Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) akos86 válasza KubanitoS (#31350) üzenetére


akos86
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, teljesen rendben van a hőmérséklet. Elképzelésem sincs mi okozhatja ezt ilyennel nem találkoztam még oké hogy a cpu gyenge de ennyire azért nem lehet az. Az Xp- se hasít rajta konkrétan használhatatlan az egész gép.

Alaplap 28fok
CPU1. 33fok
CPU2. 34fok

Alaplapi bios is a legfrissebb

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#31352) KubanitoS válasza akos86 (#31351) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sajnos más tippem nincs. Nyilván célszerű lehet különféle programokkal tesztelgetni mi is a gond, de mivel ennyire lassú egy win telepítés is, inkább arra gondolok, hogy fizikálisan nincs rendben valami a gépeddel.

A helyedben én megnézném azt a gépet egy másik procival is. Pár ezer forintért lehet venni a jelenleginél sokkal komolyabb variánst (nyilván a kompatibilitásra oda kell figyelni) és megnézni azzal hogy megy...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#31353) akos86 válasza KubanitoS (#31352) üzenetére


akos86
aktív tag

Köszönöm szépen az infót. Biztosan hardveres hiba lesz. Próbálkozom hátha.....

3dfx, gone but never forgotten...

(#31354) fungi válasza d@vee (#31343) üzenetére


fungi
aktív tag

Azért egy másik pen-nel is kipróbálnám, hiába működik máshol. /Nekem a Rufus vált be telepítőt készíteni/

(#31355) d@vee válasza fungi (#31354) üzenetére


d@vee
őstag

Megvolt az is. Valamint nem csak rufus-al próbáltam meg kiírni.
Eddig arra gyanakszom, hogy egy BIOS frissítés segíthetne.

Ja

(#31356) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm cserélné a laptopját erősebbre, kérnék tanácsot hozzá.
Adobe photoshop, indesign és illustrator van egyszerre futtatva, ezekkel dolgozik párhuzamosan.

A mostani gépe egy Dell E6400, P8600 proci, 2GB RAM, 120GB V300 Kingston SSD, alaplapi integrált VGA. Ezen a gépen már elég nehézkes a munka, nem bírja szegény.

Amit kinéztünk, mivel nagyon megszerette a dell-t, egy dell E5420, I3 2350M, 4GB RAM (8GB-ra lenne bővítve), nincs dVGA, SSD át lesz bele rakva.

Kérdéseim:
- Ez a gép jó választás a használt üzleti dell-ek közül?
- Jó a hűtése?
- Teljesítményben érezhető lenne az előre lépés, a 3 program érezhetően jobban futna?
- Ez a 3 program mit igényel inkább, proci teljesítményt, RAM-ot, mindkettőt?
- Ha nem elég az i3 proci, ezen a vonalon 2. generáció i5-ös, vagy négymagos i7-est nézzünk inkább?
- Ez a 3 program ki tudja használni a 4 magot, van értelme az i7 QM-nek?
- Egy i7 QM-el szerelt dell (pl. I7-2630QM, E6420-as gép) hűtése elegendő a procihoz?

Köszönöm előre is!

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#31357) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Jómúltkor kértem segítséget itt a laptopommal kapcsolatban, egy lenovo g585, amd e1-1200 proci, 8gb ram. Arra a következtetésre jutottunk, hogy a proci a sz@r. Felvetődött az ssd beszerzése, hátha segit valamit. A netezés a legrosszabb egyébként. Annyit vettem észre, hogy pl. EZEN az oldalon van ez a hóesés cucc, ez borzalmas lassú, egy noname tableten, valamint egy régi dell m5030 laposon is sokkal gyorsabb. Nincs erre valami megoldás, hogy az ilyen dolgokat elkerüljem? Egyáltalán miként lehetséges az, hogy gyengébb eszközön, ugyanolyan böngészővel teljesen más a helyzet?
Nem a hóesés zavar, ne értsetek félre, hanem az, hogy akár itt, akár azon a fórumon pl. a hozzászólás irása is kínkeserves, lassan jelennek meg a beírt betűk, stb. Valamilyen megoldás jó lenne, akár szoftveres, akár hardveres, bár ez utóbbi korlátozott.

Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#31358) csixy válasza Flowtation (#31357) üzenetére


csixy
addikt

8 giga rammal internetezni mindennek kellene menni, mint a karikacsapás.
Kutasd át a gépedet malwarebytes progival szerintem. Plusz tiltsd le a felesleges tárrezidens progik indítását és az ilyen olyan net helperek meg pluginok is mind-mind feleslegesek a böngészőkben.

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#31359) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Sziasztok.
Barátnőm laptopja nagyon be lassult op rendszert szeretném újra telepíteni.
Kérdésem hogy melyiket ajánljátok win 7 8 vagy 10 és hány bites ?

