Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) MPowerPH válasza tusi_ (#1400) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nalam nincs gond. Na futottam egy best lap -ot Spa -ban, raadasban futamon.

Don't Tread On Me

(#1402) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Tudja valaki, ha saját festést szeretnék az autóra, ezt hol tehetem meg? Nekem úgy tűnik, hogy nem engedi? Miért?

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#1403) tusi_ válasza MPowerPH (#1401) üzenetére


tusi_
addikt

Nalam a driver alatt stats, ranking nem toltodik be. Reinstall elott disconnectet irt, most connected, de csak az a gyuru forog körbe körbe es nem tölt.

eat, sleep, play, replay

(#1404) tusi_ válasza JONAS77 (#1402) üzenetére


tusi_
addikt

Lexushoz nem enged csak, licensz problema miatt. Minden mas editalhato

eat, sleep, play, replay

(#1405) Yahhher válasza tusi_ (#1403) üzenetére


Yahhher
aktív tag

" de csak az a gyuru forog körbe körbe es nem tölt."

Szia. Nekem is ez van de aztán idővel megjelenik, lehet, hogy keveset vártál.

Üdv B.

(#1406) Enton


Enton
addikt

Most csak a steam buggzik vagy az előző 400+ Mb update után ez is kell neki:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1407) guftabi96 válasza Enton (#1406) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem 603mb-ot szedett le.

#KeepFightingMichael

(#1408) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem tudom mi a fene van, de a mostani patch óta nem megy úgy, ahogy előtte. 3-4 másodperccel lassabb körök, a megszokott féktávon nem áll meg, mocskosul alulkormányzott minden kanyarban és még a virtuális kormány mozgása sem egyezik meg a kormányommal (többet fordul egységnyi tekerésnél), pedig semmit nem állítottam el. :W

[ Szerkesztve ]

(#1409) tusi_ válasza Yahhher (#1405) üzenetére


tusi_
addikt

20-30 percet kb :)
Ma bejott es van uj ficsör. Vegre lehet nevet adni a valto tarsaknak is es nem First teammate es second teammate...

eat, sleep, play, replay

(#1410) tusi_ válasza ForRedGlory (#1408) üzenetére


tusi_
addikt

Szopas az uj gumi modell. Nekem suzukaban ha meleg van, iszonyatosan csuszik a kocsi, de vmi arcade modon. Ha lejjebb veszem a homersekltet, minden rendbe jon.

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#1411) fess válasza tusi_ (#1409) üzenetére


fess
őstag

Karrierben ez már nagyon régóta így volt

(#1412) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Tenyleg jo lenne egy PH -s osszeroffenes. Egyenlore meg nem sikerult feltornaszni az SA -mat, meg mindig csak 55, es ruhellek Ai ellen menni. De ma nekem sem volt szerencsem a Hungaroringen. Elrol kiloktek 3x is mar az elso kanyarban.

Don't Tread On Me

(#1413) MPowerPH


MPowerPH
félisten

No, senki nem lenne benne egy barati trainingben, igy PH -s berkeken belul?

Don't Tread On Me

(#1414) fess válasza MPowerPH (#1413) üzenetére


fess
őstag

Mikor lenne?

(#1415) tusi_ válasza MPowerPH (#1413) üzenetére


tusi_
addikt

+1

eat, sleep, play, replay

(#1416) v2 válasza MPowerPH (#1413) üzenetére


v2
senior tag

jövök

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1417) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sracok, barmikor. :) Valaki tudja, hogy kell dedicated szerot inditani? Vagy ranezzek?

Don't Tread On Me

(#1418) ferensz válasza MPowerPH (#1417) üzenetére


ferensz
senior tag

Tesztnek én indítottam egyet pár hete, ha van rá érdeklődés be tudom üzemelni, el fog férni az rF2 dedicated mellett a szerveren :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1419) PeAdam


PeAdam
tag

Mióta tönkrement az előző kormányom kb 1 éve, nem nagyon szimulátoroztam, csak moto gp-vel. Viszont ez annyira tetszik billentyűzettel is, hogy megrendeltem egy új Thrustmaster T150 Ferrari Editiont kormányt csak ez miatt a játék miatt, remélem jól fognak együtt muzsikálni. Utána bele kezdek az online részbe is. Néztem steamen, hogy folyamatosan növekszik a játékosszám. Lehet egyből online versenyeket találni? :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1420) MPowerPH válasza ferensz (#1418) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jo lenne, biztos osszeverodnenk paran innen, es akkor nem kellene a trollokat elviselni.

