Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Alusky válasza bitpork (#12996) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Kicsit papis, meg a fehér autóhoz fura, de nem mondanám rossznak.

A Justy alatt sok forma fut, ezek licenszelt (amúgy C-vel kellene írni) olcsósított autók. Nálunk a régi Swift kaszniból volt/van sok, de a Subaru logóval csak a 4x4 ami beléjük került, gyakorlatilag egy Swift 4x4. Még a motor is a sima Suzuki volt. Felezőt nem tudom megkapták-e, még gyerek voltam mikor volt a családban egy ilyen autó. Keret nélküli ablakban se vagyok biztos, bár a Swiftnél én nem hagynám ki azt a 20 deka lemezt se. :DDD

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#13002) szabonagyur válasza bitpork (#12996) üzenetére


szabonagyur
félisten

Teljesen okes, szomszed 328iben van hasonlo de az inkabb mar narancs szinu, az taszit, de ez illik a karakterhez szerintem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#13003) 2ozzmexy válasza bitpork (#12996) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nekem bejön :B :B
Bár ahogyan tboldinak is írtam, mindenki máshogyan ütötte be a fejét. :DDD
Kár hogy sosem lesz annyi pénzem amennyiért eladnád, mert akkor nyugodtan beleugorhatnál a tudattal hogy van valaki aki tuti megveszi majd... :D

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13004) kelly416 válasza bitpork (#12996) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem tetszik.

(#13005) Szoszo94 válasza bitpork (#12996) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem tetszik a barna és fekete kombináció, a konyhát is valószínűleg erre a két szinte fogjuk alapozni, de autóban sem mutat rosszul. Szerintem a fehér is megy hozzá így, én venném :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13006) 6030D válasza bitpork (#12996) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem az egyik legjobb szín bőrüléshez. Főnökömnek ilyen van a GC-ban, csak van benne egy bézs csík még s varrásoknál (az nekem nem kéne). Mellé ilyen a tető és az oszlopok is. Akinek otthoni ülőgarnitúrának tetszik egy ilyen, annak itt is fog. Előtte valami sötétebb vaj bőr volt az 5er-ben, ez például szebben öregszik.
Szerintem ha valaki ilyen prémiumot fog keresni (és nem sportmodell), és választani kell, hogy fekete, vaj vagy ez, utóbbira esik a választás. Kivéve, ha kívül valami black edition, de gondolom nem.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#13007) kisza25 válasza Alusky (#13001) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ausztriában egy csomó ilyen fut a hegyekben 1-es swift 4*4 subaru néven, meg ignis 4*4 subaru néven.
Amúgy faternak volt itthon suzuki swift winter edition, ami 4*4 volt, gondolom piac függő, hogy milyen embléma van rajta

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13008) tboldi válasza FeRRaR1 (#12990) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem az említett ZTE Blade volt az első androidos és egyben első okostelóm, én is szétmoddoltam, amennyire lehetett. Voltak apróságok, amiket meg is osztottam a nagyközönséggel, talán még visszakereshető az itteni topikjában. :D

De már nem érdekel ez a téma, csak megbízható működést várok el, nem vágyom több testre szabható dologra.

(#13009) tboldi válasza bitpork (#12996) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én élném, csak ne lenne háztartási gépre emlékeztető fehér a külső. Unalmas és fantáziátlan, holott a belső egyáltalán nem az.

Ilyesmi kékkel jobban adná.

[ Szerkesztve ]

(#13010) rbalint88 válasza bitpork (#12996) üzenetére


rbalint88
addikt

Ez milyen auto? Q4 e-tron? Csak mert annak nagyon lehuztak a belsejet, hogy gagyi. A szinkombo alapvetoen jo, bar ha lehet, en nem feher szinu autot vennek, altalaban az a legrosszabb minosegu, legserulekenyebb fenyezes. :R

[ Szerkesztve ]

(#13011) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

etron 55 és csak példa volt. A konkrét példány törve volt uh nem a birtoklás felé löki a helyzetet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13012) Reggie0 válasza bitpork (#12996) üzenetére


Reggie0
félisten

Garazsban tartanam, de csak azert, hogy mas ne lassa meg :)

(#13013) Qru válasza bitpork (#12996) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tetszik! Pedig en nem komalom a szines/csiribiri belsoket.

