Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) The DJ válasza Duree (#31500) üzenetére


The DJ
addikt

Ebayes rendelés volt, a csere szerintem már nem opció, ezért vártam ötleteket, hátha nem kell kidobnom 2 ciklus után csak mert egy ideig nem volt használatban.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#31502) miskanaruska


miskanaruska
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Samsung NP300E5X-T01HU nevezetű laptopom.
Processzort újítottam benne.
Először egy Intel Dual-Core B960 2.2GHZ-s processzor volt benne, ezt cseréltem le egy Intel Core i5-2540m-re.
Rengeteg helyet átnéztem, hogy kompatibilis-e az új processzorral a laptop, és azt olvastam, hogy igen.
Na miután kicseréltem, újrapasztáztam bekapcsoltam a laptopot.
Minden oké addig amíg egyszercsak (30 perc múlva) minden ok nélkül kikapcsol. :Y :W
Először melegedésre gondoltam, de a processzor hőmérésklete alapon 35-45°C, terhelve 60-78°C, a processzor maximális terhelhetősége 100°C.
Próbáltam úgy is, hogy BIOS-ba lépek és várok, de úgy is kikapcsol. :W
Winfos reinstall, kikapcsol. :W
Drivert felrakta magától, amikor bekapcsoltam az új processzorral.
Észrevettem, hogy a winfos (nem eredeti sajnos) elvesztette a hitelességét. :W Ezután raktam újra a winfost.
Ha semmit se csinálok vele csak bekapcsolom, akkor is kikapcsol. :W
Fél óráig bírja aztán csak csend és üresség, de be lehet kapcsolni egyből. :W
Ha visszarakom a régi processzort, akkor nem kapcsol ki. :F
4 éves a masina, a régi processzor meg már úgy érzem a végét járja, hamar túlmelegszik, de nem kapcsol ki, kisebb terhelésnél is akadozik a munkája.
A HDD-vel, a rammal, az optikai meghajtóval, még az alaplappal sincs semmi baj.
Van benne egy dedikált Nvidia GeForce 610m 512MB-s videochip azzal sincs semmi baj, az sajnos nem kivehető :(
Van egy integrált videovezérlőre is hasonlító chip az alaplapon, ami a processzor mellett van és közös a hűtésük.
Az előző processzorban egy Intel HD Graphics talán 2000-s megnevezésű integrált videochip van, a mostaniban egy Intel HD 3000-s megnevezésű videochip van.
Lehet, hogy az a chip, ami ott van külön, az nem bírja a nagyobb IGP-t?
Remélem tudtok segíteni azt megköszönném! :)
:O :O :O

Naposcsibe vagyok még az internet hatalmas baromfiudvarában!

(#31503) kivulallo


kivulallo
tag

Sziasztok!
Nekem van egy Lenovo Ideapad 700-15ISK-m (i7-6700HQ-val).
Ezek a gépek, legalább is ahogy az ismerőseim Y700-asain és az én 700-asomon tapasztalom, hogy ha merül az akksi, a CPU órajelet visszafogja 700Mhz körülire.

Ahogy láttam, az Y700nál ez olyan 15-20% körül szokott bekapcsolni, amikor már a Windows is takarékba kapcsol és sikít a töltőért. Nálam ez 30-32%nál indul, és onnantól halál.
Mivel ennek nincs sok akksiideje, ezért nekem ez elég idegesítő dolog, főleg, hogy még hátra van majdnem az 1/3-a.

Valaki találkozott már ezzel? Esetleg az új BIOS vagy valamelyik driver a hibás? :F

Köszi!

