Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) MPowerPH válasza Sántha Lajos (#1550) üzenetére


MPowerPH
félisten

Allitgatjak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1552) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

még egy kérdés . Videókban láttam hogy verseny közben mondogatja a mérnök vagy ki , hogy car in left , right , na azt azonnal ki fogom kapcsolni , mert finoman szólva nem életszerű hogy a versenyzőnek másodpercenként szólnak hogy tőled balra van egy autó ;) .Ezt gondolom majd a audio beállításnál lehet majd kikapcsolni .Melyik lesz ez ? Spotter ? (előre is köszönöm a válaszokat) . :)

(#1553) macy válasza Sántha Lajos (#1552) üzenetére


macy
addikt

Ha online is versenyezni akarsz ne kapcsold ki szerintem. Jó ha figyelmeztet, itt nem érzed úgy mi történik melletted, mint a valóságban. Segít elkerülni cinkes helyzeteket, amiből egy online versenyen "anyázás" lehet.

(#1554) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Oké, én csak offline fogok vele játszani. (várom már ezt a játékot, nekem az assetto corsa is tetszett, főleg az autó fizika - ami kiváló Benne).

(#1555) MPowerPH válasza Sántha Lajos (#1554) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ai ellen? :F

Don't Tread On Me

(#1556) Sántha Lajos válasza MPowerPH (#1555) üzenetére


Sántha Lajos
tag

Fejsd ki a kérdésedet bővebben , és akkor tudok rá reagálni .

(#1557) PeAdam válasza Sántha Lajos (#1550) üzenetére


PeAdam
tag

Én egy Thrustmaster T150 kormányt használok (igaz PC-n) tökéletesen kompatibilis. Én például a kipörgésgátlót körön belül is szoktam állítani, jó példa Spa-ban az Oruge, előtte felkapcsolom a TC-t 3-as vagy 4-es fokozatra (autótól függ) hogy stabilan átküldjem rajta, utána pedig visszakapcsolom 1-es-ig általában. Szerintem így lehet a legjobb köröket összerakni. Alapvetően a profik is 1-es, 2-es TC-vel szoktak egyébként játszani, ahogy néztem a streameket. Tudom ajánlani jardier csatornáját Youtube-on, ő rengeteg videót készít az ACC-ről. :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1558) MPowerPH válasza Sántha Lajos (#1556) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ai ellen akarsz versenyezni? Abban mi kihivas van?

Don't Tread On Me

(#1559) .:bld:. válasza Sántha Lajos (#1550) üzenetére


.:bld:.
csendes tag

Állítgajták hogyne. Nem véletlen van a kormányon ezekre külön gomb.
Ebben a videóban szó is van róla:
https://www.youtube.com/watch?v=rR7Gn3GZTo0

(#1560) Géjza válasza .:bld:. (#1559) üzenetére


Géjza
őstag

És még van engine mapping is. :) szerencsére ERS nincs, azt folyamatosan kellene baxogatni (ahogy F1-ben is, ha jó köridőket akarsz menni versenyen).

(#1561) Sántha Lajos válasza .:bld:. (#1559) üzenetére


Sántha Lajos
tag

kb. ugyanaz mint a többi autós játékban , kipróbáltam a Gran Turismo sportot online , nem mondom nem volt rossz , de ez a része nem különösebben érdekel Én AI ellen játszok , hogy te ezt furcsálod nem baj , nem vagyunk egyformák (ma is játszottam az f1 2018 ban championchip módot - nagyon szuper játék ). Mindenkinek köszönöm a válaszát , a hype r - es srácoktól már néztem ilyen videóikat , arra nem emlékeztem hogy autó beállításokról is esik szó . :)

(#1562) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Akit érdekel a játék annak ajánlom David Perel you tube csatornáját , pár hónapja találtam rá , ő pont ebben a verseny sorozatban van , és játszik a játékkal is .(bár gondolom , aki gyakran ide írogat , annak ez nem újdonság). :)

(#1563) 19ati93 válasza Géjza (#1560) üzenetére


19ati93
senior tag

Idénre kiszedték végre valahára azt a hülye ERS kezelést. :DD (F1 2020)

(#1564) tusi_ válasza MPowerPH (#1558) üzenetére


tusi_
addikt

Alitsd 100% ra es meglatod :)

eat, sleep, play, replay

(#1565) MPowerPH válasza tusi_ (#1564) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azon van. De nem vedekeznek, es nem akarnak agresszivan elozni sem.