#nincsbennetarcsi

(#13014) Qru válasza Alusky (#13001) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ignis-bol is volt Subaru logos. Aztan megszakadt az egyuttmukodes amikor a Toyota kivasarolta a Suzukit.

#nincsbennetarcsi

(#13015) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na ezt nem érti meg a fogyatékos, hogy én miért hagyok helyet magam előtt
https://www.vezess.hu/vezetunk/2023/10/18/vonatozva-zuztak-le-egymast-az-m0-son-itt-mindenki-hibazott/

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13016) Alusky válasza kisza25 (#13015) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mindig kiröhögöm őket mikor öten egymásba mennek. :DD

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#13017) kisza25 válasza Alusky (#13016) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak ha a sor elején te vagy az első, már nem is olyan vicces :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13018) 2ozzmexy válasza kisza25 (#13017) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Vagy amikor középen vagy, te meg tudtál állni csak a mögötted lévő barom olyan erővel csapódik be hogy rátol az előtted állóra... :(((
Az egyik octavia így tört össze a labancoknál, mindenki megállt szépen a mögöttünk jövő is, csak a román treleresnek nem szóltak időben... bár már akkoris telefonozott amikor megelőztük, így egy barom miatt 4 autó tört össze... :W

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13019) FeRRaR1 válasza 2ozzmexy (#13018) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Szokták mondani hogy az ilyennek a verés sem használna. De azért ilyen esetben elöntené az agyamat a sz@r és megpróbálnám, hátha még is...

(#13020) 2ozzmexy válasza FeRRaR1 (#13019) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ezek ilyen tajgetosz pozitív emberek, csak a baj van velük. Azon kívül hogy nagy ívben elkerülöd mást nem igazán tehetsz, mivel a közlekedés egy társasjáték. Pont az a bajom hogy így az ilyen mentalitás miatt szépen lassan elvész a bizalmi elv, ami pedig a KRESZ alapja, na hogy akkor mi lesz nem tudom...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13021) FeRRaR1 válasza 2ozzmexy (#13020) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Visszakanyarodunk egy nem olyan rég itt vitatott témához ahol az álláspontom az volt, és azóta is az: Tegyék sokkal nehezebbé a jogsi szerzést, és vegyék is el könnyebben. Így kisebb forgalom, jobb sofőrök, olcsóbb biztosítás, kevesebb baleset sérülés, kisebb szennyezés... Persze a gyártóknak és államnak ez nem lenne jó ezért kb soha nem fog megtörténni...

(#13022) kelly416 válasza FeRRaR1 (#13021) üzenetére


kelly416
veterán

Az a baj, hogy ebben az országan sokaknál a "nehezebb" egyenlő a "drágább" fogalommal ilyen téren.

Márpedig ahogy írod is, nem kéne mindenkit gond nélkül átrugdosni kis plusz juttatásért. Minap egy Fiesta vagy valami hasonló méretű batár állt meg az út szélén a szemem láttára 30 fokban az egyébként párhuzamosan parkoló autók között. Úgy is van felfestve/kijelölve a parkoló. Nem zavartatta magát a pilóta, állította le és szállt is ki. A dolog szépséghibája, hogy egybefüggő 2,5 parkoló volt szabad, amiből így másfelet elfoglalt de még a közlekedő sávba is kilógott jelentősen. Mindezt egy 2 sávos úttesten, ami mellett 1-1 sáv parkoló van két oldalt ugyan, de oda menekülni nem tudsz, amikor a következő bamba lasz minute veszi észre a kilógó segget és átrántja a szembesávba a kormányt, mert fékezni már nincs értelme.

