Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- bacsis: Támogassááá', hogy ingyenesek maradhassúúúúnk!!!!
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
trialboj
őstag
válasz
arvaiz69 #40096 üzenetére
Mindenkinek köszönöm a tanácsait.
Elég érdekes, hogy nagyjából pont ezeket a tárgyakat szeretném én is elkészíteni elsőnek. Az ajtót leszámítva, az nagyon advanced
Régóta nem barkácsoltam, szóval abbahagyam a szerszámok utáni böngészést, és mentem egy kört a városban, vásároltam némi faanyagot. Egy egyszerű hokedlit szerettem volna összedobni, de elég hamar kudarcba fulladt a projekt.
[kép]
[kép]Normális, hogy ennyire roncsolódik a vágásnál az alsó él, ha körfűrésszel vágom? Ez inkább az elöregedett platt, vagy a nem jó minőségű fa miatt lehet?
Sajnos a faanyag is elég dimbes-dombos, nem igazán sikerült össze pászítani az ülő részt, résmentesen, még gyalulás után sem. Gagyi szerszám, rossz minőségű fa, és kezdő felhasználó, nem túl combos párosítás.
Elraktam az anyagot száradni, egy egyenes gerendához lettek szorítva, hátha segít rajtuk. Hiperből pl OBi, nem szabad faanyagot vásárolni? 2 rendes fatelepet ismerek, de azoknál nincs gyalult anyag, anélkül meg elég nomádnak érzem a használati tárgyak készítését.
szerk:
Mi a neve annak az eszköznek amivel kb 30 fokos szögben lehet csavarhelyet fúrni a sarkokhoz, hogy erősebb csatlakozást biztosítson? Általában kék színű és 3 lyukat enged/segít.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt vízhűtés
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Peugeot, Citroën topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Politika
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen routert?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Samsung Galaxy A04 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest