Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) Laraxior


Laraxior
titán

Battlefield 1. 100% és 200% resolution... Azért eléggé látványos a különbség... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27502) Snooker


Snooker
senior tag

Mit tegyek, hogyha a kör elején engedi kiválasztani a tankot/repülőt, de mire kiválasztom, hogy pontosan melyik tankkal vagy repülővel ne adj isten a skint ( :D :D :D) is kiválasztom, már elviszi előlem más. Anno amikor már egyből lehetett választani nem csak 5 másodperccel kezdés előtt sokkal több lehetőségem volt járművet használni.

[ Szerkesztve ]

(#27503) Laraxior válasza Snooker (#27502) üzenetére


Laraxior
titán

Na, ezért nem játszok én ezzel... :K :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27504) Snooker válasza Laraxior (#27503) üzenetére


Snooker
senior tag

Ez egy elég hülye "újítás", igazán visszacsinálhatnák...

(#27505) prokxy válasza Laraxior (#27503) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ez nem gáz, úgyis egyfélével megyek, aztán tökmind1 :)

Játék közben meg van idő választani,igaz, ott csak a repcsik közt szoktam, tank az fix. ;)

Nem játszol vele? A képek akkor hogyan készültek vagy minek? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27506) Laraxior válasza prokxy (#27505) üzenetére


Laraxior
titán

Valamelyik topikban volt szó, erről a skálázásról, hogy nem sokat dob rajta. Aztán gondoltam gyorsan meg is nézem...
De látod, hogy egyedül voltam a mapon.
Én járművezni akartam, nem azért vertem több százezret a gépembe, hogy ugyan ne legyen semmi előnyöm a játékban. Annyi had legyen már, ha gyorsan betölt, akkor jussak járműhöz.
Hát nem... :W
Mással meg nem boldogulok, mert nincs annyi energiám, hogy figyeljek minden kis mozgó szarra, hogy éppen honnan vadásznak le :(
Szép játék, tetszik is, de játszhatatlan a számomra.
Néha felnézek egyszer-egyszer Amiensre... meg majd az új mapokon megyek pár kört, de kb ennyi.

Elszomorító, mert tök jól indult.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27507) voodoo98 válasza prokxy (#27500) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Dupla xp-vel tudom tolni végig, napok óta csak repülök, ez-ket könnyen leszedem, de ha egy erősebb fighter betámad, akkor baj van. Handikeppes az attack plane, mire hátraszállsz legalább 20-30 életet lesebzett. Most lettem 41.

(#27501) Laraxior
Ha egy lumasharpen-t még rátolnál, akkor lenne jó éles a kép. Amúgy 1440p-ben 150% felett nem nagyon veszek észre különbséget, legalábbis nagyon minimálist. Azt már nem éri meg. Ha bírná a kari, akkor 125%-ra szívesen feltenném én is.

(#27502) Snooker
Hát ez valóban szar megoldás. De
- vagy belépsz egy üres szerverre és ott mindent beállítasz és utána mész vissza/át egy másik szerverre.
- talán phone app-ból is lehet állítgatni
- vagy weben companion app-ból, de nem tudom, hogy működik-e, de elvileg igen.

(#27505) prokxy
Általában így van, de néha jól jönne. Főleg skineket szoktam váltogatni, h ne legyen egyhangú.

(#27508) prokxy
21?! :Y AZ igen. Nekem most csak 2 van, de általában van olyan squad, aminek van dupla xp-ja. Ha meg lesz a pilot 50, akkor már nem kell az xp-ket gyűjteni, kivéve majd a dlc2-s 120-hoz, de ott valszeg duplaxp event-tel nyitnak, ahol 4-5 nap alatt meg lesz az a 10 szint! :) Legalábbis meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27508) prokxy válasza Laraxior (#27506) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna ez a járműspawn eléggé el lett cseszve, ha sokat sírnánk, sztem még változtatnának rajta, de ezek szerint nem sokakat érdekel a dolog.

Én majd 150%-on tolom, CTE-t már belőttem, azon megvan a 140-150 FPS szépen, ott már látni a különbséget. :)

voodoo: nekem van 21db XP boost, de nem lövöm el erre, majd a szintlépésre és akkor két legyet egy csapásra :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27509) FollowTheORI válasza Edem05 (#27499) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tényleg veled toltuk a SWBF-et... a 2-vel hogy állsz, megveszed? Nekem annyira nem jött be így az alpha és az 1 után...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27510) Edem05 válasza FollowTheORI (#27509) üzenetére


Edem05
őstag

Igen velem, a coop része nagyon tetszett aztán a multit meg elvittem 50-es szintig, azóta elő se vettem. SWBF2-t eddig csak videókról láttam, de én ezért egy árva petákot sem adok, az biztos. :D

