Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) SpeedR válasza Winner_hun (#320) üzenetére


SpeedR
őstag

Uhh, mintha papírból lettek volna...
Nem semmi büntetés ez azért. Nem lettem volna a tulajok helyében.
A felrobbantásnak viszont semmi értelme nincs.

(#352) fekeandras válasza SpeedR (#351) üzenetére


fekeandras
őstag

Bár mindenhol így csinálnák!Én karácsony este futárral kézbesíttettem is volna egy díszdobozos dvd-t a bezúzásról a tulajoknak, had rágják a kefét :DDD .Aki utcán akar rajkodni meg ő a helyi faszagyerek az kalkulálja bele, hogy lehet így végzi a kedvenc lemezautója. :D

(#353) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A teljesen összekötött autók jelentik a jövőt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#354) SpeedR válasza fekeandras (#352) üzenetére


SpeedR
őstag

Egyetértek. Egy autóßuzinak sokkal nagyobb visszatartó erő ez, mint bármilyen pénzbüntetés.

(#355) Dare2Live válasza Rick4 (#312) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

5-6 éves Eu, japán kocsikkal szemben bármikor mehetünk szervizbe egy rozsdafelfedező körútra, nekem tuti kevesebb lesz...

Fogalmam sincs az ami karosszériákat, hogy kezelték, de egy EUban 5-6éve gyártott gépkocsi 90%+ban már a cinkfüredett/sütött karosszéria amin ha 6 éven belűl megjelenik a rozsda akkor ott vmit elk*tak.
És ugye lehetetlen, hogy a semminél kevesebb rozsda legyen akármin... főleg egy 20éves akármilyen kocsin. :D
btw még véletlen se akarom megkérdőjelezni, hogy a 20éves autóid tökéletes műszaki állapotban vannak.

Végignéztem pár videot nagyon szomorú amit USAban művelnek, ezek jó része élete felénél(se) járó gépkocsi....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#356) olbeteam válasza Winner_hun (#347) üzenetére


olbeteam
tag

Igazi, undorító féreg, az ilyen tetvek miatt nem állnak meg egymásnak az autósok segíteni... :(((

Kocsi után kellett volna kötni és visszahúzni az autóhoz... ;] :DDD

I can resist everything but temptation.

(#357) Rick4 válasza Dare2Live (#355) üzenetére


Rick4
félisten

Nem is kell, én se viccből mondtam, amit mondtam. Akkor legyen, vessük össze egy 19 éves EU vagy Japán modellel..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#358) Dare2Live válasza Rick4 (#357) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elhiszem nem viccből mondtad, ettől még... :)

A 19éves már más kategória, ott nem mondok semmit illetve ugye az idős japánok híresen rohadósak....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#359) fekeandras válasza Dare2Live (#358) üzenetére


fekeandras
őstag

Dehogy!Csak az autóik ... :P

(#360) fekeandras


fekeandras
őstag

(#361) Szplöttyy válasza fekeandras (#360) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nekem begyün :DDD

Smoke & Torque

(#362) Rick4 válasza fekeandras (#360) üzenetére


Rick4
félisten

Hehe, dinnyeszállító:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#363) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] hümm...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#364) fekeandras válasza Rick4 (#362) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát ja, a 'zőccségesmerci 2009ben már nem divat... :DDD

(#365) tibi666


tibi666
senior tag

de utálom a rohadt galambokat.
tegnap lemosattam az autót, csillog-villog, gyönyörű, hajnalban kiálltam a garázsból, elugrottam boltba, aztán letettem a ház előtt. 3 óra alatt telibeszarták.
jobb hátsó ablak, bal hátsó ablak háromszor, valami hátsó ablak.

máskor, mikor tiszta retek az autó, és kint áll egész nap, akkor bezzeg nem szarnak oda. de ha lemosom, és csillog, akkor egy pillanat alatt összeszarják. öltönyben moshattam le, hogy ne ilyen autóval induljak útnak.

