Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32251) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

55" TV-t (eredeti dobozában/csomagolás) csak ez a HDT -vel lehet szállíttatni? GLS meg DPD már nem vállalja? :F
Ez a HDT nem semmi árat kér [link] egy TV szállításért (Magasság: 83cm , Hosszúság: 134cm , Szélesség: 17cm , Tömeg 20kg)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32252) C. s. válasza EmberXY (#28381) üzenetére


C. s.
addikt

Még egy évet sem kellett várni, és itt a megoldás a problémádra! :))

[ Szerkesztve ]

(#32253) Inhouse válasza inf3rno (#32232) üzenetére


Inhouse
őstag

Minél kisebb a rovar, annál rövidebb idő alatt kiszenved és annál kisebb zajjal/szaggal jár. Nagyobb bogarak, pl. lepkék hosszú másodpercekig agonizálnak, erős hang és fényjelenség, valamint füst mellett.
A rács két fegyverzet, adott távolságra egymástól, a pálcák felváltva elhelyezve. Alapból nem húz át, a levegő szigetel, így van beállítva a pálcák távolsága. Nem kell összezárnia, csak közé repül és jobban vezet, mint a levegő, ezért ív húz át az elektródák között. Ez az ív végez vele. Vannak erősebb készülékek és gyengébbek, ettől is függ, hogy robban, kilövi, vagy csak sistereg és égeti. Sajnos a trafójuk ki van öntve, de nagy valószínűséggel még egy sokszorozó is van utána, így a kondik pufferelnek is egy kicsit, és egyenfeszültség várja a delikvenst.Egyéb elektronika nincs bennük, nincs korlátozva az ív ideje.
Próbáltam TV nagyfeszültségű trafójából csinálni, elvileg működött, de a gyakorlatban nem, gyenge volt.
Ha tesztelni akarjátok, hogy működik-e a nagyfesz, akkor fogtok egy papírcsíkot (1cm széles, 10cm hosszú) és megnyálazzátok az egyik végét. A másik végénél fogva a rácshoz nyomjátok, ha cicceg, húzza az ívet, akkor jó. :)

Üdv Inhouse

(#32254) C. s. válasza Inhouse (#32253) üzenetére


C. s.
addikt

És aki a másik végén van, az még véletlenül sem húzza az ívet?
Egyébként tegnap egy "kamasz" légy is beleszédült, annak kisebb hangja volt, de még így is erős.

Lehet, hogy T_chris tanácsát megfontoljuk, és elkezdünk termelni valamit. Habár a Bon Jovi is jól elnyomja. :DDD

(#32248) Nikaré:

Az szép lehetett! Szoktam takarítani, az sok bajra gyógyír. :D Ajánlhatnád nekik is!

[ Szerkesztve ]

(#32255) Nikaré válasza C. s. (#32254) üzenetére


Nikaré
őstag

Ne is mondd.
Finoman utaltam a tetemek felszámolására, nem volt sikerem, gondolhatod.

Kérdés más területre:
Felhalmozódott CD/DVD lemezek tudtommal veszélyes hulladéknak minősülnek.
Hol lehet leadni? Illetve ezek egy része nyomokban személyes adatokat is tartalmazhatnak.
Milyen módon lehet ezeket kezelni?

(#32256) Cs1csó válasza Nikaré (#32255) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ami személyes adatot tartalmaz azt törd szét, és egy zsákban vidd vagy esetleg sok kereszt karc is megoldhatja de jobb biztosra menni.
Ha nagyon kénye anyag akkor le se add.

(#32257) EmberXY válasza C. s. (#32252) üzenetére


EmberXY
addikt

Praktikus módszer, köszi, hogy gondoltál rám. ;]
A probléma egyébként nem sokkal később megoldódott oly módon, hogy költözéskor a TV-t nem hoztam magammal, és így azóta sincs, de már nem is hiányzik.
Majdnem 1 éve nem nézek TV-t és igényem sincs már rá, szerintem semmit nem veszítettem vele, talán az, hogy a saját agyamat használhatom, az egyik legjobb dolog, ami eddig történhetett velem.
Régebben is volt már ilyen anti-TV időszakom, de utána még visszaszoktam rá, de többet már nem szeretnék.

