Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) l.skywalker válasza zzola (#26850) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ennyi :D

Ha majd bekerül Access-be mindkét platformon a játék, akkor kell visszamenni a standard mapokra. Annyi noob lesz, hogy nem lesz elég éles a kasza az aratáshoz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26852) zzola válasza l.skywalker (#26851) üzenetére


zzola
félisten

PC-n meg annyi lesz a csaló, hogy játszhatatlan lesz...

(#26853) nrk válasza SyMbioTe (#26841) üzenetére


nrk
tag

Pontosabb lesz az egér ha nehezebb picit, a könyebbet hamarabb csúsztatod, pl grafikai melónál hasznosabb, jobb a nehezebb. :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#26854) Aventador91 válasza l.skywalker (#26849) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem nincs premium mégis megkaptam nivellet

(#26855) Aventador91


Aventador91
őstag

na sikeresen leégettem 2 ujjamst forró bitumennel. pont az egeres ujjsim. nem tudom hogy lesz igy játék mostsnában

(#26856) l.skywalker válasza Aventador91 (#26854) üzenetére


l.skywalker
félisten

DLC-d van? Induláskor csak prémiumos volt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26857) voodoo98 válasza Aventador91 (#26855) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Mit melozol?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26858) @rglaaf válasza Aventador91 (#26855) üzenetére


@rglaaf
veterán

kontroller még ott van nem? ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#26859) zzola válasza Aventador91 (#26855) üzenetére


zzola
félisten

Sehogy! Marad a recska! ;]
Majd indítok neked streamet...ja, nem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#26860) Aventador91 válasza @rglaaf (#26858) üzenetére


Aventador91
őstag

az se jó, mert ott is mutatóujjal lövök :D zola kabbe :DDD

(#26861) N@idia válasza voodoo98 (#26857) üzenetére


N@idia
őstag

aszfaltbetyározik ;] :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#26862) Aventador91


Aventador91
őstag

tegnap több körön keresztül nagyon rám volt akadva 2 repülős. mindig megkapták a végén az áldást :D ;] ez tetszett a legjobban [link]

(#26863) prokxy válasza zzola (#26844) üzenetére


prokxy
veterán

:DDD
Igyekszem néha Rátok is gondolni, de nem közben! :D :P
Jaja, szombaton go haza, aznap csapatás lesz kifulladásig! :K

(#26850) zzola: be én, de ha kell még az accom is odaadom addig! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26864) voodoo98 válasza prokxy (#26863) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

En is nyaralok. Penteken haza. :)
Ket hir:
- Cancer Zodiac mission van juli 17-24 kozott. 100 vehicle kill kell!
- Holnap vmikor uj map update!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26865) Aventador91


Aventador91
őstag

igy is tusok játszani. megnyugodtam :DDD

(#26866) anubis6 válasza Aventador91 (#26855) üzenetére


anubis6
aktív tag

Akkor a bitumen is olyan mint a tanga meg a láncfűrész? ;]

Szép killek a tank hánterrel:)

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#26867) bul07


bul07
nagyúr

Kezdek agybajt kapni teljesen

Pálya kezdete gyorsan rányomok hogy repülővel tudjak menni meg is van, de mire mondjuk gép típust váltanék addigra elviszi más én meg hoppon maradok, de pár másodperc míg átkattintok más gépre
De ez előfordul későbbiekbe is , rákattintok megvan a gép de gép váltás alatt elviszi más

De ez igaz járművekre is, rányomok megvan és mire átváltok tankra vagy AA járműre más elviszi

Meg a repülés

Én a kis gépel vagyok és hiába lövöm a rakétát a ellen gépre az a szárnyai között vagy a testén keresztül átrepül és nem sebez, de mondjuk olyan is van hogy én úgy látom hogy mellé megy kicsit de mégse robban és leszedi
És van hogy pár rakéta elég egy teljesen ép gép esetén, de van hogy minden rakéta is kevés

A másik meg a tereptárgyba húzás, repülök és mikkor felhúznám pár métert lejjebb húz és becsapódok valamibe
De tényleg én szemszögemből simán felhúznám és puk beakadok felrobbanok

És ezek mostanában sokkal többször fordulnak elő
Nagyon bosszantó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26868) anubis6 válasza bul07 (#26867) üzenetére


anubis6
aktív tag

ezeknek elég lag szaga van.. :U

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#26869) bul07 válasza anubis6 (#26868) üzenetére


bul07
nagyúr

pingem rendben van(45-50között), kis ikonok se jeleznek semmi hibát , max néha kicsi fps

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26870) Aventador91 válasza bul07 (#26867) üzenetére


Aventador91
őstag

ilyenek nálam is szoktak lenni. válts szervert, amig meg nem találod azt, ahol jól adja a találatokat

