Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fekeandras válasza DeadMeat (#150) üzenetére


fekeandras
őstag

Kiss Ernő volt a legnagyobb mikor betintázva nekiment egy álló kocsisornak és elhagyta a helyszínt... :D

"Egy alteregóm volt"

Persze nyilván az volt a te kocsiddal... (egyébként anno szintén tök részegen melyik rendőri vezető húgyozta oldalba a rendőrpalotát?Én már nem emlékszem.)

Amíg ilyen rendőrök vannak magyarországon nem kell csodálkozni, hogy semmi tekintélyük nincs és mindenki a arcukba röhög.Azt egyébként megfigyeltem hogy minnél magasabb rendfokozatban van az illető annál inkább "rendőr".

(#152) Gorneck válasza fekeandras (#151) üzenetére


Gorneck
titán

Az tényleg durva story volt... :D

Nekem Fehérváron esélyt se adtak az arcukba röhögni... :D

Gorneck#1239

(#153) fekeandras válasza Gorneck (#152) üzenetére


fekeandras
őstag

Ahogy olvasom nem az első alkalom volt: [link]

1: "A rendszerváltás után az Országos Rendőr-főkapitányság gazdaságvédelmi főosztályát vezette, 1994 májusában azonban felfüggesztették állásából, mert a Zugligeti úton szolgálati gépkocsiját részegen egy fának vezette."
2: "Az Orbán-kabinet idején az ORFK bűnügyi főigazgatójává nevezték ki. Ettől a poszttól azért kellett megválnia, mert 1998 novemberében levizelte a Teve utcai rendőrpalotát. Akkor azzal védekezett, hogy túlhajszolt életvitele miatt feszültségoldó gyógyszert szed, és ez válthatta ki azt a rosszullétet, amely miatt azonnal könnyítenie kellett magán."
3: "tavaly november végén a XIII. kerületben, a Petneházy utcában egy személygépkocsi összetört három parkoló autót. A kárt okozó járműről kiderült, hogy Kiss Ernő XIII. kerületi rendőrkapitány szolgálati kocsija. Egy névtelen blogbejegyzés és levél nyomán ráadásul belső vizsgálat is indult az egykori angyalföldi főrendőr ellen.Kiss Ernő verziója szerint autóját a II. kerületi lakása elől lopták el ismeretlen tettesek, amíg ő a XIII. kerületben töltötte az estét. Csak másnap reggel vette észre, hogy a gépkocsija eltűnt. A dandártábornok szerint ez az akció is része volt az akkoriban ellene folyó lejáratási kampánynak, a szervezett bűnözők között is lehetnek olyanok, akiknek érdekük az ő tönkretétele. Azt sem tartotta kizártnak, hogy „olyan személlyel hajtatták végre a bűncselekményt, aki hozzám hasonlatos, illetve egyfajta alteregó”. Ám a rendőrség nem talált bizonyítékot az autólopásra, ezért megszüntették az eljárást. Így az idén március elején az ügyészség már nemcsak ittas vezetéssel, hanem a hatóság félrevezetésével is meggyanúsította Kiss Ernőt."

+

Nyakamat rá, hogy néhány éven belül újra kinevezik valami vezető pozícióba...
Ezért tart itt ez az ország ahol.Ha ilyen a vezetés ...

(#154) DeadMeat válasza Gorneck (#152) üzenetére


DeadMeat
veterán

Te is oldalbahugyoztad a kapitányságot? :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#155) Gorneck válasza DeadMeat (#154) üzenetére


Gorneck
titán

Nem. Lejártműszakis kocsival közlekedtem...és a tulkok rendes siettek vissza a klímás kocsijukba könyvelni...Én meg álltam kint a 40 fokban...randi előtt. :D

Gorneck#1239

(#156) kételkedem válasza fekeandras (#153) üzenetére


kételkedem
addikt

Az újkori történelem egyik kimagasló alakja Kiss Ernő dandártábornok úr! :C

Sokat tett a rendőrökről kialakult pozitív kép létrehozásáért :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#157) Rick4 válasza kételkedem (#156) üzenetére


Rick4
félisten

A sérója, meg a búrája elég erősen emlékeztet az avatarodra.... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#158) Gorneck válasza Rick4 (#157) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#159) kételkedem válasza Rick4 (#157) üzenetére


kételkedem
addikt

kételkedem! :N

Az én avatarom bájosan bumfordi, pozitív mesehős, akit majdnem mindenki szeret. A fent nevezett emberre ezek közül egyik jelző sem illik. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#160) bambano válasza Rick4 (#157) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

és ahogy mostanában a rendőrség áll, az autójánál is lehet hasonlóságot találni?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#161) fekeandras válasza Rick4 (#157) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát ja... :D

Találtam valamit: [link]

Ezt úgy kell érteni, hogy a 25% áfa + 10% vámot az adásvételi szerződésben feltüntetett összeg után kell fizetni vagy a kocsi használt piaci értékét veszik alapul? Mert volt régebben egy ilyen javaslat is csak nem tudom mi lett a vége, bevezették-e vagy sem.És mi van akkor ha én 3500 dollárért veszek kint egy autót de csak 1800 dollárt írunk az adásvételibe?Utánanéznek mennyit ér a kocsi?