Don't Tread On Me

(#1421) tusi_


tusi_
addikt

Szuper lenne :))

eat, sleep, play, replay

(#1422) ferensz


ferensz
senior tag

Szerver név: Prohardver Racing Server
Jelszó: phracing

Jelenleg fixen csak practicre van állítva, Hungaroring 2019 a pálya. A requirementekre nem állítottam be semmit, nézzétek meg légyszi, hogy működik-e rendesen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1423) MPowerPH válasza ferensz (#1422) üzenetére


MPowerPH
félisten

Oh szuper, este ranezek. :)

Don't Tread On Me

(#1424) snecy20


snecy20
veterán

Csak nekem tűnik úgy, hogy az Unreal engine nem ideális a játéknak?
Valamiért sok a mikrolag, darabosnak tűnik a játék. Tapasztal valaki hasonlót? Vagy a változó framerate-et kezeli szarul a motor...
Btw nagy a gépigény kicsit... 3950X+3800Mhz 32GB RAM+RTX2070 kombóval nagyon-nagyon visszabutítós a grafika és az élsimítás ahhoz hogy 1440p-n a közelébe legyek a 165Hz@162 FPS-nek.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1425) zsozsa74 válasza snecy20 (#1424) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Még jó, hogy nem azért panaszkodsz, mert nincs meg a reccenésmentes 500 fps epicen, 4k-ban. Bírom ezeket a first world problemeket.... LOL

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1426) MPowerPH válasza snecy20 (#1424) üzenetére


MPowerPH
félisten

VR -ban ha megvan a 90FPS, akkor nekem jonak tunik. Viszont sok autoval beszakad, akkor kicsit darabos.

Don't Tread On Me

(#1427) snecy20 válasza zsozsa74 (#1425) üzenetére


snecy20
veterán

Nem is az a lényeg hogy a 120+ meglegyen, egyszerűen szemmel láthatóan pár másodpercenként beröccen a játék, ez az ami zavar. De láthatóan lövésed sincs hogy mi a probléma, tehát megspórolhattad volna a beírásodat.

BMW001

Igen, 20+ autónál érzem ezt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1428) snecy20 válasza MPowerPH (#1426) üzenetére


snecy20
veterán

Meglett amúgy a bűnös, nV Control panelen belül CPU-ról GPU-ra állítottam a PhysX-et, teljesen sima most minden. Nem tudom mi köze volt hozzá.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1429) MPowerPH válasza snecy20 (#1428) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt akkor en is megnezem.

Neked CPU -n volt, es VGA -ra allitottad?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1430) snecy20 válasza MPowerPH (#1429) üzenetére


snecy20
veterán

Igen. Furcsa dolog ez, mert elvileg a default-n is GPU-ra teszi.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1431) MPowerPH válasza snecy20 (#1430) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, auto beallitason VGA -n van. Egyebkent maga a sima AC jobbnak tunik, VR -ban is. Viszont en a fizikaval elegedett vagyok, es a valtozo ido must have.
Most toltunk le 1 ora Hungaroringet, es rajottem, hogy a Merci ide jobb, mint az Audi. Futam vegere megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1432) snecy20 válasza MPowerPH (#1431) üzenetére


snecy20
veterán

AC nálam is favorit még, meg a PC2, de talán a fizikia, meg a realizmus valóban a Competizione-ben a legjobb.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1433) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Hello!

A napokban kezdtem el nézegetni a játékot és eddig eléggé bejön.Competizione-ből gyanítom,hogy a multis versengésben van a hangsúly. Egy Thrustmaster T150 kormányom van, ezt Gran Turismo Sporttal próbálgattam, meg itt gépen Dirt Rallyval. A multi élmény van olyan jó mint a Gran Turismoban?

V6

(#1434) MPowerPH válasza M0ng00se (#1433) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ugye ez szimulator inkabb, nem arcade. En nem tudom, a T150 mit tud FFB teren, de maga a game az tokeletes ebbol a szempontbol. Egyedul a pedaloknal maradt el az FFB, pedig azt elvarnam, hogy mukodjon ezen a szinten.
A multi elmeny alatt nem tudom mit ertesz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1435) snecy20 válasza M0ng00se (#1433) üzenetére


snecy20
veterán

Arányaiban jóval kevesebb a romboló vadbarom a szervereken a PC2-höz és főleg F1 2019-hez képest ;}}

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1436) PeAdam válasza M0ng00se (#1433) üzenetére


PeAdam
tag

Én t150-es kormánnyal játszom a game-et, szerintem tökéletes hozzá :)) Az FFB is nagyon jól működik, olyan 70% környékére állítottam.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1437) MPowerPH


MPowerPH
félisten

olyan, aki a kozelebe kerult mar ennek az idonek? Spa 2.15.513 Audi R8 lms GT3
Az igazsag az, hogy en megprobaltam joparszor, de azokat a sebessegi fokozatokat, es foleg azt a sebesseget nem tudom atvinni a kanyarokon. Ha megprobalom, siman lecsuszik az auto az ivrol, be sem tapad.
Legjobb idom 2:18:578 ezzel az autoval, de hozzanyultam a beallitashoz a sraccal ellentetben.