(#26871) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

privát üzenet küldésénél capthca beirás is szukséges?

ha a cimzettek nem kapnák meg az uzenetet, ujra probálkozom
privátban az utolso négy kérdőjel helyén A-Z0-9 valós adatok szerepeltek

Mass Effect: Andromeda, pc játék, eredeti, szűz lemezes kód:
EV99-LNV5-3FZF-4DYY-????

akik megkapták/akiknek elküldtem ezt a privát/csoportos üzenetet
Laraxior
D4M13N
Balazs9011
prokxy

innentől a leggyorsabbé az ingyenjáték, aki beregisztrálja a serialt, vagy döntsetek saját belátásotok szerint

[ Szerkesztve ]

(#26872) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

milyen pécés "játékgéphez"' osztogatták az űrvadász ingyenjátékot?
megint csűbe huztak ugy érezem :Ö
mindegy, két három évig kitartom a drágaságot, pihekönnyu, laptop méret, viszont jól szellozik a szögedi melegben
asus termék, 2017 eleje, viszonylag ujdonság, konzolméret, egybegép, all-in

[ Szerkesztve ]

(#26873) t.kristof válasza t.kristof (#26802) üzenetére


t.kristof
senior tag

Nos újraraktam a játékot, de hiába..ugyanúgy lefagy amint fullscreen-re rakom. Ablakos módban be is töltött szépen, de amint kiakartam rakni teljesre vége volt...Kicsit elkezdtem túrni a netet és megtaláltam ezt. A leírás szerint a gépházban, a játék menü alatt, a játék üzemmódot ki kell kapcsolni. Kikapcsoltam, de újra le fagyott. Miután újraindítottam, úgy gondoltam hogy adok neki még egy esélyt. Kikapcsoltam újra a játék üzzemmódot, illetve a játéksáv fülnél a játékklipek, képernyőképek és sugárzás.... módot is kikapcsoltam, illetve alatta a két négyzetből kivettem az x-et ( biztos ami biztos :DD ) és láss csodát, MŰKÖDIK! :C Eddig 3x indítottam a játékot, mind háromszor jó volt. Remélem ha másnak is volt hasonló gondja, akkor ezzel megoldódik.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#26874) FollowTheORI válasza t.kristof (#26873) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam a Game Mode be van kapcsolva, csak a Game Bar és a DVR van kilőve... és nincs gondom. Szvsz lehet elég csak ezeket kilőni, ahogy már korábban is javasoltam párszor egyeseknek. :)

Maga a Game Mode nálam semmit nem zavart be.
Persze ettől független másnak lehet vele gondja. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26875) t.kristof válasza FollowTheORI (#26874) üzenetére


t.kristof
senior tag

Mikor legutoljára játszottam vele, (talán 1-2 hónapja) akkor nekem se volt. Sőt, sosem..már az elejétől fogva jól futott, pedig i5-öm van, de szerencsére azon kevesek közé tartozom akiknek nincs micro laggjuk, és egy deka hiba nem fordult elő a megjelenése óta nálam....ezért sem értettem, hogy "hirtelen" mi baja lehetett a játéknak. Na mindegy, remélem most már nem lesz semmi gond vele..

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#26876) Laraxior válasza LeRoy18 (#26871) üzenetére


Laraxior
titán

Vajon ki koszoni meg? Mert mar nem el a kod...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26877) Aventador91 válasza Laraxior (#26876) üzenetére


Aventador91
őstag

:DDD torrentről le tudod szedni, ha ennyire kell

(#26878) LeRoy18 válasza Laraxior (#26876) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

prokxy volt a leggyorsabb, aki leghamarabb olvasta, beregisztrálta, jelezte is nekem privátban
ő nyert ma, szemfüles volt, én nem hibáztatom érte

[ Szerkesztve ]

(#26879) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

filmes témáju játékokra vevő vagyok a jövöben, beujjitanék két három év mulva egy uj csucsszuperkolosszusra
the thing vagy the planet of the apes, kaland játék, esetleg kalózjáték, elveszett világ, jurassic park

a titkos kedvencem
Dr. Moreau szigete téma

[ Szerkesztve ]

(#26880) Laraxior válasza Aventador91 (#26877) üzenetére


Laraxior
titán

Itt Nemetorszagban nem igy mukodik ahogy te elkepzeled...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26881) Aventador91 válasza Laraxior (#26880) üzenetére


Aventador91
őstag

a konfigodat elnézve, akár meg is vehetnéd, elvileg telne rá ha ennyire érdekel az a játék :D gondolom nem hitelből bmw, tankolni meg nincs pénz effektus ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26882) prokxy válasza Aventador91 (#26881) üzenetére


prokxy
veterán

:C :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26883) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tegnap Destiny 2 BETA-n felhúztam magam és nyomtam pár nagyon jó kört. És sikerült végre kimaxolnom a Medic fegyvertárat. Yipikaye Madafaka

