Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) prokxy válasza voodoo98 (#27098) üzenetére


prokxy
veterán

Camo miatt megcsináltam hasonlót a BF4-ben, de egy dogtag-ért, amit nem is használok, inkább nem tökölök ezzel.
Egyébként köszi, hasznos a leírás, aki foglalkozik ilyenekkel, de ilyen hülyeséget bazzeg, javítanák azt a sok szarságot, ami idegesítő a játékban, ehelyett lámpázni, meg számolgatni kell... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27102) FollowTheORI válasza voodoo98 (#27099) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N Az csak közelre jó... sweeper helyett jó lehet amúgy, ha jól tudsz kattintani (macrozni :P ). ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27103) voodoo98 válasza prokxy (#27101) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én ezt élvezem csinálni! :)
Beraktam a dogtaget, mivel meg lett, de nem az számít jah.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27104) Źşë' válasza bandi0000 (#27067) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez nem mérvadó ha vannak normális driverek, a gépigény pedig mindig az aktuális legerősebb vashoz "optimalizálják" a dolgokat (értem ez alatt az "addig nyújtózz ameddig a takaród ér" elvet), már amennyire lehet ahhoz alakítani - vagyis ezt írhattam volna múltidőbe, mert ez addig volt így míg pc-re nem portolt játékok érkeztek, melyeken induláskor ezer meg egy probléma fordul elő és nem egyszer volt már az is terítéken hogy marketing ill. egyéb okok miatt le lett butítva az adott játék... Far Cry3, Witcher 3 és még ha megerőltetném magam tuti tudnék írni párat

de egyébként én sok sajnálatos dolgot említenék meg itt ezen a ponton, pl ahogy lett említve a dedicated szerverek eltűnését, moddolhatóság likvidálását, fizess a pályákért meg skinekért DLC-kel, lebutított irányítás-mozgás-fizika (mind karakter mind jármű), optimalizálatlanság, rengeteg bug és gond.... fejlettebb lenne a játékipar ha nem kerültek volna ennyire előtérbe a konzolok... Killing Floor 2, amit abból a játékból kihoztak technikai téren pl a gibs and fluids (nvidia) cuccal, és ez csak egy kis cég, de a játékot pcn fejlesztették, és nemrég került át konzolra

van pár játék amit pont ezért öltek meg... pl quake 3 pl mai napig játszott game szvsz pont a moddolhatóság miatt, szerencsétlen bad company 2be meg nem lehetett mapokat szerkeszteni, még peticiót is indítottunk ez ügyben emlékszem itt phn, és olyan mértékűvé nőtte ki magát hogy sok külföldi is aláírta - de hát miért is lett volna valami belőle?! a piac ezt diktálja, sokan elfelejtik hogy a dinnye se volt anno tök ízű :D na kb hasonló dolog :))

(#27074) l.skywalke pár negatív dolgot hozott csak fel, ezen nincs semmi sértődésre okot adó dolog azt hiszem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27105) Aventador91 válasza l.skywalker (#27087) üzenetére


Aventador91
őstag

ezt a chauchau-t én is meg akartam csinálni tegnap, már 14 kill megvolt, utána meg lenullázódott és már nem számolta. tiszta ideg voltam

(#27106) l.skywalker válasza Źşë' (#27104) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is így gondolom! És sajnálom még1x ha bántó dolgot írtam. Btw. egyetértek azokkal amiket írsz, hozzá is kell tenni, hogy ha lenne energiám, időm és pénzem elképzelhető, hogy BF1-et PC-n játszanék, nem kontrollerrel. De a mostani életemben minden fél óra ajándék, ami játékkal tölthetek :D

(#27105) Aventador91: és a legjobb mondom, hogy aztán egyszer csak random ott volt a "táskámban". Nem írt ki semmit, csak ott volt egy másik kör kezdetén. Na mindegy. Most csinálom a többit aztán húzom az egyebeket és még mellé jönnek az Xbox Achievementek is. Ezt igazság szerint élvezem, de elveszi a játék igazi lényegét, hogy minél jobb legyek. Ma mentem először úgy egy pályán, hogy nem az unlock érdekel és csak félig toltam komolyan, de nagyon jól jöttek a killek. Csak ki kellett lépnem munka miatt :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27107) Askformore


Askformore
senior tag

Hello!