(#366) fekeandras


fekeandras
őstag

Egy érdekes izé: [link]

(#367) Rick4 válasza fekeandras (#366) üzenetére


Rick4
félisten

Az adatok még érdekesebbek.. 6.6 dízelmotor 1360 lóval 5 literből... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#368) tibi666


tibi666
senior tag

ma meghúztam az autómat.
250 ezer km-t vezettem le ebben, és további kb. 100-130-at más autókban.
soha semmilyen balesetem nem volt. se kis kocc, se meghúzás, semmi.

erre ma állok be a garázsba, először úgy éreztem, nem fér el az orra. kicsit még araszoltam előre, hogy kevesebbet kelljen tolatnom, ekkor már úgy éreztem, hogy elmegy. engedtem a kuplungot, fél másodperc múlva reccs. a lökhárító egy ponton behorpadt, nem látszik nagyon, viszont faszául le lett horzsolva a festék. holnap mehetek fényezőhöz. király. nagyon ideges lettem, leszakadt rólam a víz, még most sem nyugodtam meg. hogy lehetek ekkora büdös balfasz.

(#369) keIdor válasza tibi666 (#368) üzenetére


keIdor
titán

Ez a fullprofikkal is előfordul sajnos. Az ember nem robot, így hibázhat, biztos fáradt voltál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#370) fekeandras


fekeandras
őstag

Románok... :N [link]

(#371) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Táblavadász akció indul Pest megyében

Én biztos küldök nekik...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#372) fekeandras válasza Winner_hun (#371) üzenetére


fekeandras
őstag

Ilyet?

(#373) fekeandras


fekeandras
őstag

GT2-es Jaguar hosszútávú versenyekre (azt a gyökér hátsó légterelőt... :DDD )

Ez meg nem csúnya! :C

(#374) tibi666 válasza keIdor (#369) üzenetére


tibi666
senior tag

egész occsón megúsztam. az első helyen, ahová mentem, 25 ezerért akarták megcsinálni, viszont beugrott, hogy van egy fényező ismerősöm, ő megcsinálja 15-ért.

(#376) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] aranyos kis járgány :K

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#377) SpeedR válasza fekeandras (#375) üzenetére


SpeedR
őstag

Hát erre ráb@ctak.

(#378) Voyage válasza fekeandras (#375) üzenetére


Voyage
aktív tag

Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ellopták, azért is hagyta városon kívül, meg azért fékezett akkorát.
Meg van egy sejtésem, hogy orkok voltak az elkövetők.. :(((

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#379) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem kell izzókészletet tartani a kocsiban + az EÜ dobozt se kell cserélni, csak ami lejárt benne.. [KLIKK]

Mod: október 1-től

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#380) fekeandras


fekeandras
őstag

A legkomolyabb 0-100 sprint amit mostanában láttam ... :D

[link]

(#381) SpeedR válasza Winner_hun (#379) üzenetére


SpeedR
őstag

Ezt már nagyon régen meg kellett volna lépni, de jobb későn mint soha.

(#382) Winner_hun válasza SpeedR (#381) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én az izzóssal nem értek egyet (hogy megszüntetik a kötelező meglétet), a másikat meg be se kellett volna vezetni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#383) Manitou válasza fekeandras (#380) üzenetére


Manitou
addikt

:D

Ez egy kicsit jobban mehet :D
[link]

Ennek is sok értelme van :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#384) SpeedR válasza Winner_hun (#382) üzenetére


SpeedR
őstag

Aki azt se tudja hogy hogyan fogjon hozzá egy izzó cserének annak minek kéne hurcolásznia?

(#385) fekeandras válasza SpeedR (#384) üzenetére


fekeandras
őstag

Pláne, hogy egy rakás autóban szakszervízben kell cseréltetni az izzót olyan nehéz hozzáférni.