(#31504) Veron válasza Duree (#31499) üzenetére


Veron
őstag

Nem tudom kiszedni mert az egész pelmrestet és burkatot le kellene varázsolni. Gombokat leszedem és alkoholos fültisztító pálcikával meg tudom törölhetni. Ha ennél jobbat tud valaki, akkor kérem, szóljon!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#31505) SZIGMA válasza miskanaruska (#31502) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Hát.nem biztos, hogy jól tudom,de mintha erről már itt is lett volna szó.
A chipset nem támogatja és/vagy nem ismeri fel a másik proci mikrokódját, ezért 30 perc múlva kikapcsol.Szerintem azon a lapon nem fog menni i-s proci.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#31506) Duree válasza The DJ (#31501) üzenetére


Duree
veterán

Én sohasem vennék az Ebayról akkut a 90 százalékuk mind kamu hulladék.Magyarországon is lehet kapni korrekt áron jó minöségü 1 év garos utángyártott akkukat.

duree54

(#31507) Duree válasza Veron (#31504) üzenetére


Duree
veterán

Ez nem megoldás mert a fólia alatt is szennyeződött.Akkor nincs más mint új billt venni.

duree54

(#31508) The DJ válasza Duree (#31506) üzenetére


The DJ
addikt

Nagyon sok akkut vettem már ebayről, csak tudni kell kitől szabad vásárolni. Van, amelyik évek óta hibátlanul üzemel a gyári értékeket tartva. Ez az első eset, hogy egy akku nem akarja a jót. Itthon is próbáltam anno vásárolni, de mikor megláttam az árakat elröhögtem magam és maradtam az ebaynél. Hozzáteszem utángyártott esetén javarészt ugyanazt kapod itthon is, csak pár 100% felárral :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#31509) the dealer


the dealer
tag

Végül megjött a laptop (Inspiron 5559). Tettem az ODD helyére egy Samsung 850 EVO SSD-t.

Viszont nem tudok rá Windost telepíteni, mert mindig ugyan azt a hibaüzenetet adja. (3db Win 7-tel is próbálkoztam.) Mit csinálok rosszul? Mi lehet a gond?

Most próbáltam életemben először USB-ről telepíteni, de azzal nem hiszem hogy gond lenne, mert a telepítővel sikerült megformáznom a HDD-t is meg az SSD-t is, viszont amikor rányomok a nyelvi beállítások után hogy telepítés, kidobja ezt az üzenetet.

Real life is just a hobby.

(#31510) tserrof77 válasza the dealer (#31509) üzenetére


tserrof77
senior tag

Bios-ban legacy-ra raktad? Secure boot kikapcsolva?

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31511) Duree válasza The DJ (#31508) üzenetére


Duree
veterán

Hát nem éppen, én egy Toms nevü németcégtöl vásárolok évek óta és hibátlanok az akkuk 1 év garanciával, bármikor minden hibásat azonnal jóváírnak és nem drága mert egy akku átlagban 6 000ft-be kerül.Nekem az Evay akkukról továbbra is rossz a véleményem és nem csak nekem hanem nagyon sok embernek.Olcsó húsnak híg a leve.A Wpower nevü cég 1 év garral nagyon jó áron kínál akkukat, persze te ragaszkodsz 2-3 ezer forintos hulladékokhoz akkor csak rajta legyen az Ebay ,gazdagítsuk a Kínaiakat.

duree54

(#31512) tserrof77 válasza SZIGMA (#31505) üzenetére


tserrof77
senior tag

Pontosan!

Sajnos abba sima HM70-es chipset van, így az i-s széria csak így megy benne... Csak a 76/77 chipset kezeli le rendesen az i-s procikat. Hasonló szenvedésem már volt nekem is ezzel az np300-as szériával... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31513) the dealer


the dealer
tag

Nos akkor egy kis összefoglaló, hogy eddig miket csináltam ennek a megoldására.

-kipróbáltam az SSD-t az ODD és a HDD helyén is. (Samsung EVO 850 250GB)
-kipróbáltam négy win 7-et (mindegyik x64; -ultimate hun, enterprise eng, enterprise hun, pro hun)
-Legacy mód bekapcsolva, ahhoz hogy azt bekapcsoljam engedélyezni kellett a Legacy Option ROMs-ot, ahhoz pedig ki kellett kapcsolni a Secure Bootot.