Don't Tread On Me

(#1566) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Elvileg holnap este 6-kor érkezik hozzám One X-re a "játék", nagyon várom már! Az első résszel elég sokat játszottam (főleg multi), remélem ezzel is sokat fogok majd. Már elkezdtem visszaolvasni a topikot, később lehet, h lesznek még kérdéseim. Egy már van is: van rá esély, h bekerüljön a Nordscleiffe a pályák közé? Abszolút kedvenc pályám, az első részben ott töltöttem a legtöbb időt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1567) snecy20 válasza tusi_ (#1564) üzenetére


snecy20
veterán

Az AI-t kiismered egy (rövid) idő után, nem csinálnak váratlan dolgokat, és nem akarják a poziciójukat sem mindenáron megtartani. :) Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy a kezdeti ismerkedős szakasz után is csak az AI ellen versenyezzek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1568) tusi_ válasza snecy20 (#1567) üzenetére


tusi_
addikt

Ha az agressiont is felteszed 100%ra, akkor csinalnak furcsa dolgokat, pl siman kiloknek ha az utjukban allsz. Vedekezni nem fognak, de online meg nem gentlemanok vedekeznek, ugyhogy abban sem sok oromod van. Viszont a lekorozottek felre allnak, nem kezdenek el vivni ellened, vagy nem a leghulyebb helyen allnak felre, pl exiten, amikor lepnel a gazra, de nem tudsz, mert racsuszol a lekorozottre.... Tegnap minimum 1, de inkabb 2 helyett buktam a lekorozesek miatt, meg persze a szar taktikam miatt :D

Igen, jobb az online, de azert ne irjuk le az AI-t sem. AC-ben nagyon szar volt az AI, itt azert tobb mint hasznalhato.

Szerk: idomeron felre all az AI, ha jossz, online nem. Tegnap 3 mert korromet b..tak el, mert vagy kicsusztak elottem, vagy utban voltak. Belehibazik a korbe, de nem hagyja abba es enged el, hanem a legjobbat akarja kihozni belole, ami sosem lesz eredmenyes.

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#1569) tusi_ válasza bulikavagyok (#1566) üzenetére


tusi_
addikt

Sajnos nem :( Nekem is kedvenc palyam, de sajnos nem rendeznek versenyt Blancpain bajnoksag keretein belul ott :( Le Mans -t is el tudnam kepzelni a jatekban....

eat, sleep, play, replay

(#1570) snecy20 válasza tusi_ (#1569) üzenetére


snecy20
veterán

LeMans és a régi, hosszú Nordschleife, ezek nagyon kellenének bele. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1571) bulikavagyok válasza tusi_ (#1569) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a gyors választ! Nem emlékszem pontosan, de hónapokkal ezelőtt mintha láttam volna olyan pályát bekerülni, ami nem része a Blancpain kupának. De lehet, h rosszul emlékszem. Na mindegy, reménykedem azért... :)

(#1572) tusi_ válasza bulikavagyok (#1571) üzenetére


tusi_
addikt

Szerintem mindegyik resze, csak nem az europai szerianak, hanem az azsiai, amerikai, tokomtudja melyiknek.

Nagyon boldog lennek, ha bekerulne a Nordschleife, plane ha a VLN es a 24 oras verzio is. :U

eat, sleep, play, replay

(#1573) tusi_ válasza snecy20 (#1570) üzenetére


tusi_
addikt

Ha AC-zok, akkor csak emiatt a ket palya miatt :B :K

eat, sleep, play, replay

(#1574) snecy20 válasza tusi_ (#1573) üzenetére


snecy20
veterán

Főként én is, illetve a PC2-t is már csak ezek miatt a pályák miatt veszem elő, meg az LMP1 autók miatt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1575) bulikavagyok válasza tusi_ (#1572) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Biztos igazad van! Őszintén szólva nem követem annyira a szériát. Nekem a Nordon elég lenne a Tourist nyomvonal is - úgyis mindig azon megyek. :)

(#1576) MPowerPH válasza tusi_ (#1568) üzenetére


MPowerPH
félisten

De Te ligazol?! Ligaban nincsenek szabalyok felallitva?

Don't Tread On Me

(#1577) tusi_ válasza MPowerPH (#1576) üzenetére


tusi_
addikt

Dehogynem. Tegnap pl 4. helyen mentem es az 5. helyezett olyan dive bombot nyomot Barcelonaban az egyenes vegen, hogy ha rafordulok az ivemre - jogosan tettem volna, nem volt elozesi pozicioban - akkor meg most is porognenk a kavicsagyban.
Persze ovhatok verseny utan, de azzal mit erek el? Mezony vegere kerulok, kocsit javittatni kell, oda a verseny. Az, hogy a masikat megbuntetik, rajtam nem segit ott es akkor.

Ugyhogy nyitottam a kormanyon, lecsusztam a poros ivre es hagytam elmenni... :U
Igy vegul 6 lettem, pedig 4.rol indultam. Hozzateszem, a qualin minden gyors koromben kerulgetni kellett a kicsuszott versenyzotarsakat, vagy epp feltartottak. A masodik leggyorsabb korom ugy jott ossze, hogy vkit kifekeztem az egyenes vegen, ezzel persze rossz ivre kerultem es lassan fordultam ra az egyenesre. Szerencsere Sennas modon, az utolso pillanatban kijottem meg es 3 seccel a vege elott meg megkezdtem a korom, igy lettem 4.

