Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Szplöttyy válasza DeadMeat (#198) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát, lehet én vagyok a hülye, de valamennyire megértem... Amit csinált az nem ok, de tényleg mér kell öszebaszni a másik autóját? Főleg ha látszik rajta, hogy ápolva van?

Smoke & Torque

(#202) kételkedem válasza Szplöttyy (#201) üzenetére


kételkedem
addikt

nem összeb@szták, hanem alá folyt a víz.

ha szórakozásból felszerelik a sugárcsövet és direkt lelocsolják, akkor jogos a pampogás, így csak felesleges hiszti.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#203) SpeedR válasza DeadMeat (#198) üzenetére


SpeedR
őstag

Majd akkor fog igazán pislogni, ha így jár:

Tűzcsap mellé nem parkolunk....

(#204) Rick4 válasza SpeedR (#203) üzenetére


Rick4
félisten

Jó ötlet volt a másik fórumból ezt ide áttenni. Ott senki se látta, csak Te... :F

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#205) DeadMeat válasza Szplöttyy (#201) üzenetére


DeadMeat
veterán

Beteg vagy te is,azé a zacsi a fejeden ;]

Aláfolyt a vív a kocsinak,és öszerozsdázta a felni alsó részét,amitől semmi,de semmi baja nem lesz.Mert ha átqrják rajta a tömlőt,vagy nekitámaszkodik a tűzoltó,vagy akármi,amitől az autó tényleg piszkos lesz,meg is érteném.De ez... szégyen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#206) DeadMeat válasza Rick4 (#204) üzenetére


DeadMeat
veterán

Há nem mind1?Efér :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#207) Rick4 válasza DeadMeat (#206) üzenetére


Rick4
félisten

el, el, mint a dzsunior... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#208) Voyage válasza Rick4 (#207) üzenetére


Voyage
aktív tag

Örülök, hogy tetszik. :P

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#209) Szplöttyy válasza DeadMeat (#205) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Beteg? Veszélyes, inkább :DDD

Amúgy, én eléggé így kezelem az autókat, én se megyek közel mások autójához, nehogy véletlen a cipzárom ,vagy bármi megkarcolja, de énis gyűlölöm mikor az én kocsimnak(nincs kocsim még, am) nekidőlnek, nézelődnek rajta, meg minden tartsa a távolságot és kész. :)

Smoke & Torque

(#210) fekeandras


fekeandras
őstag

(#211) DeadMeat válasza Szplöttyy (#209) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egyetértek,hasonlóan tolerálom én is,de ha vizes lessz,nem hisztizek.Pláne ha csak a kereke..... Evvel az erővel ki se hozza a garázsból,mert poros a levegő.Bár van ilyen szomszédom sx4-e van.Elmegy vele itthonról,akárhová.Hazajön megmossa,visszaviszi a garázsba.Na ez aért már túlzás szerintem.Takarítom én is a kocsim,mert ugye ugy szép,ha tiszta kívül belül.Beteges dolog már ez szerintem...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#212) Szplöttyy válasza DeadMeat (#211) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Jó, a kedves bíemdábüljú tulajdonos eltúlozta, de úgy a hozzá állását megértem.

Igazából szerintem a baj az a vízzel, hogy elindulsz, és kicsit összefröcsköli a kocsit, főleg ha még poros is volt az út, stb. Ha épp most mostad le, akkor annyira nem poén.

Smoke & Torque

(#213) SpeedR válasza Rick4 (#204) üzenetére


SpeedR
őstag

Az én általam látogatott topikokban még nem volt fenn ez a kép.
Azt meg remélem te se várod el, hogy egy kép beillesztése előtt az összes ph!-s topikot átnézzem, hogy volt-e már valahol. Remélem elnézed ezt nekem...

(#205) DeadMeat
Az alufelnik azért elég nehezen rozsdásodnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#214) DeadMeat válasza Szplöttyy (#212) üzenetére


DeadMeat
veterán

Na igen.Ált kocsi mosás után esik az eső.Most nyáron is 2 hete 30 fok,napsütés.Peti kocsit mos,másnap szakad :DDD Nem jó poén...