Feltettem a telepítendő SSD adat meghajtójára a laptophoz tartozó sata x64 win 7 drivert (és annak a konzolos fajtáját is). Innen töltöttem le ezt: Serial-ATA_Driver_PFJ82_WN32_14.8.9.1053_A06.EXE és ezt ezt: Serial-ATA_Driver_K07VX_WN32_14.8.1.1043_A02.EXE
Amikor megpróbálom felpakolni őket, akkor muszáj az almappák közül választani, hogy hol van pontosan a driver ami kell a winnek. Viszont itt két relevánsnak tűnő mappa is van (mind a kettő a win7-x64 mappában):
-sata\Drivers\Production\Windows7-x64\iaAHCIC.inf Amikor ezt akarom telepíteni, akkor egy pár másodperc telepítés után ezt a hibát dobja.
-sata\Drivers\Production\Windows7-x64\iaStorAC.inf Aztán amikor ezt akarom telepíteni, akkor pedig ezt az üzenetet kapom.
Pendriveból pedig ezt vettem és a Rufus nevű progival tettem rá az oprendszereket ilyen beállítások mellett.

Pár kép a relevánsnak tűnő BIOS beállításaimról.

Már nagyon sok órát szívtam vele. Nem hiszem el, hogy egy 200k-s laptopra nem lehet telepíteni win 7-et.
Van még valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

Real life is just a hobby.

(#31514) Kbali válasza the dealer (#31513) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt megnézted ugye, hogy támogatott-e ezen a 7, nemcsak a 10? Egyébként usb2 kellhet neki.

(#31515) The DJ válasza Duree (#31511) üzenetére


The DJ
addikt

Ennek a német cégnek esetleg meg tudod adni az elérhetőségét? A 6.000 forintos átlag ár teljesen korrekt lenne számomra is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#31516) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

ismerősömnek van problémája a géppel, ez a lényege:

"Mikor bekapcsolom a gépet, megjelenik az asztal mint ahogy az megszokott. Aztán egyszercsak elmegy a kép és kikapcsol. Bekapcsolom újra, és kéri jelentkezzek be, mintha alvó módba kapcsolna. (Nem megy a gép, teljesen leáll.) Aztán van mikor kikapcsolom és bekapcsol magától, de csak zúg. Most is leállítottam, kikapcsolt és magától be is kapcsolt."

Tudnátok segíteni?

(#31517) the dealer


the dealer
tag

Sikerült megoldani.

Win 7-es fórumban ajánlottak egy win 7-et aminek win 10-es telepítője van és azzal sikerült.

Viszont találkoztam egy újabb problémával.
Feltelepítettem az AMD Radeon M335/315 drivert ami 400MB, viszont semmit nem lehet benne beállítani.
Ennyi az egész Catalyst Control Center. Ha például tesztelésnek lejátszok egy 1080p youtube videót, akkor kicsit mozgalmasabb jeleneteknél szétesik a kép egy kicsit.
Gondolom a CCC-ben be kéne tudnom állítani dolgokat, valamint egy 1080p videónak sem kéne kifognia a gépen.

Az intel integrált vga-hoz való drivert nem tettem fel. Gondolom az nem kell ha én az amd-t akarom használni.
A C meghajtón a Programfilesban 34MB-ot foglal az AMD mappa a Programfájlok (x86)-ban pedig 99MB-ot. Nem kevés az a 34MB a 64 bites drivereket tartalmazó mappában?

[ Szerkesztve ]

Real life is just a hobby.

(#31518) Duree válasza The DJ (#31515) üzenetére


Duree
veterán

Megadhatom de csak nagyobb mennyiséget szolgálnak ki szerzödött partnerek felé.Én általában egyszerre 50-80 darabot szoktam rendelni.

duree54

(#31519) The DJ válasza Duree (#31518) üzenetére


The DJ
addikt

Akkor ez nekem nem lesz jó sajnos, csak alkalmanként van szükségem 1-2 akkura és ebayen is ilyen árban szoktam venni őket általában, de ha lett volna közelebbi vagy bejáratott beszerzési opció, akkor kipróbáltam volna mást is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#31520) the dealer válasza the dealer (#31517) üzenetére


the dealer
tag

Sikerült ezt is megoldani.