Viszont azt is rühellem, amikor valaki megérkezik pickup-al vagy mikrobusszal áruházi parkolóba és mivel az ő autója nagy, egyből átlóba 3 parkolót foglal el miközben a hátulja kilóg. Ha egy parkolóba normálisan állna be, max. ugyanennyire lógna ki a hátulja, de nem foglalna másik két parkolót is. Vagy a másik amikor beall a négy parkoló sarkánal találkozására. Lesz@rnám ha mindezt hátul csinálná, ahol rengeteg a hely, de ezek azok, akik a boltajtóba állnak meg mindig mert nekik jár. Ilyenkor szívesen meretre szabnám a járgányt egy fénykarddal, de hát nem az autó a hülye.

(#13023) 2ozzmexy válasza kelly416 (#13022) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ezeknél a "trehányul parkolóknál" húznék is rögötn egy komoly vízvűlasztót, mert két csoportja van:
- Az egyik amelyik az "értem én csak lexarom" jeligére behányja valahogyan ahogy sikerül elsőre, a többi meg fulladjon meg ha nem tetszik neki
- A másik csoport viszont sosem tanulta meg hogyan kellene rendesen, se igénye, se motivációja nem volt rá soha, "elférnek tőlem így is, elég széles az út"

Az első csoport edukálását baseball ütővel képzelném el, ellenben a második csoport esetében ráállítanám a hatóságot hogy keressük már meg a nyilvántartásban ki volt a vizsgabiztos meg az oktató, mert lehet nem ártana még néhány plusz óra a nebulónak (nemtől és kortól függetlenül!).

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13024) 2ozzmexy válasza FeRRaR1 (#13021) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Eleve nonszensznek érzem hogy online KRESZ oktatás, online vizsga, megy 15 órát vezetni és mehet vizsgára. Mi (akik már gyerekként is inkább olajosak voltunk mint sárosak) ezt fel nem foghatjuk, de vannak olyanok, akik életükben akkor ültek először bal1-ben, amikor az első vezetési órán az oktatóautóba beülltették őket. Addig nem érdekelte, nem vonzotta, most sem, csak szükség, mert a kölköknek kell a nagy udvar meg fehérkerítés, az meg a fővárosban megfizethetetlen, ezért peremkerületbe/alvóvárosba szorultak, ahol a tömegközlekedés olyan mint az indián síugró, biztosan van, csak még senki sem látta. :DDD
Nekik ez egy plusz nyűg, de apa és anya menetrendje más, a kis CSOK1 meg CSOK2 s***ét meg muszáj hordani oviba/isibe/fociedzésre/hegedűórára, tehát megszületik a döntés: "Szia Uram, lesz 2 autó meg két jogsi, cofidis fizet..."

Nos az ilyen embereket a büdös életben nem fogod megtanítani vezetni, ahogyan azt a román trélerest sem gondolkodni, azt a jó édes anyukájának kellett volna megtennie, de gondolom egyéb elfoglaltságai voltak, így pici fia azzal foglalkozott amiből meg tudott élni. Ja hogy nem ért hozzá? A tábori bolhás lőtt kutyát nem érdekli...

Hiába írsz elő több órát, ha ugyanazon a 3 utcán köröznek, abban a 3 utcában el tud menni már becsukott szemmel is a végére, de amint két kerülettel arrébb viszed már lefagy a szoftver. Ezt nem lehet megtanulni könyvből, mint az úszás, víz nélkül nem megy, ez sem megy autó és kilóméterek nélkül. Mi a megoldás? Adott időnként újravizsga saját autóval, mint a műszaki, az orvosinál is, ha egy baleset után esetleg kiderül hogy az egészségi állapota (akár fizikai, akár mentális) miatt alkalmatlan, az orvost is ugyanúgy megbüntetni.
Lehetne itt rend, csak ez senkinek sem érdeke... jah, de, a választópolgárnak... bár azt nem tudom hogyha mindegyiket kivéreztetjük akkor 4 évvel később ki fogja a megfelelő helyre tenni az X-et meg befizetni az adót...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13025) cappa72 válasza 2ozzmexy (#13023) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na ezért parkolok a lehető legtávolabb a bejárattól, ahol jellemzően töbegével áll rendelkezésre hely. (És ilyenkor persze közvetlenül mellém állnak... Na jó, az más, hogyha az S-Max mellé beáll egy másik S-Max, vag a Giulietta mellé egy hasonszőrű...
Legutóbb Iggy Pop koncerten történt meg, hogy két Giulietta állt egymás mellett. Abból is olyanok szálltak ki, akik a kondertre jöttek.)