AMD VSR-rel játszottam eddig 1440p-ben a játékot. Két "monitorom" van, az egyik egy Benq, a másik egy tv, mind a kettő FHD. Namost, a Benq monitoron nem tudom feljebb tenni a felbontást 1080p-nél, csak a tv-n, de nem azon játszok, mert kényelmetlen.. mi történt? Eddig működött. Bármi segítséget elfogadok, a google most nem volt a barátom..

(#27108) abridabri válasza Askformore (#27107) üzenetére


abridabri
veterán

Nem tudom mi lehet a gond, de van egy alternativa hogy ne kelljen a VSR el tokolni. Optionsban van egy "respéution scale " csuszka, ha azt feltolod 133% ra akkor meg is kapod az 1440p-t.

(#27109) Askformore válasza abridabri (#27108) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszi! Eszembe se jutott azt a csúszkát bizgerálni :)

(#27110) LeRoy18 válasza Źşë' (#27104) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

komolyan azt várod, hogy ilyen hosszu hozzászolás olvasásának neki fog valaki? az ido pénz
terjedelmére nézve minimum lányregény lehet, elfolynék rajta
röviden kell fogalmazni, lényegretöröen. pl

befizettem ma erre: Battlefield™ 1 Shortcut Kit: Ultimate Bundle for PC
meghibbantam, vagy mi szösz? viszont meglepodtem utolag az eredményen

(#27111) Sn4k388


Sn4k388
tag

Sziasztok ma raktam fel a bf1 et
És sajnos muszály volt feltenni az Origint is.

Nektek is összekuszálja a pc-t? Pl: egér vilagitas nem kapcsol ki pc kikapcsolásnál, pc bekapcsolasánál lasabban tölti be a wint sőt 1-2 alkalmazást el
se indít a win autostart al

Stabil fps mellet vannak mikroakadások (nem minden mapon) 80-130 fps között

Konfigom: i5-6400 4.6 ghz, 1060 6gb 8gb 3000mhz memo.

Válaszolat köszönöm

(#27112) zzola válasza Sn4k388 (#27111) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#27113) prokxy válasza Sn4k388 (#27111) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem nem kuszált össze az origin, de sztem másnak sem, főleg nem egérvilágítást, inkább azt a máshol keresd. :)

Mikroakadások vannak, ez viszont sokunknál, de nem vészes.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27114) Sn4k388 válasza prokxy (#27113) üzenetére


Sn4k388
tag

Hmm az érdekes.

Amikor ingyenes hétvége volt akkor 4x telepítettem újra a gépet mire rájöttem hogy az origin a hibás, főleg az msi gaming app nem akar elindulni , meg a razer driverével akad, de ha letörlöm az origint akkor megint minden jó.

Mindegy is akkor a mikroakadások normálisak esetleg nincs ra valami titkos beállitas ami mukodik? ( a youtube os megoldasokban nem hiszek)

(#27115) F e Z o válasza Sn4k388 (#27114) üzenetére


F e Z o
veterán

Memóriabővítés 12-16gb-ra, esetlegesen procicsere, mert néha fekteti a játék a 4 szálas i5-öket is.

H2O über alles!

(#27116) Sn4k388 válasza F e Z o (#27115) üzenetére


Sn4k388
tag

Köszi a tippet a memót akarom majf bővíteni +8 gb al de a proci nincs tervbe (Most valtottam 6100 ról)
Játék közbe nem érzékellzem zavaró akadast inkabb halal utan mikor felulnezetbe megy at a kép akkor akad kicsit

(#27117) Askformore válasza Sn4k388 (#27116) üzenetére


Askformore
senior tag

Ne halj meg és jó lesz :)

(#27118) DaveHutt válasza Sn4k388 (#27114) üzenetére


DaveHutt
őstag

Érdemes kikapcsolni az Origin auto startot Windows indításakor.