1 [kép]
2 [kép]
3 [kép]
4 [kép]
5 [kép]
6 [kép]

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#31360) tserrof77 válasza Flowtation (#31357) üzenetére


tserrof77
senior tag

Szerintem a múltkor is mondtam/mondtuk, hogy az a proci egy katasztrófa. Nekem egy B575-öm van, E-450 proci, amíg xp volt rajta, ment szépen, majd win7, és azóta még netezni sem lehet vele rendesen. Nem akarok beszólni, de mivel a proci forrasztott (emlékeim szerint) így bővíteni sem tudod... ergo csere :U

Igen, FT1-es BGA tok, forrasztott...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31361) tserrof77 válasza BorsóKorsodi (#31359) üzenetére


tserrof77
senior tag

Mindenképp 64 bitest, 8-ast semmiképp, ha bejött a 7-es, maradjon, ha kíváncsi, mehet 10-es.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31362) KubanitoS válasza BorsóKorsodi (#31359) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha régebbi a gép, akkor nem biztos, hogy lesz tökéletes windows 10 driver hozzá. Ha most Win7 van rajta, én nem erőltetném a tízest. Csak 64bitest telepíts a ramkezelés miatt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#31363) tserrof77 válasza KubanitoS (#31362) üzenetére


tserrof77
senior tag

Annyira nem régi, A6-6310 APU with R4 series VGA, asszem 5. kép :) Szerintem, ha bevállalósak, mehet rá 10. (Bár én csakazértis win7 :B )

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31364) Magnézium


Magnézium
kezdő

Sziasztok! :)

Árukeresőn találtam ezt a laptopot:
[link]

Azt szeretném kérdezni,hogy nektek mi a véleményetek róla?
Elsősorban az ár/érték arány érdekel.

Többnyire játékra lenne használva,de nem a legújabbakra, meg nem a legtöbb erőforrást igénylőkre.

Köszönöm előre is a válaszokat!
Mg

(#31365) Flowtation válasza tserrof77 (#31360) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Igen valóban kitargyaltuk h fos. Viszont ezt csak netezésnél lehet észrevenni. Más feladatnál, intéző, stb. nem gáz. Mindegy, ha meglesz az SSD, akkor majd beszámolok. Sajnos a laptop csere az nem fér bele most.

Csixy:
Semmi ilyesmi nincs fent, vírusirtó is a defender pl.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#31366) tserrof77 válasza Flowtation (#31365) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ha van lehetőséged, kérj egyet kölcsön, mielőtt megveszed. Valami azt súgja, hogy pl a win betöltése gyors lesz, de a netezés alatt továbbra is vergődni fog a gép. Nekem sem oldotta meg szegény b575 vergődését :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31367) tserrof77 válasza Magnézium (#31364) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ez ugyan nem a (Milyen laptopot vegyek" topik, nekem annyi a hozzáfűzni valóm, hogy a laptopszalonnál ugyanez, 4GB rammal meg win10 nélkül 170k... a +4GB ram kb 10k.

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31368) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét !
Elképzelhető hogy egy laptop konkrétan asus k50i nem hajlandó bekapcsolni akkumulátor nélkül úgy hogy a táp be van persze dugva !?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#31369) ph2012


ph2012
senior tag

Sony Vaio SVF 1532A1EW laptopom van. Vettem hozzá egy fülhallgatót, de túl erős a mély hangja. Kerestem a hang ekvalizert amiben lejjebb vehetném a mélyhangot, de csak egy ilyen hangkeverőt találtam: [link].

Létezik, hogy ennek a laptopnak olyan egyszerű hangkártya drivere van, amiben nincs ekvalizer, csak egy primitív hangerőszabályzó?

Köszi!

(#31370) Diplomata válasza ph2012 (#31369) üzenetére


Diplomata
aktív tag

https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/ ;)

(#31371) tserrof77 válasza RAZERXX (#31368) üzenetére


tserrof77
senior tag

Első kanyarban próbáld meg azt, hogy akku ki, táp le, a bekapcs gombot tartsd nyomva kb egy percig. Utána csak töltőről próbáld meg. Ha indul, mehet vissza az akku.

Mindenképp csinálj ellenpróbát, azaz másik gépen is próbáld ki a töltőt, és a te géped másik töltővel.