(#386) fekeandras válasza Manitou (#383) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem rossz, nem rossz de azért a Ludescher család féle trabitól ([link]) még nagyon messze van... ;]

(#387) Winner_hun válasza SpeedR (#384) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha utazik vele olyan személy aki tudja?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#388) Winner_hun válasza fekeandras (#385) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hátsó már ki sem éghet? Vagy ahhoz is van olyan amihez csak szervíz nyúlhat?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#389) fekeandras válasza Winner_hun (#388) üzenetére


fekeandras
őstag

Egy ledes hátsó lámpát nem állnék neki az út szélén buzerálni az biztos.Nem csak szervíz nyúlhat hozzá de jó eséllyel elbalfaszkodnék valamit (2balkéz) és előbb utóbb úgy is ott kötnék ki. :D

(#390) Winner_hun válasza fekeandras (#389) üzenetére


Winner_hun
félisten

A LED az igen lassan ég ki, meg ha jól tudom azokban nem 1 db LED van hanem több, ha egy meg is adja magát, a többi csak világít (ha nem sorba vannak kötve, de valamiért nem hiszem hogy úgy lennének)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#391) SpeedR válasza Winner_hun (#387) üzenetére


SpeedR
őstag

Ok. Lehet hogy országos szinten előfordul évente 10 ilyen eset. Cserébe viszont sok ezer embert megbüntet a yard, mert nincs nála izzókészlet. Megéri? Anyám minek hordjon magánál izzókészletet, amikor tankolni is alig tud egyedül?
Arról nem is beszélve, hogy én még soha nem láttam olyat, aki az út mellett cserélt izzót. Rövidebb távon, vagy városban szvsz. simán tojnak rá és haza evickélnek kiégett izzóval még akkor is, ha van tartalék.
Aki sokat utazik és tudja maga cserélni, az meg nyilván tart magánál, ha kötelező, ha nem. (bár izzót kb. lehet kapni minden faluban a benzinkúton, út menti tescoban stb...)

(#393) DeadMeat válasza Winner_hun (#382) üzenetére


DeadMeat
veterán

Csak egy példa.csevrolé aveo,izzócseréje ugy történik,hogy kiveszed a lámpabúrát,de ahoz kikell venned az akkut,és kicsit "leengedni" a lökhárítót.Ha tudod hogyan kell legalább fél órás müvelet.A hátsó a már könnyebben megy.
És van egy csomó ujabb ilyen ató,aminél legalább ilyen eccerű a dolog.A hátsó ledek meg panelban égnek ki,több egyszerre,csak hogy jól érezd magad :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#394) Gorneck válasza fekeandras (#392) üzenetére


Gorneck
titán

Jó lenne...

Gorneck#1239

(#395) Winner_hun válasza SpeedR (#391) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindent meg lehet magyarázni, kérdés van-e értelme. Én cseréltem már (nem is egyszer) menet közben is, mert zavart hogy nem világít mindkét első lámpám. Sőt, ha az index ment ki akkor is megcsináltam, mert az is igen rossz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#396) Winner_hun válasza DeadMeat (#393) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erre már rá lehet fogni hogy szervízes mutatvány.. az első. Na de a hátsó?:) Pl ha index megy ki? Abból ne legyen tartalék? Ha meg a rendőr állít meg és valaki nem tud cserélni akkor meg kell kérni a rendőrt hogy cserélje ki:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#397) fekeandras válasza Winner_hun (#395) üzenetére


fekeandras
őstag

"Én cseréltem már (nem is egyszer) menet közben is... "

Bazze elképzelem ahogy kiékeled a gázpedált, hason fekve kikúszol a motorháztetőre közben lábbal kormányzol és menet közben ízzót cserélsz... :DDD

Elfogták a balesetet okozó Porsche sofőrjét

(#398) SpeedR válasza Winner_hun (#395) üzenetére


SpeedR
őstag

Kettőnk közül nem én vagyok az, aki extrém teóriákkal akarja az igazát bizonyítani.
Azt hogy veszed észre amúgy, ha kimegy a hátsó index??

(#399) Rick4 válasza SpeedR (#398) üzenetére


Rick4
félisten

Azt hogy veszed észre amúgy, ha kimegy a hátsó index??..

Az indexelésnél nem azt hallod, hogy katt......katt......katt..... hanem azt, hogy katt.katt.katt.katt. Ilyenkor leállsz és megnézed, melyik nem megy. Ennyi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#400) keIdor


keIdor
titán

Annyira GYÖNYÖRŰ -en muzsikál ez az autó!

Nekem kell egy ilyen! :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.