Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) at11 válasza Dzsolo (#29150) üzenetére


at11
tag

Ahol vetted, mit mondanak? Látatlanban egyébként memóriakártya ha nem valami acélos darabbal próbálod, egy (nem aliexpresszes) Sandisk Extreme-mel jónak kell lennie, ha nem az, akkor kamera gond.

(#29152) Tibee86


Tibee86
veterán

Sziasztok!
70 mai M500-nál van bármi jelentősége annak, hogy mekkora a belső tárhelye?

(#29153) kcsa válasza Tibee86 (#29152) üzenetére


kcsa
veterán

Ha csak negyedórákat autózol nincs jelentősége, egyébként természetesen annyi a jelentősége, hogy hány órányi videó van meg az előzményekből, mielőtt pl. le tudnád menteni.

(#29154) Tibee86 válasza kcsa (#29153) üzenetére


Tibee86
veterán

Cégesbe lenne, napi 7-8 óra autókázás. Nem útifilm a cél, hanem amire ki vannak ezek találva, baleset, büntetőfékezés, érdekes szituációk megörökítése.
Gondolom ennél is van olyan funkció, hogy hangra vagy gomb megnyomással az adott fájlt menti és nem írja felül utána. Vagy ez már folyamatosan rögzít és meg kéne állni, az app.-ban kiválasztani és menteni azt a részt amit meg akarok tartani?
Bocs a lámaságért, utóljára egy Yi dash cam-em volt, az emlékeim szerint 2-3 perces videókat rögzített.

(#29155) mobbo


mobbo
senior tag

hello,
aqua-ban akciós a 70mai m300 15e ft, ez ajánlott vagy esetleg más a bestbuy most? köszi :R

(#29156) AlyrArkhon válasza Tibee86 (#29154) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

autós menetrögzitő pont ebben különbözik az akciókamerától: nem kell tenned semmi extrát, ha esemény van, automatikusan zárol. Ezen felül saját magad is kezdeményezhetsz zárolást, típustól függően gombnyomással, és/vagy hangutasítással.(szerk: nem kell megállni)
Folyamatosan rögzít, és tárhelytelte esetén folyamatosan felülír, a legrégebbikkel kezdve, amik nincsenek védve.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#29157) cd930


cd930
aktív tag

NextBase NBDVR322GW akciós az eMAG-on, 30k

20+ éve a Prohardveren

(#29158) [KgP].Robot válasza sambenez (#29132) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

[link]

A kep es a video alapjan az UP04 is kompatibilis az A810-zel.
Jol gondolom, vagy van esetleg mas info, ami alapjan tuti nem jo?
Feleslegesen nem vennem meg, de ha megis jo, akkor inkabb ezt valasztanam.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#29159) sambenez válasza [KgP].Robot (#29158) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A 70mai store szerint az Omnihoz jó csak.
Viszont Aliexpress-es store szerint jó az A810-hez is.
De valahol azt olvastam év végéig jelenik meg az A810-hez 4G kit. Ez persze jelentheti azt is FW szinten nem tudja az EU verzió a 4G-t, meg azt is, hogy másik kit lesz.
Esetleg nézd meg neked milyen FW van a kamerán. Mert a videóban látszik melyiket használják.

Ha én lennék a helyedben online venném meg, és ha mégsem jó akkor 14 napos elállással visszaküldeném. Persze így először beszerelés nélkül ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#29160) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Tudnátok olyan menetrögzítő kamerát ajánlani ami nem ragasztós hanem tapadókorongos rögzítésű? Ugyanis a céges kocsiba raknék, de ha valamiért cserelnék akkor nem tudnám a másikba vagy a sajátomba használni, illetve nem akarnám a szélvédőn a statikus matricát otthagyni. Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#29161) trebrona válasza Winnie The P (#29160) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amikor új céges autót kaptam, simán átraktam a sztatikus fóliát egyikből a másikba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29162) FireFox1996 válasza Winnie The P (#29160) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ahogy írták sokan sokszor itt: egy teló fólia is megteszi. Vagy veszel bármilyen autó kasznira való fóliát, és évekig használhatod. Jobban jársz autó fóliával, mert m2-re adják, olcsóbb teló fóliánál.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#29163) Winnie The P válasza trebrona (#29161) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#29164) Winnie The P válasza FireFox1996 (#29162) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi, megnézem.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#29165) Kecsua


Kecsua
tag

Xiaomi 70mai MiDrive D08 az Alzánál 16190ft.
70mai Dash Cam Lite néven is szerepel.
Ez az ajánlott az összefoglalóban vagy a Xiaomi 2 D10 verzió?