Up the Irons!

(#32258) inf3rno válasza #33253120 (#32245) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Áháháhhá :D UV színű :D Ez rohadt jó :C :C :C

Buliban hasznos! =]

(#32259) Inhouse válasza C. s. (#32254) üzenetére


Inhouse
őstag

10cm száraz papír végén van a tesztelő, ezért nem fogja megrázni. :)

Üdv Inhouse

(#32260) Top cat válasza C. s. (#32254) üzenetére


Top cat
őstag

Pók nincs? ;]

Szerezz be egy pár ilyen növényt. Ezek tuti nem hangosak. :D

(#32261) BiP válasza Top cat (#32260) üzenetére


BiP
nagyúr

Cserében k* büdösek.

(#32262) Top cat válasza BiP (#32261) üzenetére


Top cat
őstag

Tapasztalatból mondod? Nem találkoztam még ilyen növénnyel.

(#32263) BiP válasza Top cat (#32262) üzenetére


BiP
nagyúr

Élőben én sem. Csak a vénusz légycsapója romlott hús-szerű szaggal csalja magával a legyeket. Rohadt büdös.

(#32264) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#32251) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erre valaki tudna valamit? Érdemes megpróbálni?
60cm a max. megadható "magasság" és annyit megadva OK (83cm a valós doboz magasság) többi méret stimmt.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32265) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Vírusos kérdésem lenne.
Még a vírusos dolgok előtt gondolkodtam targoncás tanfolyamon (nem baj az ha az embernek több végzettsége van). Aztán lett a vírushelyzet és egy-két iskolát megnézve nem indítottak tanfolyamot.
Mivel azóta már enyhítettek a dolgokon így talán már indíthatnak tanfolyamot. Mondjuk számomra már kezd követhetetlen lenni hogy mit szabad és mit nem. Ezért kérdezem; általánosságban már lehet tanfolyamokat tartani?
Még nincs kinézve konkrét suli, azért kérdezem általánosságban.

(#32266) BiP válasza MaxxDamage (#32264) üzenetére


BiP
nagyúr

Miből gondolod, hogy a DHL vagy a DPD nem vállalja? Szerintem minden futárszolgálatnak van túlméretes szállítmány funkciója.
Max. nem partnere a vaterafutárnak.
A mérettel való trükközés lutri. A megrendelésen lehet, hogy átmegy, de adott esetben megtagadhatják a szállítást.

MPL-lel amúgy mi a baj? Én meg tudtam adni ezeket a méreteket, megfelel a feltételeknek is.

[ Szerkesztve ]

(#32267) BiP válasza BiP (#32266) üzenetére


BiP
nagyúr

MaxxDamage (#32264): Ráadásul nekem 5e Ft-ot dobott ki, ami még olcsóbb is, mint az említett HDT.

(#32265) Hosssszu: Pedig konkrét sulikat kéne nézni. Lassan újraindul az élet, és biztos több suli is elkezdte hirdetni vagy legalább ad róla tájékoztatást, hogy milyen formában és mikortól oktatnak. (pl. elmélet online már megy, a gyakorlati meg csak júniustól, stb.)