A helyes driver installálás volt a gond. Chipset, aztán intel végül pedig amd driver.

Köszönöm mindenkinek a segítséget windows installálás tekintetében! (tserrof77, Kbali)
:R :R :R

Real life is just a hobby.

(#31521) Duree válasza The DJ (#31519) üzenetére


Duree
veterán

öket keresd meg vagy őket mindkettő megbízható 1 év garis cuccokat ad.

duree54

(#31522) jj67


jj67
kezdő

Hello! Van egy Dell Latitude E6230 notebookom. Altalaban munkara hasznalom, de most szoba johet egy kis jatek is. Mit gondoltok, mennyire karosit egy nem jatekra tervezett laptopot a jatek? Erdemes azzal szamolni, hogy sokkal korabban meghal a gep? A gepigennyel nincs gaz, elbirna, inkabb csak a melegedes aggaszt.

(#31523) Duree válasza jj67 (#31522) üzenetére


Duree
veterán

Ez a hardver elég karcsú egy játékhoz, és ha grafikailag igényesebb játékot fogsz futtatni akkor a hütés mindíg a maximumon fog menni, a gép melegedni fog nagyon.Ezzel kell számolni.Más gond nemigazán lehet.

duree54

(#31524) kardoskris


kardoskris
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:
Van egy Packard Bell EN tk81 típusú laptopom. Dvd íróját sajnos nem tudom hogy milyen fajta. Xboxhoz szeretnék vele lemezt írni és elvileg csak dual layer dvdre lehet játékot ki írni. Nem ismeri fel ezt a fajta lemezt a gépem, úgy olvastam hogy firmwaret kell rajta frissíteni. Sehol nem találok semmi segítséget hogy honnan és milyen firmwaret töltsek le. :( Tudnátok nekem segíteni?

(#31525) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok...ezek mik lehetnek szerintetek? Lenovo Y50-70

0 csoportban lévő 0 processzor sebességét a belső vezérlőprogram korlátozza. A processzor a legutóbbi jelentés óta 12 másodpercig volt ebben a csökkentett teljesítményű állapotban.

igfx képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31526) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vásároltam egy gyártó által felújított, garanciális Notebookot, a hirdetésben magyar nyelvű billentyűzet szerepelt.
Megérkezett a gép, működik rendesen, azzal nincs probléma. Viszont egy átmatricázott qwerty billentyűzettel jött (gyárilag a magyar qwertz)

Ráírtam az eladóra, de ő váltig állítja, hogy nem hibázott, másnak is így árulja a notebookjait.
Vissza akartam küldeni neki, de csak egy hónap múlva tudta volna vissza adni a pénzem, de nekem az nem felet meg, mert utaztam Dél Koreába tanulmányi útra.
Kértem, hogy cserélje ki, arra ami a hirdetésben szerepelt. Az új bill ára 16.000Ft, de csak 8-cat áll belőle és vissza kell küldenem neki a régit. Soknak találom a +8.000Ft-ot úgy hogy nem én hibáztam.

Szerintetek jogos a követelésem?
Hibázott az eladó azzal, hogy nem tájékoztatott, hogy átmatricázott a bill vagy sem?
Mit tennétek a helyemben?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31527) RightNoW


RightNoW
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy ASUS X555L típusú laptop. Az internet borzasztó rajta minden esetben, minden böngészővel. 2 éve vettem újonnan, de már akkor is gyanús volt nekem, hogy valami nem az igazi. Ma újratelepítettem a rendszert, remélve, hogy észhez tér, de semmi. A gép egyébként gyors, mindenütt máshol remekül teljesít...de az internetezés valami kritikán aluli!! :W

Mi lehetne megoldás a problémára? Esetleg valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Köszi

(#31528) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Van arra lehetőség, hogy a nem smart tv-m összekötöm a laptoppal, és valahogy a tv-adást a laptopra rögzítem?