(#162) Rick4 válasza fekeandras (#161) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, ez így van, működik, mert ugye az eurotax katalógust hiába nézegetik... :DDD Persze ha kicsit itt ott meg van nyomva, akkor minden gond nélkül mehet a dolog, más kérdés, hogy akkor a műszakin hogy megy át... De meg kell találni az arany középutat. :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#163) fekeandras


fekeandras
őstag

(#164) Voyage válasza fekeandras (#163) üzenetére


Voyage
aktív tag

2009. szeptember 18-án indul útjára az első valódi turistákat szállító RiverRide járata

De azé postolunk neten... :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#165) fekeandras válasza Voyage (#164) üzenetére


fekeandras
őstag

Talán tilos vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#166) Voyage válasza fekeandras (#165) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nem, csak írni sem tud, átolvasni meg luxus.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#167) fekeandras válasza Voyage (#166) üzenetére


fekeandras
őstag

Esküszöm nem értelek, mire gondolsz?

(#168) Voyage válasza fekeandras (#167) üzenetére


Voyage
aktív tag

Az, hogy leír valamit, ami baromság.
Volt X ideig tesztjárat, és augusztus 18-tól belehet fizetni már rá.
Ismerősöm például már ment vele valamelyik nap. :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#169) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Fain rendszám. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#170) bambano válasza fekeandras (#161) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Hogy itt konkrétan hogy megy, nem tudom, de más esetekben az a szokás, hogyha feltűnő aránytalanság van a szerződésben, akkor nem a szerződéses, hanem a becsült piaci értéket veszik figyelembe.

Pl. ha veszel a rózsadombon egy 200nm-es lakást 4.5 misiért, az fel fog nekik tűnni, hogy valószínűleg adóelkerülési céllal nem teljesen az van a papíron, ami történt és rendesen meg fogják szórni járulékkal.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#171) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ez nem piskóta. :Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#172) Rick4 válasza bambano (#170) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, csak mivel a használt amerikai autó behozatala minden esetben egyedi, és nem túl gyakori, így elég nehéz általánosítani, hogy az adott kocsi most akkor épp mennyi is volt? Tehát ki lesz annyira kompetens, hogy valóban azt merje állítani, a szerződésen szereplő összeg kevesebb, mint a valós. Ráadásul valószínű sokan így csinálják, tehát ha az elmúlt egy évből vonnának átlagot, vagy statisztikát, akkor a többi importkocsi trükkös papírjai is csak lefelé vinnék az átlagot. Pár napja gondolmtam ki, talán még jó trükk az, hogy egy németből hozott SUV vagy kombi kocsit a szlovákoknál levizsgáztatsz teherautóra, és onnan továbbhozva (ugye itthon teherautóra nincsen regadó) simán forgalomba helyezed. Ha teherautóként hozod be, a külföldi forgalmijában az szerepel, akkor nagyon nem tudnak ezen fogást találni. És bő 1 éve saját néven szereplő tehergépkocsira nem kell menetlevelet vezetni, ill a KRESZ szerint is a 2500Kg alatti és zárt kocsiszekrényű gépek kb a személygépkocsikkal egyenértékűek, ergo behajtani, sebességel haladni ugyanúgy lehet. Egy szlovák céges kör legyen 150ezer, megspórolsz vele 1 milla regadót. Támadható? És ha ebay-en licitált, és megnyerte 500$-ért a kocsit? :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#173) kételkedem válasza tomcsi23 (#171) üzenetére


kételkedem
addikt

nem, ez tényleg nem piskóta, ez egy fél Szamara :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#174) Rick4


Rick4
félisten

Asszem megvan a kocsi, ami igencsak kéne..[link] :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#175) DeadMeat válasza Rick4 (#174) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fura az izlésed,de az autó a szinén kívül annyira nem szar.Sőt.Egy baj van vele,ez sem fér el a garázsban :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#176) Gorneck válasza DeadMeat (#175) üzenetére


Gorneck
titán

Az enyémbe elférne...szal jöhet... :D

Gorneck#1239

(#177) kételkedem válasza Rick4 (#174) üzenetére


kételkedem
addikt

igen feltünő halottaskocsi :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#178) fekeandras válasza kételkedem (#177) üzenetére


fekeandras
őstag

Kurva ronda...

(#180) fekeandras válasza KrAt (#179) üzenetére


fekeandras
őstag

Állítólag az idő is jó lesz hétvégén.

