Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Qru válasza tboldi (#9000) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bubiban a tavolsagi megy 20%-on. Caddy meg talan a G6 is igy mukodik.

#nincsbennetarcsi

(#9002) FeRRaR1 válasza kelly416 (#8991) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem nagyon vagyok már fent magyar YT vagy kocsis oldalon. Okkal. De ezt fájdalmas volt nézni / hallgatni még arra a pár másodpercre is :DDD

(#9003) radi8tor válasza tboldi (#9000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerkesztve nem ér :P

⭐ Stella

(#9004) tboldi válasza radi8tor (#9003) üzenetére


tboldi
nagyúr

Multkor meg az volt a bajod, hogy uj hsz-be irtam a #*999 utan. A fene se igazodik ki rajtad. ;]

szerk.: Es mi van akkor, ha feltetelezzuk, hogy az eredeti mondatban javitottam egy typo-t? :P

[ Szerkesztve ]

(#9005) radi8tor válasza tboldi (#9004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem egy MiTo-t javítottál? ;]

⭐ Stella

(#9006) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Végig pörgettem a kereskedő kínálatát ahol van a V60 Polestar + ott vettem a V8-at régen.

[link] Na ilyet még nem láttam. Először mondom adok neki egy esélyt, végig lapozom a képeket, de minden egyes képpel csak rosszabb lett :DDD

(#9007) rbalint88 válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


rbalint88
addikt

Szakszeruen meg lett joskazva… Rengeteg munka, ido es penz fealdozasabol letrehoztak egy eleg oooo egyedi dolgot. Viszonylag limitalt a celkozonsege :DDD

(#9008) tboldi válasza radi8tor (#9005) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pollenszűrőt cseréltem ma benne, elég elb… altázott helyen van, 2 burkolati elemet, a komplett kesztyűtartót, annak világítását és egy fűtéscsövet is ki kell venni. :D

#justitaliancarthings

[ Szerkesztve ]

(#9009) FeRRaR1 válasza rbalint88 (#9007) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link] Ugyanitt

Ez a srác kitette a személyes adatait is. Még egy Angol fórumban beszéltem vele.
Le akart jönni hozzám megnézni a vényócat, de aztán sok is volt a dolgom meg gyanús volt hogy nem teljesen normális.

Nem teregetem ki a szennyesét de Magyarországra vitte fényeztetni mert itt nincs normális fényező, amiért elhagyta az asszonya 10 év együttlét után. Ennyi legyen elég, bár nekem már ez is sok.

Vagy 25k-ba van neki. És egy fapados, ronda belsős, széteső fa kormányos, darabokban fólíázott, nem eltalált színben fényezett gépezet.

Hátsó lámpa story:
Én: eBayen eladtam a régit mikor volt fent facelift hátsó lámpa. Így a hátsó facelift került 20 fontomba, és az volt az autó szemre legöregebb része. Így nagyon nagyot dobott rajta.
Ő: Bemegy és megrendeli a 2 ronda hátsó lámpa helyett a szalon újat, de nem faceliftet mert az úgyse megy bele. 1200 font. És cserébe a régebbi, rondábbik. :W :W :W
(eBayen egyébként 70 font lett volna a szép bontott)

Úristen, megrohantak a horror emlékek, befejezem, innom kell valamit.
Magyarországon fényezett, asszony beszámítás lehetséges ;]
Le is rohadt hazafelé mikor vitte fényezni, bakker HOL A PIÁM??????

[ Szerkesztve ]

(#9010) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#8983) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, a gyantaba ontes ellen eleg nehez barmit is csinalni, azt nem sok anyag marja le, de ami igen, azt visz minden mast is.

A rossz on nem akkora para, ha hozzaferheto ujra lehet forrasztani. Viszont a PCB-k minosege eleg jo az atlagos consumer elektronikak PCB-jehez kepest.

[ Szerkesztve ]

(#9011) kelly416 válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


kelly416
veterán

Nem értelek. Költött rá, ötlet van benne, igényes a megvalósítás. Csak az ízlés ficamos kissé. :DDD Igen-igen réteg igény kielégítő termék.