(#29166) szzo82


szzo82
csendes tag

Hello!

Nextbase Dash Cam 320XRWC elso, hatso dash cam
mennyire jo vetel? Alzanal 49e Ft BF akcioba. Megeri?

(#29167) szzo82 válasza szzo82 (#29166) üzenetére


szzo82
csendes tag

Ill, ilyen 3M- es hozzavalo 2oldalas matricakat, lehet hozza kapni (a felszereleshez), ha idovel masik kocsiban szeretnem hasznalni?

(#29168) FireFox1996 válasza szzo82 (#29166) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Hát nem tudom, amikor a Xiaomi A810 szett is csak 60e ft. Ez 11e ft-tal drgább, és lehet sokkal jobb a képe...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#29169) bul07


bul07
nagyúr

Ma végre volt kedvem beszerelni a DDPai Z40, jól elhúztam, október eleje óta nem volt kedvem berakni na meg nem is igen mentem a kocsival
(Meg is van az átka rohadt patkányok besz@rtak a motortérbe)

DDPai Z40 tulajoktól kérdezném
Ezt a frissítést felraktátok? Volt valami változás?

Én nem frissítek egy jól működő dolgot ezért kérdezem

Leszedtem a 2018-ban felrakott 70Mai-t
Jó erősen tartott még a fólia de a ragasztó anyag az már fennmaradt az üvegen, és nem is tapadt már

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29170) CP111


CP111
tag

Sziasztok!

Vettem egy 70mai dash camot.
Skoda Fabiaban van használva.
Kérdésem hogy az normális-e hogy amikor kihúzom a kocsikulcsot akkor a kamera még mindig működik és nem kapcsol ki? Nincs hozzá semmi extra, gondolok itt hátsó kamerára meg parkoló kitre. Csak az alap kamera van a szivargyújtóban.
Minden motor leállítás után kihúzom a kábelt a szivargyújtóból h.reggelre ne szívja le az akksit.

Vmi megoldás, ötlet arra h.kikapcsoljon a kamera ha kiveszem a kulcsot?

:R

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#29171) sambenez válasza CP111 (#29170) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Gondolom a szivargyújtó áram alatt van akkor is amikor leállítod a kocsit. Vagy az is lehet még x percig van áram alatt. Ebben az esetben ez így normális.

(#29172) at11 válasza sambenez (#29171) üzenetére


at11
tag

Skodák ilyenek, nem veszi el az áramot.

(#29173) sanyirigo válasza CP111 (#29170) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Szia! Nekem a Fabia úgy lett megoldva, hogy a rádió tápjára lett rákötve egy szivargyújtó csatlakozó, és abba ment a kamera.
Skoda szivargyújtó folyamatosan áram alatt van.

Pixel 7

(#29174) Benoe77 válasza bul07 (#29169) üzenetére


Benoe77
őstag

Én felraktam a frissítést, egyelőre csak annyi tünt fel, hogy a kamerában lakó néni idősebb lett... :)

(#29175) CP111


CP111
tag

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!!! :R

Szerelőmmel már lebeszéltem hogy megoldja nekem hogy ne szívja le az akksit a kamera.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#29176) bul07 válasza bul07 (#29169) üzenetére


bul07
nagyúr

Ugye kedden beraktam a Z40 kamerát ehhez még történések.

Ahogy álltam be volna a kocsival kidobta a légzsák hibát.
Kétesélyes a dolog.
Takarítottam a kocsit és porszívózás közben megbojgathattam az üllések allati légzsák kábeleket.
De a kamera vezeték elvezettés közben megbojgattam a két A oszlopon és egy B és egy C oszlopon lévő légzsák borító műanyagot is.
Bármelyik miatt kidobhatta a hibát.

Aztán most reggel hoztam édesanyámat a korházba. -3fok odakint.
25k gond nélkül, aztán piros lámpa várakozunk egyszer cska kis üveg pattanás hang. Igen megrepedt a szélvédő.
Ez is kétesélyes.
Mert kivül van egy kavics nyom
Így lehet hogy a kinti hideg benti meleg levegő üvegre fúlyása miatt feszültsség lett és elpattant.
De az is biztos hogy pont ott nyomkodtam a kamera kábelét az üveg és a kárpit közzé ahol megreccsent, így a kábel is okozhatta a feszültséget.
[kép], [kép]

Így bármennyire is egyszerűnek tűnik egy kamera felszerelése bármi megtörténhett.

És én még most nem is nyúltam a kocsi elektromos rendszeréhez, mert ott is történhettnek gondok.

Majd ha minden jól megy este vagy holnap teszek fel DDPai Z40 kamera videót, hátsó üveg az sötítve is van.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29177) sambenez válasza bul07 (#29176) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A repedést jó eséllyel a kavics miatt van. Az ilyen szélre bekapott kavics mindig nagy rizikó.

(#29178) bul07 válasza sambenez (#29177) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze az a fő ok
De az hogy mittől indult meg
Hideg meleg levegő, mert itt most volt a lehidegebb nyár ótta
Vagy hogy betömködtem oda a kábelt, és azt keltett annyi feszültséget ami megindíttota a folyamatott, és e nélkül nem indult volna meg

De ez már így van
Hátha memarad az iránya lefelé

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29179) Debilon válasza bul07 (#29178) üzenetére


Debilon
addikt

Azon a részen a kábel miatt tuti nem pattant meg, az a hőmérséklet miatt történt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#29180) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Van egy 70Mai kamerám, 5+ éves, valszeg nem műteném ki a régi autómból, hanem eladnám vele együtt, és vennék egy másikat :)

Kérdésem, hogy mit érdemes most venni ami BB ebben a kategóriában? A 70mai-val tökre meg voltam elégedve, szerettem

(#29181) at11


at11
tag

Ha valakinek kellene LiFePo (vas foszfát) akksi, ami parkolás közben tudja etetni a kamerát, akciós hétfőig.

(#29182) kiskelgyo


kiskelgyo
csendes tag

Sziasztok!
Kamerát tervezek venni, de még csak most ismerkedem velük. Mit ajánlotok?
Csak előre kéne, a kijelző nem fontos, a keret kb. 35-40 ezer (memóriakártyával együtt). Csak arra kéne, hogy ha baleset történik, tudjam bizonyítani, semmi flanc (pl. ADAS) nem kell bele, de egyszerűen kezelhető (egyszer beszerelem és onnantól ne kelljen hozzányúlni) és megbízható legyen.
Előre is köszi.

(#29183) sambenez válasza KrAt (#29180) üzenetére


sambenez
Topikgazda

70mai a500s vagy a810 attól függ mennyit szánsz rá.
Jelenleg az a810 set 60e ft körül nagyon jó ajánlat.

(#29184) bul07


bul07
nagyúr

DDPai Z40 videók

Ezeket a app segítségével szedtem le, de alap dolgokon kívül még nem vagyok gyakorlott a használatban

Youtube
[link], [link]

Nyers videók [link]

Azt tapasztalom hogy az első kamera érzékeny a zenére, én látom a felvételen a basszus hatására mozog a felvétel, függőlegesen kicsit
Pedig nem is volt túl hangos a zene, a felvételen nagyon hangos, majd megnézem hogy a felvett hang hangerejét lehet e szabályozni, mert ebből lejjebb kellene venni (Ha más nem lefogom ragasztani a mikrofont)
Mondjuk ez az esetek 70-80-ban nem lesz zavaró tényező mert csak akkor szól a zene ha egyedül ülök a kocsiban, de tényleg én képes vagyok 4-500km is levezetni hogy nincs bekapcsolva

Másik a hátsó kamera
Szerintem rosszul van beállítva és rossz irányba tükrözi, állítanom kell rajta mert így olyan a felvétel mintha balos közlekedés lenne
De nézzetek már rá hogy tényleg jól érzem e :D
És a magasságon is állítottam mert nagyon a föld felé volt fordítva, egy kattanással feljebb raktam mikkor hazaértem

Amúgy szerintem a hátsó felvétel elég elfogadható főleg annak fényben hogy van sötétítő fólia a kocsin(LLumar AF 127-46), bár éjszakai felvétel még hiányzik az lesz mindent eldöntő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29185) bopejape válasza BFeco (#29106) üzenetére


bopejape
csendes tag

Szia,

Ezt a szállítási módot választottad?
Standard Shipping (Free, Same or Next Business Day Tracking Dispatch + ETA 12 to 15 Days from China.)