Don't Tread On Me

(#1438) macy válasza MPowerPH (#1437) üzenetére


macy
addikt

Halvány gőzöm sincs hogy tudnak az Eau Rouge-on felmenni padlógázzal. Nekem még sosem sikerült :)

(#1439) v2 válasza macy (#1438) üzenetére


v2
senior tag

cheat?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1440) macy válasza v2 (#1439) üzenetére


macy
addikt

Nem hiszem, ismert arcokat néztem youtube-on, Jardier, Jimmy... mondjuk sosem voltam egy ász pilóta, szóval nekem nehéz lenne ott padlón átmenni.

[ Szerkesztve ]

(#1441) MPowerPH válasza macy (#1438) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eau Rouge nekem is sikerult, sikerul is.... De az auto ugy is visszalassul, itt a videoban meg akkor is gyorsul. Az en idomben meg van egy 0.5s, 18 eleje benne van, de az az alja. Szoval ha eppen gyorsulna az auto, nem lassulna, meg ott tartanam is a tempot. Vazzm ott meg egy F1 -es gep is tempot veszit, pedig azok is padlon mennek. Ezek a dogok akkor hogy a fenebe gyorsulnanak meg folfele is?
De sokkal beszedesebb a tobbi kanyar. Szvsz az auto ezzel a fizikaval nem kepes olyan kanyarsebessegre, amit itt latunk.

Egyebkent a gumik fizikaja, vagy a palyak tapadasi tenyezoje itt is olyan egyszeruen modosithato, mint rF -ben?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1442) snecy20 válasza MPowerPH (#1441) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom, én ezekben a GT3-as autókban sem megszokni, sem megkedvelni nem tudom azt hogy súlyra dög nehezek, baromi hosszúak a féktávok, se leszorítóerő, se tapadás... Pár PC2-beli LMP1-es futás után maga a gyötrelem. :(
Ugye néhány oldalról lehet leszedegetni setup-okat, de szvsz a zöme olyan, hogy még egy default safe preset-tel is gyorsabb az ember, sokat nem érnek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1443) MPowerPH válasza snecy20 (#1442) üzenetére


MPowerPH
félisten

En nagyon megkedveltem a GT autokat. :B Tetszik, mert lehet egymast kovetni, szoros csatakat vivhat akar tobb auto is.

Nem erzem mindegyiket egyebkent, nem is akarom az osszessel eroltetni. Kivalasztottam a 2db kedvencet, es azzal gyakorlok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1444) snecy20 válasza MPowerPH (#1443) üzenetére


snecy20
veterán

Mi az erősorrend egyébként az autók között? Érzésre nagyon hasonlókat tudok futni mindegyikkel.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1445) MPowerPH válasza snecy20 (#1444) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, hogy van e. En az R8 -al es az AMG -vel megyek, eppen milyen kedvem van.

Don't Tread On Me

(#1446) snecy20 válasza MPowerPH (#1445) üzenetére


snecy20
veterán

Én főleg a McLaren 720-szal...de amúgy azt érzem, mintha direkte ugyanarra a szintre lőtték volna be az összes autót, már csak a multiplayer miatt is. Kezelhetőségben persze vannak különbségek, de végsebesség, kanyartempó szerintem majdnem azonos mindegyikkel.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1447) v2 válasza MPowerPH (#1441) üzenetére


v2
senior tag

Az ue4 motor nyitott forráskódú ha jól tudom. Nem vagyok programozó ezért nem értek hozzá, de így talán bele lehet piszkálni

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1448) MPowerPH válasza v2 (#1447) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem az ini itt is hozzaferheto. Onnan pedig nem tart mar sokaig megtalalni az erteket, ami a palya tapadasat hatarozza meg.

snecy20: Szerintem a Porsche pl. lassu. Viszont jo vele menni, nem nagyon tudok vele hibazni. R8 -at azert nagyon konnyu eldobni, auto feneke nem stabil. Az AMG pedig fun, mert gyors is, de rohadtul kell vele dolgozni

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1449) guftabi96 válasza MPowerPH (#1437) üzenetére


guftabi96
addikt

Azt se felejtsük el, hogy ez egy közel 1 éves videó. Azóta volt számos fizikát érintő update, simán lehet, hogy lassabbak az autók, mint tavaly augusztusban.

#KeepFightingMichael

(#1450) MPowerPH válasza guftabi96 (#1449) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor alaposan megvagtak oket. :U Mind motorero, mind tapadasugyileg. Ez itt konkretan egy sinauto. Az R8 amit en ismerek pedig egy vagy durvan orrtolos, vagy nagyon ideges hatsoval letezik. :D Versenyen mindig imadkozok, ha az Eau Rouge fele megyek, mertha padlozom, akkor nagyon konnyen elmaszik a hatsoja. (ellentetben az AMG -vel, amivel sokkal stabilabb az a padlogazas kanyar)

Reszemrol utalom azt, amikor belenyulnak a fizikaba, raadasul gyakran. Mondjuk itt talan jot tett, azert a GT3 nehogy mar kenterbe verje a formula autokat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.