Szerk.:
Látom, jól lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#9012) kisza25 válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szeretem a star warst, de ez már inkább a ciki kategória :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9013) Qru válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A helyi tuner Joska latom nagy SW fan. :D

#nincsbennetarcsi

(#9014) radi8tor válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez tuti valami SW fan csaj kocsija volt.

⭐ Stella

(#9015) den89 válasza kelly416 (#8980) üzenetére


den89
tag

Ezt a havi elszámolást (ami egyébként uniós irányelv) az fogja legjobban megszívni, aki jóval nagyobb mennyiségű napelemet rakatott a házára, mint a szükséges, és pl. nyáron sokkal többet termel, mint, amit 1 hónap alatt el tud fogyasztani.

Mi 3 éve építkeztünk, direkt nem akartunk napelemet (na meg nem is volt rá felesleges 2,5-3 misink). Akkoriban kettőnknek 5 eFt volt a villanyszámla, de még most is, hogy már 3-an vagyunk, 8 eFt. Viszont tavaly gondoltunk egyet, és miért ne alapon (na meg ugye jött a rezsiválság, bár már előtte gondolkodtunk benne) kihasználtuk a 3+3-as támogatást, így a 2,3 milliós 4 kW napelem közel fele annyiból volt meg. De még így is, hogy közel fele áron volt, 8-10 év alatt fog megtérülni, ha mondjuk 1,5-2x ennyi fogyasztással számolok, mint a jelenlegi.

Szoktam nézegetni a házakat, mennyi napelem van rajtuk, hát szerintem inkább valószínűleg az a jellemző, hogy mindenki bőven fölé lőtt. Fölé is kell lőni, de nem mindegy mennyivel. Nyilván nem tudhatom, ki mennyit fogyaszt. De azért az gyanús, hogy a többség 2-3x annyit rakatott a hasonló méretű/állapotú házára, mint a miénk.

Barátaink 8 kW-t rakattak fel tavaly, ami éves szinten nagyjából a 2x-esét megtermeli a fogyasztásuknak, megvették már a hőszivattyút is, mert hú de jó lesz, hogy ingyen lesz a fűtés is. Aztán most fogják a fejüket, hogy havi elszámolás lesz…

[ Szerkesztve ]

(#9016) FeRRaR1 válasza kelly416 (#9011) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Igen, Qru termeli a hsz-eket mint a futó szalag ;]

radi8tor

Csajba nem vagyok biztos. Azok "nőiesebb" irányba szokták, nem ez a fekete fehér téma de lehet...

[ Szerkesztve ]

(#9017) 6030D válasza FeRRaR1 (#9006) üzenetére


6030D
Ármester

Milyen boldog lehetett, amikor észrevette, hogy megnyomta a gyerekülés ezt a remek Connolly bőr hátsó ülést. :N

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#9018) Qru válasza FeRRaR1 (#9016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah semmi rozsaszin pluss kormanyvedo vagy ilyesmi. :D

#nincsbennetarcsi

(#9019) Vismajor01 válasza den89 (#9015) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én eleve azert terveztem tul mert azzal szamoltam, hogy rovidesen semmilyen elszamolas nem lesz, es azt tudom tolteni amit megtermel. Nyaron feleslegesen sokat temrel nyilvan, de télen ez segít h alacsonyan termel mindegyik panel de mivel sok van belőle az is elegendő lesz.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9020) den89 válasza Vismajor01 (#9019) üzenetére


den89
tag

Akkor te már tudsz valamit, amit más még nem. :D Egyelőre én arról tudok, hogy 10 évig még biztos szaldóelszámolás lesz, utána pedig bruttó elszámolás. [link] és [link]
Ha csak nem arra gondoltál, hogy szigetüzeműre váltasz. De az minimum 1,5-2 Mft plusszban.

[ Szerkesztve ]

(#9021) Vismajor01 válasza den89 (#9020) üzenetére


Vismajor01
addikt

Tökmindegy, azt is mondták hogy éves szaldó lesz aztán gondoltak egyet és mégse. Ezért irtam h azzal számoltam h NINCS SEMMI. Bármi van annál jobb.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9022) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#9009) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem teregetem ki a szennyesét de Magyarországra vitte fényeztetni mert itt nincs normális fényező, amiért elhagyta az asszonya 10 év együttlét után. Ennyi legyen elég, bár nekem már ez is sok.