@#130242ozzmexy
Én viszem a földútra a lányomat vezetni... :D

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13026) radi8tor válasza cappa72 (#13025) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lenne gond azzal ha nem ilyen lenne a kultúra az országban.
Folyton úgy parkolok hogy legalább 1 méter legyen mellettem, ne basszák rá az ajtót.
Kevesebb mint 1 év alatt mégis rányitotta valaki.
Szoktam figyelni hogy szállnak ki a kocsiból. Kibassza, majd amíg fészkelődik kifelé még függőleges karcokat is rak a mellette állóra.
Ha szóvá teszed azt se tudja mit beszélsz, annyira más világban élnek az emberek.

Szóval ha valakinek nem tetszik hogy 2 helyet foglalok egy mélygarázsban sok üres hellyel, akkor....
Persze ha fullon van a garázs/parkoló akkor eleve nincs esélyed több helyet foglalni. Volt már hogy iilyenkor le se parkoltam. A felfestések trabantokra vannak méretezve.

⭐ Stella

(#13027) molnarpeter válasza cappa72 (#13025) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Azért sokszor könnyebb másik autó mellé parkolni, mert az 3D, a vonal meg már nem is látszik, mire bent van a kocsi az adott parkolóhelyen - nem mondom, hogy rajongok a helyzetért, de megértem, hogy sokaknak így könnyebb. Gyakoroltam én is vasútállomás betonplaccán, stb, főleg finom kuplungolást azt hiszem... Mondjuk VW 1.9 volt a családi és a tanuló autó is, szóval könnyített helyzet mondhatni :D

[ Szerkesztve ]

(#13028) bitpork válasza radi8tor (#13026) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az autó van értünk, ahogy Iza szokta mondogatni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13029) radi8tor válasza bitpork (#13028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, mégis kitakarítjuk, lemossuk. Ugye? :D
Szóval érdekel minket milyen az állaga.
Ha pedig parkolás során sérül az állaga az azért fáj.

⭐ Stella

(#13030) kisza25 válasza radi8tor (#13026) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Következtetésnyíl-> trabanttal kell járni :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13031) kelly416 válasza cappa72 (#13025) üzenetére


kelly416
veterán

Ha csumi üres a patkoló hátsó vége, akkor én nem szoktam amellé az egy eltevelyedett mellé allni közvetlen még akkor sem, ha szinre, évjáratra stb. ugyanaz az autónk. Akkor is hagyok helyet neki meg magamnak.

Én vasúti rakodóra vittem vezetni a nagylányt (akkor volt 11 vagy 12), de azóta csak csipog hogy menni kéne, de sosem ér rá el is jönni. Most 16 múlt, kérné a motoros jogsit meg a motort. Kérdezem, milyen motor tetszene? Küldtem párat, de se enduro, se naked, se sport, se hónaljszárítós... Kawasaki K2R, jön a válasz. Mondtam, hogy akkor mehet dolgozni, spórolni. Ez nem az én pénztárcámnak való.