(#27511) FollowTheORI válasza Edem05 (#27510) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

OK. Valszeg én se... majd a single miatt behúzom olcsón... most úgy vagyok vele legalábbis. :)

No akkor ennyi off... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27512) FollowTheORI válasza prokxy (#27508) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hohó... akkor veled kell majd tolni, ha lesz új szint. :DDD :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27513) Snooker válasza voodoo98 (#27507) üzenetére


Snooker
senior tag

Az a baj sokszor már akkor "kirak" amikor választanám, hogy milyen típusú tankkal megyek szóval...

más: 3 kör alatt 3-szor (na jó igazából csak kétszer, de erről később) sikerült AT mine-al felrobbantanom tankot. Összes alkalommal úgy volt, hogy a tankhoz közel lopóztam és leraktam a lánctalpához közel az aknákat és ebből 2x ráhajtott. A harmadik alkalommal viszont hiába raktam oda az aknát, a tank nem akart mozdulni én meg nem akartam várni és szétlőttem hellriegellel az aknát..sajnos nem AT mine killként számolta el, hanem a hellriegel-hez sorolta :D Kérdezték is, hogy hogy a fenében nyírtam ki gépfegyverrel a mark-ot :D

más2: Múlthéten írtam, hogy nem akarja számolni a 15 kill-t az m1909 Telescopic-al. Hiába volt olyan kör ahol összejött, nem mutatta, hogy számolná. Viszont tegnap vagy tegnapelőtt sikerült gyorsan összehoznom azt a 10 mortal killt ami az assigment második része, és láss csodát, megadta egyből a Chauchat Telescopic-ot.

[ Szerkesztve ]

(#27514) bul07 válasza Snooker (#27513) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen ez velem is rengetegszer előfordul, mert ugye pályánként más jármű a jó ha meg van mondjuk egy jó repülős akkor váltani kell légvédelmis járműre

Vagy van hogy repülőnél is váltani kell mert másik fajta gép jobb lenne

Kiválasztom és mire beállítom elviszik, én meg csapkodom az asztalt

Amúgy ha lehetne állítani pályabetöltés után simán ki lehetne választani, még ha hamar elkezdi is a 5másodperces visszaszámolást akkor is elég lenne rá az idő

Ezt se tudták megcsinálni rendesen

Na meg nálam továbbra is folyamatosan előfordul hogy a repülő szárnyin keresztül emennek a rakéták, megy előttem egyenesen rátolom a rakétát és 6ból 5 átmegy a szárnyai között és nem sebez semmit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27515) Dtomka


Dtomka
veterán

Frontlines módban nekem még nem volt döntetlen "mecsem" :)

(#27516) Snooker válasza bul07 (#27514) üzenetére


Snooker
senior tag

Akkor van esélyem választani járművet, ha épp kinyúvadok és pont van elérhető..kezdéskor kizárt...

Dtomka: ez hogy jött össze?

[ Szerkesztve ]

(#27517) Dtomka válasza Snooker (#27516) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem tudom, végig vesztésre álltunk...de nem robbant fel egy cucc sem. Aztán írtam 4 min guys we lost...
Mert nem sok esélyt láttam már a győzelemre...
Utána azt vettem észre, hogy már a C-t elfoglaltuk...B-t nem sikerült. A C éppen oldódott fel és akkor DRAW lett a story vége :)

[ Szerkesztve ]

(#27518) FollowTheORI válasza Snooker (#27516) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha azonos mennyiségű zászlót birtokolnak mikor lejár az idő simán.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27519) Dtomka válasza FollowTheORI (#27518) üzenetére


Dtomka
veterán

Ja igen, köszi azt kihagytam. Sztem ritka :)

(#27520) Snooker válasza FollowTheORI (#27518) üzenetére


Snooker
senior tag

Végül is, logikus. Nem játszottam túl sokat ezzel a játékmóddal, de majd lehet pótolom.. :D

(#27521) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Találkoztatok olyannal hogy a weapon assigmentsek nem "számlálódnak"?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#27522) Snooker válasza hszilard666 (#27521) üzenetére


Snooker
senior tag

Melyikre gondolsz pontosan?

Egyébként igen. Pár kommenttel feljebb ki is fejtettem, hogy mi lett a végül.

(#27523) Dtomka válasza Snooker (#27520) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is véletlenül indítottam, azóta csak ezzel játszom, ~1 bő hónapja. Pörgős és sok múlik a csapatjátékon. tudom más módra is igaz ez, de itt különösen számít.

(#27524) Snooker válasza Dtomka (#27523) üzenetére


Snooker
senior tag

Az a baj, hogy amikor én játszottam vele először még csak a francia dlc mapjain volt elérhető, azok a pályák meg a Fort De Vaux-ot leszámítva nem jönnek be...tehát jegeltem.