Ugyanis ezekkel nem lehet pendrive-ra felvenni adást csakis külső merevlemezre, nekem ez utóbbi viszont nem áll rendelkezésre sajnos.
Ezért gondoltam a laptop + TV kombinációra. Egyébként a TV tudja a felvételi és műsorrögzítési lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#31529) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Egy kellemetlen problémával viaskodok. Az előző laptopomnál megszoktam, hogy sosem állítom le a windows-t (win 7), hanem csak sleep üzemben hagyom a laptopot estére. Gyorsabb "leállítás" és "újraindítás". Azt a laptopot lecseréltem a mostani hp pavilion-ra, és azt vettem észre, hogy ha estére sleep üzemben hagyom a laptopot, reggelre leáll. Valamiért valahogyan valamikor visszatér sleep üzemből, és leállítja magát. Másnap a látszólag szabályosan leállt windows-t indítom újra.

Kikapcsolgattam mindenféle flag-eket, hogy készülékek felébreszthetik-e a windows-t sleep üzemből, már csak a fedél felhajtásával tér vissza. De a leállás ugyan az.

Amit google talált, az mindenféle hibavisszajelzés kíséretében megtörtént leállás - én semmi hibavisszajelzést nem észlelek, nem szervíz képernyővel indul a windows.

Még arra tudok gondolni, hogy egyenlőre a windows is frissen lett felpakolva rá, és talán a frissítések csinálnak valamit. Viszont érdekelne bármilyen egyéb tipp is, ha valaki belefutott már hasonlóba, és megtalálta a bűnöst.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#31530) Kbali válasza Predator2 (#31526) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem a matricázott és a gyárilag "festett" billentyűzet nem ugyanazt jelenti. Ha ez nem szerepelt a hirdetésben, akkor elállhattál volna a vásárlástól (viszont való igaz, az eladónak nem kell azonnal visszaadnia a pénzed). Persze ehhez az kell, hogy kereskedőtől, számlával vásárolj, magánszemélyként. Ha ezek nem állnak fenn, akkor legfeljebb a járási kormányhivatalokhoz fordulhatsz fogyasztóvédelmi panasszal.
Ha fennálltak a fenti kitételek, akkor szerintem nem jogos a felezzük meg a költséget játék, hiszen eredetileg nem azt kaptad, amit szerettél volna (tudod bizonyítani?).

(#31531) Kbali válasza coco2 (#31529) üzenetére


Kbali
nagyúr

Hibernálás be van kapcsolva? Mert sleep-ből elmehet hibernálásba, ha megmerül annyira az akksi, hogy megtegye - ezt is nézd át az energiagazdálkodásban.

(#31532) Kbali válasza volvoguy (#31528) üzenetére


Kbali
nagyúr

TV tuner kártyával talán, ugyanis a HDMI a laptopon az kimenet, nem bemenet.

(#31533) coco2 válasza Kbali (#31531) üzenetére


coco2
őstag

Hibernálás nincsen beállítva sehova.

A főkapcsoló és a fedél lehajtás is alvó állapotot kapcsolnak. Az energia séma energiatakarékoson van. A séma beállításoknál tartalék akku 7% / kritikus töltöttség 10% / alacsony töltöttség 15%. Az értékek akku és hálózatról üzemeléshez egyaránt azonosak.

Az akku a laptopban van teljesen feltöltve, lemerülni ha akarna sem tudna. A laptopot nem szoktam lehúzni a töltőről, a laptop azt a szobát nem szokta elhagyni, a 230v stabil, itt nincs hálózati ingadozás. Kvázi folyamat 100%-on van.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#31534) Kbali válasza coco2 (#31533) üzenetére


Kbali
nagyúr

event logot érdemes lehet még nézni - és igen, akár frissítés, akár víruskeresés (ha van beállítva fix időpontja) felébresztheti a gépet. Frissítés esetén viszont bekapcsolást követően kellene kapnod üzenetet, hogy frissült a win.

(#31535) jj67 válasza Duree (#31523) üzenetére


jj67
kezdő

Köszi! Akkor maximum figyelek arra, hogy ne ölben legyen. :) A gépigénnyel viszont nem lesz gond, egy WoW-ot elbír a tapasztalataim szerint.