Ezt, hogy kell erteni. A fenyezo akkor most autot fenyezett vagy a bohocat?

(#9023) FeRRaR1 válasza Reggie0 (#9022) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Annyi f@szságot csinált azzal az autóval ami nem tette jobbá de rohadt sokba került...

Hogy a fényező, lerohadó, átb@szott a fényező magyar túrája volt az utolsó csepp a pohárba. Így pakolt és dobbantott a csaj.

(#9024) Qru válasza FeRRaR1 (#9023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Majd hogy megmutassa neki milyen az izleses tuning megepitette a korabban linkelt Starwars-os Fokat. :P

#nincsbennetarcsi

(#9025) bitpork válasza radi8tor (#8837) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a tényen nem változtat ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9026) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Atlas bácsi odaviszi a szerszámot: [link]

⭐ Stella

(#9027) FeRRaR1 válasza radi8tor (#9026) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Kíváncsi vagyok meddig jutnak, mert ezek előre leprogramozott lépéseknek tűnnek szinte mindegyik videójukban. Régóta fejlesztik, csiszolják, nagyot fejlődtek az első verziók óta.

Amerikai hadsereg vásárolt pár éve nem tudom pontosan mennyit, most lusta vagyok rákeresni.

Viszont az volt vele a baj hogy akksiról megpakolva valami 15 percig bírta ha jól emlékszem ezért kellett a hátukra egy robbanó motoros generátor ami meg ugye hangos a folyamatos terhelés alatt és így kb értelmét vesztette számukra. Felszerelés szálítására akarták használni terepen.

Téli hatótávról nincs adatom ;]

(#9028) 6030D válasza radi8tor (#9026) üzenetére


6030D
Ármester

Az megvan, hogy ez nem igazi videó, ugye? :F

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#9029) radi8tor válasza 6030D (#9028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért ne lenne igazi?

⭐ Stella

(#9030) kisza25 válasza 6030D (#9028) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért szerinted cgi?
https://www.origo.hu/techbazis/20201230-boston-dynamics-robot-tanc.html
programozva vannak, de attól még igazi

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9031) FeRRaR1 válasza kisza25 (#9030) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Régebben volt nekik cgi is, én is írni akartam de mindig én vagyok a negatív így kihagytam. ;]

Ez igazinak tűnik.

(#9032) 6030D


6030D
Ármester

Amikor az állvány végén átugrik, olyat valami héliumos dolog tudna, eléggé smooth mozog. Meg utána a doboz is érdekesen esik le. Nem mellesleg kommentekben is szóba kerül. Nekem mindegy.

Találtam egy hogyan készült videót. Az lehet, hogy hozzászokik a szemem, hogy ha valaki ugrik, jobban felrántja a lábát, itt meg kiszámolták, hogy mennyire elég, és azért nem valósághű (nekem). Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#9033) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hozzá tudnék szokni ehhez a fehérséghez. :B

⭐ Stella

(#9034) Qru válasza radi8tor (#9033) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah a Kékesen már teljes útzár van (vasárnap estig): [link]

#nincsbennetarcsi

(#9035) radi8tor válasza Qru (#9034) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs mese, akkor vasárnap este kell menni. ;]

⭐ Stella

(#9036) forceberg válasza Qru (#9034) üzenetére


forceberg
veterán

... de hogy alapból mekkora ökrök. Múltkor mi gyalog mentül fel, amikor a turistaút kijön az erdőből a parkolóhoz, ott láttuk, hogy letaposott hóban ugyanígy itt az emelkedőn állították meg jegyet szedni az autókat, kettő nem is tudott egyenesen továbbindulni felfelé. Nyári/tizenéves téli power!
[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9037) kisza25 válasza radi8tor (#9033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

10 évet Ausztriában dolgoztam a hegyekben, elég uncsi egy idő után, ugyanúgy,mint Balaton mellett lakni :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9038) Reggie0 válasza kisza25 (#9037) üzenetére