(#27119) prokxy


prokxy
veterán

Írtam tegnap, hogy BF1 exe hibák voltak, na most jött egy új nvidia driver, DDU-val le, majd fel, ill. lehúztam a 2. monitort és voálá, nincs hiba... :C
Hátha segít vkinek. :)

Tegnap esti körök nagyon jók voltak, kösz Srácok! :R :R

Most a behemótos medál van, 5 jármű destroy, köszipuszi... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27120) voodoo98 válasza prokxy (#27119) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:))
Hajra!
Az az egyik legszemetebb medal! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27121) prokxy válasza voodoo98 (#27120) üzenetére


prokxy
veterán

Megvan az 5e kill a heavy tankkal, még ugyanennyi és jöhet az assault tank!
Fegyóban viszont nem döntöttem még el egyik kasztnál sem, h melyikkel menjek, mert annyira mapfüggő,így egyikkel sem lesz meg sztem soha a 10000 kill! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27122) gytacs


gytacs
tag

Nagy nehezen rávettem magam, hogy kipróbáljam az új mapot (nem szeretem az éjszakai mapokat), de nagyon jó. Nekem találták ki. :) Normális emberekkel itt milyen vérfürdőt lehetne rendezni! :D

(#27123) voodoo98 válasza gytacs (#27122) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Lol! Ott vagyok a masik oldalon! Emlekszek is rad! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27124) gytacs válasza voodoo98 (#27123) üzenetére


gytacs
tag

Jaja, köv körben akartam írni, hogy álljunk össze, de arra már nem maradtál.

(#27125) voodoo98 válasza gytacs (#27124) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:R
Majd legközelebb! :)

CTE-n Monte Grappa és Ballroom Blitz Frontlines:

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27126) laskr99 válasza voodoo98 (#27125) üzenetére


laskr99
addikt

Ezek is be fognak kerülni?

(#27127) gytacs válasza voodoo98 (#27125) üzenetére


gytacs
tag

Na ezek érdekelnek, alapvetően bejön a frontlines, csak elég lenne mindegyik pályán a 3 zászló. Az 5 már sok, sztem.

[ Szerkesztve ]

(#27128) laskr99 válasza gytacs (#27127) üzenetére


laskr99
addikt

Jó az 5. 3-al már nagyon gyorsan vége lenne.

(#27129) l.skywalker válasza voodoo98 (#27098) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elkezdtem megcsinálni. De csak felhúztam magam rajta. Majd ha már minden unalmas lesz akkor nekiállok megint :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27130) gytacs válasza laskr99 (#27128) üzenetére


gytacs
tag

Vannak 3 zászlósok. Verdun a kedvencem. Nem szokott hamar végigmenni. Az 5 zászlónál meg inkább elfogy a negyven perc, nincs legyőzve igazán egyik csapat sem. Vagy amíg nem volt időlimit, akkor meg órákig tartott egy game.

(#27131) prokxy


prokxy
veterán

Joker!

Este lesz stream? Közben ezt nyomnod kéne alá: Best Music Mix 2017- Shuffle Music Video HD - Melbourne Bounce Music Mix 2017
:D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27132) Snooker válasza FollowTheORI (#27077) üzenetére


Snooker
senior tag

De ez akkor valami bug mert párhuzamosan kellene számolni a killeket, nem egymás után csak...

(#27133) voodoo98 válasza laskr99 (#27126) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Igen, de egyelőre CTE-re rakták ki tesztelésnek.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27134) FollowTheORI válasza Snooker (#27132) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valószínűleg igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27135) Sn4k388


Sn4k388
tag

Visszavettem 1440p ről 1080p re és így már minimalizálódtak az akadások

Egy kérdés mit jelent az hogy prenium trial active?

Haver acc ján játszok.

Van esetleg valamilyen közös ts-es a gameléshez?

(#27136) Aventador91


Aventador91
őstag

nálatok is offline?

(#27137) zzola válasza Aventador91 (#27136) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#27138) lakatosturbo válasza Aventador91 (#27136) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Nálam igen.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#27139) prokxy


prokxy
veterán

Nagyon gáz a premium PC oldal, konkrétan alig van olyan szerver ami tele van, most ne ezt az új mapot nézzük...eddig az volt, h kezdett x fő, mondjuk 20-20, aztán simán betelt, itt inkább fogynak a népek, nemhogy beteljen...ez a CQ mód, de mondjuk egy Domi vagy TDM DLC-s mapokon szinte nincs is...ez így pffffffff.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27140) zzola válasza prokxy (#27139) üzenetére


zzola
félisten

Ne csodálkozz ezen!

