indítóképernyő sem jött be.

Most repair és driverfrissítés után elindult. Erre felébredt nyűgösen a gyerek... :D Lőttem kb 5 percet! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26553) nrk válasza voodoo98 (#26542) üzenetére


nrk
tag

Áhá most már látom, ezen átsiklottam, szerintem ezt olvastam is, csak akkor ezek szerinte nem végig. :D

Köszi. :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#26554) whitezo88


whitezo88
nagyúr

szoros volt :D [link]

(#26555) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jön a Premium Trial, ahol azok is kipróbálhatják bizonyos ideig a prémium tagság előnyeit, akik nem vették meg [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26556) Aventador91 válasza l.skywalker (#26555) üzenetére


Aventador91
őstag

milyen előnyeit? még nem éreztem hátrányát hogy alapjátékot vettem + külön dlc-t :D amit kár volt mert ki is halt. az oroszt tuti megveszem. utána csak akkor veszek dlc-t ha még nem halt ki 1 honap alatt az aktuális uj dlc. meg ugyis lesz premium friends. minek vegyem meg akkor a premiumot. azt se tudom mennyivel drágább mint az alap. még nem érzem hogy kéne. 1 hetet tudok varni a kulon dlcre. battlepack dogtag meg varolista prioritas nem erdekel, mert ha valahol nincs hely addig keresek szervert amíg bejutok

ha jol nezem 15k a premium pass. akkor lehet megis megveszem. elore latom hogy tetszeni fognak a dlc-k. jo nevük van + a borítóképek is jók:D

[ Szerkesztve ]

(#26557) Aventador91


Aventador91
őstag

7 körül kontrolleres stream, akit érdekel :D

(#26558) zzola válasza Aventador91 (#26557) üzenetére


zzola
félisten

Ok

(#26559) Aventador91 válasza zzola (#26558) üzenetére


Aventador91
őstag

végre toltam most egy 1es k/d-t :DDD. rendes sikerélmény ha valakit lelövök:D mintga most kezdtem volna a játékot :D

pc-n sokkal negezebb igy játszani. konzolon van sok hasonlo cipoben mint en. itt meg a reglexes egeres ellen nem sokat érek

a killjeim nagy resze granattal van :D

[ Szerkesztve ]

(#26560) zzola válasza Aventador91 (#26559) üzenetére


zzola
félisten

Kezdésnek az jó! :)

(#26561) Rigormortiis válasza Aventador91 (#26556) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ps4en nagyon is élnek a dlc mapok/módok :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26562) Aventador91


Aventador91
őstag

stream mindjárt, itt [link]

(#26563) prokxy válasza Aventador91 (#26557) üzenetére


prokxy
veterán

Meddig leszel ma? 8-ra erek haza, sztem 9 fele gephez tudok jutni...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26564) zzola válasza Aventador91 (#26562) üzenetére


zzola
félisten

Nézem!

(#26565) @rglaaf válasza Aventador91 (#26562) üzenetére


@rglaaf
veterán

basszus magadra dobálod a gránátot az ajton nem tudsz befordulni :D soha fps-t joypadel

PSN:BiZzare_0 ️

(#26566) zzola válasza @rglaaf (#26565) üzenetére


zzola
félisten

Minden kezdet nehéz! Kontrollerrel amúgy sincsen esélye egérrel szemben...

(#26567) zzola


zzola
félisten

Elég hama vége lett....nem ment? :DDD

(#26568) Aventador91 válasza zzola (#26567) üzenetére


Aventador91
őstag

mondtam elején 1 óra. előtte is toltam egy órát. mára elég volt a konzol imitálás. nem vauxon kell gyakorolni az is biztos, még egérrel is utálom.

