Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7816) Mikulásbá válasza Jazz (#7814) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az pláne.Na meg gondolkodtam úgy magamban a jövővel kapcsolatban.Én erre jutottam: szóval a gamer kategória szélesedik,a közép-felső közép kategória főleg,és ennek az ára lesz majd a mostani-azaz már nem,mert a G752 már ezen túllépett-400-450 ezres rész,a 15"-os ROG STRIX gamer gépek.A full 17" kategória fentebb lép árban,azaz 600 ezer körül lesz(persze kiépítéstől is függ majd),erre már példa a G752.Lesz 17-es ROG STRIX is,na az is 600 ezer vagy többről indul.
Tehát a mostani G751JY az utolsó volt,ami ár-érték-teljesítményben a best,a G752 már kb. 200 ezerrel több,szinte ugyanaz a teljesítmény.
Szerintem akinek most G751JY van és az tökéletes,vigyázzon rá,becsülje meg,pláne ha az ASUS Bizalomban is benne van!Én is töröltem a hirdetésemet,amikor bicajjal megyek melóba (ilyenkor játék nincs) viszem a kis ultrabook-ot,de a fő gép a G751JY marad.
Igazából matteo_szg tudna erről bővebben értekezni,mi várható,de én így látom a kategória-ár kérdését.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.