(#27525) hszilard666 válasza Snooker (#27522) üzenetére


hszilard666
veterán

Egyik assignmentet sem számolja, de fejszámolásban már megvolt 1-2...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#27526) Snooker válasza hszilard666 (#27525) üzenetére


Snooker
senior tag

Francia DLC-s fegyverekről van szó?

(#27527) hszilard666 válasza Snooker (#27526) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem. nekem csak az alapjáték van meg.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#27528) sarkadifeca


sarkadifeca
tag

Sziasztok!

Elkezdtem letölteni a CTE-t. Az lenne a kérdésem, hogy itt 0-ról indul az ember vagy ahogy a játékban állok (jelenleg 97-es szinten), onnan folytatja?, vagy hogy van ez?

Lehet hülye kérdés de előre is köszi a válaszokat!

Üdv! :)

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#27529) voodoo98 válasza sarkadifeca (#27528) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

0-ról indulsz igen, de nem sok jelentősége van! Fegyvereket odaadják, az összeset. Exclusive fegyvereket és skineket is! :D

Kérdés:
Mi az a POST PROCESSING QUALITY pontosan? Mert ha leveszem medium-ra, akkor nincs különbség, de hoz kb. 20 fps-t, ami számít!

Árnyékolásban vettem észre különbséget csak! Mondjuk ingame nem észrevehető, de screenshotokon igen.
Vízen lévő árnyékolás, arnyékok,stb. Link

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27530) sarkadifeca válasza voodoo98 (#27529) üzenetére


sarkadifeca
tag

Értem akkor köszi! :R

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#27531) voodoo98


voodoo98
Topikgazda


Link: Revolution Is Coming: Take On The Class Missions

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27532) prokxy válasza voodoo98 (#27495) üzenetére


prokxy
veterán

Ezekből Te mit állítottál be?

Ha sikerült vmit, akkor jobb lett?

user.cfg-ben mi van Neked?

Nekem ennyi:
gametime.maxvariablefps 145
RenderDevice.RenderAheadLimit 0

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27533) prokxy válasza voodoo98 (#27531) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is kaptam! :D

szerk: ez bazira nem az, 0/50000 van a community mission-nél, na sebaj, van egy ilyenem, sztem az lesz, hogy hó elején kapunk, mint Prémiumosok.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27534) Snooker válasza hszilard666 (#27527) üzenetére


Snooker
senior tag

Tehát akkor a level10-es fegyverek második változatát próbálod kihúzni? Ha nincs meg a francia DLC, akkor nem fogod tudni a francia fegyvereket feloldani.

(#27535) bul07


bul07
nagyúr

Konzolosoknál nem másoltam be mindet mert ugyan azok áruházak és azonos áron
Hozzászólás linkek
[link], [link], [link]

SUPREME7 automatikus Tesco Árváltozás értesítő
(50%-nál nagyobb áresések)

=================
Battlefield 1 (PC)
=================
Győr | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Budapest Fogarasi | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Szeged | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Debrecen | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Budaörs | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Budapest Váci út | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Siófok | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Eger | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Pécs | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)
Zalaegerszeg | 16.990Ft = > (Új ár: 5.097Ft | 70%)

PS4 BATTLEFIELD 1
=================
Győr | 9.990Ft = > (Új ár: 2.997Ft | 70%)

XBOX ONE BATTLEFI 1
=================
Győr | 21.990Ft = > (Új ár: 6.597Ft | 70%)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27536) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Jönnek a specializáziók, kvázi perkek:

More info

Nem tudom, hogy ez jó lesz-e vagy sem...

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27537) voodoo98 válasza prokxy (#27532) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

(#27532) prokxy
gametime.maxvariablefps 144
RenderDevice.RenderAheadLimit 0 (ez a default, nem állítottam be végül...még)

ha 143 vagy 145-re állítom, akkor nagyon picit dadog a kép, 144-nél kevésbé. Szóval maradt 144-en.
Még az fps-t íratom ki a játékkal egyelőre más nincs a user.cfg-ben.
RenderDevice.RenderAheadLimit-nek ha túl magasat állítok (2 vagy 3), akkor dadog és esik az fps.

(#27533) prokxy
Ez nem. :D Ezt a premiumért kaptuk.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27538) @rglaaf válasza voodoo98 (#27536) üzenetére


@rglaaf
veterán

bf3 bf4 be is volt hasonló

PSN:BiZzare_0 ️

(#27539) Aventador91 válasza voodoo98 (#27536) üzenetére


Aventador91
őstag

miéééért cseszik el ilyenekkel...