Mert itt látszólag Kínából jön. :(

Köszi

(#29186) BFeco válasza bopejape (#29185) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!
Igen. Luxemburgban adták fel és a postára mentem érte.

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#29187) Qwen válasza kiskelgyo (#29182) üzenetére


Qwen
tag

70mai a500s most 30K környékén van, + egy jó minőségű sd kártya ki jön 40K-ból.
Nekem is ez van.

(#29189) titanium_100


titanium_100
tag

Üdv!

Xiaomi 70 mai dash cam-om van. Az lenne a bajom, hogy egy idő után bemondja hogy "please format the memory card!" Tehár formázzam a kártyát. ( 64Gb-os van benne )
Nos az a baj, ezek szerint nem veszi rá a régire a videófájlokat, a beállításban sem találtam, hogy írja felül folyamatosan a régi fájlokat. Ti mit mondtok erre? Az mégsem megoldás hogy 2 hetente rá kell csatlakozzak telefonnal és adni neki egy parancsot, hogy formázza a kártyát.....

(#29190) sambenez válasza titanium_100 (#29189) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Lehet hibás az SD kártya. Próbáld ki egy másikkal.

(#29191) Redneck


Redneck
veterán

Apukám kérdeze, hogy 70mai Pro Plus szettet érdemes venni? 47 rugóból kijönne. Ha jól értem, ezt be kell köttetni egy szerelővel.
Van jobb első-hátsó kamera 50k alatt, ami parkoló módot is tud?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29192) bul07 válasza Redneck (#29191) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát így betegen olvasni se tudok, így tárgytalan amit írtam

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29193) at11 válasza Redneck (#29191) üzenetére


at11
tag

70mai A810-et lehet kapni 61eFt-ért, nincs érteleme egy gyengébbet megvenni egy csak kicsit olcsóbban. Én legalábbis biztos inkább hozzátennék ennyit és akkor egy tényleg jó első kamera van legalább, a hátsó az felejtős, kaputelefon szintű. (Akkuvédelem gyenge és akkumulátor van benne, nem szuperkondi, ezek még a negatívumok. Pozitívuma az ára és az első kamera képminősége.)

(#29194) Redneck válasza at11 (#29193) üzenetére


Redneck
veterán

Igaziból 40 vs 61. Nem tudom hogy a parkoló eszközt is megveszi-e hozzá. Mondom neki az említett típust is, aztán eldönti.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29195) kiskelgyo


kiskelgyo
csendes tag

Sziasztok!
Aki rendelt mostanában a Viofo oldaláról: itthon még rájön a vám+áfa?
Köszi

(#29196) sambenez válasza kiskelgyo (#29195) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Hamarabb találsz választ a kereső használatával.
[link]

(#29197) at11 válasza kiskelgyo (#29195) üzenetére


at11
tag

Szerencse kérdése. Ami nem sokkal drágább itthon, érdemesebb itt venni, ha valami gond van, nem kell külföldre visszaküldeni vagyonokért.(Mármint a posta.)

(#29198) bul07


bul07
nagyúr

70Mai "Új" kamerák milyenek a régiekhez képest?

70Mai A200
70Mai M200

A200 dual set videó[link]
Hát engem nem győzött meg hogy ne inkább A500s vegye bárki aki két kamerásat akar

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29199) Gyuresz


Gyuresz
tag

Sziasztok :R

Nem tudjátok véletlenül, hogy az AZDome M550 utódja az M560-as autós kamera mikortól lesz kapható itthon, esetleg van hasonló tudású készülék más márkának is 🙏?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#29200) Gyuresz válasza Gyuresz (#29199) üzenetére


Gyuresz
tag

Az amúgy létezhet, hogy van már M580 5K-s verzió is szerintetek 🤔 ?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.