Jo a liga, de ha nyugisan akarsz menni, akkor AI :)

eat, sleep, play, replay

(#1578) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nurburgringet nem erzem... :( Vagy csak a Mercinek nem fekszik, nagyon ugyetlen az elso szektorban.

Don't Tread On Me

(#1579) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Én sem nagyon versenyeztem eddig online és ki szeretném próbálni illetve ha tetszik csak online versenyezni. Ehhez kérnék egy kis segítséget. Ha lehetne összevonnám az első AC-al a kérdést mert párhuzamosan nyomom majd mindkettőt. Ja és Xbox-on játszom.
A következőket szeretném kérdezni:
Miért nem engednek be egyes szerverekre?
Xbox-on csak xbox felhasználókkal játszhatok?
Ha holnap megjelenik az ACC milyen online módra menjek amivel érdemes foglalkozni?
(gondolom ugyanaz lesz mint pc-n)
Tehát hogy működik ez az egész online versenyzés, mit kell tudni?
A kocsikat állítgatjátok? Van ehhez valami segédlet?

[ Szerkesztve ]

(#1580) v2


v2
senior tag

Üdv. Várható, hogy javul a vr minőség a konzol meg jelenéssel? Vagy ennek nincs hatása a pc felületre?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1581) 19ati93 válasza v2 (#1580) üzenetére


19ati93
senior tag

Kb 0 az esélye.

(#1582) SoldierL


SoldierL
senior tag

Azt hittem már 0 órától lehet tölteni konzolra. Már lőném a Hringen a Ferrarival :))

(#1583) tome0001 válasza SoldierL (#1582) üzenetére


tome0001
senior tag

Elvileg 18:00-kor jelenik meg.
De nekem már az xbox előtöltött 12GB-ot, úgy hogy szerintem gyorsan le fogja kapni majd a maradékot :)

(#1584) SoldierL válasza tome0001 (#1583) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nekem is kb 10 gb le van töltve már a múlthét óta. Szerintem biztos foglal majd kb 30- 40 gb-ot.

(#1585) akva


akva
tag

Tolja már valaki Xbox-on? :U

Logitech g920-al nem működik a fék, a gáz... egy órája kínlódom vele.

Ránéztem kontrollerrel is, de komolyan mondom, ezt a programot nem lett volna szabad kiadni így. Szerintem ez nincs 30 fps sem, emiatt konkrétan katasztrofális az élmény.

Ja, de legalább jó a motorhang, meg szép a játék. :U

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#1586) akva válasza akva (#1585) üzenetére


akva
tag

Na, kihúz, bedug megoldja a problémát. Állítólag minden indításnál zongorázni kell ezzel... :U

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#1587) SoldierL válasza akva (#1586) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nekem pont 18:00-kor el kellett jönni otthonrol. Annyit még láttam, hogy beaktiválódott. Én azt hittem, hogy először még letölt vagy 20 gb-ot és utána indítható lesz. Létezik, hogy csak 10 gb-ot foglal? Vagy lehet ez még csak hozzá férhető béta verzió és folyamatosan javítva lesz mint pc-n anno? Szóval nem sikerült kipróbálni még xbox one s-en, de kezdek szomorú lenni miután olvastalak. Ha úgy van vissza kérem az árát. Úgy tudom 14 nap és 1 óra játék időn belül lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1588) 19ati93


19ati93
senior tag

Érdekes..Monza PB 1:43 :DDD Hogy jött ez össze a játéknak?

(#1589) zsozsa74 válasza SoldierL (#1587) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Annyit biztosan tudok, hogy ha már 2 acsi kipattan, nem veszik vissza. Így jártam a Forza 7-el. Időben jó voltam, csak már "jöttek az eredmények". De nem lehetett mit tenni, hisz alig kapcsoltam be, rögtön kiugrott egy "Welcome" acsi, meg egy mittomén "Hello Rookie!" acsi. Csak mondtam valamit.. :) Szóval erre vigyázni kell a visszaváltósdinál.

Amúgy kár volt kihozni már erre a konzolgenre, ha még a combosabb verziókra sem tudták 60 fps-el megoldani. (Mondjuk azért csodálkozom, hogy One X-en sem tudták, szerintem csak a tudás és/vagy az akarat hiányzott). Azért egy vérszimnek ciki 30 fps-el futni, amikor már az első OG Box-on is 60-al ment a Rallysport Challenge majd 20 éve. Néztem pár livestreamet, ps4-en nyomta a srác kormánnyal és iszonyat input lagra panaszkodott. Most, hogy ez összefügg-e a 30 fps-el, ami ráadásul néha be is esik, hát azt nem tudom, de lesz még mit hegeszteni rajta.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1590) akva válasza SoldierL (#1587) üzenetére


akva
tag

Xbox One X-en nyomom ráadásul. :( Nem sok jót jósolok S-en.