(#26569) Aventador91 válasza prokxy (#26563) üzenetére


Aventador91
őstag

leszek. játszhatunk együtt de most nem akarok ts-ezni

(#26570) Aventador91


Aventador91
őstag

tolok egy sima streamet is így estére. kis nyugis gémpléjt [link]

(#26571) l.skywalker válasza Aventador91 (#26556) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem egy előnye van: Vaux

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26572) l.skywalker válasza Aventador91 (#26559) üzenetére


l.skywalker
félisten

Viszont nekred kezdő kontrolleresként megvan minden fegyvered és ismered a pályákat :D

Én fogpiszkálóval mentem a dzsungelba az első hetemen :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26573) prokxy válasza Aventador91 (#26569) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, én még mentőautót keresek a gyereknek a névnapjára... :DDD Még se pancsi se vacsi...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26574) prokxy


prokxy
veterán

Miért talál meg engem állandóan egy kezdő idióta, aki beül a tankomba és folyamatosan lövi a semmit?
Qrvára idegesítő az egész...mi a faszt képzel az ilyen??? De most komolyan...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26575) Aventador91 válasza prokxy (#26574) üzenetére


Aventador91
őstag

és amikor beül gunnernek. a csapattarsakat lövi az ellenséget meg nem veszi észre. vagy beül, ha szarrá lőttek meg kiugrik. előbb véletlenül se. meg amikor tisztan jön mögöttünk a gép, fel órája lövi de kilőnek minket mert gondolom el se talalja. kilometerekre oldalra mozgó repülőt előbb kiszedek gunnerként mint ezek

(#26576) bul07 válasza Aventador91 (#26575) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk ha olyan a pilóta akkor irtó nehéz célozni

Van hogy én is beülök hátra próbálom leszedni a repülőket de úgy rángatja gépet össze vissza hogy nem tudom eltalálni a közeledő gépet, bár én nem vagyok gyakorlott hátsó pozícióba

Mondjuk néha olyan érzésem van hogy ott is vaktölténnyel lövöldözök mert hiába van közel egyszerűen nem talál

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26577) prokxy válasza Aventador91 (#26575) üzenetére


prokxy
veterán

+1

Ma leszel? TS? :) Tegnap a buszról néztelek, kontrollerrel elég jól ment ahhoz képest! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26578) voodoo98 válasza bul07 (#26576) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

+1!
Ilyenkor a pilótának egyenesbe kell(ene) tartani a gépet legalább addig, amíg leszedem a követő repülőt. De iszonyat rángatja, valszeg azért, hogy ne találják el.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26579) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

New #BF1CTE Update now LIVE on PC!

NA! Csak nem? :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26580) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na, nekem Xboxon nem indul. Megnézné más, hogy neki megy-e?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26581) voodoo98 válasza voodoo98 (#26579) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Westie: The #Battlefield1 CTE just got a 3.9GB patch... could it be Lupkow Pass?

Valaki, aki leszedte írja meg, hogy mi volt benne! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26582) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Sziasztok!

Arra van valami protipje valakinek, hogy bár a pingem folyamat jó (80 fölött még nem láttam), és az EA oldalán írt portokat is megnyitottam, rendszeresen azt tapasztalom, hogy villog a "Severe Latency Variation" ikon, és néha ilyen 3-4 métereket teleportálnak az emberek? Nem folyamatos, tehát nem "teleportálva közlekedik mindenki", de ahhoz épp elég gyakori, hogy emiatt menjen el a játéktól a kedvem 1-2 kör után... (Eléggé demoralizáló tud lenni, amikor emiatt buksz el egy csomó killt, és cserébe ezért halsz meg többször is)

There is no war. Only the harvest.

(#26583) prokxy válasza xPraetoriaNx (#26582) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam a High Latency és a Latency Variation nálam nagyon sokat villog, nem hiszem hogy jó jel... :D Néha van teleport de viszonylag ritka, pingem átlag 30-40, Digi.
Természetesen rengeteg az eltűnő lövedék, 1 tár az enemybe, előttem fut, majd odafordul és 100% hp-val leszed, ez mindennapos. Máskor meg nagyon adja :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26584) voodoo98 válasza prokxy (#26583) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Plusz mostanában stuttering (dadogás) jelentkezik, ping, fps, minden rendben, még a gpu usage sem volt túl rossz, de mégis akadt egy kicsit. Soisson vége felé. Utána a következő map megint jó volt.
Viszont más valaki is beírta, hogy "any lag?", szóval másnak is volt gondja.
A server browser-ben a ping-ek elég magasak, 1-2 50 körüli volt tegnap a többi sokkal magasabb, 80-100 fölött, de ha belépek, akkor ott általában jó. Szóval vmi gebasz van a pingekkel is mostanában.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26585) Aventador91 válasza voodoo98 (#26584) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem is laggos fos volt pl. az a szerver amelyiken prokxy volt a tegnapi streamben. meg lehet nezni hogy az előtte es utána lévő szerveren sokkal jobb volt. prokxynak meg pont az volt a jo ami nekem nem