(#13032) radi8tor válasza kisza25 (#13030) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy a modern kor trabantjával: Daewoo Matiz

⭐ Stella

(#13033) kelly416 válasza kisza25 (#13030) üzenetére


kelly416
veterán

Isten nyugosztalja, a szembeszomszédom volt ilyen. Trabi, fiatalsag bolondság. Jegyvizsgáló, mellette ipari alpin, ejtőernyőzés, falta az életet. Volt egy T4 melóra és egy Trabi közlekedni, vásárolni, kis melóra...
Egyszer ráparkoltak egy dragabbacska (a trabinál dragább) német népautóval, de úgy, hogy a 48 kilójával és a 170 centijével nem tudott beülni. Jobb egyet nyitotta, beült anyósra, bal egyet megpattintotta, paros lábbal vagy 4x kitaposta a bal ajtót jó lendületből miközben kiabált: (Most megtanulod, hogy parkolj ra más autójára te ............... !).
Ezzel után átcsusszant bal egybe, mosolyogva intett közös kollégánknak, hogy száljon be, magára csukta az ajtót és vidáman hazaentek a boltból.

(#13034) cappa72 válasza kelly416 (#13031) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor is hagyok helyet neki meg magamnak.
Szintén.

Lányom saját pénzéből vette a Motorhispania Furia 50-et. :D
Már akkor örültem.
Meg most is, amikor már alig várja, hogy vezetni menjen.

@#13030kisza25
trabanttal kell járni
Nem túl drága az?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13035) Reggie0 válasza 2ozzmexy (#13020) üzenetére


Reggie0
félisten

A kozlekedes szamomra kb. annyira tarsasjatek, mint a bortonelet :)

(#13036) kelly416 válasza cappa72 (#13034) üzenetére


kelly416
veterán

Én csak remélem, hogy bekövetkezik valami változás az értékrendben és eljutunk valami hasonló helyzetbe. Most pont az ellenkezője megy, huszonezres sampon, hetvenezres cipő... Mármint igény volna ezekre, csak a szemét szülők nem veszik meg.

(#13037) tboldi válasza cappa72 (#13025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Engem a közeli temető parkolójában tanítgatott apum, ott se zavartunk senkit. :D

(#13038) tboldi válasza molnarpeter (#13027) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én a szopóbenzin WagonR-ünkkel és a rettentően puha/érzékeny gázpedáljával tanultam meg az alapokat, utána a tanfolyam már szinte gyerekjáték volt a dízel Renault Modusszal. :D

(#13039) bitpork válasza radi8tor (#13029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A takarítás egy önmagaddal szembeni igény (engem kevésbé érint :P ). De mindennek amit használsz az a sorsa hogy elhasználóGYon. Nem azt mondom h le kell sz@rni, de megszállottjává válni legalább annyira problémás szerintem. És inkább a kocsi mint a tulaj!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13040) Alusky válasza FeRRaR1 (#13021) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Nekünk sem lenne jó. Néhány kamionsofőr kiesése már akadozásokat idéz elő nemzetközileg is, mi lenne akkor ha kiválogatnák nagyobb mennyiséggel az autósokat, minden szarrádrágulna, késne, káosz meg pánik volna. Nem véletlenül van ez így megcsinálva, hogy vezetnie muszáj mindenkinek is, erre lett a világ terelve, építve, hogy az emberek mozogjanak szabadon, mindenhova, gyorsan.