A pálya: [link]

(#181) fekeandras


fekeandras
őstag

Hát van bőr a p... hmrmmm az arcukon. :U

[link]

(#182) Rick4


Rick4
félisten

Ez kemény:CHEVROLETT SZILVERÁDO SZEBURBAN :DDD
[link]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#183) !Overdose! válasza Rick4 (#182) üzenetére


!Overdose!
őstag

"ELADO EGY IGEN RITKA CHEVROLETT SZILVERÁDO SZEBURBAN 6 SZEMÉLYES HÁTSOKEREKES SZIMPLA MEGHAJTÁSU 6200-AS V-8 AS SIMADIZEL JO ÜZEMBIZTOS JO MOTORRAL HUSZONÖTMÁZSÁS SAJÁTSUJJAL SZEMÉLYGÉPKOCSI (FÉLTEREPJÁRO) MAGYAR FORGALMIVAL TÖRZSKÁRTYÁS HOBBIRA VAGY AKÁR MINDENNAPOS HASZNÁLATRA ELADO.SZEMÉLYGÉPKOCSI VAGY NAGYTEHERAUTO KISTEHERAUTO CSERE ÉRDEKEL TEL: 06704343328"

Kiemeltem a hibásan írt szavakat. :C És akkor a szóhasználatról még nem is beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#184) tibi666


tibi666
senior tag

mostanában teljesen nyugodtan közlekedek. autópályán a tempomatos 150 helyett beálltam 135-re, közel egy litert spórolok vele 100km-en. igaz, mostanában csak éjjel pályáztam, akkor amúgyis óvatosabb vagyok. nappal lehet, hogy visszaállok a 150-re.

közúton tempomatos 105. egy-egy előzésnél becsúszik a 140-150, fogja a fene egyesével végigelőzni a 90-el pötyögő sort.

illetve evo neot tankolok, kevesebbet eszik tőle az autó, szebb a hangja, és valamivel finomabban megy. régebben nem néztem annyira a fogyasztást, szóval nem tudom mennyire rekord közeli, de sikerült egy 500km-es túrát megjárni 6.2-s átlaggal. 3 ember, klíma nélkül, 200km pálya 135-tel, a maradék 300km pedig közút, 105-tel. néha padlózva, egyébként kényelmesen utazva. egy 200 lóerős, közel 2 tonnás géptől nem rossz szerintem. :)

(#185) Rick4 válasza tibi666 (#184) üzenetére


Rick4
félisten

Egy baj, csak a presztízs... :DDD Hibába 6 liter a fogyi, ha abból egy gramm sincs a kocsin.. :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#186) kételkedem válasza Rick4 (#182) üzenetére


kételkedem
addikt

Hát ez kész! :DDD

Kár, hogy képet nem tett fel, elvileg egy ilyen kocsit hirdet.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#187) Gorneck


Gorneck
titán

Egy ilyenbe Én is beleülnék...aztán soha többet nem adnám vissza... :D

Gorneck#1239

(#188) fekeandras válasza Gorneck (#187) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez a motor már a Kadett GSI-t is szépen vitte.Hát még agy közel fele akkora kasznit.

(#189) Gorneck válasza fekeandras (#188) üzenetére


Gorneck
titán

Jajaja...

Gorneck#1239

(#190) tibi666 válasza Rick4 (#185) üzenetére


tibi666
senior tag

na ja, cigánymerdzsóvá avanzsált ez is.

(#191) fekeandras válasza Gorneck (#189) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor képzeld el ugyanezt egy tuningolt dízel motorral és teherautónyi nyomatékkal... ;] Széttépi azt a 600 kilót.Kíváncsi leszek rá nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#192) Gorneck válasza fekeandras (#191) üzenetére


Gorneck
titán

Már el is mentem... :DDD

Gorneck#1239

(#193) fekeandras


fekeandras
őstag

Elloptam a timeslipről: [link]

(#194) DeadMeat válasza Gorneck (#192) üzenetére


DeadMeat
veterán

Minek akkor neked csaj... hamár egy autó elképzelésétől is elmész.Szegény barátnőd. ;] :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#195) Gorneck válasza DeadMeat (#194) üzenetére


Gorneck
titán

Pont azé...me nincs nő...de sírás sincs... :D

Gorneck#1239

(#196) DeadMeat válasza Gorneck (#195) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mondasz valamit :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#197) Rick4


Rick4
félisten

kedves sorok, főleg a komment rész: [link]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#198) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] Inkább nem is írok rá semmit :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#199) Winner_hun válasza DeadMeat (#198) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem teljesen százas az ürge, többet inkább nem is írok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#200) kételkedem válasza DeadMeat (#198) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem tiszta fialás az biztos!

Semmibe nem került volna kideríteni, kié az a szép, tiszta autó a parkolóban, még ha nem is magyar rendszám is van rajta LOL

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.