(#32268) MaxxDamage: Vaterafutáros linket adtál korábban, azért kerestem ott.
Hogy épp melyikkel szállíttat a bolt, az már rajtuk múlik, kivel van szerződésben, ki tudja vállalni, stb. De kb. mindegyik futárszolgálat tud szállítani mindent, csak meg kell fizetni :)

Igen, vaterafutáron néztem. Beírtam a méreteket, meg kamu címeket, és 5e-et dobott ki.
Az a korlátozás, hogy az élek hossza nem lehet 300centinél hosszabb. (ez nálad 234), és ha 200 felett van, akkor túlméretes, ezért drágább. De ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#32268) MaxxDamage válasza BiP (#32266) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jófogás rendszere. (GLS háztól-házig)
MPL-t nem néztem. Csekkolom is. :R
Új TV-m is 55" és nem GLS hozza, hanem HDT (ezen csodálkoztam) a korábbi 55" TV-m is a GLS hozta és ugyanonnan van rendelve.
Vaterafutáron keresztül nézted MPL-el ahol engedte?

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32269) MaxxDamage válasza BiP (#32267) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igazad volt, 5k nekem is ami kijött kamu címekkel :)
Ha a vevőnek megfelel, akkor úgy küldöm neki a TV-t. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32270) BiP válasza MaxxDamage (#32269) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha lehet törékenyt beállítani, meg értékbiztosítást, tegyél bele. Ne párezer Ft-on múljon a drága cucc épsége.
Nem tudom, mekkora távolságra kell, de amilyen olcsó a benzin, még az is lehet, hogy megérné kocsival elvinni/a vevőnek elmenni érte, az a biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#32271) Hosssszu válasza BiP (#32267) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszi! :R

Nem sürgős a dolog, de ezzel a júniussal már előrébb vagyok. Az már legalább bizonyos mértékben konkrétabb mint a semmi. Akkor majd júniusban ráugrok a témára.

Köszi mégegyszer! :R

(#32272) MaxxDamage válasza BiP (#32270) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Full gyári dobozban/csomagolás amiben lenne küldve, sérülés kizárt (és csak nem dobálják meg hasonlók)
Sajna az ország másik felébe lenne az átvételi pont.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32273) BiP válasza Hosssszu (#32271) üzenetére


BiP
nagyúr

Szívesen. Bár ez a június csak példa volt, ahogy nézem, nagyon nem lőttem mellé.
Van, ahol már elindult, vagy mostanában indul, [link], [link], van, ahol még szervezés alatt [link], meg olyat is találtam, ahol azt írják, nincs távoktatás.
Szóval vegyes a kép, ezért javasoltam, hogy konkrét iskolákat kell megnézni, mert mindenki máshogy oldja meg. (meg persze azért is érdemes körülnézni, mert mindenhol más a képzés díja)

(#32272) MaxxDamage: (és csak nem dobálják meg hasonlók).
Na, én ebben a részben nem lennék annyira biztos. Pont ezért tenném rá a törékenyt meg az értékbiztosítást. Bármi lehet. Most csak plusz párezer, de ha ledobják, ugrott a 200e-es tévé. De ezt Nektek kell eldönteni.
Akkor a magánszállítás tárgytalan. Hirtelen arra gondoltam, hogy 100km olyan 2e Ft-ból van meg egy átlag 6-7l-es fogy. benzines autóval, akkor 6e-ből kijönne 150km oda-vissza. Nekem ennyit lehet, hogy megérne, hogy biztonságban át tudom adni :)

[ Szerkesztve ]

(#32274) Hosssszu válasza BiP (#32273) üzenetére


Hosssszu
őstag

"(meg persze azért is érdemes körülnézni, mert mindenhol más a képzés díja)" Főleg emiatt érdekel az az időpont amikor már "fogjuk rá hogy az összes újranyit", mert akkor tudok válogatni. Nem rohanok be abba ami már megy és költök mondjuk másfélszer annyit.
De szerencsére tényleg nem SOS a dolog, van időm megvárni a júniust és akkor körbenézni.

(#32275) MaxxDamage válasza BiP (#32273) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Közbe meg tárgytalan lett, megunta a sok változtatást a kedves vevő :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32276) BiP válasza MaxxDamage (#32275) üzenetére


BiP
nagyúr

Milyen sok változtatást? Hogy melyik futár vigye? Meg hogy biztonságban eljusson hozzá? Hát, gratulálok neki. Mehet is a másik topikba :) [link]
Sokkal valószínűbb, hogy közben talált másik ajánlatot, csak gyáva bevallani.