A többit már lokálisan a morál határozza meg, hát az Közép-Európában ilyen, ilyen is volt, ilyen is marad.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#13041) radi8tor válasza bitpork (#13039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Messze vagyok én a megszállottságtól, nem is lehetnék megszállott egy public parkolóban tartott autóval szemben.
Csupán minden tőlem telhetőt megteszek az állag megóvása érdekében.
Ha ehhez az kell, hogy 2 helyre középre állok be vele (nem tartósan - hanem csak rövid időre) akkor így teszek.
Szerintem a mellettem álló is meghálálja ha nem 20 cm helyen kell bepréselnie magát a kocsijába.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13042) kisza25 válasza bitpork (#13039) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én minden cuccomra vigyázok, legyen az telefon, noti, autó, ruha, vagy cipő, nem megszálottan, csak simán oda figyelek. Így szocializálódtam. Nekem mindenemért meg kellett dolgozni.
Az autómon nincs új karc egy év alatt, a telefonomon sem, a cipőmnek előbb kopik el a talpa, mint, hogy legyen rajta sérülés, még a kocsi kulcson sem látszik, hogy használom, mert nem rakok mellé semmit sem a zsebembe ahogy a telefonom mellé sem... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13043) bitpork válasza kisza25 (#13042) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Naaaa, azért ne csináljunk úgy mintha másnak nem kellene. Ok vannak emberek akik beleszületnek de messze nem ők vannak többen szerintem. Mi is megdolgozunk mindenért de élvezzük is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13044) 2ozzmexy válasza radi8tor (#13041) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Az a 20cm nem elég semmire, próbáld úgy kivenni a gyereket hátulról az ülésből hogy nem vered oda semmilyet és csak 20cm-ed van...
Múltkor állt mellettem egy nő a lámpánál, olyan dagadt volt hogy a H Astra vezető ülése mintha kifujtad volna PUR habbal, teljesen kitöltötte, na az nem száll ki 20cm-en de még 40-en se... :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13045) 2ozzmexy válasza bitpork (#13043) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Sokan nem is fogják fel, mert apu-anyu tolja hátulról lóvéval, vagy elég ha benyomjak valami jó melóba, utána csak nem szabad kirugatnia magát, az se baj ha nem ért hozzá... tudnád nálunk mennyi ilyen team-leader, scrum master van... a csajokat le akarta varrni a főnök (vagy meg is tette, sose derül ki), a fiúkat meg benyomják... ismerem a bátyját, feleségem öccse, ismerem az apját még gimiből, szomszédom unokája, stb. Havi bruttó 1milka és csak annyit kell csinálni hogy senki se utaljon meg...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#13046) szabonagyur válasza 2ozzmexy (#13044) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak sokan keresik is az ilyen helyzetet. Hetvegen parkoltam mely garazsban, nagy resze ures volt. Beallt mellem a pali es probalta kisakkozni a gyereket, ahelyett hogy ment volna 20 metert es megallt volna akar 2 helyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#13047) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mint a csaj nekem mikor úgy álltam meg az utolsó előtti párhuzamos parkolónál, hogy rálógott a kocsi hátulja kicsit az utolsó helyre aztán beállt mögém az utolsó helyre természetesen és elkezdett ugatni, hogy "fel van festve ám édes istenem", én meg mosolyogva mutattam neki az autóm elé ahol 10 (!) üres hely volt még miért nem állt azokhoz, olyat rántott a fején megsértődöttségében, aztán billegtette a valagát tovább úgy sétált, mint egy valaki. Belerúgni kellett volna, csak lusta voltam kiszállni.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#13048) F_Zolee válasza Alusky (#13047) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem olyan rég sport áruház parkolójánál direkt közepére álltam, hogy ne is legyen senki mellettem közelben. Erre egy mammer mellém állt be 3x korrigálva majd mikor elmentek utána jött egy fazon aki a másik oldalra állt ahol a vezető ülésem is volt. Asszony is épp előtte jött oda az ajtóhoz. Erre mit ad isten hát nem oda parkolt és még magyaráz, hogy kiszállna, mert épp beszéltünk. Mondtuk egymásnak elég nagy a parkoló üresen, hogy épp ide kellett állni. Aztán azzal zárta oda parkol ahova akar... :U Nem tudom miként lehet az ilyeneket jellemezni.

(#13049) Qru válasza kelly416 (#13022) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Multkor egy egy Arteonra parkoltam ra Limoval. Anyosrol tudott volna csak beszallni (ha el nem vittek kozben a Limot).

#nincsbennetarcsi

(#13050) Qru válasza 2ozzmexy (#13045) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne is mondd, lassan elony ha nem ertesz hozza. :W

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.