Kár érte, még így is lejött, hogy milyen nagyszerű játék lehet ezen PC-n. Rohadt jó lenne az irányítás, de azt is eléggé agyoncsapja a gyenge framerate (egyszerűen lehetetlen pontosan reagálni). Időnként szerintem nincs 20 fps sem, replay-nél, pitben meg akár tiszta képregénybe is át tud menni.

Nem tudom, lesz -e valaha patch, sajnos ez a kurrens konzolgeneráció végén jelent meg. Kár volt.

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#1591) zsozsa74 válasza zsozsa74 (#1589) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Azért visszaemlékszem, hogy amikor kijött pc-re, sokan kérdezték, hogy jön-e konzolra és itt kivétel nélkül mindenki (én is) azt az okosságot tippeltük, hogy erre a genre kizárt, mert pc-n is iszonyat gépigényes a játék. Erre a Kunos-nál azt mondták, hogy "Fogd meg a söröm!" és kidobták, ami kijött. Szerintem nem sokan lesznek vele boldogok, majd ha megkapja a nextgen peccset, max. Csak addigra meg a kedvük megy el a játékosoknak kb...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1592) zsozsa74 válasza akva (#1590) üzenetére


zsozsa74
senior tag

És akkor még a legalapabb, videómagnó One-on is meg kéne mozdulnia... :(

Tiszta gáz, hogy One X-en is ilyen szar. Szerintem nem foglalkoztak a különböző konzol verziókkal...

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1593) SoldierL


SoldierL
senior tag

Megnéztem a microsoft fiókomba direkt, hogy vissza lehet e kérni az árát. Semmi erre utaló opciót nem látok. Pedig csak a menüig léptem be csak!

(#1594) zsozsa74 válasza SoldierL (#1593) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Kizárólag telefon! Online egyszerűen nem lehet intézni itthonról. Próbáltam. De telefonon készségesek voltak! Keresd meg az MS support telszámát! Legalábbis pár hónapja még ez volt a helyzet.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1595) akva válasza zsozsa74 (#1589) üzenetére


akva
tag

Hát, ha két acsi kipattan, és nem kérheted vissza az árát, akkor Kunos-ék jól csinálták, ugyanis szinte azonnal kipattan az a két acsi (már, ha működik a kormányod, és el tudsz indulni)... az elsőt ugyanis kb. azért kapod, hogy elindultál, a másodikat meg azért, hogy elérted a 150 km/h-t. :(

Szerk: jól látom, hogy a végleges ára is annyi, mint a preorder volt? Így pláne sok értelme volt előrendelni...

[ Szerkesztve ]

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#1596) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nézegetem a ps4-es teszt videókat, nekem nem tűnik gáznak. Reggel leírom a tapasztalatomat xbox one s-en. Ha ugyanannyi a végleges ára akkor tényleg értelmetlen volt előrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#1597) zsozsa74 válasza SoldierL (#1596) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Várjuk, bár amit itt kolléga a One X-es verzáról mondott, sok jót nem jelent...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#1598) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Hát nekem a grafika annyira nem gáz, de a 30 fps pc után.. hát az furán hat... olyan érzésem van, mintha nem menne olyan gyorsan az autó, mint amennyivel tényleg megy. Nehéz elmagyarázni.
más: competition szerverhez ki tud csatlakozni ilyen hamar, ha 70es SA kell hozzá?!

Üdv B.

u.i.: fat xbox one

(#1599) vlevi válasza Yahhher (#1598) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ismerős az érzés. Bármelyik játékban, ha nincs meg a stabil 60, de inkább több fps, akkor olyan eroĺkodesnek tűnik a játék futása.
Afölött valahogy kisimul. AC, PC, DIRT, F1, mint egy melyikről beszélünk.

(#1600) tome0001


tome0001
senior tag

Ez a konzolos start csúnyán elbukott. Erdemes elolvasni az ac Facebookon lévő 300 hozzaszolot, amibol 295 szentsegel. Havernak fel sem ismeri a kormanyt, de kb egyik kormanyt sem ismeri fel a jatek. Ps4en van olyan akinek 15 fpssel megy. Nem is ertem hogy jöhetett ki ez ilyen formában... Oriasi blama eddig ez a konzolos start... Az kunos alkalmaz vajon játék teszteloket? Ezek utan kerdeses. Raadasul 10 giga az egesz jatek, ez sok jót nem sejtet egyelore.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.