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26884) Pro!Petya válasza Laraxior (#26880) üzenetére


Pro!Petya
addikt

NordVPN ;)
4 éve használom & 0 csekk
Napi torrentezéssel :R :R
+még a HD filmeket , (van mikor 4K) streamelek a tv-re szóval durva adatforgalom mellett
és tuti már lecsekkoltak .. :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#26885) laskr99


laskr99
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

(#26886) Aventador91 válasza prokxy (#26882) üzenetére


Aventador91
őstag

tegnap megyek a tescoba, 2 fika gyerek, 180Ftja volt, vettek egy energiaitalt, és még örültek hogy tudnak venni egy csokit amit elfeleznek :DDD persze minden második szavuk geci volt :D amelyiknél volt az a nagy összeg, 40k-s cipő volt rajta, meg iphone 7 volt a kezébe xdd
ilyen világ van most :D

ahol voltsm multheten melozni estenkent, ott meg a 20 éves srac egy percet nem mozdult ki segiteni az anyjaeknak, de ott hisztizett hogy neki 130k-s telefon kell meg moziba akar menni. lol. huzzon dolgozni :D inkabb nem szoltsm bele de legszivesebben kiraktam volna délbe a napra betont keverni xd

[ Szerkesztve ]

(#26887) laskr99 válasza Aventador91 (#26886) üzenetére


laskr99
addikt

Betonkeverést kipróbálnám :D

(#26888) prokxy válasza Aventador91 (#26886) üzenetére


prokxy
veterán

Ne szívjad már a vérét, még a végén zokon veszi vki! :D

Szombat este jövök gémelni, addig csapassátok! Van azóta vmi patch/új map/bármi?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26889) voodoo98 válasza prokxy (#26888) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Van uj update elvileg uj mappal. Meg egy uj ladas community mission is. Szoval lesz mit csinalni hetvegere! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26890) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Áááá ezek a microlagok... Bele fogom mostmár ásni az internetbe, agyam eldobom.. .Tegnap is ragequiteltem, mert egyhuzamban négyszer haltam meg arcombateleportáló ellenfél által (Azt már nem is számoltam, hogy hány killről csúsztam le azért, mert kiteleportált a célkeresztemből az ellenség)

There is no war. Only the harvest.

(#26891) Pro!Petya válasza xPraetoriaNx (#26890) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Kiprobáltam ezt a másik éjszakai pályát és van valami bug... 1 ora alatt kb a 20 ládát dobott és nem hagyja abba :C :DDD :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#26892) zzola


zzola
félisten

BrokenMachine nyomja live az új mapot...

(#26893) bandi0000 válasza zzola (#26892) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mióta van új map? Vagy CTE? de az meg nincs ps en

Xbox One: bandymnc

(#26894) zzola válasza bandi0000 (#26893) üzenetére


zzola
félisten

Ma jött.

(#26895) Laraxior válasza Aventador91 (#26881) üzenetére


Laraxior
titán

Megvehetném, ha érdekelne, mint ahogy a BF1-ért sem sajnáltam a kétszeres árat kifizetni anno, amikor volt időm az elején játszani vele. Ingyenbe jó lett volna, de ha valaki több hasznát veszi mint én, nem sajnálom tőle.
Hitel meg... nem tudom miaz, nekem sose volt, és valószínűleg nem is lesz.

(#26884) propetya85: Óvatosan azért én is lerántok ezt azt :D Azt tudom, hogy csak zárt oldalról kell, és lehetőleg a feltöltés ne menjen. Meg az se mindegy, melyik szolgáltatónál vagy.
VPN-t nem használok, annyira nem vagyok hardcore. A HD filmeket lekapom amikor otthon vagyok, de azok meg is maradnak, hátha egyszer kedvem támad megnézni :D
Egyébként ez ingyenes verzió?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26896) laskr99


laskr99
addikt

Mi ez a premium trials active? Most léptem be és monte grappa mapra belépéskor látom.

(#26897) FollowTheORI válasza laskr99 (#26896) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most ki lehet próbálni a premium mapokat mindenkinek... ennyi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26898) laskr99 válasza FollowTheORI (#26897) üzenetére


laskr99
addikt

Jaaa. Köszi.

(#26899) l.skywalker


l.skywalker
félisten

5GB-s update. Lassan új külső vinyó kell a BF1-nek

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26900) l.skywalker


l.skywalker
félisten

naszóval, második nekifutásra.
Egy barátom Nepálban él és ezt kaptam tőle nemrég:


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.