SpeedR: a rozsdás víz folyt rá a kerekire.És az alufelni is rozsdul :P

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#215) fekeandras


fekeandras
őstag

(#216) Szplöttyy válasza fekeandras (#215) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Az :O Eddig pedig tetszettek a vóvók.

Smoke & Torque

(#217) fekeandras válasza Szplöttyy (#216) üzenetére


fekeandras
őstag

Nagyon furcsa az eleje.Ha KIA vagy Hyundai embléma lenne rajta esküszöm még tetszene is de egy Volvo nem ilyen... :O Vagyis már ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#218) SpeedR válasza fekeandras (#215) üzenetére


SpeedR
őstag

A lámpák kivételével rendben van ez sztem. Főként USA piacra készült, ott meg ez a hülye formájú lámpa a menő. Gondolj csak a bangle BMW-kre! Azokat vitték mint a cukrot...

(#219) fekeandras válasza SpeedR (#218) üzenetére


fekeandras
őstag

Pedig az egyel régebbi mennyivel jobban néz ki mindből.

(#220) DeadMeat válasza fekeandras (#215) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem bejön... lehet kövezni :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#221) Voyage válasza fekeandras (#219) üzenetére


Voyage
aktív tag

Azért az új S80 bézs külső-belsővel, egy szép gyári 18-es felnivel gyönyörű!
Az utcába vett valaki egyet 1-2 hete, minden nap látom, nagyon szép autó. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#222) hobizoli


hobizoli
nagyúr

kalimpa
:U

hobizoli

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#223) Gorneck válasza hobizoli (#222) üzenetére


Gorneck
titán

Jó randa...

DeadMeat: Nekem is...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#224) SpeedR válasza hobizoli (#222) üzenetére


SpeedR
őstag

Több mint valószinű, hogy török vagy román vendégmunkás ül benne...

(#225) fekeandras válasza SpeedR (#224) üzenetére


fekeandras
őstag

Lehet azóta már tetőre is rakta... :DDD

(#226) SpeedR válasza fekeandras (#225) üzenetére


SpeedR
őstag

az könnyen meglehet ;]

(#227) Rick4 válasza hobizoli (#222) üzenetére


Rick4
félisten

És egy kövér gáznál akkorát szólt a kipuff, hogy a mögötte menőnek kettérepedt a szélvédője... :DDD

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#228) fekeandras


fekeandras
őstag

(#230) Rick4 válasza fekeandras (#228) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván hova máshova kellene állni, mint szembe a busszal... :N

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#231) hobizoli


hobizoli
nagyúr

PVC rulz :DDD

hobizoli

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#232) kételkedem válasza hobizoli (#231) üzenetére


kételkedem
addikt

Leleményes a Suzuki gazdája! Hol a gond? :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#233) DeadMeat válasza kételkedem (#232) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hogy ilyenen megy le a sz*r is :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#234) fekeandras


fekeandras
őstag

(#235) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lenne egy egyszerű kérdésem: a mai személyautókban hogyan történik a sebességmérés? Elsőre én azt gondolnám, hogy a kerekek forgási sebességéből számolódik, viszont akkor felmerül a kérdés, hogy ezt nem befolyásolja, hogy hány colos kerék van a kocsin?

Dive ever, work never.

(#236) Szplöttyy válasza F-ECT$ (#235) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Váltókihajtásból mérik, elvileg. És de igen, befolyásolja, de nem drasztikusan.

És ezt mind nem 100%-ra mondom :DDD

Smoke & Torque

(#237) F-ECT$ válasza Szplöttyy (#236) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha befolyásolja, akkor az lehet drasztikus is: pl 14" helyett 16"-os kerék esetén már majdnem 15%-os az eltérés, ez autópályán már jelentős: nem mindegy, hogy 130-cal vagy 150-nel mész.
Viszont fizikából rémlik valami a csúszásmentesen haladó kerék haladási és kerületi sebességének egyenlőségéről, amit kihasználva talán kiküszöbölhető a kerék nagysága a képletből...