(#31536) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, van egy Asus Vivobook s400 ca-m. Windows 10 fut rajta. A problémám az lenne, hogy a mikrofon nem működik. Egyszerűen a beépített smemilyen hangot nem vesz fel, ha bedugok külsőt, akkor is kb csak zúgást, ha közvetlen közelről ordibálok a mikrofonba akkor épp hogy lehet hallani valamit. Beállításokban néztem, 100%-on van a jelszint. Drivert (Via Audio Hd) frissítettem legújabbra. Ötlete valakinek?

(#31537) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok! Adott egy 3 éves, gyárilag Windowsos (8.1) Asus laptop. Egy ideje intenzíven lassult, majd a tegnap óta ez fogad, 1 percig így marad, majd folyamatosan újraindul és ugyanide jut. Mit tudok vele kezdeni? Javítható házilag, vagy mindenképpen szerviz lesz belőle?

Fontos! A dokumentumokra (D meghajtón) szükségünk lenne.

(#31538) kraftxld válasza Wictor (#31537) üzenetére


kraftxld
nagyúr

0. lépés: vinyó ki, majd másik gépen vagy USB kerettel lementeni mindent
Majd az itt említett Macrium Reflect ISO-t letöltöd [link], arról elindítod a laptopot, és nyomsz egy fix boot-ot [link]
A v6-ban kicsit másképp néz ki, és az other tasks alatt van.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#31539) Wictor válasza kraftxld (#31538) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszönöm a gyors választ! :R Megpróbálom.

(#31540) Angel2014 válasza Wictor (#31539) üzenetére


Angel2014
addikt

Vinyót ki külsős vinyóval feltenni másik gépre lementeni a dolgokat és nullára formázva recoveryt főleg feltenni egy új rendszert.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31541) kraftxld válasza Angel2014 (#31540) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Minek, ha egy fix boot-al esetleg menthető? :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#31542) Angel2014 válasza kraftxld (#31541) üzenetére


Angel2014
addikt

De akkor sem hagynám így már akkor is új rendszert tennék fel utána ...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31543) 7ER


7ER
aktív tag

Sziasztok.
Van egy Lenovo Ideapad 100-15 IBD laptopom és azt kérdezném: Tudja valaki, hogy a Wifi be/ki kapcsolás (FN+F7) billentyűre előugró felületet (vagy ikont) hogy tudnám az asztalra tenni? -Win7-em van

(#31544) tserrof77 válasza 7ER (#31543) üzenetére


tserrof77
senior tag

Mivel ezek már 8/10-re vannak "optimalizálva" ennek nem látom realitását... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31545) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ismerősöm 3d filmeket szeretne nézni laptopján,milyen szemüveg kell hozzá?

(#31546) Lacielvtárs válasza pruzsi (#31545) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mkv fileket? Ou vagy sbs?
Mert a sima laptop azokat az osztott képes filmek nem tudja összerakni.
Azokhoz 3d tudású tv vagy monitor kell. :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31547) pruzsi


pruzsi
őstag

Azt mondta hogy képes 3d-re a laptop,mkv igen van neki vegyes ou meg sbs is letöltve...
Meg bd 25-50 iso-k is.

(#31548) Lacielvtárs válasza pruzsi (#31547) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, akkor viszont jó lenne tudni szerintem a laptop pontos típusát...
Bár tipus alapján a gugli is lehet barát a kérdésben :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31549) Predator2 válasza Kbali (#31530) üzenetére


Predator2
addikt

Vásárlás után jeleztem neki, hogy nekem ez így nem jó, de visszaküldeni nem tudtam mert, elutaztam. Nem szerepelt a hirdetésben, hogy matricázott, privátban sem tájékoztatott erről.
Viszont a !bolti számlán! amit adott, rajta van, hogy: A bill lokalizációja eltérhet a magyarországitól. Csak ezt már akkor látja az ember, ha már nála van a gép.

Az hirdetés megvan fényképen!

Te mit tennél a helyemben?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31550) SP4C3 válasza Predator2 (#31549) üzenetére


SP4C3
veterán

A helyedben emberi qwerty billentyûzetet használnék. Problem solved.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.