Reggie0
félisten

De sieles kozben unni sokkal jobb, mint a balaton mellett :)

(#9039) bitpork válasza radi8tor (#9033) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehet valamit elnézek de full fekete minden ameddig a szemem ellát. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9040) Richard! válasza bitpork (#9039) üzenetére


Richard!
addikt

A cérna piros. Az is valami... 🐷

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#9041) radi8tor válasza kisza25 (#9037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom, ahogyan a homokszemeket is meg lehet unni a farpofák között. De addig ameddig ez az időpont nem jön el, addig minden szupi. :D

⭐ Stella

(#9042) radi8tor válasza bitpork (#9039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, sajna ez a ST Line felszereltség átka. Ezért kértem napfénytetőt a kocsiba, hogy ne legyen olyan belül mint egy fekete lyuk.

⭐ Stella

(#9043) Qru válasza radi8tor (#9042) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A kenyes vilagos belsot barmikor cserelnem feketere. Foton jolmutat amugy meg ranek es mar attol koszos. :(

#nincsbennetarcsi

(#9044) radi8tor válasza Qru (#9043) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A Mátrát már lezárták, Dobogókő megtelt: veszélyesek lehetnek a hegyi utak

Tudtam én hogy péntek délelőtt kell felmenni. :D

⭐ Stella

(#9045) FeRRaR1 válasza Qru (#9043) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Napi használatra sötét, ritkábban használt élménynek világos :)
Biztonsági öv? ;]

Halálom mikor látok model X-eket anyuka taxinak, 2-3 gyerekkel, sárosan, kajálva hófehér belsővel. :N

Elsétáltam a kocsi mellett, hát kb úgy nézett ki a bőr amire számítottam, kék és barna / fekete között minden színben pompázott.

Első fehér belsős amit kidobott az auto trader:

Vezető ülés valamelyik képen ki van hagyva mindig ügyesen vagy photoshopolva fura fehérre. De ezt elfelejtették :DDD

[link] RX-et mondjuk ezzel a belsővel akartam. Sőt ez a példány így ahogy van jöhetne, még mindig tetszik. DE NEM FÉREK BELE :O Az új RX meg atom randa meg turbósított kisebb motoros.

[ Szerkesztve ]

(#9046) tboldi válasza FeRRaR1 (#9045) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv az el nem férők klubjában! Nekem a Qashqai volt a legutóbbi csalódásom, a kisautókban sokkal kényelmesebben elvagyok. 194 cm azért nem olyan extrém sok.:D

[ Szerkesztve ]

(#9047) FeRRaR1 válasza tboldi (#9046) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Na akkor én mit szóljak 189-el? Állítólag szokásosnál hoszabb a felső testem. Ez van, mutáns lettem, legkisebb Lexus CT200h-ban kényelmesen elférek, legnagyobb RX450h-ban nem. Rosz vicc, nem fértem el az RS4-ben se, Alfa Guiliában se, de az összes Volvo és Porsche amit próbáltam gond nélkül. Legtöbbször az ülés nem megy elég alacsonyra, ez a baj.

Kiegészítés, nem fértem el egyik Lexusban sem amit próbáltam, NX, UX, RX, IS, csak az RC-F és GS-F van hátra az 5 literes Yamaha V8-al amikben reménykedhetek...

[ Szerkesztve ]

(#9048) Vismajor01 válasza FeRRaR1 (#9045) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem vajbor ülés volt a Priusban, mogyorobarna a Volvoban es most bézs van az RX-ben, egyiket se vettem eszre h jobban koszolodna. Es nincs rosszabb a feketenel, mikor autot veszek direkt oda irom a kereso posztokhoz h fekete belter kizaro ok

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9049) Qru válasza radi8tor (#9044) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mentem volna en is de a gore nem orult volna neki... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#9050) Qru válasza FeRRaR1 (#9045) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyre retkesebb, tavaszra beadom egy kozmetikaba en nem vacakolok vele. Tobbet nem veszek vilagos belsos auto az zihhhher.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.