Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) prokxy válasza @rglaaf (#26750) üzenetére


prokxy
veterán

Ámen! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26752) feco70 válasza @rglaaf (#26750) üzenetére


feco70
senior tag

Én is :C

(#26753) Lendova


Lendova
őstag

Mi a f...t nem lehet rejoin-olni spectator-ként? De legalább recent tab sem mutatja azt, amin voltam.

Annyira hihetetlenül játszott valaki attack plane-nel, hogy fel szerettem volna venni. Sérült szárnnyal is kimanőverezte a fightereket majd 1-2 hit-elt tank hunter kit-tel.
Láttam már elég jó pilótát..de ezt nem hiszem el. Ilyen magas találati arányt egy lassan repülő lövedékkel nem lehet elérni mozgó célpontra.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#26754) @rglaaf válasza prokxy (#26751) üzenetére


@rglaaf
veterán

bejelölöm hogy megyek felszedni medicel pont a odaérek és elnyomja a rohad anyját és kb minden második játékos mi az uristen van ezekkel :U :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#26755) prokxy válasza @rglaaf (#26754) üzenetére


prokxy
veterán

Én is sokszor járok így sajna, utána meg csodálkozik a másik, hogy szarsz rá...sokan már reflexből nyomják el, általában ezek olyanok, akik 5-20-as KD-t tolnak! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26756) @rglaaf válasza prokxy (#26755) üzenetére


@rglaaf
veterán

jo egy kemperl@faszjoskáért nem megyek fel a hegyre hogy felszedjem de pont a legnagyobb hentbe foglaláskor fontos minden ember aki bent áll a huzóba nah mind1

PSN:BiZzare_0 ️

(#26757) prokxy válasza @rglaaf (#26756) üzenetére


prokxy
veterán

Egyetértek, de van olyan is, h villog, bejelölöm, majd megvár, azért van ilyen is szép számmal! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26758) LeRoy18 válasza Laraxior (#26748) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

na, hogy áll a bf 1-es emberkisérletemmel, nincs őnként jelentkező
senki sem akar önzetlenül, valakit hozzásegíteni egy ingyenjátékhoz?
egy szócska, andromeda, valahol elbujtatva a kommentedben
még 3 jótét lélek, és a negyedik usernek elküldöm privátban a teljes szériál számot

egyébként tipikus battlefield squad hozzáállás
adott, összezárnak öt vadidegen embert, akinek csapatban kéne együtt dolgozni
de senki sem lenne önszántából medic, két lábon járó céltábla :Ö

[ Szerkesztve ]

(#26759) prokxy válasza LeRoy18 (#26758) üzenetére


prokxy
veterán

Neked mi az origin nicked?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26760) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Allitolag Lupkow pass CTE-n! :)
Legalabbis nagyon hamarosan!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26761) STC Speed válasza voodoo98 (#26760) üzenetére


STC Speed
őstag

És tényleg! :R

(#26762) norby91


norby91
tag

Jövőhéttől csatlakoznék "csapat" féléhez, ha még létezik ilyet bf-ben... ahogy olvasom valami van, de nincs kommunikáció :S

Tavaly megvettem megjelenéskor, de 2-3 hónap után elment a kedvem az egésztől, egyedül nem volt jó. :/
nekem csak alapjáték van, beértem ezzel

and rome dark now :DD

(#26763) D4M13N válasza LeRoy18 (#26758) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Nekem nem kell az Andromeda, de egy hsz-szel kevesebb kell így.

(#26764) voodoo98 válasza STC Speed (#26761) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Jaja!!! Most nézem én is! :D
Tölt is valamit, meg írják is.
Megnézem. :D
Megnézném, mert csutka a netem (2017!!!), így majd reggeli! :W :) 5.3gb.

Addig is: screenshotok

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26765) STC Speed


STC Speed
őstag

Végre ujdonság:)

(#26766) prokxy válasza STC Speed (#26765) üzenetére


prokxy
veterán

Megnéztem én is, bazi nagy a map, végre, ill. tökre hasonlít az Alborz Mountain-ra, eddig tetszik! :) Várós a DLC!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26767) Balazs9011 válasza LeRoy18 (#26758) üzenetére


Balazs9011
csendes tag

Na igen, ahogy látom Laraxior kolléga is félreértette! Nem az 5. komment volt/lesz a nyerő, hanem az 5. komment amelyben szerepel az 'Andromeda' szó!
Nem számoltam de talán ez a negyedik?

[ Szerkesztve ]

(#26768) Balazs9011


Balazs9011
csendes tag

De amúgy ha Laraxior duplázása számít, akkor az előző hsz-om volt az ötödik :D Ha nem akkor gratulálok a következő kommentelőnek, akinek a mondókájában szerepel az Andromeda szó!

[ Szerkesztve ]

(#26769) bandi0000 válasza Balazs9011 (#26767) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ahelyett h szét offoljátok, add annak aki első pv-t írja neked, vagy dobd ki a lemezt :D

Xbox One: bandymnc

(#26770) zzola


zzola
félisten

Ma csaló:
86-12, sniper és csak fejes, igazán pro...