A k50i széria egyik rákfenéje, hogy széthullik a töltés vezérlése, azaz ha nem jársz sikerrel a fenti módon, azért ne lepődj meg. Javítható hiba, de jó műszerész kell hozzá...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31372) Lacielvtárs válasza tserrof77 (#31371) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez nagyon OFF, de az aláírásod megkönnyeztem a röhögéstől :C :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31373) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Adott egy Acer es 15 laptop.Amihez adtak op rendszert win 10et.Az lenne vele a gond hogy nem indul el a rendszer.Hogyan tudnám újra telepíteni?Gondolom a win10 hdd van,mert lemez nincs. Addig eljutottam hogy találtam egy olyan választási lehetőséget,hogy a gép alaphelyzetbe állítása. Viszont semmi se történik egy óra elteltével sem. Hogyan lehetne újra telepíteni?vagy garanciába küldjem vissza?Köszi a választ. :R

(#31374) KubanitoS válasza lajosx (#31373) üzenetére


KubanitoS
veterán

Elméletileg rajta kellene lennie a gépen előtelepítve. Maga a jogtiszta matrica fel van ragasztva a gép aljára?

A telepítésnek a legegyszerűbb módja, ha a Windows 10-et letöltöd a Microsoft oldaláról a Media Creation Tool segítségével és arról telepíted.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#31375) lajosx válasza KubanitoS (#31374) üzenetére


lajosx
őstag

nincs rajta matrica pedig itt van a doboza meg minden és a dobozon is rajta van hogy op rendszer win 10 eddig működött a gép csak egyszer csak frissíteni akart és azóta nem indul el.Nincs serial szám sem a winhez vagy azt hol keressem? köszi a választ :R

(#31376) KubanitoS válasza lajosx (#31375) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egészen biztosan jogtiszta az a Windows? Mondjuk igazából nem is lényeges. Ha megfelelően aktiválva volt, akkor ha újratelepíted a Media Creation Tool segítségével, akkor már kódot sem kell megadnod, aktiválja magát a gép.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#31377) lajosx válasza KubanitoS (#31376) üzenetére


lajosx
őstag

biztosan eredeti 2 hónapja vásárolt gép ,utána nézek annak a programnak mert nem ismerem.Köszönöm a válaszod :R

(#31378) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok!
Bemásolom ide mert a HP topik kicsit ki van halva.
"Visszaolvasva a problémámra nem látok más megoldást mint,hogy megnézzem a wifi antenna csatlakozását.
Gép szétszedéséről több videót is megnéztem,szerintem az menni fog.Viszont hol fogon találni ezt a csatlakozást?
Olvastam,hogy nem jó sorrendbe van rádugva.Mi a megfelelő sorrend? "

HP Pavilion 15ab203nh

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31379) azaleericks


azaleericks
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy Windows10-re a gyári kamera appon kívül van másik olyan app, ami használható ? T100 Chi hátsó kamerájával egyszerűen a gyári app nem akarja az autofocust használni, kipróbálnám mással is, hátha.

Előre is köszi.

(#31380) SZIGMA válasza jegenye77 (#31378) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

A másik topik biztosan teljesen halott, hiszen 3 óra és 19 perc alatt senki nem rajzolt neked részletes útmutatót.
Ha szétszedted és ott van előtted felnyitott képernyővel,akkor a kijelző alján középen található HP logo vonalában 4-5 centiméterrel magad felé fogod megtalálni a wifi kártyát.
Mivel nagy eséllyel csak két antennacsatlakozó van rajta, így a megfelelő sorrend megtalálása már nem bonyolult. (fel kell cserélni a kettőt)

Sok sikert!

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#31381) jegenye77 válasza SZIGMA (#31380) üzenetére


jegenye77
addikt

Tegnap kérdeztem és azóta mások is és nem volt reakció.
Nem tudtam, hogy ez sok vagy kevés de gondoltam bemásolom ide is hátha van olyan aki tudja és segít. Amit nagyon meg is köszönök!
Elnézést kívánok neked ha ezzel felzaklattalak vagy bármiféle kellemetlenséget okoztam.
Ha a topik szabályt sértettem akkor kérem törölni a hsz t.
Bocsánat mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31382) whited


whited
addikt

A BatteryInfoView mennyire megbízható program?
Most tettem fel, de nem tudom mennyire hiteles az ott látható eredmény :U :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#31383) tserrof77 válasza whited (#31382) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ha van gyári (HP, Dell-nek szokott lenni) azzal nézd meg. Aida64 meg max az elhasználódási %-ot írja csak ki.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31384) Duree válasza whited (#31382) üzenetére


Duree
veterán

Az akku elektronikáját olvassa ki,tehát hitelesnek mondható.

duree54

(#31385) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek lszi!

Laptopom hirtelen lelassult, kb használhatatlan:

Lenovo N500 tudom nem mai darab... HDD 100%-os a HDSentinel szerint a memóriák szintén jók a Memtest V4.20 szerint. Processzora Intel Dual T3200 2 GHz, n em egy erőmű de eddig nem volt baja.

Frissen telepített oprendszerrel ( Win 7) is az elején még szépen megy de aztán kb 10 perc múlva annyira belassul, hogy egy böngészőt is kb 3 perc alatt nyit meg...