Dive ever, work never.

(#238) SpeedR válasza F-ECT$ (#237) üzenetére


SpeedR
őstag

De a 14"-os és a 16"-os kerékre nyilván nem ugyanolyan méretű gumit szerelnek. A 14-esre jóval ballonosabbat, a 16-osra pedig alacsonyabb oldalfalú gumit raknak. Mindegyiknek megvan a maga váltómérete, így a kerék kerülete nem változik jelentősen. [link]

(#239) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Amúgy is csal felfelé az óra, meg mint írta SpeedR egy 14es kerékre raksz egy /65-70 eset, de ha beraksz a kocsi alá egy 16-osat arra egy /40-et mondjuk, mert az való rá, meg úgy fér el, és úgy a kerék kerülete nem biztos hogy sokkal nagyobb. Viszont a váltókihajtást még mindig tartom, és emelek rá egy kardánnal :DDD

Smoke & Torque

(#240) fekeandras


fekeandras
őstag

(#241) Voyage válasza fekeandras (#240) üzenetére


Voyage
aktív tag

Sokszor volt már, autómosás, stb néven... :)
Ettől függetlenül, nem szívesen mosnám le ilyennel az autót... :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#242) fekeandras válasza Voyage (#241) üzenetére


fekeandras
őstag

De az egy szar minőségű 15 másodperces videó volt.

(#243) Rick4 válasza F-ECT$ (#237) üzenetére


Rick4
félisten

pl 14" helyett 16"-os kerék esetén már majdnem 15%-os az eltérés,.....

És a kerékre gumit is teszel? Mert ugye a váltóméretet azért hívják váltóméretnek, mert a kerület akkor nem változik... :U

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#244) Rick4 válasza fekeandras (#240) üzenetére


Rick4
félisten

Na de kérem. Tuti ott volt a ford user manualban, hogy mérsékleten vízálló... :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#245) F-ECT$ válasza Rick4 (#243) üzenetére


F-ECT$
titán

Nah, erről nem tudtam, azért is kérdeztem, hogy ezt hogy oldják meg.

Ha már úgyis feljött a sebesség kérdése: a gps-ek által kijelzett sebesség mennyire tekinthető pontosnak?

Dive ever, work never.

(#246) fekeandras válasza F-ECT$ (#245) üzenetére


fekeandras
őstag

Jelenleg nem jut eszembe semmi ami annál pontosabb lenne.

(#247) fekeandras


fekeandras
őstag

Világpremierje után az [origo] munkatársa ült legelsőként az új elektromos Trabantba a Frankfurti Autószalonon.

Pár hete az Audi kijelentette, hogy "a villanyautó az idiótáknak való".Erre mit hoztak Frankfurti autószalonra? : [link] a 4500Nm nem hangzik rosszul... :P

[ Szerkesztve ]

(#248) fekeandras


fekeandras
őstag

Erre inkább nem mondok semmit.Már messziről IQ bajnoknak néz ki az egész família.

(#249) Gorneck válasza fekeandras (#248) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát ennél már csak az volt szomorúbb, mikor a hátsó szomszédom fia (15 körüli srác) quaddal úgy kivágott elém, hogy körbe se nézett...ha nem satuzok, akkor a gyereket úgy leszedem a szarjáról, hogy csak úgy csattan az árokba...
Mikor elcsíptem az apját és kérdeztem, hogy jogsi ilyesmi van a gyerekekének? Ezt a választ kaptam: "Nincs, de jól vezet.". Az igazság az, hogy nem tudtam eldönteni hirtelen kit vágjak pofán...az apját vagy a fiát. Az apja mellett döntöttem... :D Nahh jó csak elmagyaráztam neki, hogy nem szeretnék a hülye fia miatt se rendőrségre se kórházba járni.

Gorneck#1239

(#250) tibi666


tibi666
senior tag

komoly nehézségek árán, de lenyomtam. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.