[ Szerkesztve ]

(#32277) MaxxDamage válasza BiP (#32276) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudhatom, címet nem írt, én meg kértem előre a feladásnak a díját (palira engem se vegyen senki) aztán hagytuk az egészet a javaslatára.
Mind1, új TV a helyén és régi cleanelve és elrakva mint az új.
Az sem baj ha megmarad, mert remek TV az is és biztos jó lesz még valahol (családba) szóval np ha megmarad. ;) ;] :P

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32278) r.levente75


r.levente75
addikt

Van egy winfos telefonom 8.1. Van benne egy memkártya, amin van mp3 zene és abból szeretnék egyet csengőhangnak berakni.
Mi ennek a menete, mert az nem megy valamiért, hogy pc-re illesztem a telót, ott áthúzom a telón lévő ringstone mappába a file-t és kész. Ha belépek a csengőhangokhoz nincs ott, nem látom

(#32279) Spet válasza r.levente75 (#32278) üzenetére


Spet
addikt

Mert megvan hatarozva, hogy milyen hosszu lehet a csengohang. Ha jol emlekszem 40 masodperc lehet maximum.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#32280) r.levente75 válasza Spet (#32279) üzenetére


r.levente75
addikt

Atya ég, de nagy segítség... rövidebbel megy. Hálás köszönet...
Már csak az a kérdés, mi az amivel fáék egyszerűséggel meg tudnám nyesni, mondjuk pc-n?

(#32281) philoxenia válasza r.levente75 (#32280) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32282) r.levente75 válasza philoxenia (#32281) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm.

(#32283) philoxenia válasza r.levente75 (#32282) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32284) B.i.L


B.i.L
senior tag

Nem tudja valaki veletlenül ? Macbookon videót szeretnék elforgatni,amit iphonnal vettem fel fekvő módban,de álló módban játsza le a macbook...sehogy nem sikerül infót nyernem...sajnos temetés a videó és továbbítanom kellene,mert a szülők külföldön vannak,és kijárási korlátozás van náluk ( Spanyolország)így nem jöhettek Mo.-ra.

Horgászni mentem...B.i.L

(#32285) C. s. válasza EmberXY (#32257) üzenetére


C. s.
addikt

Nagyon szívesen! ;]

Egyébként megértelek, én sem tévézem, bár teljesen nem tudok tévétlenedni, mert a nagyszülőknél folyamatosan üvölt valami (híradó, Mónika- és társai, meg az az Alaszkában élőkről szóló sori, és mind az 1000. ismétléssel.) Közben meg azt is hallgatnom kell, hogy nincs semmi jó a tévében. De azért folyamatosan hangosan megy. :DDD

Ha valaki filmet akar nézni, vannak alternatív lehetőségek is, nem kell ahhoz tévé. :D

(#32259) Inhouse:

Engem minden megráz, inkább kihagyom. Az a 2 légy a vértanúm, hogy működik. :) Sőt, a molylepke is eltűnt, azóta sem hallottam róla, nem szólhatott nagyot, amikor távozott.

(#32260) Top cat:

Nyíltan nem merik fölvállalni a jelenlétüket. :D

A növényke jó ötlet, de ahogy elnézem az ábrázatát, szerintem hangosan csámcsog.
Állítólag édes illata van, viszont a csapdába került légy hosszasan zümmög, mielőtt megboldogul.