(#26771) prokxy válasza norby91 (#26762) üzenetére


prokxy
veterán

Bár a topic utolsó x kommentje az andromeda dolgokról szól! :D

Csapat az van, szerencsére, tegnap sztem elég jól ment a közös móka! WH-hoz csatlakozhatsz, de van PH platoon is. Vegyél fel engem vagy zola-t, joker-t vagy ori-t és engedélyezi a csatlakozásod.
TS van. Én egy hét szüneten leszek holnapról, szóval hajrá srácok, tessék streamelni, jó vidiket/képeket berakni! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26772) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Hírek:
- aki megcsinálta pár hete a Call to Action-ös 3 operation-ös missziót, annak elvileg nem kell újra
- és ez a mission trackerben nem lesz benne! :F :C
- Prise de Tahure update-tel jönnek majd dogtagek és a dupla xp.
- hétfőn (holnap) Prise de Tahure live stream várható, tehát jövőhéten jöhet az új map élesben
- CTE-n a Lupkow Pass (ez már volt), de csak pár alapfegyverrel, illetve 4 új melee weaponnal és az új lovas fegyverrel: video
- 3 summer mission lesz, az első Call to Action-ös 3 operation-ös mission
- Westie NEW ARDITI MELEE WEAPON REVEALED! - Battlefield 1 (Summer Missions) videó

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#26773) zzola


zzola
félisten

MOUSE ON CONSOLE - No longer a level playing field

jacfrags konzolon tolja egérrel... :Y

(#26774) prokxy válasza zzola (#26773) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt neztem tegnap, profi cucc! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26775) zzola válasza prokxy (#26774) üzenetére


zzola
félisten

(#26776) prokxy válasza zzola (#26775) üzenetére


prokxy
veterán

Pont tegnap irtam egy regi bfes isminek, hogy legkesobb jon karira a ps4 pro, ha nem jon jovore az 5-os. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26777) boogie84 válasza zzola (#26773) üzenetére


boogie84
veterán

Ez pont annyira szanalmas mint pc-n az aimbot.
Szegeny atlag konzolosok csak bohockodnak a kontrollerrel mig o sokkal konnyebben kezeli a jatekot az eger+bill komboval.

Ennel mar csak a + wh lenne konnyebb.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#26778) bandi0000 válasza boogie84 (#26777) üzenetére


bandi0000
nagyúr

első részre +1

másodikra -1, azért vannak sokan akik nagyon jól játszanak, és olyan közepesnek gondolom magamat, mondhatni jobban megy kontrollerrel mint egérrel

Xbox One: bandymnc

(#26779) giornalista


giornalista
senior tag

az első vélemények elég lesújtóak az új pályáról :(

LevelCap, aki általában a csillagos égig szopja fel a DICE játékait, hiszen azokból él főleg, csalódottan nyilatkozott róla. szépnek szép (egyébként szerintem még csak az sem), de káosz az egész, nincsenek folyosók, nem tudod kontrollálni a területedet, rengeteg irányból tüzelhetnek rád egyszerre.

tipikusan ilyenek lesznek azok a pályák, amelyekre csak művészileg figyelnek oda, játékmenet tekintetében viszont nem (tele van ilyenekkel a játék, sajnos).

ráadásul az egyenetlen talaj miatt haladni és nehézkes rajta, nem tudom, nekem az egész nem tetszik így videók alapján. emiatt meg nem fogom letölteni a CTE-t. szomorú, hogy ebbe az irányba halad ez a sorozat, a múltkor - fél-egy év kihagyás után - visszamentem a BF3-ba és felüdülés volt JÓ pályákon játszani... :(

(#26780) prokxy válasza giornalista (#26779) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem jól lehet rajta érvényesülni, viszont a bomberekre figyelni kell, ami sok, az a lovas.

Mai és a tegnapi este Srácok qrvajó volt, most 1 hét pihi, de tuti hiányozni fog a BF! :D
Kb. egész este csak azt lehetett látni, hogy a szelfiben a WH-sok vannak, benne néha 1-2 idegenlégióssal (de ismerőssel), pöpec volt, de tényleg, le a kalappal! :R :R :R :C :C :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26781) zzola válasza prokxy (#26780) üzenetére


zzola
félisten

(#26782) S1M0N válasza prokxy (#26780) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én is köszönöm srácok a játékot, szervezetten tényleg nagyon élvezetes a játék, még ha az elején nem is egy squadban voltunk, de érződött, hogy húzzátok a csapatot! :R

----

(#26783) Zso Ro válasza voodoo98 (#26772) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Nekem sehol nem számol semmit.LEhet béna vagoyk,de hol kéne ezt látnom?