(#26586) Aventador91 válasza voodoo98 (#26578) üzenetére


Aventador91
őstag

egyenesben tartottam. streamben is volt ilyen eset. de valakinek igy se megy. csak akkor legalabb kiugrana spawn után .

most a héten nem sokat leszek fent. 9 utan hazaerek max 1-2 ora game lesz ha kedvem engedi :D

(#26587) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Szóval nem nálam van a gond, hanem EA baszakodik megint, oké... Egyik szemem sír, másik nevet. :/

There is no war. Only the harvest.

(#26588) voodoo98 válasza Aventador91 (#26585) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Tegnap a f*-om ki volt, hogy elbuktuk az uccsó két meccset. Soisson és Fort de Vaux volt, ha jól emlékszem! :W

Nincs új map a CTE-n:
CTE: A update has gone live
Current map is still Prise CQ

(#26589) prokxy
Néha idegesít! :)
Most a pisztoly dog tageket húzom, más challenge egyelőre nincs. Na meg pilot-ot felhúzni 50-re (de ugye azok is dogtagek)! De ez lassabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26589) prokxy válasza voodoo98 (#26588) üzenetére


prokxy
veterán

Én már nem idegesítem magam rajta, h W vagy L lesz a kör, amit tudok, megteszek, de ennyi, csinálom a medálokat, most a robbangatós van! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26590) Aventador91 válasza voodoo98 (#26588) üzenetére


Aventador91
őstag

azokat azért buktuk mert kontrollerrel bénáztam xDd

(#26591) voodoo98 válasza Aventador91 (#26590) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Amúgy simán lehet, mert az első körben 12 ponttal kaptunk és volt 900 körül egy szép comeback is. Max 1-2 emberen múlhatott! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26592) Aventador91 válasza voodoo98 (#26591) üzenetére


Aventador91
őstag

ja ilyenkor egy ember is szamit. szoval ha normalba jatszok lehet nyerunk

(#26593) whitezo88 válasza prokxy (#26589) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem mintha barmi ertelme lenne a nyeresnek vagy vesztesnek, a napi 25 scrapen es par medalon kivul.

(#26594) voodoo98 válasza whitezo88 (#26593) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Jobb nyerni! :D
(csak az első győzelemért ad 25 scrapet, szóval utána emiatt sem érdemes. :) )

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26595) prokxy válasza voodoo98 (#26594) üzenetére


prokxy
veterán

Jobb,de engem nem motivál, inkább a kör legyen szoros és ad talán vmi izgalmat, de nem töröm magam, ennyi retardálttal fölösleges. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26596) FollowTheORI válasza whitezo88 (#26593) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De de... kell az e-penis statisztikába... nyerni kell mindig! :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26597) voodoo98 válasza FollowTheORI (#26596) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Úgy van! :R

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26598) prokxy válasza FollowTheORI (#26596) üzenetére


prokxy
veterán

1x nem néztem még meg, hogy Neked mennyi a KD-t, SPM-ed, WL ratio-d, sorolhatnám, qrvára leszarom, lehessen veled jót játszani és kész. Ez igaz a többiekre is, bár 1x a jokert megnéztem és rájöttem, hogy ugyanolyan nub mint én! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26599) zzola válasza FollowTheORI (#26596) üzenetére


zzola
félisten

Alap! Kádé a lényeg!
Joker tegnap szépen lerombolta a statját a kontrolleres témával!! :DDD

.

;]

(#26600) whitezo88 válasza prokxy (#26598) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Detto, én ezért szeretek vele játszani még mindig, mert magában szórakoztat, nem frusztrál, mint más, kompetitív játék, ahol stresszelek meg valami hülyeség, random, egyéb miatt vesztek. Hearthstonezok, napi szinten altf4-ezek és megyek bf-re darálni :D

Ha meghalok bum tíz sec és respawn. Ha vesztünk na bumm. Akkor szoktam csak kilépni meccs közben ha nagyon durva baserape van és értelme sincs játszani, de ez ritka.

Manapság szinte csak custom CQ-n játszok, 200% ticket és dmg, 50% respawn time és vehicle spawn time.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.