Mi lehet a gond??

Köszönet aki válaszol!

Üdv.: Balu

(#31386) Lacielvtárs válasza Bazs1981 (#31385) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mennyi ram van benne?
Nem melegszik nagyon?
Ventilátor nem túl hangos?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31387) Bazs1981 válasza Lacielvtárs (#31386) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Szia!

4 GB DDRII RAM van benne, ventilátor az pörög rendesen, de nem érzem melegnek!

(#31388) Cry0


Cry0
őstag

ma visszaadtam a laptopot a tulajnak úgynéz ki hogy a vinyó halott benne.
köszönöm mindenkinek a segítséget :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#31389) Lacielvtárs válasza Bazs1981 (#31387) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem , mert amit irsz az tipikusan arra utal hogy a szellőző nyílás el van tömodve, a lamellak között nem tud mozogni, aramlani a levegő.
Valamint szerintem a takarítson felül erdemes lenne újra pasztazni...
Tehát egy nagy szerviz/takarítás , szerintem nem ártana neki.
Az aida64el meg tudod nézni mekkora fordulaton megy a ventilátor.
De az hogy indulaskor rendben van es 10 perc utan belassul, ezek tünetei a tul melegedesnek, véleményem szerint :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31390) Bazs1981 válasza Lacielvtárs (#31389) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Ok nézem, mennyi a max fordulatszám illetve hőmérséklet? Köszi, hogy foglalkozol a dologgal! :) :C

(#31391) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Adoot egy dell lattitude E6500 kb 8 éves.
Folyamatosan sárgán villog a töltés jelző lámpa
az asztal pedig azt írja hogy akkumlátor 100%.
Ha kiveszem az akkut abba marad
ha kihúzom a töltő kábelt abban a pillanatban leáll.
Ötlet?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#31392) Lacielvtárs válasza Bazs1981 (#31390) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

olyan 5000-5200 között szokott lenni a max fordulat.
a hő fok bármennyi lehet, bár ha magas a fordulat, akkor olyan 70-75 fok körül lehet a cpu, ezt is kiírja az aida64 :K

egy korábbi tapasztalatom [link]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31393) Kbali válasza DonThomasino (#31391) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem egyértelmű: az akksi teljesen meghalt. Esetleg nézd meg te is a nemrég ajánlott aida-val.

[ Szerkesztve ]

(#31394) Kbali válasza Bazs1981 (#31385) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mielőtt szétborítod a gépet, meg kellene nézni, ilyenkor mi fut a háttérben. Egy win frissítés eléggé megfogja a gépet: hdd 100%-on, proci simán 50-60%-on pöröghet ilyenkor.

(#31395) Lacielvtárs válasza Kbali (#31394) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

upsz ez igaz, maximálisan! eszembe sem jutott, tekintve hogy írta is a kérdező hogy friss win :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31396) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem egy gépet a MM-ban,(részletfizetés miatt) 150 ezer magyar forintért!
Amire nekem kellene az egyetlen egy játék normális futtatása nem Márió grafikán ami a War Thunder!

CPU AMD APU FX-8800P Integrált Radeon R7 (Carrizo) 512 @ 800 (Boost) MHz 64/128 Bit
GPU: AMD Radeon R8 M350DX (768 @ 720 / 1125 MHz 128 + 64 Bit @ 800 / 1000 MHz)
RAM: 4 GB DDR3 1600 MHz
HDD 1 TB 2.5 SATA

Megéri e az árát ez a gép? Processzor számomra kérdéses!

:R

[ Szerkesztve ]

(#31397) csixy válasza DonThomasino (#31391) üzenetére


csixy
addikt

A döglődő akku jellegzetessége, hogy pillanatok alatt "feltöltődik" , mert hogy nincs tölthető kapacitása és pillanatok alatt lemerül.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#31398) juve600


juve600
nagyúr

üdv

Lenovo T530

ssd a hdd helyén, caddy-be tettem a hdd-t de nem látja se a bios,se lemezkezelő a windowsban
mi lehet a problém ?

(#31399) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.segítséget szeretnék kérni.Adott egy Acer Aspire Switch 10 2 in1 noti amit USB pendriveról szeretnék újra telepíteni de sehogy sem jön össze.Biosban pendrive első helyre rakva,securite és fast boot letiltva,windows meneger ha engedélyezve van,ha nem akkor is újra induláskor vissza dob a biosba a gép.Már lassan megörülök.Sok notit raktam már újra ,de ez nem megy.Utána olvastam és le töltöttem a 32 bites verziót mert csak az megy föl rá állítólag.És probáltam uefi módban is a rufus segítségével.Felrekok pár képet a biosról.

(#31400) kromatika


kromatika
veterán

Itt a kepek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.