(#27141) prokxy válasza zzola (#27140) üzenetére


prokxy
veterán

Ez hogy van amúgy? Csak EU vagy úgy global?
Mondjuk reggel 1/4 6-kor nem is számítok sok játékosra :P , de este mondjuk 9-10 felé már nem ártana. :)

Nem értem én ezt, h miért vannak ennyien konzolon BF1-ben...anya-apa megvette a pici fiacskájának Karira vagy mi?? Mondjuk azt említetted, h igen sok a retardált...3-4x annyi játékosból nem is csodálom! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27142) l.skywalker válasza prokxy (#27141) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amit már korábban is beszéltünk, hogy az átlag alatti informatikai ismeretekkel rendelkező embereknek hiába van PC-je, nem képesek használni. Egy program feltelepítése már meghaladja a képességeiket, ne!hogy driver update vagy opengl verzió váltás vagy tököm tudja mi. És nem mellesleg nézd meg mennyibe kerül egy laptop (mert az asztali gépek piaca már csak kockaföldön profitabilitás) amelyiken elfut a BF1, miközben Xbox One-t akciókban már lehet kapni 70k alatt is.

És nyári szünet is van :)

Amúgy Xboxon a sok retardált most egyre jobb. Most már nem csak fekszenek, hanem lőnek is... Tegnap soisson-ban volt egy csávó aki shotgunnal ült mindig egy sarokban. A végén már csak őt kerestem...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27143) zzola válasza prokxy (#27141) üzenetére


zzola
félisten

Évek óta értékesítik a PS4-et, sokan megvették ilyen-olyan okból kifolyólag. Nem kell a usernek feljelsztenie a hardvert, így meg tufják venni a játékokat viszonylag magas árához képest is. Így vannak-szerintem-rengetegen PS4-en.
Én most ezért megyek vissza - bármennyire is jó a társaság - de egy vicc, hogy üresek a szerverek. Tegnap este akartam rush-t játszani, nem találtam normális EU szervert.
115k-ért találtam új pro-t, meg is rendeltem + jövő hónapban megrendelem a XIM-et is... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27144) prokxy válasza zzola (#27143) üzenetére


prokxy
veterán

Teljesen megértem.
Nem hencegésből írom, de nekem csak a procim volt 110e, erre itt egy komplett masina, amivel elmennek a játékok "4K"-ban, hát igen, sokan ezt mérlegelik...

Este Zeroval operation-öztünk, utána mivel nem prémes, gondoltam felviszem pár DLC-s mapra, hááát, nem nagyon sikerült értelmes, teli szerverre csatlakozni...viszont lassan jön az új DLC, mondjuk még 1 hónap, én elvagyok only Amiens-en is, az egyik legjobb pálya sztem. Viszont innen is alig játszanak, tegnap este pl. senki nem volt a barilistámból játékban, a 4-et tolják még sokan. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27145) Ellia


Ellia
addikt

Szerintem még ennyi ember mellett is kellene rengeteg szervert találni - én valószínűnek tartom, hogy a fos server browser meg a kereső algoritmus tesz be leginkább :/

(#27146) zzola válasza prokxy (#27144) üzenetére


zzola
félisten

Tegnap még volt VGA (kollégámé), viszont hulla voltam este, épp hogy hazaértem az autópályán...fél 10-kor már ágyba bújtam...

(#27147) l.skywalker válasza zzola (#27143) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert az előző pro-t el is adtad?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27148) prokxy válasza Ellia (#27145) üzenetére


prokxy
veterán

Lehetséges, de bármelyik DLc-s CQ-re rámentem csak az új mapot adta be, ha pedig kiválszatottam Soisson-t pl, akkor nem volt csak üres szerver.
Az új map meg, hááát, tetszik, csak tényleg sok a kemper! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27149) zzola válasza l.skywalker (#27147) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#27150) F e Z o válasza prokxy (#27148) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem tudom miért, de nekem elég cod-osnak tűnik az új map.
Ha majd accessben lesz a BF1, lesznek majd játékosok, nem kell aggódni, meg persze csalóka is.

H2O über alles!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.