(#27540) prokxy válasza Aventador91 (#27539) üzenetére


prokxy
veterán

Nem rossz ez, kérdés, hogy a squad-ra is vonatkozik-e...mert az lenne az igazi, mint a 3-ban és a 4-ben. Nekem az bejött. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27541) Snooker válasza voodoo98 (#27536) üzenetére


Snooker
senior tag

Inkább azt csinálnák meg, hogy az Operation szerverek is listázva vannak. Nevetséges, hogy nem 1x bedob olyan szerverre, ahol nincs senki, vagy már épp vége van az első pályának. Vagy ennyire nem játszik senki a francia hadműveletekkel? Amióta megvan a DLC nem bírtam egyiket se végigjátszani mert nem találtam normális szervert és megjelenése után nem sokkal megvettem...

[ Szerkesztve ]

(#27542) FollowTheORI válasza prokxy (#27533) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rá kell kattintani, hogy claim a küldetésnél... de csak egy sima dobozt adott asszem... l*fütyi ezis, mint az összes többi ilyen küldetés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27543) prokxy válasza FollowTheORI (#27542) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, megvan, este megnéztem, kéket adott, ment is a darálóba! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27544) voodoo98 válasza Aventador91 (#27380) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Szóval meg lett az 50. Dupla xp-m volt kb. végig. Attack Plane-nel voltam csak. Próbálkoztam kicsit a fighterrel is, de a komolyabb dogfight még messze van. Így, hogy meg lett az 50, most mondhatom magamról, hogy kezdő lettem! :)

St. Quentin only szerón toltam végig, elég jól tudtam néha groundolni.

Tanács válaszok:
- igen, a csapattársak sokszor nagyon noobok, inkább hátráltatnak, mint hasznosak lennének, tisztelet a kivételnek, de a dupla xp miatt kénytelen voltam mindig squad-ba lenni, bár holnap duplaxp hétvége van, ami már így nem érint engem...egyelőre
- ez meg van, már korábban L0F4gi videóiból "megtanultam", elég jól megy, de ha komolyabb figher jön, pláne ha rakétával, akkor off. De már elég sok gépet le tudok így szedni...gyakorolni kell.
- na ez a következő tanácsot még gyakorolni kell, időben hátra kell ülni szerintem, nem akkor, amikor elhalad. Ez viszont kockázatos, mert előről meg leszed...ezt is gyakorolni kell nyilván.
- ez már úgy ahogy megy, vannak szép lövések gunnerrel, amikor távolodik már a fighter de az utolsó pillanatban még leszedem. Viszont, ha egyenesben ülök hátra, akkor lerakétáz, tehát nem szabad nagyon egyenesbe lenni egy ilyen fighter van, tank hunter ellen.

Köszi a hasznos tanácsokat még egyszer! :R

(#27545) prokxy
Köszi! :R
3. hete itthon szabin! :D Az első héten nyaraltunk, 2. héten meg fahordás, szóval kb a héten toltam fel.
Más:
viszont inf-ként St. Quentin-en eléggé voltak most megint fps droppok, eléggé idegesítő. Dadog a kép és közben 120-144fps van + Gsync! :F

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27545) prokxy válasza voodoo98 (#27544) üzenetére


prokxy
veterán

Naaaagy gratula! :C :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27546) Aventador91 válasza voodoo98 (#27544) üzenetére


Aventador91
őstag

grat. én mostanában kiestem a gyakorlatból. pár naponta mentem 1-2 kört. tegnapelőtt felmentem repülőzni, tank hunterrel, és egyszerűen átment minden lövedék a repülőkön. a meleg miatt ingerültebb vagyok a szokásosnál, így egy kört se toltam végig úgy felkúrt. nem is lesz játék egy ideig, majd ősszel :DDD megint vehetek egeret, meg majdnem monitort ;]

(#27547) Dtomka válasza Aventador91 (#27546) üzenetére


Dtomka
veterán

"megint vehetek egeret, meg majdnem monitort"
:D

Aki ilyen játékokkal játszik, azoknál ez alap :)

(#27548) voodoo98 válasza Aventador91 (#27546) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Köszi.
Elhiszem! 32 fok van a szobában nekem is.
Lassan itt szeptember és jön az új dlc, frissítő lesz.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#27549) laskr99


laskr99
addikt

Én majd miután lehült a gép akkor tudok játszani :D 46 fokos a winchester de 48 volt csak most vettem le az oldalát.

(#27550) ForRedGlory válasza voodoo98 (#27544) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az igen :D

Én kb 10x ültem repülőben, az utolsó alkalommal volt 5 killem egymás után. Ez nálam eddig a max ( :DDD ), bár nem is vont annyira a repülő. Nekem túl macerás az irányítása egérrel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.