(#32286) EmberXY válasza C. s. (#32285) üzenetére


EmberXY
addikt

Sajnos néha én is látom, mert akárhová megyek, mindenhol van és megy is annak rendje és módja szerint. Engem szabályosan taszít, bármi is legyen éppen műsoron. Nagy választék egyébként nincs, hiába a több száz csatorna: reklám, legalább 100-adszor ismételt film országos tv premiernek csúfolva, esetleg valami szájbarágós parasztvakítós propaganda, amit híradó, tények és ehhez hasonló ismeretlen fogalmak alapján neveztek el, és ha már az agyból semmi nem maradt, akkor muzsika tv. Nem kell ez nekem. ;]

Up the Irons!

(#32287) Borisz76 válasza EmberXY (#32286) üzenetére


Borisz76
veterán

Nagyon szeretem a Mi kis falunk sorozatot.
Minden részét letöltöm és a kis családdal összebújva nézzük.

Egyszer úgy alakult, hogy gondoltam "élőben" nézzük meg....
Volt anyázás mindenki részéről mikor a 35-40 perces epizódot 2x is megszakítitták reklám miatt.

Előtte sem sok adást néztem de azóta sem volt bekapcsolva a beltéri....

Ha filmezni akarunk akkor a NAS-ról indítom és tuti nincs reklám.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#32288) philoxenia válasza B.i.L (#32284) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hirtelenjében. De iPhone topikokban biztosan jobban tudnak segíteni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32289) Pocee válasza BiP (#32263) üzenetére


Pocee
senior tag

az a dögvirág ami büdös, a Vénusz légycsapója picit sem büdös, semmit nem érzel akármilyen közel hajolsz. van 4 cseréppel otthon, van kürtvirágom, kancsókám, harmatfüvem, egyik sem büdös

Mr.Brightside

(#32290) Inhouse válasza B.i.L (#32284) üzenetére


Inhouse
őstag

Az ffmpegnek van Mac verziója és mindent tud a forgatáson túl is, persze parancssoros, de minimális kutakodással be lehet ütni az a pár karaktert. Vagy mehet online is a dolog.

Üdv Inhouse

(#32291) B.i.L válasza philoxenia (#32288) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönöm,holnap megnézem:már alszik mindenki

philoxenia

Inhouse
:R

Horgászni mentem...B.i.L

(#32292) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Két partíciót szeretnék összeolvasztani,de sajnos szürke a kötet kiterjesztése gomb,mit csináljak? :F

(#32293) BiP válasza Pocee (#32289) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor sorry a félrértésért, rossz infóért. Rosszul emlékeztem, melyik büdös, melyik szagtalan.

(#32294) w.miki


w.miki
veterán

Az öngyújtó lángja hány C fokos?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#32295) Borisz76 válasza w.miki (#32294) üzenetére


Borisz76
veterán

Öngyújtóban általában bután van mely öngyulladási hőmérséklete 482-538 °C a láng pedig 1500 K-2000 K [Kelvin fok.] azaz kb 1227 C - 1727 C

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#32296) w.miki válasza Borisz76 (#32295) üzenetére


w.miki
veterán

Azt hittem kevesebb. 200c-ot szeretnék elérni, hogy le tudjak szedni egy erős proci hűtő ragasztót. Video

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#32297) w.miki


w.miki
veterán

2200W-os hajszárító nagy (2.) fokozaton kb. hány fokos levegőt fúj ki?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#32298) #33253120 válasza w.miki (#32297) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az kb tudja.
A 200°C kb a nem ROHS forraszanyag (klasszikus ólmos cin) olvadáspontja, ha azt viszi, akkor erre is jó.

(#32299) w.miki válasza #33253120 (#32298) üzenetére


w.miki
veterán

Szóval inkább hajszárító 2. fokozaton?
Nyilván a forrasztást nem szeretném megolvasztani...
A ROHS forraszanyag olvadáspontja mennyi lehet? Az az újabb igaz? A PS3-at már biztos olyannal forrasztották.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#32300) philoxenia válasza w.miki (#32296) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hajvasalóval/hajsütővel jobban jársz, ha van páka, persze azzal. Helyileg szeretnéd elérni a hőfokot gondolom, nem full olvasztani a cuccost...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.