(#26782) S1M0N
Mobilinternetről 3G-n :)

[ Szerkesztve ]

(#26784) prokxy válasza S1M0N (#26782) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem mertem ilyen screenshotokat berakni, még a végén megkapom, h csak azért raktam be, mert jó a KD-m! :D

De a kedvenceim ezek:
SF klán ellen nyomtuk, tartottuk sokáig a kört, de ők voltak vagy 9-en, végül nyertek:

ORI-nak kiváltképp tetszett! :D

A másik epic, h a bomberünk leszállt Ballroom Blitzen a pályán kívül lévő erdőre:



Meg zola-t szidták szépen, mikor kör végén írogatta, hogy muhahahaaaa :DDD

S1mon! Dobj majd egy friedn request-et pls!

Persze megkaptuk, h lúzerek vagyunk, de hát ez van:

Nélkülünk már rég baserape-elték volna őket, de sebaj! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26785) S1M0N válasza prokxy (#26784) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem szerencsére ilyen gondom nincs, tankozva tudok néha elég jó K/D-t hozni, plusz medickként is van, hogy a gyilkolás is megy, de ahogy talán a képek is mutatják, én támogatásban vagyok a legjobb.

(#26786) zzola válasza prokxy (#26784) üzenetére


zzola
félisten

Muhahahaha a lelki terror része! Csapatom a kocsogoknek! ;]

Mától akkor 1 hét pihi?

Este szenvedtem, amikor játékból átléptem az asztalra, 2x is kifagyott a gép! Most 1440p-ben futtattam a játékot, bizony a 8GB ram kevés neki. Épp folyamatban van a gyorsabb modulok beszerzése...

(#26787) Aventador91


Aventador91
őstag

tegnap este moziban voltam. az uj transformerst néztük. elvett 3 órát az életemből az a fos. szörnyű volt. utanaolvashattam volna mit írnak róla. xd

ma leszek este, csapathatjuk a trollkodast. dinamit + rocket gun bekészítve ;] egyik nap aamiensen egy fél csapatot kiirtottam ezzel a kettovel F-en :D

[ Szerkesztve ]

(#26788) whitezo88 válasza Aventador91 (#26787) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Megint van uj? Mar a harmadikon is bealudtam a moziban, azota mind kimaradt...

(#26789) Aventador91 válasza whitezo88 (#26788) üzenetére


Aventador91
őstag

hát hallod... soha tobbet transformers.

(#26790) prokxy válasza zzola (#26786) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, mar a szallason vagyunk, szoval szombat este tali! Addig a WH-t nepszerusitsetek! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26791) zzola válasza prokxy (#26790) üzenetére


zzola
félisten

Mindenképp! Muhahahaha...

(#26792) Aventador91


Aventador91
őstag

ma hadat üzenek az összes repülősnek és lezúzom őket :D

(#26793) Góliát válasza Aventador91 (#26792) üzenetére


Góliát
senior tag

:))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#26794) Aventador91


Aventador91
őstag

lesz ma repcsis stream. aki akar jöhet jöhet gunnernek, igyekszem átadni 1-2 killt, ha szemfüles vagy akkor többet is :D

[ Szerkesztve ]

(#26795) Aventador91


Aventador91
őstag

egy kis off. valaki tud olyan zenelejátszó programot, amivel meg lehet azt csinálni, hogy billentyűzeten gombra be lehet állítani hangerő fel/le? van a billemen média gomb, de azt csak a windows hangerejét változtatja, és nem is lehet másra állítani. ja és a lényeg, hogy ne kelljen hozzá a játékot tálcára letenni.

[ Szerkesztve ]

(#26796) Aventador91


Aventador91
őstag

mindjárt kezdem a streamet, akit érdekel, link: [link]

(#26797) nrk válasza Aventador91 (#26795) üzenetére


nrk
tag

Nálam macrozva van a spotify. Nem tudom milyen a billed, tudod-e macrozni.

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#26798) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Hali!

Valszeg noob question incoming, de mi az istent lehet "gyalogosan" repülők ellen csinálni, ha nincs (a közelben legalábbis) AA üteg? :/ Általában supporttal tolom, szóval hasravágom magam és küldöm az áldást LMG-vel, de kb meg se érzi, cserébe megfordul és lelő... Mire respawnolok meg fullHP-n van megint. Komolyan már elkezdtem infantry-only módokat tolni (szóval kb mintha visszamentem volna CoDozni...), mert elegem lett a röpzikből...
És amúgy elnézve, hogy folyton anyázás ment chatben a repülők miatt, illetve általában a repülőző emberek voltak mindkét oldalon a toppon pontban, úgy érzem nem feltétlen velem van itt a baj... :/

There is no war. Only the harvest.

(#26799) bandi0000 válasza xPraetoriaNx (#26798) üzenetére


bandi0000
nagyúr

írd a chat-be hogy a repülősök ne bántsanak, és akkor nem fognak :D

Xbox One: bandymnc

(#26800) voodoo98 válasza xPraetoriaNx (#26798) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Esetleg AA truck. Vagy supportként megjavitod az AA-kat es kiszeded vele, ha lehet meg javitani.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.